PDA

Tüm Versiyonu Göster : Eğitim fakültesinden olanlar...

knpce
24-08-2008, 14:53
Bayburt fen bilgisi öğretmenliği

matemanya
24-08-2008, 14:55
bende artık marmara fen bilgisi öğretmenliğindeyim :))))))

İhtarname
24-08-2008, 15:11
Marmara Üni. Atatürk Eğitim Fakültesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

e_ce_
24-08-2008, 15:38
Uludağ Ünv. Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği;)

reel_25
24-08-2008, 15:40
19 mayıs üniv. Eğitim fakültesi okulöncesi öğrt. :)

papatya su
24-08-2008, 15:55
ben de okul öncesi yazayım bari:))
marmara üniversitesi atatürk eğitim fakültesi

hessirius
24-08-2008, 16:20
kocatepe univ. sınıf öğretmenliği

_ThE NiGhTmArE_
24-08-2008, 17:12
9 eylül üniversitesi buca egitim fakültesi okul öncesi öğretmenliği..((:

Yuh yaz yaz bitmedi haa.. :D

Buarada hepimizinki hayırlı olsn..(:

Gelecek nesil bzm ellerimizde...:P

ecieci
24-08-2008, 17:14
balıkesir üni necatibey eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği................

hessirius
24-08-2008, 17:17

kpss belasından kurtulursak..

zeynep kayseri
24-08-2008, 17:18
mersiin üni tarsus tejnik eğitim bilgisayar öğremtenliği

ARKO
24-08-2008, 17:21
ankara üniversitesi..eğitim bilimleri fakültesi...psikoljik danışmanlık ve rehberlik...:))

t.w.e.e.t.y_55
25-08-2008, 00:36
cumhuriyet üniversitesi-okul öncesi öğretmenliği:)

wireless_k
26-08-2008, 00:46
OMÜ(Ondokuz Mayıs Üniversitesi) böte

suheylaa
26-08-2008, 00:54
uludağ türkçe öğretmenliği...hayırlı olsun herkese:))

rainless
26-08-2008, 00:58
gazi eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği

jelibon_88
26-08-2008, 01:01
celal bayar üniversitesi demirci eğitim fak sınıf öğretmenliği

jelibon_88
26-08-2008, 01:04
kpss belasından kurtulursak..

ah nerde o günler son sınıfım bastı karabasanlar

e.s.r.a
26-08-2008, 01:07
sınıf ögretmenliği ortak alan mı?
mf ve tm olanlar secebılıyo mu?

rainless
26-08-2008, 01:08
sınıf ögretmenliği ortak alan mı?
mf ve tm olanlar secebılıyo mu?

hayır canım sadece tm den girilio

manuk
26-08-2008, 01:10
anadolu ü. İng öğretmenliği

_ThE NiGhTmArE_
26-08-2008, 01:14
hayır canım sadece tm den girilio

Hayır ortak alan.. (:

rainless
26-08-2008, 01:16
Hayır ortak alan.. (:

hayır deil eskidendi o ortak alan muhabbeti

_ThE NiGhTmArE_
26-08-2008, 01:19
hayır deil eskidendi o ortak alan muhabbeti

Bu yıl da vardı...

Mesela bn okul öncesine ortaktan yerlestm...

e.s.r.a
26-08-2008, 01:19
Bu yıl da vardı...

okul öncesi de mı ortak alan??

gökhan_12
26-08-2008, 01:30

gelecek bizim ellerimizde ama eğitim fakültesi okumuş insanları hala sınavla öğretmen yapıyorlar,işimiz zor maalesef

t.w.e.e.t.y_55
26-08-2008, 01:40
okul öncesi de mı ortak alan??

okul öncesi öğrt.ortak alan ama sınıf öğrt değil:)

hessirius
26-08-2008, 02:37
ah nerde o günler son sınıfım bastı karabasanlar

aynen beni de...

herşey laylaylom du sunumlar dersler komedi idi.

ama son sene dediğin gibi pek ders olmasa da kpss gibi büyük bir bela var 4.5 saatte ne yaptıysan yapacaksın öss gibi yeni bir başlangıç herşey öğretmen adaylarına.

