Üye Girişi  /  zekirdek.com'a Üye Ol    
Zekirdek.com - Güzel olacak... Güzel...
Geri Git   Zekirdek Forum > Genel Başlıklar > Paylaşımlar > Lay Lay Lom
Cevap Yaz
 
Paylaş! Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-12-2010, 00:26   #1
loppercek
 
loppercek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Feb 2006
Yaş: 27
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 308
90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )Bu genç kız 1990'larda TV ekranlarının en güzel yüzlerinden biriydi... Konservatuar eğitimi görmüştü. Milyonlar onu ilk olarak sesiyle tanıdı... Daha sonra da yine dönemin önde gelen DJ'lerinden Romina Özipekçi ile birlikte program yapmaya başladılar.Ardından bir çok dizi projesinde rol aldı. En çok tanınanları Çılgın Bediş, Kalbimi Kıra Kıra, Kaygısızlar oldu. Sonra ABD'ye gitti ve uzun yıllar orada yaşadı.Türkiye'ye döndükten sonra da yine TV dizilerinde oynamaya başladı.1990'larda gencecik bir kız olarak ekran macerasına başlayan Gülçin Hatıhan şimdi 38 yaşında.Şu sıralarda da ekranın en çok izlenen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'da patroniçe Canan rolünü üstleniyor.
Hatıhan'ın bir dönemdeki partneri Romina Özipek de önce sesiyle sonra görüntüsüyle milyonların hafızasında yer etti.Bir ara radyo programcılığı hakkında derzler verdi.Özipek son olarak Melekler Korusun adlı dizide rol aldı. O da bugün 38 yaşında.Ekranların en kıdemli VJ'lerinden biri de Bülent..Çekik gözleri bir yana görüntüsüyle de diğer meslektaşlarından ayrıldıyordu Bülent.1973 doğumlu DJ makyajı ve giysileriyle dikkat çekiyordu.Pek çok TV dizisinde de rol aldı.VJ Bülent çalıştığı kurumdan ayrılmasıyla da çok konuşulmuştu.


Jess Molho da ilk olarak TV ekranlarında VJ olarak görünmeye başladı.Konuşması, giyimi ve zaç biçimiyle o yıllarda Türkiye'nin pek de alışık olmadığı bir görüntü çiziyordu Molho..2000'li yıllarda yine sabah kuşağı programıyla ekranlara geldi.Molho da artık orta yaş kuşağında.. Üstelik çoktan baba oldu..

Ayça Şen, radyo ve TV'lerin en renkli simalarından biri olarak hafızalara kazındı.

Özellikle de radyo porgramında yaptığı şakalarla uzun süre konuşuldu. O da çoktan çoluk çocuğa karıştı... Kİap yazdı, albüm çıkardı.

Özel kanalların henüz yeni açıldığı dönemde başlamıştı Sabah Şekerleri furyası...Gencecik sunucular günün en yeni kliplerini paylaşıyor, seyircilerden gelen metrelerce uzunluğundaki fakslara yanıt veriyorlardı. O programları sununcaya kadar kimselerin tanımadığı o gencecik sunucular daha sonra gösteri dünyasının en parlak yıldızları arasına girdiler. İşte Sabah Şekerleri, Sabah Keyfi gibi programları sunduktan sonra şöhret basamaklarını hızla tırmanan ünlüler. Bakalım geçmişte nasıllarda şimdi neler yapıyorlar..


Ekranların ilk sabah şekerlerinden biri Şebnem Dönmez'di...O yıllarda henüz 20'li yaşlarının başlarında olan Dönmez, uzun süre Murat Başoğlu ile birlikte program sundu.Sonra sinema filmlerinde rol aldı. Dönmez şimdi 36 yaşında ve eskisi kadar gözönünde olmayı tercih etmiyor.Dönmez'in Sabah Şekerleri'ndeki partneri Murat Başoğlu'ydu.
Uzun süre ekranın en sevimli çifti olarak hafızalarda yer ettiler.Başoğlu evliliğe adım attıktan sonra ekranlara veda etti.


Şimdi eşi ve oğluyla birlikte mutlu ve sakin bir hayat sürdürüyor.


