Üye Girişi  /  zekirdek.com'a Üye Ol    
Zekirdek.com - Güzel olacak... Güzel...
Eski 06-03-2010, 22:30   #1
SessizAtes
 

Üyelik Tarihi: Feb 2010
Yaş: 31
Şehir: İzmir
Mesajlar: 52
Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Arkadaşlar, bunları kızlardan fazla siz okuyun.
Oyunlara gelmeyin, tuzaklara düşmeyin.
İşte bazı derleme Erkeği Etkileme - Aşık etme - Kendine bağlama
Yöntemleri:Mükemmel bir erkekle tanıştınız, anında elektrikleme oldu ama sizi aramıyor. İçinizdeki geleneksel tarafınız sizden gerektiği kadar etkilenmediğini ve boş vermenizi söylüyor. Halbuki soru şu: Aranızdaki elektriklemeyi gerçekten hissettiyseniz, bu kadar kolay vazgeçmek doğru mu? "Bazı durumlarda doğru değil" diyor "Dateor Soul Mate" (Geçici Sevgili mi, Yoksa Ruh Eşi mi?) adlı kitabın yazarı Neil Clark Warren ve ekliyor: "Erkekler, elektriği hissetmelerine rağmen, hemen hareket etmeyebilirler çünkü bu konularda kadınlar kadar kararlı değillerdir."

İkinci kez buluşmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz birkaç taktik var. Yalnız dikkat: "Bir erkeğe kendinizi beğendirme çabalarınız o kadar ısrarlı olabilir ki, bunlar seksi olmaktan çıkıp, çaresizliğe girebilir." diyor uzmanlar.

Yolunuzu kesiştirin
Bir erkeği beğendiyseniz neden ona açıkça çıkma teklif etmeyesiniz ki? "Sürpriz ilişkiler erkeklerin beynindeki romantik aşk devresini tetikler." diyor psikologlar. Bir erkek için sizi kovaladığını hissetmesi önemlidir. "Yeni bir sevgiliyi elde etme süreci erkekleri heyecanlandırır." diyor "Smart Man Hunting" (Akıllı Erkek Avı) adlı kitabın yazarı Liz H. Kelly ve ekliyor: "Sizi şans eseri görürse, tanımak için daha fazla çaba harcayacaktır." Yani, yapmanız gereken tek şey, yoluna çıkmak. Ona çıkma teklif etmek yerine, karşısına çıkın yeter. Erkekler kur yapma işinin onlara kalmasından yanalar, bunu asla unutmayın.

Kurallara uyun!
Soğukkanlı davranmalısınız. Vermek istediğiniz mesaj, onun için deli olduğunuz değil, bunu unutmayın. İlk görüşmede sohbeti yüzeysel tutun. Hedefiniz ilgisini çekmek olmalı, o yüzden onu köşeye sıkıştırıp hayat hikayenizi anlatmanıza gerek yok. Önemli bir kural daha: Onunla birlikteyken az için. Siz de takdir edersiniz ki, gözleri alkolden kanlanmış birinden romantik anlamda etkilenmek biraz zordur.

Buluşmadan önce
Öldürücü vuruşu yaptıktan sonra, geri çekilip, sakin bir pozisyon almak. Buluşmanın sonunda, işler istediğiniz gibi yürümediyse, kendinizi reddedilmiş hissetmek yerine, kaybedenin o olacağını hissetmeniz gerekir. Bu, egonuz için son derece önemli.

Kaçan kovalanır
Siz onu yakalamaya ne kadar gayret ederseniz, o sizden o kadar kaçar. "Kesinlikle aranızda bir şey olması gerektiğini düşündüğünüzde, onun gönderdiği sinyalleri yanlış algılamanız çok kolay. Çünkü sizin beyniniz belli bir fikre zaten kanalize olmuş durumda ve karşınızdaki insan olumsuz yaklaşsa da, beyniniz cevabını olumlu olarak algılar" diyor Kelly. Fazla ısrarlı olmak sağlıklı değil çünkü belli bir noktadan sonra ısrarlarınız can sıkıcı gelebilir.