hessirius
26-08-2008, 02:39
gelecek bizim ellerimizde ama eğitim fakültesi okumuş insanları hala sınavla öğretmen yapıyorlar,işimiz zor maalesef

99 da niceleri atandı öğretmen diye :Q

ruh_hastası
26-08-2008, 02:42
istanbul üniversitesi türkçe öğretmenliği=)

e_ce_
26-08-2008, 03:10
okul öncesi öğrt.ortak alan ama sınıf öğrt değil:)

Yanlışın var sınıf öğretmenliği de ortak alan.
Kaynak:http://www.cebirsel.com/oss-hakkinda/oss-2008-de-ortak-alan-lar-nelerdir.html

_ThE NiGhTmArE_
26-08-2008, 03:23
Yanlışın var sınıf öğretmenliği de ortak alan.
Kaynak:http://www.cebirsel.com/oss-hakkinda/oss-2008-de-ortak-alan-lar-nelerdir.html

Bosver ya salla oyle blsnler...(:

rainless
26-08-2008, 13:51
Bu yıl da vardı...

canım okul öncesine zaten ea 1 den girilio.sınıf öğretmenlği ea 2 den alıo we ortak falan değil ok

jelibon_88
26-08-2008, 14:49
aynen beni de...

herşey laylaylom du sunumlar dersler komedi idi.

ama son sene dediğin gibi pek ders olmasa da kpss gibi büyük bir bela var 4.5 saatte ne yaptıysan yapacaksın öss gibi yeni bir başlangıç herşey öğretmen adaylarına.

kesinlikle çok zor bişey.. birde şöyle bi durum var kpss puanını az çok hesaplayamıyorsun sınavdan sonra anladığım kadarıyla çünkü genel cevap verilme oranına göre değişiyo bu standart sapma olayı felan etkili oluyo..ve şuna sinir oluyorum emekliliği gelmiş çoktan geçmiş öğretmenlerin emekli olmaması deli ediyor beni ya bak bir atamaların yapıldığı yere hep ilçelere merkeze atama sayısı bir elin parmaklarını geçmiyo.. bu yılki sınıf öğretmenliği atamalarına bakmak isterde bulamazsanız ben linkini yollarım arkadaşlar ben baktım moralim sıfır... arkadaş 86 puanla van başkaleye atandı...

bu arada sınıf öğretmenliği ortak alan....

NeSLiH@N
26-08-2008, 15:09
saü okul öncesi öğretmenliği bu sen başlıcam inş..
arkadaşlar sınıf öğretmenliği ortak alan değil sayısalla ama sözelle ortak alan olabilir..

ankara_1990
26-08-2008, 16:20
bende gazi eğitim fakültesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık :)

MiNeRVa_89
26-08-2008, 17:34
Muğla üniv. Sınıf öğretmenliği ..

ozleeemmm
26-08-2008, 18:02
ktü sınıf öğretmenliği...

e_ce_
26-08-2008, 20:26
saü okul öncesi öğretmenliği bu sen başlıcam inş..
arkadaşlar sınıf öğretmenliği ortak alan değil sayısalla ama sözelle ortak alan olabilir..

ya arkadaşlar şaka gibisiniz oraya kaynak gösterdim bir de bi yorumda bulunmadan önce bakın derim ben. Ben sayısal alan mezunuyum ve ortak alandan okul öncesi öğretmenliğine girdim. Ayrıca yine verdiğim linke bakarsanız sınıf öğretmenliğinin de sayısal alan öğrencileri için ortak alan olduğunu göreceksiniz. Neye dayanarak hala ortak alan değil diyorsunuz şaşıyorum size

hessirius
27-08-2008, 01:16
kesinlikle çok zor bişey.. birde şöyle bi durum var kpss puanını az çok hesaplayamıyorsun sınavdan sonra anladığım kadarıyla çünkü genel cevap verilme oranına göre değişiyo bu standart sapma olayı felan etkili oluyo..ve şuna sinir oluyorum emekliliği gelmiş çoktan geçmiş öğretmenlerin emekli olmaması deli ediyor beni ya bak bir atamaların yapıldığı yere hep ilçelere merkeze atama sayısı bir elin parmaklarını geçmiyo.. bu yılki sınıf öğretmenliği atamalarına bakmak isterde bulamazsanız ben linkini yollarım arkadaşlar ben baktım moralim sıfır... arkadaş 86 puanla van başkaleye atandı...

