PDA

Tüm Versiyonu Göster : bursada hangi dershaneyi tavsiye edersiniz?

hie_axi_shey
17-07-2008, 04:27
dershaneye başlayacağım bu sene aklımda birkaç tane var ama henüz karar veremedim sizin tavsiye edebileceğiniz dershaneler varmı?

elalemneder
17-07-2008, 04:29
bizim sınıfımızda ciddi bi çeşitlilik vardı;ama herkes birşeylerden şikayetçiydi..
senin başarı durumun nasıl? ve bölümün ne?

hie_axi_shey
17-07-2008, 04:33
bizim sınıfımızda ciddi bi çeşitlilik vardı;ama herkes birşeylerden şikayetçiydi..
senin başarı durumun nasıl? ve bölümün ne?

bölümüm sayısal başarı durumum gayet iyi... ee nereyi tavsiye edersin?

elalemneder
17-07-2008, 04:41
final sayısaldan iyi öğrencilerle eacılara göre daha çok ilgileniyor.. yeşilırmak her zaman derece sınıfına çalışıp diğerlerini unutma tutumunda.uğur u pek bilmiyorum ama say dan en iyiler bu sene nedense uğuru seçti..kültür her sınıfla ilgilenme anlayışına sahip;kimseye öyle özel bi ilgisi yokmuş yani..zafere gidenler konuların yetişmediğinden şikayetçiii,şahinkaya öğrenciyi embesilleştirmek amacıyla faiş paralar alıyor,öncü de yine şahinkaya gibi diğer dersanelere göre fiyatı yüksek tutup ciddi başarılara imza atamamış bi dersane olarak kaldı bizim literatürümüzde....üfff ne de ispici oldum ama gidenler böyle düşünüyor(=

hie_axi_shey
17-07-2008, 04:45
final sayısaldan iyi öğrencilerle eacılara göre daha çok ilgileniyor.. yeşilırmak her zaman derece sınıfına çalışıp diğerlerini unutma tutumunda.uğur u pek bilmiyorum ama say dan en iyiler bu sene nedense uğuru seçti..kültür her sınıfla ilgilenme anlayışına sahip;kimseye öyle özel bi ilgisi yokmuş yani..zafere gidenler konuların yetişmediğinden şikayetçiii,şahinkaya öğrenciyi embesilleştirmek amacıyla faiş paralar alıyor,öncü de yine şahinkaya gibi diğer dersanelere göre fiyatı yüksek tutup ciddi başarılara imza atamamış bi dersane olarak kaldı bizim literatürümüzde....üfff ne de ispici oldum ama gidenler böyle düşünüyor(=

hmm teşekkür ederim bilgiler için:)en azından kafamda bişeyler birazda olsa şekillendi ispircilik değil seninki yardımseverlik sen hangisine gidiyosun ve memnunmusun?

elalemneder
17-07-2008, 05:00
finalden mezun oldum;pek memnun değilim açıkçası!
uğura gitmeyi tercih ederdim..

armoni
22-07-2008, 02:47
valla gitcegin yeri cok iyi arastır eger iyi ögrenciysen ve iyi biyer istiyorsan dershane cok önemli.Ben sana gitcegin yeri söyleyemem ama gitmiyecegin yeri söliyim kesinlikle sınav dershanesine gitme otur evde calıs daha iyi tecrubeyle sabittir

elçinn
22-07-2008, 02:49
dershaneye başlayacağım bu sene aklımda birkaç tane var ama henüz karar veremedim sizin tavsiye edebileceğiniz dershaneler varmı

crocodile1610_9
22-07-2008, 03:04
Ben Uludağ Çınar dan mezun oldum ve ilk senemde kazandım fakat dershanenin bana katkısı olduğunu sanmıyorum Ki zaten şu anda öyle bir dershane kalmadı:))

Bildiğim kadarıyla en iyi eğitimi fetonun dershanesi veriyo ama onlara para kazandırma derim. Yine de sana kalmış. He birde fetonun dershanesinde biliyosundur büyük ihtimalle ama kızlar ve erkekler ayrı şubelerde eğitim görüyo:):) ilkelliğin bu kadarı!!!

