PDA

Tüm Versiyonu Göster : İkizler burcu....


yagmur87
10-07-2008, 16:07
Elementi : Hava
Özelligi : Zeki
Yönetici Gezegeni : Merkür
Metali : Civa
Ugurlu Günü : Çarsamba
Ugurlu Sayisi : 5
Ugurlu Tasi : Akik ve Inci
Ugurlu Renkleri : Sari, gri, açik mavi
Ugurlu Çiçekleri : Mimoza, çigdem
Ugurlu Kokulari : Gardenya, yasemin, sümbül
Ugurlu Müzik : Modern bati müzigi
En Belirli Özelligi : Sezgi gücü, Yardımcı olmak, neşe yaratmak
Emeliniz: Gazetecilik, yazarlık
En Büyük Ideali : Yazarlik,
En Büyük Hatasi : Gevezelik
En Büyük Arzusu : Edebiyatta isim yapmak
En Büyük Yetenegi : Duygularini yaziya dökebilme
Anahtar Sözcüğünüz: Süreklilik
Yenmeniz gereken huyunuz: Çok konuşmak
Çok iyi anlaştığınız burçlar: Terazi, Kova
İyi anlaştığınız burçlar: Yengeç, Aslan, Koç, Boğa
Kötü anlaştığınız burçlar: Başak, Yay
Ne iyi ne kötü: Akrep, Oğlak, Balık
Başarılı olacağınız meslekler: Komisyoncu, bankacı, yargıç, avukat, diplomat, edebiyatçı, yazar, kuyumcu, mufettiş, gazetecilik, radyo sunuculuğu, bilgisayar uzmanlığı
Olası hastalıklarınız: Solunum ve sinir sistemi hastalıkları, akciğer hastalıkları, romatizmal hastalıklar


Bu burçta dogan kisiler degiskendir. Ikizler burcundan bir insan giysilerini, isini, ask hayatini ve evini düsünceleri kadar çabuk degistirebilir ki bu konuda oldukça hizlidir.

Kadin olsun erkek olsun, Ikizler insani, tutucu, ilerlemeyen veya belirli konularda nerede durduguna, tutumunun ne olduguna karar veremeyen kimselere sabir gösteremez. Ikizler hiç olmazsa o an için, nerede durdugunu bilir.

Karisik bir yildiz etkisi olmadikça, Ikizler'in yapisi ince çevik ve normalin üstünde uzundur. Ciltleri oldukça beyazdir, ama güneste çabuk ve kolay yanarlar.

Ikizler'de bir canlilik, çabuk, sempatik bir dostluk ve olaganüstü çabuk, ama zarif hareketler vardir. Saçlari açik veya koyu renk, ya da meç yapilmis gibi her ikisi de karisik olabilir. Burun uzun, düz veya küçük zarif olabilir, her ikisi de güzel biçimlidir.

Genellikle Ikizler'i bir yere veya bir fikre bagli tutmaya çalismak yanlis bir davranistir. Onlarla zeka yarisina kalkismak her zaman için yanlis bir istir, çünkü onlar konunun içini disini büyük bir rahatlikla konusabilirler. Keskin bir hiciv yetenekleri vardir.

Rutinin her çesiti tipik Ikizler'in kendisini kafese kapatilmis ve kanatlari kesilmis zavalli kus gibi hissetmesine neden olur. Bu insanlar köle gibi yasamaktan ve monotonluktan nefret ederler. Dakkik insanlar degillerdir. Sürekli heyecan ve degisiklik ister, yoksa mahzun ve huysuz olurlar.

Çok ikna edicidirler. Elinden gelen herseyi yapar ve çekiciligiyle sizi koza sarar gibi sarar. Öyle hizli konusur ve öyle bastan çikarici bir tebessümle güler ki, bir süre sonra her istegine razi olursunuz.

Bütün Haziran dogumlularda çok güçlü bir, gerçek niyetini saklama ihtiyaci vardir. Ikizler arzularinin tam aksi seklinde davranma zorunlulugunu hissederler. Ama bu burcun insani doganlar hayret edilecek konusma kabiliyetleri sayesinde harika politikaci olurlar; insanlarla iliskiler konusunda uzman olduklarini söylemeye ise hiç gerek yok...

Ikizler, en inatçi sekilde inandiginiz seylerden sizi nasil saptiracagini çok iyi bilir.

Ikizler'in yazi yazma konusuyla arasinda tuhaf bir sey vardir. Bu burç dogrudan dogruya yazma yetenegine hükmeder. Pekçok Ikizler burcu, birden fazla dil konusur, anlar veya okur; bu durum onlarin dünya kültürlerine duyduklari büyük ilgilerinden kaynaklanir.

Is adamligina gelince, tüm Merkür insanlari bu alanda kesinlikle olaganüstüdür. Koçlar bile Ikizler'le asik atamaz.

Ikizlerin, çok çalisan beyinlerini, herkesten iki kat daha fazla uyuyarak dinlendirmeye ihtiyaçlari vardir. Ikizler insani fazla faaliyetten çok, sikinti ve evde kapali kalmak yüzünden ruhsal çöküntüye ugrar.

Ikizler, arastirici, sabirsiz yapisinin derinlerinde, kendisine bir ideal arar ve asil sorun da, bu idealin ne oldugunu bilmemesindedir. Hayal gücünde sinir tanimadigindan dolayi; para, ün, servet, ask ve meslek hiçbir zaman onlari tatmin etmeye yetmez. Merkür, Ikizler'i hep daha yüksege çagirir. Yolun karsi tarafindaki çimen her zaman daha yesil görünür. Ikizler kafaca bir kasiftir.

O'nun gözleri keskin ve yetenekleri çesitlidir. Parlak bir espri yetenegi, zerafeti, diplomasisi ve el hüneri vardir, ancak gene de sebat ve sabirdan yoksundur.

