PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kalıcı Fön....

sincapx
11-02-2009, 22:49
arkdaşlar saçlarım dalgalı hergün fön çekmektende ben bıktım,kalıcı fön yaptırayım diyorum 8 ay dayanıyomuş oda galiba,bide korkuyorum saçlarımı yıpratırsa diye...:/
bu konuda bilgisi olan,bilen gören varsa beri gelsin...

:)

--sheyma--
11-02-2009, 23:16
evet ben de duymuştum bunu
hatta tv'de izlemiştim 3-4 yıl önce
ama hatırlamıyorum bilgi veremeyeceğim :/

çikolatalı_ekmek
11-02-2009, 23:22
Aynı sorun bende de var, bilgi verirlerse ben de faydalanmış olurum.

Teşekkürler konu için ;))

NİLDEREN DENİZ
11-02-2009, 23:26
En güzel saç dalgalı saçtır.Ama illa saçlarımızı mahfedeceğiz diyorsanız evet kalıcı fön yapıyorlar.Benim arkadaşım yaptırmıştı aynen kaldı öyle saçlarıda yıpranmadı.

sincapx
12-02-2009, 01:35
En güzel saç dalgalı saçtır.Ama illa saçlarımızı mahfedeceğiz diyorsanız evet kalıcı fön yapıyorlar.Benim arkadaşım yaptırmıştı aynen kaldı öyle saçlarıda yıpranmadı.

yaa saçlarım baya bi uzun olduğu için fön çekmem zor oluyor birde çok zamanımı alıyor her gün her gün o yüzden yaptırmak istiyorum ben...
fiyatları nedir bilgisi olan varmı?

mutlak değer
12-02-2009, 01:42
düz saç gibisi yok yaptır gitsin yıpransa kaç yazar şu anda da begenmiyorsun sacını en azından düz olur kebap yani

koleraaa
12-02-2009, 01:44
bilen varsa bilgi versin ya benimde baya işime yarıcak çok sağol konu için

bangg
12-02-2009, 01:44
yıpranmamış gibi görünsede bi güzel yıpratacaına eminim D:
ama kalıcı fön hiçte fena gelmıo kulağa

sincapx
12-02-2009, 02:24
yahu yokmu bişeyler söyleyebilecek bi Allah'ın kulu,başka sitelerden arayayım dedim, çöplük gibi heryer gereksiz bi sürü şeyle reklamlarla falan dolu...

derya_bjk
12-02-2009, 02:30
benm saçımda düz,lüle olsun istiyorum su dalgası yaptır dediler çevremdekiler,o da yıpratır mı :D bana da bilgi verilirse sevinirim :D

schlee
12-02-2009, 02:33
e yıpratır sonuçta biz saçların doğasına aykırı bir şey yapmak için uğraşıyoruz=)
ama bakımlarla falan kurtarırsınız belki bir nebze=)
ya bana da arkadaşım dedi perma falan yaptır diye ama kuaförüm saçmalama saçların mahvolur dedi ve yaptırtmadı=)

uzun lafın kısası
24-02-2009, 23:11
:D

on karakter

anise
10-03-2009, 16:34
İşin mi var otur çek fönünüde canım.. :P

Doğal bakımlar hariç saça başa yapılan her şeyin elbette zararları vardır..
Kuzenimin sacı kıvırcıktı o yaptırıyordu kalıcı fön, daha sonra sacları yıprandı, fönlü olsada keçe görünümlü oldu saçları birdaha da yaptırmadı..
Tavsiye etmiyoruz..

elif_tuba
10-03-2009, 16:58
benm saçımda düz,lüle olsun istiyorum su dalgası yaptır dediler çevremdekiler,o da yıpratır mı :D bana da bilgi verilirse sevinirim :D

valla bizim bi arkadaş yaptırmıştı geçen sene... saçları çok iğrenç görünüyodu sanki keçi yünü :D o kadrki yıpranmış görünüyodu...ben hiç beyenmedim zaten o da pişman olmuştu hiç doğal gibi olmuyo....belkide yaptırdığı kuaförden kaynaklıydı...

ineklyn_kelebek
11-03-2009, 06:22
biraz kız meselelerine dönelim bakalım=)
kalıcı fön ankarada iyi kuaförlerde yapılıyo genelde. böyle hamur gibi bir şey var, kalıp gibi, sanırım donuyo sonradan o, ondan sürüyolar tarayarak, dümdüz ve çok sert oluyo saçlar, alçı gibi bişey. tutam tutam yaptıkları için işlemi o anda çok komik görünüyo yaptıran eleman. kafasındaki tüm saçlar tutam tutam havada, ah arkadaşım izin verse de size onun o görüntülerini koysam. o yüzden, hani arkadaşlarınıza malzeme vermemek için kendi başınıza gidin.
yıpranma konusuna gelince, çok fazla boyalıysa saçlarınız evet biraz yıpranıyo.
kalıcılığı ise, gerçekten kalıcı yani, diplerinden dalgaları saçlarınız çıkana kadar kalıyo. o çıkanları da düzleştiriciyle düzleştirirseniz rahat bir yıl gider.
fiyatı da en dandik kuaförde yaptırsanız bile 100 liradan başlar, nereye kadar gider bilmiyorum.

derya_bjk
11-03-2009, 09:23
valla bizim bi arkadaş yaptırmıştı geçen sene... saçları çok iğrenç görünüyodu sanki keçi yünü :D o kadrki yıpranmış görünüyodu...ben hiç beyenmedim zaten o da pişman olmuştu hiç doğal gibi olmuyo....belkide yaptırdığı kuaförden kaynaklıydı...