Düşünce tarzınızı değiştirin
İki, üç kez "yanlışlıkla" yoluna çıkmak başka, bunu alışkanlık haline getirip onu sürekli takip etmek başka. Tesadüflerle onu fazla zorlarsanız, sizi ya kolay bir kadın olarak ya da yakasına yapışmak isteyen bir baş belası olarak görür. "Erkeklerin inanılmaz bir yetenekleri var: Yakalarına yapışmak isteyenleri bir kilometre uzaktan bile anlarlar. Beğendiğiniz erkeğin yolunu kesmeye devam ederseniz, büyük ihtimalle zaafınızdan yararlanmayı deneyecektir" diyor Kelly.

İlgilendiğiniz erkek birkaç adım atsa da, bu aranızda bir şey olacağı anlamına gelmiyor. Diyelim ki ilginizi anladı ve sizi aradı veya yemek yediniz. Sizinle tam anlamıyla ilgilenip ilgilenmediğini sezemiyorsanız, onunla birlikte olmak bir işe yaramayacaktır, tam tersine, daha sonra kendinizi daha kötü hissetmenize yol açabilir. Bir erkek tarafından ilk anda reddedilmek, onunla birlikte olduktan sonra reddedilmekten daha az acı vericidir. Siz siz olun, onu ilişkiye zorlamak için cinselliği kullanmayın.

Sonuçta rekabetçi bir dünyada yaşadığımızı göz önünde tutarsak, şansınızı zorlamanız doğru olabilir, ancak bunu yaparken ne zaman duracağınızı iyi bilmelisiniz.Bir Diğer Paylaşım...


* Onunla her istediğinde buluşmayın
* Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin
* Seks için acele etmeyin
* Bakımlı olun
* Bildiğiniz konularda konuşun
* Sürekli onu övücü şekilde konuşmayın arada ufak tefek eksikliklerini kızdırmadan söyleyin
* Yaptığı sürprizler için teşekkür edin ve boynuna sarılın ancak sonrasında ‘şöyle olsaydı daha mı iyi olurdu’ diye sorular sorarak gelecek sefere daha iyisini beklediğinizi ima edin.
* Parfümünüzü asla değiştirmeyin
* Günlük raporlar vermeyin, hiçbir zaman hiçbir konuda bilgi vermeyin.
* Yerli yersiz soru sormayın, her şey hakkında yorum yapmayın, fazla eleştirmeyin.
* Sizi özleyecek zaman bırakın.
* Sevgilinizi yerinde ve zamanında reddedin. Çok fazla veya çok az reddetmeyin. ‘Hayır’ demek yerine ama.. ile başlayan olumsuz cümleleri tercih edin. Sürekli de ‘Evet’ demeyin.


Bir Diğer Paylaşım...

1- Pozitif ol: Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan kızlardan hoşlanmaz. Pozitif olan, bulunduğu ortamdan zevk alan ve güler yüzlü kızlar her zaman daha makbuldür.

2- Samimi olmaktan korkma: Ona karşı olan duygularını belli etmen, seni küçültmez, aksine yüceltir. Sürekli bakışmanıza rağmen, hala tanışma girişimde bulunmadıysa, ilk adımı sen atabilirsin.

3- Kendine güven: Hiçbir şey, özgüven kadar karizma yaratamaz. Arkadaşlarının fikirleriyle hareket etmeyi bırak ve kendine ne kadar güvendiğini ona göster.

4- Taklitçi olma: Amacın onun dikkatini çekmek olduğuna göre; tavırlarınla, giyim tarzınla, konuşmanla kendine has ol. Kimseyi taklit etme.

5- Görgü kurallarına uy: Abartılı kahkahalar, argo kelimeler ve balon yapılmış sakızınla olsan olsan onun yakın arkadaşı olursun!

6- Aşırı makyajdan kaçın: Yoksa, herkesin dikkatini çekmek isteyen ve kendine güveni olmayan bir kız imajı yaratırsın. Bu da seni amacından uzaklaştırır.

7- Arkadaşlarını iyi seç: Ne demişler: ? Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim? Ortamın en fırlama kızlarıyla arkadaş olursan baştan kaybedebilirsin.

8- Kendini geliştir: Onunla bir aradayken konuşacak iki kelime bile bulamıyorsan, ilişkiniz başlamadan biter. Dış görünüşün kadar, entelektüel gelişimine de zaman ayır. Bol bol kitap oku. Tiyatroya git ve hatta futbol yorumlarınla onu şaşırt.

9- Cool ol: Kimseyi takmayan, kendinden emin ve özgüvenli kızlar her zaman ilgi odağı olur. Eğer bunu başaramıyorsan, sessiz kalmayı tercih et. Böylece esrarengiz bir hava yaratabilir ve onu etkileyebilirsin.