bu arada sınıf öğretmenliği ortak alan....

haklısın...

eğitim bilimleri 0.4 gk gy 0.3 le carpılıyor fakat genel ortalamaya göre bu sene 22 puan fln eklendi gecen sene ise 15 puan eklenmişti. Bu senenin 80 eğitim neti 100 netine bedeldi.
çıkan sorular ise ayrıntı ve ezber sorularıydı.Ayrıca gk ve gy den zaman yetiremeyen cok kişi oldu ki bende kendimi denedim zaman yetecek gibi değil gerçekten.
99 da niceleri oğretmen diye atandı şimdi ise açık fazla boşta kalan öğretmen de fazla üstelik bu sene öğretmenliklerin kontenjanları artırılmış durumda herkes üniversiteli yapılmaya çalıştırılıyor daha sonra herkes kendi başının caresine baksın felsefesi var artık.
16 sene emek verdik çoğu şeyden feragat ettik ve öğretmenlik için de çogu şey için feragat etmeye mecburuz.

hiçbir şey bizim için bir başlangıç ya da son değil...

linki atarsan sevinirim.

nesli han
27-08-2008, 02:58
atatürk üni fen bilgisi öğretmenliği

_ThE NiGhTmArE_
27-08-2008, 03:46
canım okul öncesine zaten ea 1 den girilio.sınıf öğretmenlği ea 2 den alıo we ortak falan değil ok

Ok değil.. (:

Okul öncesine neyden girildiğini biliyorum bu yıl şahsen yerleştimm! (:

Ea-Say ortak alanlar;

Ea-1 puan türüyle alan; Okl öncesi,

Ea-2 puan türüyle alan; İşletme,İktisat,Sınıf öğretmenliği ve bi kac blm daha...

Yani Ea-2 yada Ea-1 ile alıyor bu bölmler evet, puan türleri bu ama Say ckıslı bir öğrenci terch ettgnde puanları kesilmiyor..

Anltabldm umarm.. Yerlesen arkadaslarm var.. Bilmedn konusmyorum, insanları yanlıs ynlendirme burda.. Daha yazmıycam arastrrsan grrsn zaten...

Arkadsslar sizde bu tarz seyleri forumlardan vs sormayn sırf bnları aktarmak amaclı düzenleniş siteler var oralardan yardım isteyn, yanıltıcı olablyor görldüğü gbi..

Cutt...

e_ce_
27-08-2008, 04:24
Ok değil.. (:

Okul öncesine neyden girildiğini biliyorum bu yıl şahsen yerleştimm! (:

Ea-Say ortak alanlar;

Ea-1 puan türüyle alan; Okl öncesi,

Ea-2 puan türüyle alan; İşletme,İktisat,Sınıf öğretmenliği ve bi kac blm daha...

Yani Ea-2 yada Ea-1 ile alıyor bu bölmler evet, puan türleri bu ama Say ckıslı bir öğrenci terch ettgnde puanları kesilmiyor..

Anltabldm umarm.. Yerlesen arkadaslarm var.. Bilmedn konusmyorum, insanları yanlıs ynlendirme burda.. Daha yazmıycam arastrrsan grrsn zaten...

Arkadsslar sizde bu tarz seyleri forumlardan vs sormayn sırf bnları aktarmak amaclı düzenleniş siteler var oralardan yardım isteyn, yanıltıcı olablyor görldüğü gbi..

Cutt...