AŞK
Hava´nın hızlı çocukları İkizler´le aşk, pek de kolay değildir. O, her konuda olduğu gibi aşk hayatını da düşünceleri kadar hızlı değiştirebilir. Sizi bulutların üzerinde uçurup her şeyi unutturabilir. Ama bunun ne kadar süreceğini ne kendisi bilir, ne de siz.
İkizler insanı, eski anılara, yerlere, insanlara, derin ve sürekli bir bağlılık duyamaz. (Doğum anında aksi bir etki almadıysa). Akşamleyin, onu sabah bıraktığınız haliyle bulmayı beklemeyin. Söz verdiği saatte bulunamayabilir. O sırada karşılaştığı bir arkadaşıyla kimbilir nerede sohbet etmektedir. Size dönüp geldiğinde ise, planladığınız ve de aklınızdan geçirdiğiniz gibi davranamazsanız.
Son derece şirin ve çocuksu haliyle öyle bir karşınızda duracaktır ki, ona kızmanız mümkün olamayacaktır. Çünkü, o kasıtlı olarak yapmamıştır. O sırada içinden nasıl geliyorsa, rüzgar onu nereye götürüyorsa, onu yapar. Ve rüzgar sürekli olarak yön değiştirir. Tabii İkizler tipleri de rüzgarın önündedir.
Tıpkı hava gibi hafif, uçucu, engel tanımaz ve değişken İkizler tipleri ile başa çıkabilmeniz için onun kadar kıvrak bir zekaya ve hareket yeteneğine sahip olmanız gerekir. Şayet havanın bu yaramaz çocuğuna aşıksanız, onun değişkenliğine, enerjisine ve müthiş zekasına uyum sağlamalısınız. O zaman sizi aşkın en heyecan verici doruklarına uçuracak ve renklerin büyüsü içinde kaybolmanızı sağlayacaktır.
Değişken bir karaktere sahip olan İkizler, karşısındakine sanki her birlikteliğinde başka biriyle oluyormuş hissini verir. İkizler insan ilişkilerinde çok başarılı olup, kolayca arkadaşlık kurabilmesine rağmen, özel ilişkilerin sürekli olanlarından kaçar. Farklı insanlarla farklı deneyimler arayışındadır. Dolayısıyla bir İkizler partneri cinsel olarak tatmin edebilmek için farklı davranış biçimleri gerekir.
Deneysel bir doğası olduğu ve uzun boylu planlar yapmaktan sıkıldığı için İkizler tek gecelik aşklara çok yatkındır. Kendisi kendini dizginleyemediği gibi, bir başkasının da üzerinde kontrol kurmasına dayanamaz ve izin vermez. Aslında İkizlerin cinsel aktivitesi dürtülerinin kuvvetinden değil, meraktan kaynağını almaktadır.
Pek çok diğer faaliyet gibi, cinselliğin de tam ortasında sıkıntı hissederek, hiç bir açıklama yapmadan vazgeçebilir. Ya da tek bir işle uğraşmaktan hoşlanmadığı için, cinsellik yaşanırken en azından mental olarak kendini başka şeylerle meşgul etmekten çekinmez. Konsantrasyonu çabuk dağıldığı için, tamamen paylaşımdan uzaklaşabilir.
Çok konuşkan olan ve sürekli bir şeyler anlatmak isteyen İkizler, cinsellik yaşanırken bile susmaz. Konuyla alakalı ya da alakasız pek çok şeyi, partnerinin ilgilenip ilgilenmediğine bakmadan, sevişme sırasında anlatan İkizler çoktur.
Seksin uygulamasından çok düşüncesi cazip geldiği için aslında gelişkin bir fantezi dünyasına sahiptir. Elleri sembolize eden İkizler burcu, bu organlarını kullanmakta son derece yeteneklidir.....

yagmur87
10-07-2008, 16:10
İkizler burcuyum...
Ve...
SABIRSIZ
ÇIKIK CANLI
ÇOK KONUŞAN
ELEKTRONİK EŞYALARA İLGİSİ OLAN
SEVDİMİ TAM SEVEN
KİN TUTMAYAN
HAYALPEREST

kolerra_18
10-07-2008, 16:14
bende bende:)

ruhsuzelma
10-07-2008, 16:30
bende bende bende

dlly
11-07-2008, 21:27
seviyorum burcumu (:

leblebi tozu
11-07-2008, 21:31
Komisyoncu, bankacı, yargıç, avukat, diplomat, edebiyatçı, yazar, kuyumcu, mufettiş, gazetecilik,
radyo sunuculuğu, bilgisayar uzmanlığı

KOYU OLAN YER TAM BENİ ANLATIYORRR...
------------
NOT : Zeki de sanırım bi İKİZLER BURCU...Zaten bi çok radyocu ikizler burcu benim bildiğim kadar...Tabiki diğer burçlardan da radyocu olur ama en iyi yapan İKİZLER BURÇLARIDIR...Yani Ben :))1- Zeki Kayahan Coşkun
2-Cem Ceminay
3-Cem Arslan

ciLekesebo
12-07-2008, 17:43
yükselenm olmasından gurur duyduğum burç:D

kimyager85
12-07-2008, 19:24
27 mayıs 1986

werwe_ferman
15-07-2008, 04:28
ikizler olmak ..

çok farklı ;)

patiklikene
16-07-2008, 02:07
bende ikizler burcuyum we de burcumun bütün özellikleri taşıyorum sewiyorum ben burcumu ya....

Metal_Bubble
16-07-2008, 02:13
herkes ikizler olamaz
anlayamaz
burçlar içinde tektir bence

t.w.e.e.t.y_55
16-07-2008, 02:15
evet bende bende:)))
ikizler olmak ayrıcalıktır:)))

öTeKi_tEkİ
16-07-2008, 02:40
bende ikizlerim :D:D

GöZdE35
16-07-2008, 02:43
Ben de ikizlerim.Çok mutluyum...:))

frekans_matrax
16-07-2008, 03:25
Ben de İkizlerim ben de : )( :
:)(:

silgi tozu
16-07-2008, 03:27
Ugurlu Müzik : Modern bati müzigi

En çok uyan bu bana..

Harry Potter
16-07-2008, 03:51
evet burcumuzu seviyoruz ama ikizler deyince akla ilk gelen o cümleden nefret ediyorum "aa ikizler iki yüzlüdür"
ne alaka yaaaaa...

boniboncum
16-07-2008, 11:33
bende bende :)

KLaS
16-07-2008, 14:37
Bende ikizler burcuyum seviyorum burcumu :)

yagmur87
16-07-2008, 14:38
İkizler çok zeki olur harbiden :))

Bende burcumu seviyorum ama değişken diyorlar ya

İşte bu huyumu pek sevmiyorum, değişebiliyorum bazen...

morcadı
16-07-2008, 19:35
ben yaa..
;P

göktaşı
16-07-2008, 19:47
işte ben :))) fazlaca değişken olduğumda doğru :))

çörek_otu
16-07-2008, 22:03
yani tam beni anlatıo ideal meslek gazetecilik dio yani başka söze gerek yok:)))

ilknur6118
16-07-2008, 23:07
ikizler olmak bir ayrıcalıktır (:

seviyorum burcumu ve doğal olarak da kendimi (:

dlly
16-07-2008, 23:57
ikizler burcları icin grupmu kursak ne :))

betül_selin
17-07-2008, 03:22
çok sefiorum burcumuuu=)

esra0406
17-07-2008, 13:28
İkizler burcu olarak bir grubu hak ettik diyorum :)))

Banım açılsın hemen kuruyorum ;) akşama.... ;)

( I'm konuyu açan :D )

pilav_üstü_kuru
18-07-2008, 04:00
ben de ikizlerimmm...burcumu da çok seviyorum :))

seloGRAM
18-07-2008, 11:53
bende ikizlerim ^&:)

yagmur87
18-07-2008, 12:03
Grup kuralım en iyisi lnki vericem buraya :D


İkizler burcu üyeleri buyrun bekliyoruz....


http://www.zekirdek.com/forum/grup/460-ikizler-burcu-uyeleri.html#gmessage299803

yeshilcadı
18-07-2008, 20:21
ikizler olmak ..