10- Kompleksli olma: Bazen kendinde kusur olarak gördüğün şeyler, ona çekici gelebilir. Ayrık dişlerini, kepçe kulaklarını veya köfte dudaklarını kompleks yapma yerine, bunları sev ve seni sen yapan özellikler olarak kabullen.

11- Anlamlı bakmayı öğren: Tabii bu, onu gözlerinle taciz edeceğin anlamına gelmemeli. Ona ondan hoşlandığını belli eden bir bakış at ama devamını getirme. Bırak doğru olup olmadığını konusunda biraz meraklansın.

12- Her zaman bakımlı ol: Bunun anlamı sadece makyaj yapmak değil. Saçların, manikür ve pedikürün hep yerinde olsun. Çantandan acil durumlar için bir nemlendiricini, parlatıcını ve elbette seksi parfümünü eksik etme.

13- Giyim – kuşamına dikkat et: Onun dikkatini çekmek için illa pahalı ve trendy kıyafetlere ihtiyacın yok. Değişik tarzları karıştırarak oluşturduğun kombinasyonlarla yaratıcılığını konuştur.

14- Arkadaşlarıyla ilişkilerini iyi tut: Özellikle de kankasıyla! Zaten kankasını tavladın mı, onu elde etmişsin demektir.

15- Doğal ol: Bütün bu taktikleri uygularken, doğal olmayı unutma. Bunu beceremeyeceksen de hiç deneme! Doğalmış gibi davranmak özellikle ilk buluşmada yapılabilecek en büyük hatalardan biri.

Eğer, seni doğal halinle beğenmeyeceğini düşünüyorsan fena halde yanılıyorsun. Erkeklerin çoğu kibarmış gibi yapan kadınlardansa, arada bir küfür eden, hatta dozunu kaçırmamak şartıyla bakımsız kadınları daha çekici bulduklarını itiraf ediyor.
SessizAtes isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 21:48   #2
._HaZaN_.
 
._HaZaN_. üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Oct 2009
Şehir: Yalova
Mesajlar: 723
Blog Başlıkları: 14
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

hım guzelmiş teşekkurler :d
._HaZaN_. isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 21:49   #3
iceman_burc
 
iceman_burc üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: May 2007
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 1,253
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

dünyada beni kafalıyacak kadar zamanını boşa harcıyacak insan varmı yauw :/
iceman_burc isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 21:50   #4
pascalsamet
 
pascalsamet üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Aug 2005
Yaş: 29
Mesajlar: 334
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Herşey kitaplarda yazdığı gibi olmuyor...Neyse paylaşımın için sağol bu kuralların çoğu her iki taraf için de geçerli zaten
pascalsamet isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 21:52   #5
colourofthenight
 
colourofthenight üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jul 2009
Yaş: 26
Şehir: Burdur
Mesajlar: 9,967
Blog Başlıkları: 3
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Aşık etmenin tüyosu veya kuralı yoktur..

Spontane olur herşey ani gelişir..

Bunlarla alakası yoktur.
colourofthenight isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 22:04   #6
benbilmemsenbil
 

Üyelik Tarihi: Feb 2010
Mesajlar: 1,098
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Bana tüyolarla gelmeyin .
benbilmemsenbil isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 22:04   #7
Pudra Şekerli Çilek
 
Pudra Şekerli Çilek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jan 2010
Şehir: Ankara
Mesajlar: 2,225
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Ya hepsini okumadım ki bence çook saçma da arada bir şeye denk geldim, onu sormak istiyorum:P
Parfümün seksisi nasıl oluyor arkadaşlar, bunu bana açıklayabilecek olan var mı?:P
Pudra Şekerli Çilek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 22:13   #8
pascalsamet
 
pascalsamet üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Aug 2005
Yaş: 29
Mesajlar: 334
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Bazı parfümlerde kullanılan bir madde insanın beynindeki bir takım algısal mekanizmaları harekete geçiriyor...Seks arzusu yarattırıyor bu tamamen bir hormon salınımı...Maddenin adı tam olarak aklımda değil fakat araştırırsan bulabilirsin
pascalsamet isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 22:15   #9
Pudra Şekerli Çilek
 