Merve bak ben oraya link koydum içinde de ortak alanların olduğu bir tablo var...
Ancak insanlar oraya bakmak yerine kendi bildiklerini okuyorlar ve başkalarını da yanlış yönlendirmiş oluyorlar bu sayede.
Dünden beridir diyorum Sınıf Öğretmenliği ortak alan diye:)
Bir de sen söylemişsin, iyi de etmişsin sağol, belki inanırlar artık bize ha ne dersin:)

_ThE NiGhTmArE_
27-08-2008, 12:17
Merve bak ben oraya link koydum içinde de ortak alanların olduğu bir tablo var...
Ancak insanlar oraya bakmak yerine kendi bildiklerini okuyorlar ve başkalarını da yanlış yönlendirmiş oluyorlar bu sayede.
Dünden beridir diyorum Sınıf Öğretmenliği ortak alan diye:)
Bir de sen söylemişsin, iyi de etmişsin sağol, belki inanırlar artık bize ha ne dersin:)

Evet ya sen bide link koydun baktım ben yazıyor hepsi tekk tek ama adam tınnnn....

Aman neyse bosver inanmazlarsa da keyifleri bilir, ortak alan olmasının bize bi yararı yok ya, sadece millet yanllıs bilmesn diye ugrasıyoruz... (:

jelibon_88
27-08-2008, 14:30
haklısın...

eğitim bilimleri 0.4 gk gy 0.3 le carpılıyor fakat genel ortalamaya göre bu sene 22 puan fln eklendi gecen sene ise 15 puan eklenmişti. Bu senenin 80 eğitim neti 100 netine bedeldi.
çıkan sorular ise ayrıntı ve ezber sorularıydı.Ayrıca gk ve gy den zaman yetiremeyen cok kişi oldu ki bende kendimi denedim zaman yetecek gibi değil gerçekten.
99 da niceleri oğretmen diye atandı şimdi ise açık fazla boşta kalan öğretmen de fazla üstelik bu sene öğretmenliklerin kontenjanları artırılmış durumda herkes üniversiteli yapılmaya çalıştırılıyor daha sonra herkes kendi başının caresine baksın felsefesi var artık.
16 sene emek verdik çoğu şeyden feragat ettik ve öğretmenlik için de çogu şey için feragat etmeye mecburuz.

hiçbir şey bizim için bir başlangıç ya da son değil...

linki atarsan sevinirim.

http://kpsstabanpuanlari.blogspot.com/2008/06/kpss-sinif-ogretmenligi-taban-puanlari.html arkadaşlar bu linkten sınıf öğretmenliği atamalarına bakabilirsiniz..

banlanmışsın ama görürsün sanırım yinede:D

e_ce_
27-08-2008, 15:55
jelibon_88 teşekkür ederim sana çok yararlı bir bilgi vermişsin.
Yalnız her sene puanlar inanılmaz artıyor biz mezun olana kadar ne olacak merak etmiyo da değilim.

patiklikene
27-08-2008, 16:32
bende dokuz eylül üniv. buca eğitim fakultesi türk dili ve edebiyatı öğrt.

thenarkosss
27-08-2008, 23:34
kastamonu üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği...

jelibon_88
28-08-2008, 00:26
jelibon_88 teşekkür ederim sana çok yararlı bir bilgi vermişsin.
Yalnız her sene puanlar inanılmaz artıyor biz mezun olana kadar ne olacak merak etmiyo da değilim.

rica ederim bende bilmiyorum bakalım ne olacak ben seneye gireceğim maalesef:S

e_ce_
28-08-2008, 00:47
rica ederim bende bilmiyorum bakalım ne olacak ben seneye gireceğim maalesef:S

Sen sınıfçısın bir de yaa, her sene fazla fazla artıyor onların da puanları. Benim de girmeme daha 3 yıl var ama inan şimdiden bi endişe var kpss konusunda. Bakalım n'olacak?

jelibon_88
28-08-2008, 20:16
Sen sınıfçısın bir de yaa, her sene fazla fazla artıyor onların da puanları. Benim de girmeme daha 3 yıl var ama inan şimdiden bi endişe var kpss konusunda. Bakalım n'olacak?

daha çokmuş senin takma şimdiden kafana zaten zamanı gelince insanın beynini baya yiyor:D

ARKO
28-08-2008, 20:19
ankara üniversiteyi pdr''yi kazanan birileri yok mu???