Ebru Cündübeyoğlu da bir sabah şekeriydi.1974 doğumlu Cündübeyoğlu, 1993'te Türkiye dördüncü güzeli seçildi. Annesi Hülya Cündübeyoğlu da 1970 yılında Türkiye dörüncü güzeli unvanını almıştı.Cündübeyoğlu, sabah şekeri olarak başladığı kariyerini oyuncu olarak sürdürdü. Gülüm, Deli Yürek, Koçum Benim, Omuz Omuza gibi bir çok dizide oynadı... Bir süre önce bir yarışma programı sundu..Cündübeyoğlu artık 36 yaşında ve bir çocuk annesi. Bir yandan mesleğini de sürdürüyor.


Cündübeyoğlu'nun programdaki partneri Yalçın Dümer'di.Usta oyuncu Ekrem Dümerin oğlu olan Yalçın Dümer, 1965 doğumlu.Ekranın en tecrübelilerinden biri olan Dümer, bir çok sinema filminde ve dizide de rol aldı.Dümer, şimdi 45 yaşında, Serpil Çakmaklı ile olan evliliğinden Merve adında bir kızı var.


Ceyda Düvenci de bir dönem sabah şekeriydi.Türkiye'nin taçlı güzellerinden olan Düvenci, daha sonra da bir çok programın sunuculuğunu üstlendi. Bİr çok dizide ve sinema filminde rol aldı.

1977 doğumlu olan Ceyda Düvenci, Kaan Girgin'le boşanmayla sonuçlanan bir evlilik yaşadı. Şu sıralar işadamı Engin Akgün ile evli ve ilk bebeğini bekliyor.


Erkan Petekkaya sabah şekeri olduğu günlerden bu yana öyle değişti ki... :) Petekkaya ve Düvenci bir ara birlikte program sunmuşlardı.

Daha sonra bir çok TV dizisinde rol aldı Petekkaya.Şu sıralar da Kanal D'nin izlenme rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali KAptan rolünü üstleniyor.

loppercek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 00:28   #2
loppercek
 
loppercek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Feb 2006
Yaş: 27
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 308
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )
Özlem Yıldız...O da kariyerine sabah şekeri olarak başladı. O da Türkiye'nin taçlı güzellerinden biri.. Yıldız'a sabah programında Alp Kırşan eşlik ediyordu.
Özlem Yıldız daha sonra pek çok yarışma programında da hostes olarak görev aldı.

Evlendikten sonra işine ara veren Yıldız vaktinin büyük bölümünü oglu Demir'e ayırıyor.Kırşan da sabah şekeri olduğu günlerden bu yana kariyerinde epey uzun bir yol aldı. Kırşan daha sonra oyunculuğa ağırlık verdi.

Günümüzün usta oyuncularından Oktay Kaynarca da 1990'larda sabah programı sunmuştu.Ama yanısıra eğitimini aldığı oyunculuğu da sürdürdü.

Kaynarca son olarak Adanalı dizisinde rol aldı.

Melike Öcalan ve Vatan Şaşmaz da şöhreti sabah şekeri olduktan sonra yakaladı.Her ikisi de 90'larda uzun süre sabah programı sundu..Biri güzelliğiyle diğeri yakışıklılığıyla seyircinin beğenisini kazandı.Melika Öcalan, Suat Suna ile evlendikten sonra mesleğinden uzaklaştı. Bu evlilik boşanmayla sonuçlandı.

Vatan Şaşmaz ise askerlik görevi sırasında ekranlardan ayrı kaldı. Ama sonra yine geri döndü.


Ece Erken ekranın en ünlü sabah şekerlerinden biri. :))
Erken son olarak Sarı Şeker adlı bir program sunuyordu.


TV'nin Boğaziçi mezunu ünlülerinden Seray Sever de bir dönem sabah şekeri olmuştu.Sever bir dönem oyunculuğu da denedi.
Şu sıralar yapımcılığa ağırlık veren Sever, kısa bir süre önce de bir talk- show programı sunmuştu. Sever, Metin Şentürk ile birlikte Sabahın Körü adlı bir program da sunmuştu.Ama bu program çok uzun ömürlü olmadı.
Asuman Krause gencecik bir sabah şekeriydi. Türkiye'nin taçlı güzellerinden Krause, sonra tiyatro sahnesini de denedi.Fear Factor başta olmak üzere bir çok yarışmanın sunuculuğunu üstlendi. Krause bir müzik albümü de çıkardı.Türk tiyatrosunun duayenlerinden Yıldız Kenter'in öğrencisi olan Bekir Aksoy da gençlik yıllarında Sabah Şekerleri programını sunmuştuAksoy kısa bir süre önce ekranın çok izlenen dizilerinden Doktorlar'da ekrana geldi.Şu sıralar ise Türk Malı dizisinde oynuyor.
Ekranın en son sabah şekerleri ise Günümüzün sabah şekerleri ise Çağla Şıkel ile Alişan'dı.Alişan askere gidince program da sona erdi.Okan Bayülgen en uzun süre ekranlarda tutunmayı başaran ünlülerden.
90'lı yıllarda