çok farklı ;)

:D... tam bi ikizler gibi konuşmuşun..

seda_-_zkc
18-07-2008, 20:29
Zekide ikizler burcu :D

citLemßikk_
19-07-2008, 23:43
işte benım burcum her özelligini tasırım cok mutluyum :p

sanal__evim
19-07-2008, 23:52
bende yahu bende amaaan özelliklerinide taşıyorum o yüzden kendimden bazen tiksiniyorum :) değiştirmek istiyorm imdat :D :D

flash_pink
20-07-2008, 00:24
Evet burçlar içinde tektir ya(:
Ayrıcalıktır(:
İyi ki ikizlerim(:

HePaTiT Ğ'li
20-07-2008, 01:04
bende ikizlerim her özellüğünüde taşırım:)

ozge90
20-07-2008, 01:21
evet bende bende:)))
ikizler olmak ayrıcalıktır:)))
katılıyorum hemde büyük bir ayrıcalıktır... ikizler olanlar anlar sadece o ayrıcalığı:))
bende ikizlerim ve çok seviyorum burcumu her özelliğini taşırım...

__ANGELA__
20-07-2008, 11:10
:)) evet bende ikizlerim yükselenimle beraber :)) ve çok seviyorum burcumu arada korkanlar oluyor yüzümede söylüyorlar ama olsun :))

yagmur87
20-07-2008, 20:07
Eeee hadi o zaman bütün ikizleri bekliyoruz grubumuza :)))

ugur haydar
20-07-2008, 20:11
ben ikizler değilim haberiniz olsun dedim:)))))))

ugur haydar
20-07-2008, 20:14
bende ikizlerim her özellüğünüde taşırım:)

necati hangi burç? :)

ice cream
20-07-2008, 20:14
Bende ikizlerim bende (: :)

blacdown
20-07-2008, 22:34
ikizler cok zeki super bi burç iyiki ikizlerim kendimi seviyorum canım kendim ya :))

asl-ı rock
20-07-2008, 22:39
ikizleri kimse sevmiyor yaa...

kime sorsam bi ikizler bi de teraziden illet gelmiş millete... :D

valla ben milletin yalancısıyım ikiyüzlü mü olurlarmış ne... :D

yagmur87
20-07-2008, 22:50
2 yüzlü değil snei kandırmışlar :D

Güler yüzlü :)

gidaci
20-07-2008, 22:54
bende ikizlerim...

prettygırl
20-07-2008, 23:15
ikizler yengeclerle nasıl anlasır acep bılen varmı:D

mee like 92
22-07-2008, 19:08
burcumu seviyorum yaa :D tek sorun meraklılığım hayır bi gün başıma iş alcam diye korkuyorum :D

noumanga17
22-07-2008, 20:04
bana uzak allaha yakın olsun dediğim burçlardan biri..

__ANGELA__
22-07-2008, 20:19
aaaaaa ne kadar ayıp noumanga17 hiç öle denirmi ?? bende ikizler :))) paylaşımın için sağol yağmurcum :) korkmayın yawss ikizler adam yemez :)) iyi bir burçtur:)

KLaS
23-07-2008, 17:33
ikizler yengeclerle nasıl anlasır acep bılen varmı:D

Dost olarak iyi anlaşırlar :)

Sevgili olarak olmuyor pek İkizler özgür bir burç, Yengeç sadık Tartışmalar çıkabilir yani

çene gökçe
24-07-2008, 02:38
yha varmı ikizler gibisi yha heryerde güzeldir bizim burcumuz kendini her yerde belli eder.

sezen_
24-07-2008, 11:46
herkes ikizler olamaz
anlayamaz
burçlar içinde tektir bence

katılıyorum :D

I done
24-07-2008, 13:48
ben de ikizler burcuyum tüm özelliklerini taşıyorum yupppiii xD ama yok abi ya ikizler gibi burç yok bu burca ayak uydurabilecek adam da tanımıyorum :))

sari_sheker
26-07-2008, 13:48
02.06.1992
burcumu cooqq seviyorum:D:D

caner27
11-09-2008, 22:51
burcumla grur duyuyorummm :)

sen@
11-09-2008, 22:54
ben dengesizim ama burcumu çok seviyorum
çevremdekilerdende bi şikayet almadim daha....

yagmur87
11-09-2008, 23:41
5 dk iyiysem, 5 dk küsermişim :D
:PP harbi öylemiyim acaba??

GFBCEVIK
13-09-2008, 18:02
ikizler demek değişken demek ne yapacaklarını kestrmek gercekten cok zor:S

GFBCEVIK
13-09-2008, 18:05
5 dk iyiysem, 5 dk küsermişim :D
:PP harbi öylemiyim acaba??

buna katıldım bak:D

havanur55
13-09-2008, 18:12
forum git gide köler sağırlar birbirini ağırlar vaziyetine doğru yok alıyorr:))birazdan hepimiz biz mükemmeliz diye dolaşmaya başlarsak kimse şaşırmasın...

yagmur87
27-11-2008, 20:03
Zekirdek Forum - İkizler burcu üyeleri... (http://www.zekirdek.com/forum/grup/460-ikizler-burcu-uyeleri.html#gmessage299803)

politikaci
12-01-2009, 01:01
İkizler;

çok iyi Avukat,Savcı,Muhasebeci,Gazeteci,Spiker ve ve ve POLİTİKACI olurlar :)

tatar_tuning
12-01-2009, 01:04
Karisik bir yildiz etkisi olmadikça, Ikizler'in yapisi ince çevik ve normalin üstünde uzundur. Ciltleri oldukça beyazdir, ama güneste çabuk ve kolay yanarlar.aaaaaaaa aynı ben yaw :D

tatar_tuning
12-01-2009, 01:04
İkizler;

çok iyi Avukat,Savcı,Muhasebeci,Gazeteci,Spiker ve ve ve politikacı olurlar :)