melike_gizem
29-08-2008, 14:54
erciyes üniversitesi ingilizce öğretmenliği

polly's
29-08-2008, 16:18
sınıf öğretmenliği de ortak alan sayısal ile tm arasında.. benm sınıf arkadaşım(ben sayısalcıyım) sakarya sınıf öğretmenliğine yerleşti. edebiyat ve mat2 yaptı. 1. bölümden alan bölümler ise herkesin ortak alanı onda her bölümü tercih şansı var..
bu arada bende necatibey eğitim fakültesi fizik öğretmenliğini kazandım...

haydi li li li
29-08-2008, 16:25
Bende Niğde Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği şu ana kadar aynı bölümden 2 kişiyle karşılaştım onlarıda tanıyodum zaten.

_pelin_
29-08-2008, 16:28
Bende Niğde Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği şu ana kadar aynı bölümden 2 kişiyle karşılaştım onlarıda tanıyodum zaten.

bu bolumu bende dusunuyorum pekı sansları ne kadar atamalarda??? tarıhcıler kadar dusuk mu?

haydi li li li
29-08-2008, 16:35
bu bolumu bende dusunuyorum pekı sansları ne kadar atamalarda??? tarıhcıler kadar dusuk mu?

Arkadaşım en son 456 civarında atama yapıldı.Atamayı düşünebilmen için kpss sınavını atlatman lazım.

muzzy_33
29-08-2008, 17:46
bende giresun üniversitesi pdr....

hessirius
30-08-2008, 13:16
http://kpsstabanpuanlari.blogspot.com/2008/06/kpss-sinif-ogretmenligi-taban-puanlari.html arkadaşlar bu linkten sınıf öğretmenliği atamalarına bakabilirsiniz..

banlanmışsın ama görürsün sanırım yinede:D

80 çaksak ocak atamalarında bile gideriz.

o kadar da eşşek değiliz sanırım :)

zehra4evergs
30-08-2008, 15:19
selçuk-ingilizce öğretmenliği(i.ö)

jelibon_88
30-08-2008, 21:42
80 çaksak ocak atamalarında bile gideriz.

o kadar da eşşek değiliz sanırım :)

yok be zor gidemeyiz 85 şart

hessirius
31-08-2008, 16:54
yok be zor gidemeyiz 85 şart

önemli değil 85 le gidelim ama yeter ki gidelim ...

seda901990
01-09-2008, 20:11
Bayburt fen bilgisi öğretmenliği
zenebimmmm güzelimm hayırlı olsun tekrardan =)
bende aibü zihinsel engelliler ögretmenliğinde okuyoru =)

jelibon_88
01-09-2008, 21:44
erciyes eğitim ne güzel çevresi var onun öle moloz yığınlarından önümü göremedim

ayyy sizde kaç tane şehir kaç tane üniv. gördüyseniz sanki tadilat varsa yapılıyorsa sana zahmet moloz yığını oluversin sizin gibi kıymet bilmeyenler güzel yerlerde okuyor ya ne diyeyim kendi halime acıyorum

jelibon_88
01-09-2008, 21:45
önemli değil 85 le gidelim ama yeter ki gidelim ...

:Do puanı almak var işte sen gene naptın ya banlanmışın:D

baldan_tatlı
03-09-2008, 02:47
:Do puanı almak var işte sen gene naptın ya banlanmışın:D

kendime güveniyor muyum , bilmiyorum ama inanıyorum :)

jelibon_88
03-09-2008, 17:26
kendime güveniyor muyum , bilmiyorum ama inanıyorum :)

anladım bilmiyorumki ben çok karamsarım

zehra4evergs
03-09-2008, 17:32
selçuk-ingilizce öğretmenliği (2.öğrtm)

mrcaydin
03-09-2008, 17:57
ben de inönü sosyal bilgiler öğretmenliği
2. öğretim
3. sınıf

knpce
03-09-2008, 20:03

sağol sedacım :D oyşş :D

baldan_tatlı
04-09-2008, 00:21
anladım bilmiyorumki ben çok karamsarım

herkes de var karamsarlık nitekim 4.5 saat bir de günüde olmak var,

elmalı tart
04-09-2008, 00:22
ayrıca derslerinize www.yok.gov.tr den bakabilirsiniz..