Televizyon Çocuğu adlı programıyla bir anda parlayan Bayülgen o zamanlar 30'lu yaşlarındaydı..

O zamandan bu zamana hala ekranlarda.. Bayülgen şimdi 40'lı yaşlarının ikinci yarısında.. Ama ekrandaki şöhretinden bir şey kaybetmiş değil.
loppercek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 00:28   #3
loppercek
 
loppercek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Feb 2006
Yaş: 27
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 308
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )Neydi 90’lar Nerede o şarkılar
90'ların Ünlüleri :)

Popüler kültürün temelleri, 90’ların başında, özel televizyonların kurulmasıyla atıldı Pop müzik de, popüler kültür içersinde yerini böylece almış oldu Özel televizyonlar sayesinde çok daha rahat ve özgür bir ortamda icra edilebildi ve daha geniş kitlelere ulaştı İlk parlayan isim de, “Hadi bakalım kolay gelsin, bir acayip zor yarış” diyen Sezen Aksu oldu Ardından ilginç dans figürleriyle Yonca Evcimik “Aboneyim” diyerek bir fenomen haline geldi


Klip çekimlerine daha çok özen gösterilmeye başlandı Dolayısıyla ciddi klip endüstrisi ortaya çıktı; yönetmenler daha değerli hale geldi Şu anda 300 bin satan albümler için “süper” deniyor, o yıllarda 1 milyon satış rakamına ulaşan albümler vardı!


Dönemin genç ve başarılı isimleri, okumuş görmüş çocuklardı Çoğu okul çağlarındayken bu işe başlamışlardı Televizyonlarda bu kadar sık yer almamaları, onları daha da ulaşılmaz hale getiriyordu Oysa şimdi internetten, ne yaptıklarına, nerelere takıldıklarına hatta nerede oturduklarına dair pek çok bilgi bulmak ve onların izlerini sürmek mümkün!

Sanatçıların her yaptıkları olay, her yedikleri ve giydikleri de moda olurdu Tarkan, uzunca bir süre fular taktı mesela Kenan Doğulu’nun “güneş kolyesi”, Mirkelam’ın “Her Gece” klibinde giydiği “beach pantolon”u, en popüler sanatçı aksesuarları arasındaydı

Hala dinlemekten bıkmadığımız, pop müzik tarihine altın harflerle kazınan pek çok aşk şarkısı da bu zamanda ortaya çıktı Levent Yüksel’in “Med-Cezir”i, Sertab Erener’in “Sevdam Ağlıyor”u, Demet’in “Arnavut Kaldırım”ı, Aşkın Nur Yengi’nin “Serserim Benim”i ’90’ların hit’leri arasında


Tarkan, “Kıl Oldum Abi” klibinde, ayrık dişleriyle gülümserken (o zamanlar ön dişleri birbirinden epey uzaktı), siyah deri montu, sarı kareli pantolonuyla da değişik dans figürleri sergiledi Ve bir anda, 90’ların pop ilahı haline geldi Sonuçta, Tarkan o kadar yol aldı ki, bizim de dünya çapında bir starımız oldu

Bir başka ilginç klip de Kenan Doğulu’nun “Sımsıkı”sıydı Uzun saçlı, balıketli bu genç, Mısır’da çekilen klibinde oyunculuk kabiliyetinin sınırlarını zorlamış, klip değil,ama şarkıyla başarılı olmuştur

O bizim “Bebeto”muzdu “Benimle Oynama” ve “Bebeğim” parçasıyla, özellikle kızların sevgilisi haline geldi Ama sonra, bir türlü o eski şaşalı günlerine geri dönemedi Ne Sarah Brightman’la ve Sakis Rouvas’la yaptığı düetler ne de Sezen Aksu’dan aldığı besteler onu kurtarmaya yetmedi Ta ki, geçen sene kendini “Komple” yenileyene kadar!