Pudra Şekerli Çilek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jan 2010
Şehir: Ankara
Mesajlar: 2,225
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Alıntı:
pascalsamet tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bazı parfümlerde kullanılan bir madde insanın beynindeki bir takım algısal mekanizmaları harekete geçiriyor...Seks arzusu yarattırıyor bu tamamen bir hormon salınımı...Maddenin adı tam olarak aklımda değil fakat araştırırsan bulabilirsin
Teşekkür ederim.
Pudra Şekerli Çilek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-03-2010, 23:49   #10
fikribey
 

Üyelik Tarihi: Apr 2009
Yaş: 28
Şehir: Eskişehir
Mesajlar: 4,054
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Cemil İpekçi elde tutma konusunda uzmanmış.
Bu konuda da bilgisi vardır o mu yazmış bunu.
:Pp
fikribey isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 07:53   #11
dilberrrrrrr
 

Üyelik Tarihi: Oct 2008
Mesajlar: 3,360
Blog Başlıkları: 7
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Bir erkeği kendine aşık etme tüyosu hımmm hiç deneme aklında başka biri varsa işin zor ...
dilberrrrrrr isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 10:04   #12
recep ivedik
 

Üyelik Tarihi: Mar 2008
Şehir: İzmir
Mesajlar: 86
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

nefes alın yeter
recep ivedik isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 12:57   #13
ewrem salla
 
ewrem salla üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Aug 2008
Yaş: 24
Şehir: Ankara
Mesajlar: 871
Blog Başlıkları: 1
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Kesınlıkle doğru benceee erkeklerı bıraz tanıosan bunlara karsı zaafı oldunu bılırsınn...

Bilimsel bı acıklama gbı geldı bana sankı doğrulugu kanıtlanbmıs gbı::d:d:d:d
ewrem salla isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 13:10   #14
örtmen
 

Üyelik Tarihi: Nov 2008
Yaş: 33
Mesajlar: 3,587
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

bütün bunlardan sonra hala benimle birlikte değilseniz şaşırmayın. zaten sorun sizde değil bendedir. :P
örtmen isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 13:33   #15
adfahan
Lülürük
 
Turnuvaları kazanan: 2

Mesajlar: n/a
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

erkekler aşktan anlamaz işleri güçleri cinsellik
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 13:33   #16
adfahan
Lülürük
 
Turnuvaları kazanan: 2

Mesajlar: n/a
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

ayrıca mükemmel kadın vardır ama mükemmel erkek yoktur
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-2010, 22:10   #17
._HaZaN_.
 
._HaZaN_. üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Oct 2009
Şehir: Yalova
Mesajlar: 723
Blog Başlıkları: 14
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

konuya yıllardır kımse cvp yazmamış bi tşk yazdım konu patladı heheh :D:D
elimde mi keramet ne :D:d
._HaZaN_. isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-2010, 00:39   #18
pascalsamet
 
pascalsamet üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Aug 2005
Yaş: 29
Mesajlar: 334
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Nereye dokunsan canlandırıyosun demekki :p
pascalsamet isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-2010, 00:46   #19
Dream_demons
 

Üyelik Tarihi: May 2007
Şehir: Yurt Dışı
Mesajlar: 652
Blog Başlıkları: 1
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

Bence bunlar işe yaramaz. Hurafelere inanmayın. :P

Aşık etmenin tekniğini bile geliştirmişler. Ne safmışım. :Pp
Dream_demons isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-2010, 01:03   #20
dellykiz
 
dellykiz üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Oct 2008
Yaş: 25
Şehir: Yurt Dışı
Mesajlar: 312
Cvp: Erkeği Kendine Aşık Etme Tüyoları...

bunların bir kısmını biliyordum ama teşekkürler yani deniycem =))))
dellykiz isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Yaz

Bu konuyu paylaş!

Konu Araçları
Mod Seç


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
fotograf çekme tüyoları osalp Elektronik 14 16-07-2010 17:45
Yaz sezonu idda tüyoları... lolo_halo İddaa & Maç Tahminleri 1 05-07-2009 12:14
bir insanı kendine nasıl aşık edersin? zübüdük Duygusal Paylaşımlar 39 14-05-2009 00:00
İnsanı kendine aşık eden belde ZHA Günün Diğer Gelişmeleri 0 19-09-2008 13:50
Burcuna bak kendine aşık et... XiS Lay Lay Lom 34 12-06-2008 16:03

Saat 01:39.

    Bizi Twitter'dan Takip Et!

x
Zekirdek.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd

Search Engine Optimization by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218