çok iyi muhasebeciyimdir :D (H)

superisi35
12-01-2009, 02:42
varmı bizim gibi hayatla barışık, herzaman gülen :) pozitif ,kendini kendi kendine tamir eden, kin tutmayan yanniiii burcumu seviyorum en gzel burç bnm burcum :D)))))

bursalı melis
18-01-2009, 16:35
bende ikizlerim sseviyorum burcumu bizim ailede 3 kişi ikizler burcu ailede 4 kişilik

ruhsuzelma
18-01-2009, 16:43
işte ikizler burcu benim yağmur demişti hemde ikizler burcusun bide yükselenin de ikizler senin diye evde benimle birlikte yaşayanlara yazıkmış

balık ve oğlakla anlaşamazmışım

annem oğlak babam ve ablam balık

her gün süper tartışırız sonra hiç bişi olmamaış gibi devam ederiz burcumu seviyorum


harika bi arkadaş olduğumu söylerler

ikiyüzlü olduğumuzu düşünenler utansın hıh:)

:)

politikaci
18-01-2009, 17:02
Ben tipik bi ikizlerim :) Mesela bir adım atıyorum,2 dakika sonra o adımı attığıma bin pişman oluyorum..Artık birşey yaparken 2 dakika sonra pişman olurmuyum diye düşünüyorum,hayır diyor beynim,sonra yine aynı şey gerçekleşiyor

esilamm88
24-01-2009, 14:11
ikizler... bende ikizler burcundanım,UYUM bız ikizler için oldukça önemlıdır:::

uAsimsar
24-01-2009, 15:00
eski sewgilim ikizlerdi jok ikiyüzlü olurlarmıs gejektende öleeee:p


e adamına göre muamele vardır ikizler erkeklerinde :D
bazısına karşı geJektende Jok ikiyüzlü olurlar.

ielçin
28-01-2009, 16:01
bnde sewiyorum burcumuu:D:D

veci
30-01-2009, 03:48
ikizim yok ama (= üÜü =) bende ikizlerdenim :D

ayşe19-07
30-01-2009, 04:31
Bende ikizler burcuyum ve bütün özelliklerimi taşıyorum...:)

meteor2005i
30-01-2009, 11:39
ikizlerim...
1. si konuşkanım
2. si arkadaş canlısıyım
3. sü yazmaya meraklıyım
4. sü uzun bir dönem radyoculuk yaptım(seslendirmeler debam ediyor)
5. si hareketliyim....

CooL_CanceLL
02-02-2009, 20:46
evet burcumuzu seviyoruz ama ikizler deyince akla ilk gelen o cümleden nefret ediyorum "aa ikizler iki yüzlüdür"
ne alaka yaaaaa...

katıLıyorummm..!!! bıktım o Laftan biLmiyoLar ki ne kadar zekiyiz :P :D
ikizLerim ve mutLuyum..


ama şu gevezeLik yok mu :(( :D:D

esmir
02-02-2009, 21:42
seviyorum burcumuu bee :))

leblebi tozu
02-02-2009, 23:29
4.sü :D..............

fetiyecesme
03-02-2009, 03:47
bende ikizlerim:) ama ben kova burcundan nefret ederim özellikle erkeklerindenn.... bu özelliğimiz tutmadı:))

halitttt
03-02-2009, 18:45
bende ikizler burcuyum geyet memnunum

kubilayozata
04-02-2009, 17:50
bende ikizlerm:D:D:D

devrimcirockerbasak
24-03-2009, 22:19
ayy tırstım özelliklerini okuyunca ilk defa ikizler bi sevgilim olcak çok zor sanırım bu ikizler :/

izmiTLi Naz
24-03-2009, 22:20
bende bnde :))

morbulut
25-03-2009, 01:02
bende ikizlerim.. seviyorum burcumu tüm özelliklerinide taşıyorum..(;

SSSibeLLL
25-03-2009, 01:09
bende bende bende ikizler burcuyum:)
ne güzel burçtur bu ya:)

flyingbadgirl
25-03-2009, 01:12
ben de::))) bende ikizlerimm.. ne olursa olsun sevıyom burcumu yaaa.. sıcak kanlıyızz biz.. ama sagımız solumuz da bellı olmaz heee....=)))

kıloldumabisana
27-04-2009, 16:23
Burçlar arasında en güzel olanı. Her ortama rahatlıkla ayak uydurabilen ve zeki insanlardır bu insanlar :):) Doğum günüm 13 Haziran burçtaşlarım unutmayın :P, sizi seviyorum :D

Lost06
27-04-2009, 18:09
bende ikizlerim en biri olumlu bişey soylesın : (

sümişko
28-04-2009, 17:36
ikiyüzlülük konusundan bende şikeyetçiyim..hani böyle kem zeki hem de kendini ifade etme yeteneği olan bi burç ya çekemiyolar tabii..:D

destinayla_ben
28-04-2009, 17:41
bende ikizlerim ve memnunum

yagmur87
28-04-2009, 19:55
Heee manyagghhh(lar) :))

sarı seker
28-04-2009, 20:06
ne derlerse desınler ben burcumdan memnunum=))

woLLeyCi
28-04-2009, 20:09
Yaşasın İkizler ßurcu : Pp

toplu iğne
28-04-2009, 20:10
ikizler burcu affedici mi kinci mi?

Uckerock
28-04-2009, 22:43
ikizler burcu affedici mi kinci mi?
Ruh haline göre ikiside olabilir =D Fazlasıyla değişkeniz...

Ben daha çok affediciyim :$

toplu iğne
01-05-2009, 00:14
evet ruh hali çok önemli :/

bi bakmışım şeker gibi bi bakmışım biber gibi :/

ama affedici olun :(

" My LoSt WorLd "
01-05-2009, 00:31
bnde ikizlerim iiki ikizlerim (=

ösLemhh
01-05-2009, 00:33
10 numara burc yaaa
yasasın ikizler burcu ((:

colonimc
04-05-2009, 03:41
Bnede ikizler burcuyum çok gevezeyim ve değişkenimdir... burda yazılanlar da ayrıca kapsıyor.. yaşasın burcumun özelliklerini taşıyorum..:)

jeli19
04-05-2009, 09:40
bu kadar yanar döner bir burç daha görmedimmm!!!
:$

HAYIRSIIZ
04-05-2009, 20:56
bu burçta olmaktan gurur duyuyorum süperiz

_BiTTeRCuKuNaTa_
04-05-2009, 21:39
çok ikizlerim:Pp

yuksel061
04-05-2009, 21:45
Nefret ediyorum bir daha bu hayatıma ikizler sokarsam ne olayım......