Tan'ı da tavsiye edebilirim. Oraya giden bütün arkadaşlarım memnundu dershaneden. TANın ayrı bir karizması var nedense.

çekirdex
26-07-2008, 00:41
finalden mezun oldum;pek memnun değilim açıkçası!
uğura gitmeyi tercih ederdim..

finalin hangi şubesindeydin
bende tam aksine final derim
çok sevdim orayı bu sene gittim
uğura gitmediğine şükret bence hiç bişeye benzemiyormuş=s
final 1 numara=D

çekirdex
26-07-2008, 00:44
. He birde fetonun dershanesinde biliyosundur büyük ihtimalle ama kızlar ve erkekler ayrı şubelerde eğitim görüyo:):) ilkelliğin bu kadarı!!!
.

o dersanelere bende gitmiştim menun kalmadım ama eğitimini beğenmemiştim kız erkek ayrı olmasını değil
onun tadı çok ayrıydı
üstelik ilkellik dedğin amerikanın en gözde ösel okullarında ayrı eğitim var canımcım=D

eslem_nur
12-08-2008, 02:12
[QUOTE=crocodile1610_9;3903079]Ben Uludağ Çınar dan mezun oldum ve ilk senemde kazandım fakat dershanenin bana katkısı olduğunu sanmıyorum Ki zaten şu anda öyle bir dershane kalmadı:))

Bildiğim kadarıyla en iyi eğitimi fetonun dershanesi veriyo ama onlara para kazandırma derim. Yine de sana kalmış. He birde fetonun dershanesinde biliyosundur büyük ihtimalle ama kızlar ve erkekler ayrı şubelerde eğitim görüyo:):) ilkelliğin bu kadarı!!!

Tan'ı da tavsiye edebilirim. Oraya giden bütün arkadaşlarım memnundu dershaneden. TANın ayrı bir karizması var nedense.[/QU neden para kazandırma diyorsun merak ettim doğrusu........

eslem_nur
12-08-2008, 02:16
ben sana yeşil ırmak we yaşil ipaği öneririm gürsu kawşağında yeni açılan körfezde iy özellikle matematik hocası

ZekArda
12-08-2008, 02:46
arkadaşlar şunu unutmayın en iyi en süper dershaneye gitseniz bile herşey sizde bitio dershanede çok önemli tabi kazanmanızda ama önce sizde başlar herşey... şunuda unutmayın en pahalı dershane en iyi egitim veren degildir yanılmayın sakın ha..

karanlıklar prensesi
13-08-2008, 14:23
ya bende finali iyi görüyodum ama hangisine gidicem şimdi epeyce karıştı

RASYONALİST
13-08-2008, 15:14
dershanelerde çıkarcı senin çocugunda pek bir umut görmezse başarı anlamında üzerine hiç egilmiyorlar bile derece çıkarmak için nedense iyi ögrecilerin üzerine egiliyorlar yani bilmeyen bir çocuga iki kelime ögretmen işlerine gelmiyor sen dershaneye gönderiyormusun senin paranı alıyor olay bu

yasharcom
16-08-2008, 02:08
arkadaşLar bursada etkin grup dershanesi var. Ben burada öğretmenim (mat) burayıda araştırabiLirsiniz .. Ayrıca pianaLitik yayınLarınında ne kadar kaLiteLi oLduğunu söyLememe gerek yok.. Buraya da geLirseniz size yardımcı oLurum...

Mudanyalı__
18-08-2008, 15:05

gidenleri değilde kendin gittiysen yorum yap...

Yeşilırmağa 8.sınıfta gittim tam 12 sınıftık 1.sınıf H sınıfıydı son sınıf K sınıfı ve iki sınıfada aynı hocalar giriyordu yani hiç bir ayırım yok tam tersi son sınıflara daha çok ilgi var ama çok kafa yıkıyorlar..Aslında lisede oraya gitmeyi çok isterdim ama kız erkek ayrı şubelerde kız şbsi erkek şubesi falan kızlara kadın hocalar girer erkeklere erkek hoca :S bunlar beni oraya gitmem için soğuttu ama eğitimi harika ;)

Bende bu sene (lise 3) için Fen bilimlerine gitmeyi düşünüyorum ÖSS içinde Uğur,Nova,Final bu 3ünden biri aklımda...