Demet...

“Elleri kolları kınalı bebek” diyerek, hayatımıza dahil olan sanatçı, başarılı şarkıları kadar mütevazı tavırlarıyla da gönlümüzü fethetmeyi başarmıştıOya&Bora ...

Oya Küçümen ve Bora Ebeoğlu’nun ilk çıkış parçası “Ara Beni”, maçlarda dahi slogan olmuştu Hele bir de “Sevmek Zamanı” isimli bir şarkıları var ki… Şimdilerde hiç ortada görünmeyen grup, birden parladı ve söndü


Serdar Ortaç...


Veee Micky’li pantolonuyla huzurlarınızda Serdar Ortaç Serdar’ın, uzun küt saçları ve yaptığı dans figürleri hala zihnimizde kazılıdır İlknur Soydaş’ın göbeğinden yediği zeytinle tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı :))

Tayfun ...


Onu unutmamız mümkün mü? Hele hele o gerdan kırdığı klibini bir izleyen bir daha iflah olmamıştır :)))1992 yılında siyah deri montu, beyaz atleti, Elvis Presley tarzı saçlarıyla “Hadi Yine İyisin” dedi, böylece öpücüklü şarkılarımızın ilki de ortaya çıkmış oldu!


Son olarak :))
Hafızaları Tazeleyelim :))
90’lar Top 25


1 Bendeniz-Ya Sen Ya Hiç
2 Burak Kut-Benimle Oynama
3 Çelik-Ateşteyim
4 Deniz Arcak-Yağmurdan Kaçarken
5 Demet-Kınalı Bebek
6 Ferda Anıl Yarkın-Sonuna Kadar
7 Gülay-Cesaretin Var mı Aşka
8 Hakan Peker-Efsane
9 Harun Kolçak-Gir Kanıma
10 İzel&Çelik&Ercan-Özledim
11 Kenan Doğulu-Yaparım Bilirsin
12 Kerim Tekin-Cici Baba
13 Mustafa Sandal- Bu Kız Beni Görmeli
14 Nazan Öncel-Aynı Nakarat
15 Oya&Bora-Seni Bana Yazmışlar
16 Ozan Orhon-Saman Alevi
17 Özlem Tekin-Yar Bana Varmadı
18 Seden Gürel-Bum Bum Bum
19 Serdar Ortaç-Karabiberim
20 Sertab Erener-Ateşle Barut
21 Sezen Aksu-Hadi Bakalım Kolay Gelsin
22 Tarkan-Kıl Oldum
23 Tayfun-Hadi Yine İyisin
24 Umay Umay-Hareket Vakti
25 Yonca Evcimik-Aboneyim


loppercek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 00:31   #4
DOLENDO
 
DOLENDO üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jul 2008
Yaş: 25
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 1,793
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

sitedeki bu nostalji aşkı nedir arkadaş...
DOLENDO isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 00:33   #5
ultrAslan_özlem
 
ultrAslan_özlem üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 10,038
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Ağlamak istiyorum şuanda!!!
ultrAslan_özlem isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 01:00   #6
bindortyuz61
 

Üyelik Tarihi: Jun 2010
Yaş: 22
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 4,678
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

vay bee.. ne çok zaman geçmiş :Pp

ya ben bu insanların bi kısmını hiç bilmiyorum :)
bindortyuz61 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 01:21   #7
kerriz
 
kerriz üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 14,233
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

serdar ortaça bakale
kerriz isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 01:42   #8
Lanetli.Bebek
 
Lanetli.Bebek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Aug 2008
Yaş: 96
Şehir: Ankara
Mesajlar: 2,965
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

90lar demeyin ya... Çocukluğum aklıma geldi güzel günler falan. Hüzünlendim.
Lanetli.Bebek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 01:54   #9
nry7tp
 
nry7tp üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Mar 2008
Yaş: 26
Mesajlar: 10,822
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

İzel Çelik Ercan beni bitirdi.. :)


Deniz Arcak-Yağmurdan Kaçarken
İzel&Çelik&Ercan-Özledim
Oya&Bora-Seni Bana Yazmışlar
Ozan Orhon-Saman Alevi
Seden Gürel-Bum Bum Bum