baldan_tatlı
04-09-2008, 00:23
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI

Temel Matematik-I
Temel Matematik-II
Canlılar Bilimi
Genel Kimya
Türk Tarihi ve Kültürü
Uygarlık
Coğrafyaya Giriş
Türkiye Coğ. ve Jeopolitiği
Türkçe-I : Yazılı Anlatım
Türkçe-II : Sözlü Anlatım
Yabancı Dil-I (İngilizce)
Yabancı Dil-II (İngilizce)
Yabancı Dil-I (Fransızca)
Yabancı Dil-II (Fransızca)
Yabancı Dil-I (Almanca)
Yabancı Dil-II (Almanca)
Atatürk İlkeleri ve İnk. Tar.-I
Atatürk İlkeleri ve İnk. Tar.-II
Öğretmenlik Mesleğine Giriş
Okul Deneyimi-I
Genel Fizik
Çevre Bilimi
Türk Dili-I: Ses ve Şekil Bilgisi
Türk Dili-II: Cümle ve Metin Bil.
Ülkeler Coğrafyası
Çocuk Edebiyatı
Cumhuriyet Dönemi Türk Ede.
Resim-İş Eğitimi
Sanat Eğit. Kuramları ve Yön.
Müzik-I
Müzik-II
Beden Eğitimi-I
Beden Eğitimi-II
Fen Bilgisi Laboratuarı
Temel Bilgi Teknolojisi Kull.
Temel Bilgisayar Bilimleri
Gelişim ve Öğrenme
Öğretimde Planlama ve Değ.
Müzik Öğretimi
Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi
Fen Bilgisi Öğretimi-I
Fen Bilgisi Öğretimi-II
İlkokuma ve Yazma Öğretimi
Türkçe Öğretimi
Hayat Bil. ve Sos. Bil. Öğret.-I
Hayat Bil. ve Sos. Bil. Öğret.-II
Matematik Öğretimi-I
Matematik Öğretimi-II
Güzel Yazı Teknik. ve Öğrt.
Öğretim Tek.-Materyal Geliş.
BASIC Programlama Dili
Sınıf Yönetimi
Konu Alanı Ders Kitabı İncele.
Birleştirilmiş Sınıflarda Öğrt.
Vatandaşlık Bilgisi
Sağlık ve Trafik Eğitimi
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi
İlköğretimde Drama
Rehberlik
Öğretmenlik Uygulaması
Okul Deneyimi-II

vayy be 7 dersim kalmış :)

gençler üstten ders almaya bakın

boşuna uğraşmayın 4. sınıfta

baldan_tatlı
04-09-2008, 00:23

al 60 ı atan ; bölümün de çok güzel ..

eseraaa
04-09-2008, 00:32
bende sınıf öğretmenliği okuyorum ne olacak bizim halimiz 85 le zor atanıyoruz ofof şimdiden telaşı sardıı bu arada biz işitme engellilerden yüksek lisans yapabiliyormuyuz bir bilgisi olan beni aydınlatırmı ALLAH aşkına bunun cevabını arıyorum uzun zamandır

elmalı tart
04-09-2008, 00:38
bende sınıf öğretmenliği okuyorum ne olacak bizim halimiz 85 le zor atanıyoruz ofof şimdiden telaşı sardıı bu arada biz işitme engellilerden yüksek lisans yapabiliyormuyuz bir bilgisi olan beni aydınlatırmı ALLAH aşkına bunun cevabını arıyorum uzun zamandır

araştırdın mı hiç?gerçi sitede bir sürü sınıf öğretmeni adayı falan var mutlaka bilen vardır.bir de işitme eng.öğretmenliği sadece 3üni de var şansının da yüksek olması lazım ve tabiki ganonun.

baldan_tatlı
04-09-2008, 00:39

hiç duymadım ama sertifika alabilirsin sanırım.

larem_bolu
04-09-2008, 00:40
bende aibu zihinsel engelliler ögrt. okuycam :)

bekmez
04-09-2008, 00:45
ben de sınıf öğr. son sınıftayım:d anadolu üni.