çırak
20-08-2008, 21:29
gidenleri değilde kendin gittiysen yorum yap...

Yeşilırmağa 8.sınıfta gittim tam 12 sınıftık 1.sınıf H sınıfıydı son sınıf K sınıfı ve iki sınıfada aynı hocalar giriyordu yani hiç bir ayırım yok tam tersi son sınıflara daha çok ilgi var ama çok kafa yıkıyorlar..Aslında lisede oraya gitmeyi çok isterdim ama kız erkek ayrı şubelerde kız şbsi erkek şubesi falan kızlara kadın hocalar girer erkeklere erkek hoca :S bunlar beni oraya gitmem için soğuttu ama eğitimi harika ;)

Bende bu sene (lise 3) için Fen bilimlerine gitmeyi düşünüyorum ÖSS içinde Uğur,Nova,Final bu 3ünden biri aklımda...
hah adamlar 2 tane sınav'a birden hazırlıyorlar hande ne guzel :)
hem erkek kız ayrı olmasının bir'de farkı yok ben alıstım erkeklerle okumaya :M
okulda kız yok bısey olmuo ama :P

professional_89
22-08-2008, 00:41
valla kendi kafanda bitirmelisin olayı sen calısmassan hic bir yerde olmaz ben yine eski dersanemdeyim bursa merkez beklerim :D

çekirdex
22-08-2008, 00:57
final diyorum ben gene
yeşilırmağada gittiğim için biliyorum eğitimi fena değil ama finalin hocaları daha kaliteli kesinlikle
bide finalin verdiği dergi falan çok iyiydi
bissürüde kitap veriyolar resmen hiç test kitabına para vermedim bu sene dersanenin verdiği dergiler ve kitaplar yetti kazanmama.

hocalara soru sorarken hiç sıkılmıyosunuz hemen çözüveriyolar pratik pratik=D

guduvv özledim bak şimdi dersanemi=D

AAMED
22-08-2008, 18:39
Bende ilkokuldayken yeşilırmaga gittim ama benim tavsiyem ugur...

entelcadi
24-08-2008, 23:54
TAN
en kaliteli dershanelerden biridir

mee_lis
01-09-2008, 17:07
iletişimden başka dersane tanımam

arif_18
01-09-2008, 17:11
ben özel grup dershanesinden memnun kaldım öneririm

bursalioguzhan
11-09-2008, 04:25
ben 2;5 sene yeşilırmağa gittim yani lise hayatım orda geçti.
verdiği kaynaklar çok kaliteli gerçekten ve öss ye yakın tarzda soraları var.ama kim ne derse desin ;ne kadar üst sınıftaysan ilgi ona göre artıyor.
ilgi açısından bence final.giden arkadaşlarımdan biliyorum etüt de fazlasıyla veriyorlar.
tan a gidenlerde memnun sayılırdı

kısaca benim sıralamam

1)yeşilırmak( kaynak benim için önemli dersen yoksa finalde olabilir)
2)final
3)tan
4)uğur

Mudanyalı__
13-09-2008, 22:05
arkadaşLar bursada etkin grup dershanesi var. Ben burada öğretmenim (mat) burayıda araştırabiLirsiniz .. Ayrıca pianaLitik yayınLarınında ne kadar kaLiteLi oLduğunu söyLememe gerek yok.. Buraya da geLirseniz size yardımcı oLurum...

ehuu ehuhuu =)

sanırım artık matematik hocamsınız :D

Saygılar hocam :Pp

Solid Bass
14-09-2008, 17:25
dostum hala bi dershaneye başlamadıysan sınav dershanesini tavsiye ederim. Altıparmak Cd.Akbank aralığında. Bekleriz. Not: Nereden Mezun oldun dostum:D

isot_
15-09-2008, 02:56
ehuu ehuhuu =)

sanırım artık matematik hocamsınız :D

Saygılar hocam :Pp

zuhahahahahahahahha

Mudanyalı__
15-09-2008, 02:57
zuhahahahahahahahha

Gülme lem :)

mahzenülesrar
25-09-2008, 04:12
Bursa Anadolu Fen e git :) kafkasın karşısında :) ahh ne muhabbetler döner orda heheh :) şaka bi yana iyidir dersanem yahu..iyiydi yani..kazandık gittik işte :)

düdüklü-tencere
06-10-2008, 22:56
....şahınkaya.....

