PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ege??Marmara??Okul Öncesi Öğretmenliği..Hangisi??

_ThE NiGhTmArE_
19-07-2008, 19:01
Evet arkadaslar bu ikisi arasında kalmış durumdayım... Oralarda okuyan arkadaslardan yardım bekliyorum... Okudukları üniversitenin şehrin avantajları dezavantajları.. Çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim...

Özellikle Egeliler varsa bna öm ile falan ulasabilirler mi acaba..?

e_ce_
19-07-2008, 19:05
Ben Ege 'yi yazıp yazmamak arasında kararsız kalmıştım. Nedeni ise Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde hazırlık sınıfı olmasıydı. Şimdi diyorum keşke yazsaydım. İzmir çok güzel bir yer çünkü. Yerinde olsam İstanbul'da okumanın zorluğunu da gözönünde bulundurup değerlendirmemi o şekilde yapardım.

_ThE NiGhTmArE_
19-07-2008, 20:02
Ben Ege 'yi yazıp yazmamak arasında kararsız kalmıştım. Nedeni ise Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde hazırlık sınıfı olmasıydı. Şimdi diyorum keşke yazsaydım. İzmir çok güzel bir yer çünkü. Yerinde olsam İstanbul'da okumanın zorluğunu da gözönünde bulundurup değerlendirmemi o şekilde yapardım.

marmarada hazırlık yok dmi evet okumustum tabi ünivnin sitesnden daha detaylı artastırma yapacagım ama su an kabataslak bsyler olusturmaya calısıyorum... sen marmaradasın ve ege mi yaz dyorsn simdi...?

_ThE NiGhTmArE_
19-07-2008, 20:53
Arkadaslar gercekten cok kararsızım lütfen birileri yardım etsin ya...)):

knpce
19-07-2008, 21:02
tabiki marmara orda okuyan öz değil tabiki 2 tane ablam var ...

oradan mezun olunca hangi bölüm olursan ol üniversite sana istanbulda direk iş ayarlıyor o kadar güzel imkanları varki kesinlikle marmara :)

e_ce_
19-07-2008, 22:48
marmarada hazırlık yok dmi evet okumustum tabi ünivnin sitesnden daha detaylı artastırma yapacagım ama su an kabataslak bsyler olusturmaya calısıyorum... sen marmaradasın ve ege mi yaz dyorsn simdi...?

yok ben İstanbul'u da zorlu yaşam koşullarından dolayı yazmadım. Uludağ dayım şimdi. Karar senin ama _znp_ in de yazdığı gibi iş imkanı açısından marmara üniversitesi daha iyi görünüyor. İyice bir araştır derim. Kolay gelsin ;)

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 01:13
yok ben İstanbul'u da zorlu yaşam koşullarından dolayı yazmadım. Uludağ dayım şimdi. Karar senin ama _znp_ in de yazdığı gibi iş imkanı açısından marmara üniversitesi daha iyi görünüyor. İyice bir araştır derim. Kolay gelsin ;)

Tşk ederim... (:

Evet arkadaslar baska fikri olan yardımcı olabilecek olan vs var mı ne düşünüyorsunuz..?

Lütfen yardımcı olun bana...?

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 17:16
tabiki marmara orda okuyan öz değil tabiki 2 tane ablam var ...

oradan mezun olunca hangi bölüm olursan ol üniversite sana istanbulda direk iş ayarlıyor o kadar güzel imkanları varki kesinlikle marmara :)

Sağol ya...

Sanırım marmara olacak.. Ege ihtimali gittikçe küçülüyor kafamda...((:

tükenirkalem
20-07-2008, 17:21
izmir de yaşamak tabiki daha kolay hem ege çıtayı baya bi yükseltti 9eylül ün önünde şu anda...istanbulda her şey zor bölüm değil ama ablam marmarada okuyo ben izmirde zaten izmirliim...izmir gibisi yok diyo...ulaşım falan...öüğrenci için izmir derim..ha diyosan benm için bunlar hiç nemli değil ben istanbulda yaşayabilirim marmarayı seç...ama bölümün okul öncesi ikiside farketmez...sen şehre göre tercih yap...

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 17:30
izmir de yaşamak tabiki daha kolay hem ege çıtayı baya bi yükseltti 9eylül ün önünde şu anda...istanbulda her şey zor bölüm değil ama ablam marmarada okuyo ben izmirde zaten izmirliim...izmir gibisi yok diyo...ulaşım falan...öüğrenci için izmir derim..ha diyosan benm için bunlar hiç nemli değil ben istanbulda yaşayabilirim marmarayı seç...ama bölümün okul öncesi ikiside farketmez...sen şehre göre tercih yap...

Okul öncesinde okul farketmez mi dyosun.. :S

Bi kreste fln baslayacak olasan elndeki diplomayı nerden aldgnn önemi yok mu yani.. :S Aslnda ona pek katılmıyorum ama ya zaten iş problemi yok bölümün pek, önü gayet açık e yne de en iyisi olsn isyorum tabii orası ayrı...