eseraaa
04-09-2008, 00:48
araştırma aşamasındayım işte şimdilik vvar öyle birşeh herhangi bir eğitim fakültesi mezunlarına özel eğitim vercekler ve direk atanacaklar iştme eng ve zihin eng öğretmenliğinden ama bize gelesiye kadar ne olur bilmiyorum ben ikiye geçtim daha

baldan_tatlı
04-09-2008, 00:51
araştırma aşamasındayım işte şimdilik vvar öyle birşeh herhangi bir eğitim fakültesi mezunlarına özel eğitim vercekler ve direk atanacaklar iştme eng ve zihin eng öğretmenliğinden ama bize gelesiye kadar ne olur bilmiyorum ben ikiye geçtim daha

nereden öğrendin peki.

bekmez
04-09-2008, 00:53

soyle bi durum da var gittigin yerde milli egitim müd. sana 3 aylık 1 kurs veriyo ve bundan sonra zihinsel engelli ögretmeni olarak devam edebiliyorsun amca olum yaptı ordan biliom... nevşehirde yaptı hemde... sınıf öğretmeniyken zihinsen eng. öğr. olabiliyorsun yani.

baldan_tatlı
04-09-2008, 00:56
soyle bi durum da var gittigin yerde mille egitim müd. sana 3 aylık 1 kurs veriyo ve bundan sonra zihinsel engelli ögretmeni olarak devam edebiliyorsun amca olum yaptı ordan biliom... nevşehirde yaptı hemde... sınıf öğretmeniyken zihinsen eng. öğr. olabiliyorsun yani.

evet mantıklı. sonuçta kpss den 85 i almak gerek yani.

fatma_dilem06
04-09-2008, 00:56
bende varım bende...
ankara ünv. eğitim bilimlerindeyimm...

larem_bolu
04-09-2008, 00:57
soyle bi durum da var gittigin yerde mille egitim müd. sana 3 aylık 1 kurs veriyo ve bundan sonra zihinsel engelli ögretmeni olarak devam edebiliyorsun amca olum yaptı ordan biliom... nevşehirde yaptı hemde... sınıf öğretmeniyken zihinsen eng. öğr. olabiliyorsun yani.

malesefkı böle bı durum söz konusu 3_4 aylık bı semınerle bölum degısıo puufff:S

baldan_tatlı
04-09-2008, 01:00
bende varım bende...
ankara ünv. eğitim bilimlerindeyimm...

o zaman hepimiz pavlov uz hepimiz köpeğiz :D

aayysse
04-09-2008, 01:04
Dumlupınar üniv. Eğitim fakültesi sosyal bilgiler öğr. Hepimize başarılar

eseraaa
04-09-2008, 01:05
nereden öğrendin peki.

memurlar.net de vardı bakıyorum ama bulamadım belki sen bulursun bak istersen

fatma_dilem06
04-09-2008, 01:36
o zaman hepimiz pavlov uz hepimiz köpeğiz :D

ne alaka:))

alptug647
04-09-2008, 01:39
Ben ilk öğretim matematikteyim Selçuk Üniversitesi

baldan_tatlı
04-09-2008, 01:42
ne alaka:))

http://www.gulmece.com/karikatur/genel/pavlov.jpg

bu resmi gördüm köpek olduğumu anladım :)

eseraaa
04-09-2008, 01:49
http://www.gulmece.com/karikatur/genel/pavlov.jpg

bu resmi gördüm köpek olduğumu anladım :)

ben hariç hehe :))))))) bu ne bee

yasmin6
04-09-2008, 01:53
ktü sosyalbilg öğrtmenliği

baldan_tatlı
04-09-2008, 01:54
ben hariç hehe :))))))) bu ne bee

yaparak yaşayarak öğrenmiş pavlov :D

knpce
04-09-2008, 01:56

seda ile aynı bölüm aynı üniversite =)

baldan_tatlı
04-09-2008, 01:57
http://www.bordercollierescue.org/images/Cartoons/Pavlov.jpg