professional_89
07-10-2008, 03:04
bursa merkezzzz :) :)

mnokta
17-10-2008, 22:39
Arkadaşlar bende dershanee yeni başlıcam ve hangi dershaneye gitmem gerektiğini bilmiyorum.+ bi'şey daha var önereceğiniz dershanelere başörtülü girmee izn verip vermediklerinide yazrsanız sevinirim..

mnokta
17-10-2008, 23:56
ee bana cevap yok mu yaa:S

nilgn
30-10-2008, 21:41
merhaba,ben de finali tavsiye ediyorum,gerçekten iyi ve ilgili.buarada mnokta finalde başörtün sorun olmaz.benim bildiğim kadarıyla uğur dershanesinde sorun oluyor başörtüsü.

2009 Öss
23-11-2008, 21:00
Bursada gidiLebiLecek en iyi dershaneLerin başında Zafer Dershanesi geLiyor...yanLız baştan söyLiyim kaynakLarı ve deneme sınavLarı İNANILMAZ zordur...ben denemeLerden 185 civarı aLıyordum say 2 den öss de 240 a çıktı o puan...

cansu90
28-11-2008, 21:01
aradığın sey dershane değil senin ne yapabileceğin olmalı sonuçta o sınavda yanlızsın yine hayatın kaleminin ucunda bence dershane aramaktan çok kendini keşfetmelisin :) kendine inanıp güveniyorsan herseyde başarı yakalayabilirsin :):)

uguryazici16
29-11-2008, 21:41
walla altın eğitim derhanesi süperrr

Mudanyalı__
22-12-2008, 19:54
Arkadaşlar bende dershanee yeni başlıcam ve hangi dershaneye gitmem gerektiğini bilmiyorum.+ bi'şey daha var önereceğiniz dershanelere başörtülü girmee izn verip vermediklerinide yazrsanız sevinirim..

Yeşilırmak izin verirler rahatlıkla zaten kız erkek ayrı eğitim görüyorlar..

Fomara,FSM şubeleri falan var

esmer yarim
13-01-2009, 04:16
dershanelerde çıkarcı senin çocugunda pek bir umut görmezse başarı anlamında üzerine hiç egilmiyorlar bile derece çıkarmak için nedense iyi ögrecilerin üzerine egiliyorlar yani bilmeyen bir çocuga iki kelime ögretmen işlerine gelmiyor sen dershaneye gönderiyormusun senin paranı alıyor olay bu

iide sen dersle ilgilenmiyosan adamlar napsın hoca senin peşinde değil sen hocanın peşinde koşcaksın eğer tabi bişeyler öğrenmek istiyosan

cıns
11-02-2009, 00:36
Ben bu sene Fen bilimleri merkezine gittim bayada memnun kaldım..Eğitimi falan çok iyi..Zaten Türkiye çapındada bir dershane..Öğretmenlerininde genç olması bi avantaj..Önümüzdeki sene için Öznelle Fen Bilimleri arasında kaldım..:/ Aslında öznel hakkında fazla bi bilgim yok..Ama yardımcı olabilicek var mı Öznel Dershanesi hakkında..Şimdiden teşekkürler..=))

XxSerapXx
10-10-2009, 01:11
hah adamlar 2 tane sınav'a birden hazırlıyorlar hande ne guzel :)
hem erkek kız ayrı olmasının bir'de farkı yok ben alıstım erkeklerle okumaya :M
okulda kız yok bısey olmuo ama :P

hehe:D:D nilüfer mi?

edaçağlar
22-04-2010, 18:09
KOLEJ MATEMATİK DERSHANELERİ tek kelimeyle süper bir eğitim veriyorlar
özellikle matematik sıkıntısı çeken arkadaşlar gitsin
şiddetle tavsiye ediyorum
hocalar mükemmel matematik anlatıyorlar tel:222 44 50

Mudanyalı__
16-09-2010, 22:44

Şu mesaj dershanede ne geyik olmuştu ya :D
Hahaha :D