_BiTTeRCuKuNaTa_
04-05-2009, 21:48
Nefret ediyorum bir daha bu hayatıma ikizler sokarsam ne olayım......

hepsi aynı değil yalnız hemşerim:Pp

gncprlk
08-05-2009, 14:07
şu iki yüzlü olma olayına bi çözüm bulunsa...ilk görüşmede burçla alakalı kişiler gözlerini kısarak süzüyolar..sinir oluyorum..ama yinede burcumu çok seviyorum:)

puckhett
09-05-2009, 14:00
ikizleri kimse sevmiyor yaa...

kime sorsam bi ikizler bi de teraziden illet gelmiş millete... :D

valla ben milletin yalancısıyım ikiyüzlü mü olurlarmış ne... :D

ya işte ben terazi erkek arkadaşım ikizler gül gibi geçinip gidioruz :)2miz de ayrı deli:)

izmiTLi Naz
09-05-2009, 14:26
bnde ikizlerim gercekten başetmek zor bnm eski çıktğımda bnden sonra dağıttı:)

esennn
09-05-2009, 14:51
Birisi burcumu sorduğunda ikizler diyorum anında aldığım cevap şu:İkizler iki yüzlü olur
Buda yetmezmiş gibi bir de aşağılayıcı şekilde bakmaları beni çileden çıkarıyor

izmiTLi Naz
09-05-2009, 15:00
Birisi burcumu sorduğunda ikizler diyorum anında aldığım cevap şu:İkizler iki yüzlü olur
Buda yetmezmiş gibi bir de aşağılayıcı şekilde bakmaları beni çileden çıkarıyor

Aynen aynen

nur_tuğba_1903
14-05-2009, 22:07
bu burçtan olduğum için çok mutluyum en rahat burçç
hayatı dolu dolu tüm değişkenliğiyle yaşamayı seven
her konuda mutlaka bi bildiği olan
sezgi gücü kuvvetli
hayalperestt
arkadaş canlısı
özgürlüğüne düşkünn
daha nedim yaniii bir sürü özellik.....

burhan_kütahya
14-05-2009, 22:09
bu burçtan olduğum için çok mutluyum en rahat burçç
hayatı dolu dolu tüm değişkenliğiyle yaşamayı seven
her konuda mutlaka bi bildiği olan
sezgi gücü kuvvetli
hayalperestt
arkadaş canlısı
özgürlüğüne düşkünn
daha nedim yaniii bir sürü özellik.....

Bende ikizlerim de bu özellikler diğerlerinde yokmu nasıl anlaşılır onu merak ettim :)

nur_tuğba_1903
14-05-2009, 22:15
Bende ikizlerim de bu özellikler diğerlerinde yokmu nasıl anlaşılır onu merak ettim :)

bi kere çok gevezedirrr
yani bi konuyu konuşurken başka bi şeyle ilgilenebilir
kısıtlanmaya kesinlikle gelemezz kontroll anlamındaa
bir günü bi gününü tutmazz
eğlencelidir esprili
sabırsız ve çok aceleci hemen olsun isterr
gibi gibi şeyler sen bilmiyomusun kendinii..

burhan_kütahya
14-05-2009, 22:16
bi kere çok gevezedirrr
yani bi konuyu konuşurken başka bi şeyle ilgilenebilir
kısıtlanmaya kesinlikle gelemezz kontroll anlamındaa
bir günü bi gününü tutmazz
eğlencelidir esprili
sabırsız ve çok aceleci hemen olsun isterr
gibi gibi şeyler sen bilmiyomusun kendinii..

Evet bunlar bana uyuyo

nur_tuğba_1903
14-05-2009, 22:16
birazda piskopatlık vardır hani deli gibi davranır bazen ordan anlayabilirsinn

burhan_kütahya
14-05-2009, 22:18
birazda piskopatlık vardır hani deli gibi davranır bazen ordan anlayabilirsinn

:D evet kafamda problem etcek bişi yoksa geliyolar bazen

nur_tuğba_1903
14-05-2009, 22:22
:D evet kafamda problem etcek bişi yoksa geliyolar bazen
:DD iştee bizim bariz özellikler ve bu hayata göre kafayıı sıyırma gibi problemlerde olabiliyorrr
eee haliyle çok değişken bir burç çok yönlüü .. :xp

burhan_kütahya
14-05-2009, 22:35
:DD iştee bizim bariz özellikler ve bu hayata göre kafayıı sıyırma gibi problemlerde olabiliyorrr
eee haliyle çok değişken bir burç çok yönlüü .. :xp

Mesela beşiktaş maçında holigan olasım gelir Eve gelirim Ne önemsiz iş bu futbol derim . Takımı savunurum sonra felan :D

nur_tuğba_1903
14-05-2009, 22:42
Mesela beşiktaş maçında holigan olasım gelir Eve gelirim Ne önemsiz iş bu futbol derim . Takımı savunurum sonra felan :D

evt iştee anı anını tutmasken nasıl bi burç bu Allahımm; kendime bile hakim olamıyorumm saniyem tutmuyoo ee diğer insanlarr napsın yazıkk :))

alerjik_nane
14-05-2009, 22:44
arkadaş ben bu mevzuyu anlamıyorum bir türlü..

başak b urcunun en iyi anlaştığı burçların arasında ikizler yer alıyor..

ama ikizler burcu başakla kötü anlaşıyor..

ulan biz kendi kendimizi mi kandırıyoruz aramız iyi diye :)

nur_tuğba_1903
14-05-2009, 22:46
arkadaş ben bu mevzuyu anlamıyorum bir türlü..

başak b urcunun en iyi anlaştığı burçların arasında ikizler yer alıyor..

ama ikizler burcu başakla kötü anlaşıyor..

ulan biz kendi kendimizi mi kandırıyoruz aramız iyi diye :)

galiba ölee ama kişisine göre değişiyoo bide zatenn iki burçda
değişkennn ee haliylee zaman zamnn anlaşabiliyorus demekki

s_zen
14-05-2009, 22:47
kardeşim ikizler burcu çoook zor ya çenesi hiç durmaz sürekli konuşur ben de tam zıttı çok

konuşmayı sevmem ve tabiki bir de çift karakterli çözmek çok zor ikizleri ben de teraziyim

biraz yani bazen dengesizim evin havası sürekli değişik yani =)))

ahmet_54
20-05-2009, 12:19
tanıdığım ikizler in hepsi
inat
her konuda hep kendileri haklı :@
çeneleri düşük
kavgacı =)

mervesuFB
04-06-2009, 22:36
bende ikizler burcuyum
çok meraklı
hareketli
samımı
konuşkan
iletişimci
biraz anı anına uymayan
arkadaş canlısı
uyumlu ortamına göre
kitap okumayı seven
araştırmayı sevn
sabit iş yapamayan
çabuk sıkılan
müzikten hoşlanan
enstrüman çalmaya ilgili
resime alakalı
fotoğraf çekemyi ve izlemeyi seven
gezmeyi ve seyahate bayılan
bunlar bende ve genelde ıkızler burcunda olan ozellıkler unuttugum bırsey varsa ekleyın lutfen..