http://www.cartoonstock.com/newscartoons/cartoonists/ksm/lowres/ksmn1515l.jpg

eseraaa
04-09-2008, 02:04
http://www.bordercollierescue.org/images/Cartoons/Pavlov.jpg

http://www.cartoonstock.com/newscartoons/cartoonists/ksm/lowres/ksmn1515l.jpg

aman sende

baldan_tatlı
04-09-2008, 02:07
aman sende

hocalar slaytlara koyup bıze fotoları anlattılar bize :)

puaha

eseraaa
04-09-2008, 02:11
hocalar slaytlara koyup bıze fotoları anlattılar bize :)

puaha
aman ne iyi garip nerede okuyon sen

baldan_tatlı
04-09-2008, 02:12
aman ne iyi garip nerede okuyon sen

afyon kocatepe univ.

(kpss de en başarılı univ :)

eseraaa
04-09-2008, 02:15
ha iyi bizim üniv desene :)) iyi napalım bizim kide başarılı ama bana bi faydası yok

baldan_tatlı
04-09-2008, 02:18
ha iyi bizim üniv desene :)) iyi napalım bizim kide başarılı ama bana bi faydası yok

senın hangi univ.

faydalanman ıcın yararlanmak gerek hocalardan, gir alttan üstten derlerine yapış yakalrına sor sorularını çok şeyler kapıyorsun gerçekten.

eseraaa
04-09-2008, 02:20
senın hangi univ.

faydalanman ıcın yararlanmak gerek hocalardan, gir alttan üstten derlerine yapış yakalrına sor sorularını çok şeyler kapıyorsun gerçekten. ben adü ama maalesef afyonluyum yok ya gerek yok bizimkilerde yırtıyo kendini öğretmek için

baldan_tatlı
04-09-2008, 02:27
ben adü ama maalesef afyonluyum yok ya gerek yok bizimkilerde yırtıyo kendini öğretmek için

:)))))))))))))))))) afyon iyi iyi sevdim ben ...

eseraaa
04-09-2008, 02:29
:)))))))))))))))))) afyon iyi iyi sevdim ben ...

iyi senin adına sevindim ben pek sevmiyorumm

baldan_tatlı
04-09-2008, 02:41
iyi senin adına sevindim ben pek sevmiyorumm

insan bir düzen kurunca her yeri sevebiliyor galiba, tatil bitip afyon a dönünce ben de afyon a lanet okuyacağımı biliyorum, en azından pişman olmayacağım anlar geçirdim afyon da...

sosyal yaşam bakımından değerlendirmiyorum ; ama insana memleketi hoş gelir daima :)

seda901990
04-09-2008, 04:57

ooo sen benim çömüm mü olcaksın simdi :D
ben 2. sınıfa gectim boluda görüsürsek yardımcı olurum sana ;)

larem_bolu
04-09-2008, 11:55
ooo sen benim çömüm mü olcaksın simdi :D
ben 2. sınıfa gectim boluda görüsürsek yardımcı olurum sana ;)

oldum bıleee :D göruselım göruselim , yardımlara ıhtıyacım olucagı kesın ;)

beckhambetul
18-09-2008, 23:17
Ben de bu sene trakya üniversitesinde sınıf öğretmenliğine başlıycam inşallah:)
arkadaşlar bu şark görevi hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.kpss den sonra illa istanbul dışında görev yapmak şart mı?
şimdiden teşekkürler:)

knpce
18-09-2008, 23:51
arkadaşlar bu şark görevi hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.kpss den sonra illa istanbul dışında görev yapmak şart mı?

valla benm hiç bir fikrim yok ya atanalım da neresi olursa olsun :D

baldan_tatlı
19-09-2008, 01:38

arkadaşım şart değil hatta doğunun puanları ile istanbul un puanları hemen hemen aynı en düşük puan içerisinde bakmak istersen; herkes puanına göre atanıyor diye biliyorum
benim arkadaşım ilk senesinde direk istanbula atanmıştı, öğretmenlik için bence ilk yer doğunun olması tecrübesizlik adına çok daha iyidir derler bizim hocalar.

zehra4evergs
19-09-2008, 03:15
selçuk--ingilizce öğretmenliği:)