Bir 90lar pop manyağı olarak, bu şarkıları bilmediğim için kendimi kınamak istiyorum..
25de 20 fena değil ama.. :P
nry7tp isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 01:57   #10
loppercek
 
loppercek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Feb 2006
Yaş: 27
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 308
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Alıntı:
DOLENDO tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sitedeki bu nostalji aşkı nedir arkadaş...
Şöyle düşünmeye çalış.. Belki de günümüz şartları bizi kendinden soğutmuştur.. O yüzden eski günleri arar olmuşuzdur..
Buradaki resimler,yazılar bence güzel şeyler.. Eminim ki pek çok şeyi getirmiştir bakarken insanların aklına.
loppercek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 02:06   #11
ultrAslan_özlem
 
ultrAslan_özlem üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Jun 2008
Mesajlar: 10,038
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Ben o şarkılarla büyüdüm be :/
ultrAslan_özlem isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 02:55   #12
nry7tp
 
nry7tp üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Mar 2008
Yaş: 26
Mesajlar: 10,822
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Konusu açılmışken şunu paylaşmak çok isterim, hatta paylaşırım da..
Buyrun burdan yakın;


Dailymotion - Candan Ercetin - Hangi Ask Adil Ki - Musik Kanalı
nry7tp isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 11:34   #13
loppercek
 
loppercek üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Feb 2006
Yaş: 27
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 308
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Alıntı:
nry7tp tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Konusu açılmışken şunu paylaşmak çok isterim, hatta paylaşırım da..
Buyrun burdan yakın;


Dailymotion - Candan Ercetin - Hangi Ask Adil Ki - Musik Kanalı
güzelmiş bak hatırladım şimdi :))
loppercek isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 12:17   #14
tikky_girl
 
Turnuvaları kazanan: 2

Üyelik Tarihi: May 2006
Yaş: 25
Şehir: İstanbul
Mesajlar: 7,030
Blog Başlıkları: 12
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

ben daha yeni dogmustum 90 da:D

Bitek tarkan cok degismis;) simdi daha bi yakisikli:)
tikky_girl isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 13:06   #15
yumiyum_jale
 

Üyelik Tarihi: Jun 2006
Yaş: 30
Şehir: İzmir
Mesajlar: 53
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

İzel'i anladım da Çelik neden Ercan'ın dizinde oturuyor :))
Hele o gömleklerine bittim :))))
yumiyum_jale isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 13:09   #16
yumiyum_jale
 

Üyelik Tarihi: Jun 2006
Yaş: 30
Şehir: İzmir
Mesajlar: 53
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Hiiiii, kimi unuttuk bizzz?
Rengin'im nerede :)))

yumiyum_jale isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 17:49   #17
fikribey
 

Üyelik Tarihi: Apr 2009
Yaş: 28
Şehir: Eskişehir
Mesajlar: 4,054
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Güzel çalışma.
90'ların yeri ayrı be.
Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler.
:P
fikribey isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 18:00   #18
rapistanlı
 
rapistanlı üyesinin avatarı
 

Üyelik Tarihi: Oct 2005
Yaş: 24
Şehir: Adana
Mesajlar: 8,678
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Alıntı:
fikribey tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güzel çalışma.
90'ların yeri ayrı be.
Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler.
:P

evet özlüyoruz fikribey'i:P:p
rapistanlı isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 18:13   #19
fikribey
 

Üyelik Tarihi: Apr 2009
Yaş: 28
Şehir: Eskişehir
Mesajlar: 4,054
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

Ben sabah şekeri değilim.
Konu dahilinde yorumlar yapalım lütfen.
:P
fikribey isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-2010, 19:07   #20
ASPARTAM
 

Üyelik Tarihi: Dec 2005
Mesajlar: 2,603
Blog Başlıkları: 2
Cvp: 90'ların ünlüleri şimdi nerede?? ( Biraz nostalji )

ASPARTAM isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Yaz

Bu konuyu paylaş!

Konu Araçları
Mod Seç


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Tarkan - Şımarık (Biraz Nostalji-Sene 1997) abdullah35 Müzik Dinle / Liste Paylaş 4 22-08-2010 23:51
biraz nostalji yapsak.. seinem Müzik 34 02-07-2010 23:51
Herkesin biraz faili olduğu meçhul bir cinayetim şimdi!..." zalim_yar Okuma 5 27-08-2007 19:17

Saat 00:55.

    Bizi Twitter'dan Takip Et!

x
Zekirdek.com
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd

Search Engine Optimization by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218