.ayshe.
08-06-2009, 02:28
bende ikizler burcuyum ve burcumun tüm özelliklerini taşıyorum..

rosalie cullen
09-06-2009, 00:22
Ya şu iki yüzlülük olayına taktım ben :P Ne demek iki yüzlü ya eğer çok değişken ruh halimizi kastediyorlarsa ona iki yüzlülük denmez bir kere :P Var mı bizim gibi eğlenceli bi burç daha?Biz olmasak ortam olmaz valla herkesin sustuğu anda bir ikizler devreye girer ve ortam canlanır arkadaşlar. :) Hiç de mütavazi olamayacağım valla burcumu seviyorumMmM :D

politikaci
11-06-2009, 15:10
Gazetecilik ve politikacılık ha..bunlar benim mesleğim zaten :)

cebilsa
11-06-2009, 15:52
------------
NOT : Zeki de sanırım bi İKİZLER BURCU...Zaten bi çok radyocu ikizler burcu benim bildiğim kadar...Tabiki diğer burçlardan da radyocu olur ama en iyi yapan İKİZLER BURÇLARIDIR...Yani Ben :))1- Zeki Kayahan Coşkun
2-Cem Ceminay
3-Cem Arslan[/QUOTE]
4.gezegen mehmet

bende ikizlerim yalnız şöyle birşey de var % 40 özellikler esas burcundan % 60 ise yükselen burcundanmış da deniliyor........

_purple_
11-06-2009, 15:57
BendE ikizLer burcuyUm Ve tüm özeLLikLéri taşıyoruM burcumun (: guRur duyuYorum burcUmLa :D

sagodinleyicisi
11-06-2009, 16:07
bende ikizler burcuyum çok konuşurum

espiriliyimdir

kıskancım

sabırsızım istedigimi bir şekilde yaptırırım

kolay ikna edebilirim

ama en sevdigim renkler bana hiç uymuya ben siyah rengi hepsinden çok severimmmm

Mudanyalı__
16-06-2009, 05:07
Çok iyi anlaştığınız burçlar: Terazi, Kova


Evet biz sevgilimle çok iyi anlaşıyoruz :)

ßoseNq
17-06-2009, 16:40
buRcumu sewiorm . :)) <3

aMa herKesin şikayetçi oLduqu qibi o ikiyüzLüLük oLayına bnde sinir oLuyorum :@

ne aLakaa yaa xD

mavicadı
14-07-2009, 01:37
burcumun ikizler olmasıyla gurur duyuyorum.....bazıları ne kadar sikayet etsede....:DDD

SSSibeLLL
14-07-2009, 01:43
burcun bütün özelliklerini taşıyorum...


özellikle ikiyüzlülük kısmını:)


elimde değil:)

karışık meyvesuyu
14-07-2009, 01:44
Bende ikizler burcuyum özelliklerimin hepsini taşıyorum. Çokta mutluyum :)

pesimistjasmin
14-07-2009, 02:11
ben de tüm özelliklerini taşıyorum ve gayet de mutluyummmm :):)

lola_bunny
14-07-2009, 05:14
arkadaş ben bu mevzuyu anlamıyorum bir türlü..

başak b urcunun en iyi anlaştığı burçların arasında ikizler yer alıyor..

ama ikizler burcu başakla kötü anlaşıyor..

ulan biz kendi kendimizi mi kandırıyoruz aramız iyi diye :)

ben ikizlerim hemde en okkalısından :P

en iyi anlaştığım burç başaktır kendimi bildim bileli :D

ozhan_fb
14-07-2009, 06:07
İkizler Doğduk Da Ne Oldu.

CADIMARKA
14-07-2009, 07:02
sanırım bende sabahın köründe

yazisiz
14-07-2009, 08:26
en nefret ettiğim burç. iyi ki değilim. olandan da korkarım..

basmakalıp
14-07-2009, 13:51
bir kaç yıl önce bi yerde okumuştum ikizlerden korkun diye. içimden ya niye korkuyum ki benim arkadaşım da ikizler gayet de iyi birisi demiştim.
ama geçen yıl anladım ki gerçek yüzünü hep saklamış. o günden beri ikizlerden hiç hoşlanmam.

esra_61
14-07-2009, 13:52
bir kaç yıl önce bi yerde okumuştum ikizlerden korkun diye. içimden ya niye korkuyum ki benim arkadaşım da ikizler gayet de iyi birisi demiştim.
ama geçen yıl anladım ki gerçek yüzünü hep saklamış. o günden beri ikizlerden hiç hoşlanmam.

ikizler de sana bayılmıyo zaten:)

tuce
14-07-2009, 14:02
Burç ikizler,yükselen Aslan..

Tezatlığın bu kadarı :/

torbeska
14-07-2009, 17:13
başşak hakkında birazcıcık bilsi olan varmı?::D:D:D

AGtragic2
14-07-2009, 17:32
Başak ve yay la anlaşamaz diyo ama ben ikisiyle de gayet güzel anlaşıyorum .d

bayan_espri
14-07-2009, 17:36
çift karakterli oldukları sölenir...

izmiTLi Naz
14-07-2009, 17:37
bnde ikizlerim kime desem iki yüzlü olurlar diyolar sinir oluyorum:(

bluebell_7
14-07-2009, 18:05
hiç sevmiyorum ikizler burcunu ya
iki yüzlüler (:

JacKy
14-07-2009, 18:06
hiç sevmiyorum ikizler burcunu ya
iki yüzlüler (:

yapma ama...
ikizler burcundan olanlar seni çok seviyormuş :D

_BiTTeRCuKuNaTa_
14-07-2009, 23:43
sensin iki yüzlü:d

halt etmiş onu diyen:d

AŞKİTOMM
14-07-2009, 23:53
ben ikizler burcuyum hiç iki yüzlü değilim:=

AŞKİTOMM
14-07-2009, 23:54
hiç sevmiyorum ikizler burcunu ya
iki yüzlüler (:

onlar seni çook seviyoo sanki

orhan dede
17-07-2009, 15:51
burcumu çoooook seviyorum

çikolata güzeli
17-07-2009, 17:29
burcumun hastasıyımmm beeee:):)