Sende İzmir rahat dyosun.. Off.. Tam marmara dyorum bri çıkıyor ege yaz diyor tam ege diyecekken marmaralı bri kafamı karıstırıyor pfff... Sonra dan da pişman olmak istemyorum... Napsam yaa... :S

tükenirkalem
21-07-2008, 02:56
Okul öncesinde okul farketmez mi dyosun.. :S

Bi kreste fln baslayacak olasan elndeki diplomayı nerden aldgnn önemi yok mu yani.. :S Aslnda ona pek katılmıyorum ama ya zaten iş problemi yok bölümün pek, önü gayet açık e yne de en iyisi olsn isyorum tabii orası ayrı...

Sende İzmir rahat dyosun.. Off.. Tam marmara dyorum bri çıkıyor ege yaz diyor tam ege diyecekken marmaralı bri kafamı karıstırıyor pfff... Sonra dan da pişman olmak istemyorum... Napsam yaa... :S

diploma kişinin etiketidir..sen onu ii kullanmıyosan zaten bir iki yıl içide o etikette işe yaramaz...kaldı ki ege de çok iyi bi etikettir...ama kendini geliştirmezsen o bi işe yaramaz arkadaşım...ben ege derim...ege baya yükselişte...izmirli ve her iki okulda da okuyan arkadaşlarım var ordan biliyorum...ege ege.......

_ThE NiGhTmArE_
21-07-2008, 05:58
diploma kişinin etiketidir..sen onu ii kullanmıyosan zaten bir iki yıl içide o etikette işe yaramaz...kaldı ki ege de çok iyi bi etikettir...ama kendini geliştirmezsen o bi işe yaramaz arkadaşım...ben ege derim...ege baya yükselişte...izmirli ve her iki okulda da okuyan arkadaşlarım var ordan biliyorum...ege ege.......

ya zaten ege dycem sanırım da blmyorum ya off...

kaysı çilek
21-07-2008, 16:05
arkadaşım, öğretmenlik okuyacaksan özellikle okul öncesi öğretmenliği okuyacaksan marmaradan başka okulu düşünme derim, ben ne olduğunu bilmeden yazmıştım, ama iyi ki de yazmışım diyecek kadar iyi bir öğretim kadrosuyla karşılaştım..kıssadan hisse okul öncesi marmaradan başka okulda okunmaz, evet hocalar canını çıkarmak için ellerinden geleni yaparlar fakat sonuç olarak mükemmel bir okul önceci olursun... ;)

tükenirkalem
21-07-2008, 18:48
ya zaten ege dycem sanırım da blmyorum ya off...

ege de ege..valla yardımcıda olurum sana ben burda:)sen gel:D

_ThE NiGhTmArE_
22-07-2008, 04:24
arkadaşım, öğretmenlik okuyacaksan özellikle okul öncesi öğretmenliği okuyacaksan marmaradan başka okulu düşünme derim, ben ne olduğunu bilmeden yazmıştım, ama iyi ki de yazmışım diyecek kadar iyi bir öğretim kadrosuyla karşılaştım..kıssadan hisse okul öncesi marmaradan başka okulda okunmaz, evet hocalar canını çıkarmak için ellerinden geleni yaparlar fakat sonuç olarak mükemmel bir okul önceci olursun... ;)

Ya sanırm Ege artık... :/ Ynede tşk edrim... ((:

Tükenirkalem unutma bu sözünü bak karışmam :D
Mora boyatcam senn sacını zaten oraya bi gelym koydm aklıma :D

tükenirkalem
22-07-2008, 12:52
Ya sanırm Ege artık... :/ Ynede tşk edrim... ((:

Tükenirkalem unutma bu sözünü bak karışmam :D
Mora boyatcam senn sacını zaten oraya bi gelym koydm aklıma :D

gel canım gerçekten yardımcı olurum mutluda olurum yani...

ama saç mor falan kalsın güzelim doğal saçtan yanayım ben:)

hem babam beni koşturur:D

_ThE NiGhTmArE_
22-07-2008, 17:23
gel canım gerçekten yardımcı olurum mutluda olurum yani...

ama saç mor falan kalsın güzelim doğal saçtan yanayım ben:)

hem babam beni koşturur:D

(((:

Tamam ya kesn gbi artık...
Başa boğaziçini yazcam ynede içimde kalmasn diye ama snra ege yazcam hani bişey çıkmazsa gelir diyoruz... ((:

Açıklandıktan snra ben bulurum seni..(:

Hakkaten cok sağol..(:

Saçnda mor falan.. ((: Güzel olrdu aslnda ya.. ((: Neyse.. :D :D

.merve.
10-10-2008, 18:32
ya peki iki yıllık bi bölüm için de aynı şey geçerli mi?yani direkt iş imkanı sunuyor mu üniversite?
bir de iki yıl okumak için ısparta'dan istanbula gelmeye değer mi?bir de maddi olarak aylık ort. ne kadar gider?cevaplarsanız sevinirim..

ozge90
12-10-2008, 21:25
kesinliklee katılıyoorum marmara öğretmenlik için çok iyii..
ayrıca gerçekten adı var yanii...