çikolata güzeli
17-07-2009, 17:45
ne zaman ne yaptığı hiç kestirilemeyen bi burç bizimki :) (ikiyüzlü die herkesin yanlış yorumladığı asıl olay bu işte)
ben bile şaşıyorum kendime bazen :P

dediklerine katılıorum...ve bizi yanlış tanımlayanlara gıcık oluorumm:) neyse bu arada son dedine de katılıorum :) ben de çözemiorum kendimii şaşıp kalıorum vallaa:D:D:D

fulya1925
17-07-2009, 17:48
bende ikizler burcuyum evet bazı kişiler iki yüzlüsünüz diyor ama hiçte öyle değil

chelsea84
17-07-2009, 17:56
bu yükselen burç ne anlama geliyor nasıl belli oluyor..hiç anlamam burçlardan...bende ikizlerim sadece onu biliyorum..

chelsea84
17-07-2009, 18:02
doğum saatini biliyosan internetten yükselenini öğrenebilirsin

ya doğum saatim için çeşitli söylentiler var ..neyse ben akşama sorarım yetkili kişiye:)

esilamm88
15-08-2009, 16:14
En Belirli Özelligi : Sezgi gücü, Yardımcı olmak, neşe yaratmak

bu da beni yansıtıo:P

gülcük
15-08-2009, 16:22
Seksin uygulamasından çok düşüncesi cazip geldiği için aslında gelişkin bir fantezi dünyasına sahiptir.


hımmmm:)

süprizyumurta
15-08-2009, 16:33
[QUOTE=yagmur87;3801743]İkizler burcuyum...
Ve...
SABIRSIZ
ÇIKIK CANLI
ÇOK KONUŞAN
ELEKTRONİK EŞYALARA İLGİSİ OLAN
SEVDİMİ TAM SEVEN
KİN TUTMAYAN
HAYALPEREST

aynı ben..:D

hayal.et
15-08-2009, 16:38
Çok ikna edicidirler. Elinden gelen herseyi yapar ve çekiciligiyle sizi koza sarar gibi sarar. Öyle hizli konusur ve öyle bastan çikarici bir tebessümle güler ki, bir süre sonra her istegine razi olursunuz.

vay be burcuma bak =)

AGtragic2
15-08-2009, 21:45
Bende bi sorun var heralde..

__ANGELA__
15-08-2009, 23:42
bende bendeeeeee ve bire bir uyuyuyorum yükselenim bulem ikizler;)))

ultrAslan006
24-08-2009, 21:03
hem ikizim hem ikizler burcuyum xd

mcmxc
24-08-2009, 21:38
tek kelimeyle dengesiz...:) veya bana hep öyle denk geldi

ozhan_fb
25-08-2009, 09:52
Şimdi 22 Mayıs Olunca Doğum Tarihi İkizler Burcunun Özelliklerini Göstermeme Gibi Bi Durum Oluyor Mu ?

baldan_tatlı
25-08-2009, 10:41
çok sıkılganımdır
inatçıyımdır
bencilimdir
çok konuşmam
dengesizimdir

bu konular açıldığında sığındığım tek yegane burç :)

hardrock.m
25-08-2009, 20:22
Bende Bende (:(:

Aynı anda bir kaç işi birden yapabilme özelliğime bayılıyorum:)

peteq
27-08-2009, 04:34
ben başak burcuyum ama sevdiğim sanatçı ikizler çift karakterliler cidden doğru bu yani......... bi gün evet kesin bunu yapacağım derler ertesigün ben ne yapacaktım yahu haaa ama yok ya yapmayım diyenlerden...................

peteq
27-08-2009, 04:35
ve ikizler geveze bir burç ama bunaltıcı değil sevimli oldukları için öyleler severim ikizler burcunu..........

asl-ı rock
27-08-2009, 04:40
şu dünyadaki en hazzetmediğim burç...

benden uzak Allah'a yakın...

ozhan_fb
27-08-2009, 04:41
şu dünyadaki en hazzetmediğim burç...

benden uzak Allah'a yakın...
O Derece Mi :o

peteq
27-08-2009, 04:45
bencede............. ama benim içinde akrep burcu ama tek zeki hariç xd bildiğim kadarıyla zeki akrep..........

asl-ı rock
27-08-2009, 04:50
O Derece Mi :o

kesinlikle...

hatta elimde olsa tüm ikizleri...

yükselen faktörü de mühim bi'şey tabi, ikizler burcunun müdavimleri alınmasın lütfen...
ya da alınsınlar, onlar için bir önem teşkil ettiğimi düşünmüyorum... :)

ozhan_fb
27-08-2009, 04:54
Ben Sınırdayım 21 Mayısı 22ye Bağlayan Gece :/

asl-ı rock
27-08-2009, 04:55
ve ikizler geveze bir burç ama bunaltıcı değil sevimli oldukları için öyleler severim ikizler burcunu..........

sevimli gevezelik falan değil onlarınki ya...

tam anlamıyla baş ağrısı, ne dediklerini bilmezler amaçsız amaçsız laf kalabalığı yaparlar...

git boğ yani...

amaaan tanrı onlardan uzak tutsun beni ve hepimizi...

başaklar ne iyidir yaahu, bağalar, balıklar, oğlaklar, kovalar, yengeçler, akrepler hatta teraziler...

hepsine eyvallah ama ikizlerden kesinlikle nefret ediyorum...

asl-ı rock
27-08-2009, 04:57
Ben Sınırdayım 21 Mayısı 22ye Bağlayan Gece :/

yükselen de önemli faktör tabi... :)
ordan kazanıyorsundur belki, benim karşılaştığım tüm ikizler öyleydi, genelleme yapmamam imkansız...

yükselendir yükselen... :)

ozhan_fb
27-08-2009, 04:58
Yükseleni Nasıl Öğrenicez Peki ?

asl-ı rock
27-08-2009, 04:59
Yükseleni Nasıl Öğrenicez Peki ?

hangi saatte doğduğunu biliyorsan öğreniriz...

ozhan_fb
27-08-2009, 05:00
DAkika Olarak Mı ?

asl-ı rock
27-08-2009, 05:02
DAkika Olarak Mı ?

yani hangi saat aralığında doğduğuna göre öğreniyorsun...
google'da kısa bir araştırmayla öğrenirsin yalnız doğru düzgün bir siteden bakarsan iyi olur her site farklı telden çalabiliyor...

:)

ozhan_fb
27-08-2009, 05:06
Yükselen Akrepmiş :D

asl-ı rock
27-08-2009, 05:07
demek ki ordan kurtardın, allah muhafaza hem burcun hem yükselenin de ikizler olabilirdi...

:D

şahinkübra
27-08-2009, 05:17
ikizim yok ama (= üÜü =) bende ikizlerdenim :D

benim hem ikizim var hemde ikizler burcuyum...hehe...

fndk_91
27-08-2009, 05:18
çift karakterli+son derece yalancı ama zeki,, pek hazzetmediğim bi' burçtur/=

Manyaq_
30-08-2009, 03:12
bnde ikzlerm xD

gülcük
30-08-2009, 03:15
sevgilim ikizler:)

zeki oluyolar


sevimli:)

Her Damlam Sen
03-09-2009, 17:52
İkizler çok zeki olur harbiden :))

Bende burcumu seviyorum ama değişken diyorlar ya

İşte bu huyumu pek sevmiyorum, değişebiliyorum bazen...

Benimde en büyük problemim bu:(

yagmur87
03-09-2009, 17:54
Benimde en büyük problemim bu:(
Hep diyorum işte içimde iki kişi var ve sürekli çatışıyorlar :D

Biri kalk gidelim diyo, diğeri otur oturduğun yerde diyo hahah :P

Her Damlam Sen
03-09-2009, 17:58
Hep diyorum işte içimde iki kişi var ve sürekli çatışıyorlar :D

Biri kalk gidelim diyo, diğeri otur oturduğun yerde diyo hahah :P

Haklısın kendimde değiştiremediğim tek şey değişmemi durdurabilmek:)) sınır tanımıyorum yahu....

adige.türk.
03-09-2009, 18:01
bende çok değişkenim yaw çift karakterliyim hiç sevmiyorum bu durumu:(

dark_athens
03-09-2009, 18:16
ne mutlu ikizlerim diyene...!

Bir İkizler Olmaktan sonderece Mutluyum

yaşasın burcum yahu..!

msnmanya
03-09-2009, 19:41
ikizler olmak gibisi yok...:D

seviyorum burcumu...:))

çene gökçe
10-09-2009, 03:42
bide nie bukadar kararsız oluorus biz yau..
onun dışında çok sefiom burcumu en iyi burç
zeki bile ikizler yau daha ne olsun :D

ösLemhh
10-09-2009, 03:47
Hufff.. :/
Ya iyi hoşta cok cabuk sıkılıyorum ben herseyden:/ neden olaki?
Odamın dekoru, sac rengim, kıyafetlerim.. Aklına ne gelirse iste sıkılıyorum..
Sizde de böylemi?
Yoksa burcun özelliği değil de benim sacmalıklarımmı =S

gülcük
10-09-2009, 03:49
sizden nefret ediyom :D

tmm genelleme yapmıyorum

tanıştıgım bütün ikizler burcundan olanlaradan nefret ediyorum

bi insan bu kadar degişken olmaaz ya.

yeni tanıştıgım birine isminden sonra burcunu sormaya başladım sizin yüzünüzden :)

2kabak1hiyar
15-09-2009, 02:26
yay ve ikizLer yan yana geLmemeLi.

sabitersoy
15-09-2009, 17:04
bende ikizler burcuyum ve mutluyum:DD

su maymunu
15-09-2009, 17:06
En Büyük Yetenegi : Duygularini yaziya dökebilme
bu eksik bi :D

YaReNMeRVe
15-09-2009, 17:32
sürekli degişken olmak en kotu yan ;))

didemm_89
15-09-2009, 18:11
kararsız olmaktan nefret ediyorum en kötü huyum bu sanırım :d

yagmur87
17-09-2009, 11:23
İkizlerin istisnasız bütün özelliklerini taşıyorum :D
Güzel ya... Arada bi sinir olsam da kendime güzel..
Ne yapalım beni ben böyle idare edicez :P

çatlak02
23-09-2009, 12:53
İkizler burcuyum...
Ve...
SABIRSIZ
ÇIKIK CANLI
ÇOK KONUŞAN
ELEKTRONİK EŞYALARA İLGİSİ OLAN
SEVDİMİ TAM SEVEN
KİN TUTMAYAN
HAYALPEREST

yağmura katılıyorum bence öyleler bende böyleyim

41börkenek
23-09-2009, 13:25
21 hzrn da dgdm bnde ikizlere gryrm :)

ALOE VERA
23-09-2009, 15:02
Ooy oooy en çekilmez burçtur ikizler yiğenimden bilirim üstesinden en iyi kova gelir yani ben... Ne o bensiz, ne de ben onsuz olmuyor....

gggülenay
07-04-2010, 20:02
burcumuz güzel :)

ab-ı hayatt
07-04-2010, 21:49
Genellikle Ikizler'i bir yere veya bir fikre bagli tutmaya çalismak yanlis bir davranistir. Onlarla zeka yarisina kalkismak her zaman için yanlis bir istir, çünkü onlar konunun içini disini büyük bir rahatlikla konusabilirler. Keskin bir hiciv yetenekleri vardir.

Rutinin her çesiti tipik Ikizler'in kendisini kafese kapatilmis ve kanatlari kesilmis zavalli kus gibi hissetmesine neden olur. Bu insanlar köle gibi yasamaktan ve monotonluktan nefret ederler. Dakkik insanlar degillerdir. Sürekli heyecan ve degisiklik ister, yoksa mahzun ve huysuz olurlar.


Ikizler'in yazi yazma konusuyla arasinda tuhaf bir sey vardir. Bu burç dogrudan dogruya yazma yetenegine hükmeder. Pekçok Ikizler burcu, birden fazla dil konusur, anlar veya okur; bu durum onlarin dünya kültürlerine duyduklari büyük ilgilerinden kaynaklanir.


Ikizler, arastirici, sabirsiz yapisinin derinlerinde, kendisine bir ideal arar ve asil sorun da, bu idealin ne oldugunu bilmemesindedir.
sebat ve sabirdan yoksundur.
çok doğru.

sahra18arzu
08-04-2010, 01:00
tas tamam ben bu :)

MaLuM kişi
08-04-2010, 12:28
bende ikizlerim :D bazı şeyleri benle uyuşuyor :D

cansu_fb
08-04-2010, 17:04
O, her konuda olduğu gibi aşk hayatını da düşünceleri kadar hızlı değiştirebilir.

Ay ben işte ya =)
çok çabuk karar değiştiriyorum.
ve insanı kıskandırmak için elimden geleni yapıyorum.
ama ikizler burcu gibisi yok vesselam =)

evanescence-_-ezqi
10-04-2010, 21:40
02.06.1992
burcumu cooqq seviyorum:D:D

bnmd aynen 02.06.1992 xD
brcumn tüm özeLLqLerni taşıorm we ayrıca radyo tv. okuorm.. =))

bevy_İziL
18-07-2012, 02:32
Bunların erkekleri de ne istediğini bilmeyen erkek tipidir.
Uğraşılmaz.Bu tür kötülemelerle de değerleri düşmez. Şeytan tüyü mevcuttur çünkü.

Nazlıcan.
22-07-2012, 02:10
Gercekten çift karakterli bi burc bazen ben bile kendimi tanıyamıyorum..