evet sanırım kıvırcık gibi oluyo su dalgası,lüle değil...
zaten çelişkideydim şimdi net oldum :D kesinlikle yaptırmayacağım =)))

gerçek_
08-04-2009, 16:54
kalıcı fön olduğunu ilk defa duyuyorum nasıl bişey yapıyolarki bozulmuyo

..positive..
08-04-2009, 16:57
Bende istiyorum ya çok zor oluyor düzleştirmek hele yazın offf:/

EsR@P
08-04-2009, 17:17
insan bıkar be hergün aynı saç düzde sıkıyo bi süreden sonra bnce yaptırma :D

guneyozcan
08-04-2009, 17:25
yaptırabilirsin.saçı biraz yıpratır tabi...ama dip boyası gibi diplerini tekrar yaptırman gerekir...

smilegirl
24-04-2009, 16:00
benim çok ilgimi çekmişti bi süre önce araştırdım ve tabi ki saçı yıpratıo diplerden çıkan saçlarda düz çıkmıcana göre ayrıca çok pis bi kokusu oluomuş ve uzun bi sürede kokuomuş ayrıca fiyat olarakta pahalı !

DuYgUlUm
24-04-2009, 16:13
Napcan kızım kalıcı fönü azcık saçına şekil ver hem düze hemde dalgalıya kıvırcık olsun yetmez mi sana :D

SSSibeLLL
24-04-2009, 16:14
kalıcı fönde mi varmış yaf:)
valla her gün uğraşıyorum uğraşıcamda:)boşver bence sende uğraş:Pp

beyhan__
24-04-2009, 17:13
Uzadıkça çirkinleşebilir ayrıca çok yıpratıcı bir şey..
Düşünsene uzayan saçların dalgalı ya da kıvırcık uzuyor:))

panaso_nick
24-04-2009, 17:18
defrize saça çok fazla zarar verir... yazık olur güzelim saçlarına... ayrıca saç uzamaya başladığında dipleri dalgalı, uçları düz olur. bi düşün saçının üst kısmı dalgalı uçları fönlü :S yaptırma...

buruşuk
24-04-2009, 17:19
anaaa böyle bişey ilk kez duydum vay anasını ya(:

kızlar nelerle uğraşıyormuş da haberim yokmuş:P

:D

Latte Macchiato
24-04-2009, 20:04
bi ara bende yaptirmak istiyordum ama en güzel dogal hali ile birakmak..

avuçlarda eriyen kar
24-04-2009, 20:08
Saçı çok acayip yıpratıyor tavsiye etmem..

evrıl
25-04-2009, 18:21
burdan birine sorma git uzman bir kuaföre sor,yanlış yönlenirsen sonuçları kötü olabilir

allinee
25-04-2009, 18:36
sacın tamamen dna sını degıstırıyor uzak dur yaklasma bence .. kalıcı fon degıl soyledıgın ıslem perma yapılırken kullanılan ılacı sacına surup duz olana kadar taranıyor islem sonunda sacların duz oluyor bu sekılde 8 ay kullanabılırsın ...bır uyarı bu ıslem sırasında kullanılan ılac sacın rengını 2 yada 3 ton acıyor

Sunterra
25-04-2009, 18:39
hiç bulaşma diyorum... sonrasında çok ah vah edersin...

hayalet_57
25-04-2009, 18:49
ÇOK DENEDİM OLMADI AMAN İŞİM GÜCÜM YOKTA RÜZGARDA SAÇLARIM UÇUŞSUN DİYE Mİ uğraşacağım bi de başka derdim mi yok?

hoberay
25-04-2009, 18:57
bence en guzeli dalgalı ya bnmkilerde cok duz sinir oluyorum :)

kupa-kızı
25-04-2009, 19:01
Defrizenin fiyatı çok birşey değil en fazla 55.Ama permada kullandıkları kremi kullanıyolar ve yaklaşık 1 saat fön çekiyorlar.Aklın varsa yaptırma bende çok düşündüm ve vazgeçtim.Sen sakın yaptırma yazık olur saçlarına.

mehmet_can
25-04-2009, 20:18
arkdaşlar saçlarım dalgalı hergün fön çekmektende ben bıktım,kalıcı fön yaptırayım diyorum 8 ay dayanıyomuş oda galiba,bide korkuyorum saçlarımı yıpratırsa diye...:/

8 ay fön mu kalırmış :S

kupa-kızı
25-04-2009, 20:19
8 ay fön mu kalırmış :S

8 ay perma kalıyorsa mantıken fönde kalır:)

aYsom.41
25-04-2009, 20:37
kuzenim yaptirdi en fazla 3 ay dayanmistir yani :)

aslincim
25-04-2009, 20:54
Dün akşam haberlerde verdi bu haberi uygulaması 4 saat sürüyormuş ortalama. kimyasallarla bekletip üstüne saatlerce fön çekiliyor bence boşuna yıpratma 2 ayda bir tekrar yaptırmak gerekiyormuş malum dipler dalgalı çıkacak.. Su dalgası yaptıran bir arkadaşım vardı saçları düzdü saç uzadıkça dipler düz uçlar iğreti bir dalgaya kavuştu :) Sendeki durum da tam tersi olacaktır saç düzleştiricilerde fena yıpratıyor arada dogal kullanıp saçlara işkence yapmamak lazım sanırım :)

evrıl
25-04-2009, 23:47
sen bu işe hiç girişme

beslenme_çantası
26-04-2009, 00:12
İNTERNETTE ARAŞTIRIRKEN ŞU BİLGİLERE ULAŞTIM, KİŞİNİN İSMİNDEN KENDİ SİTESİNE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Düz Saç İsteyenler Buraya!

Saçlarınız kıvırcıksa ve düz olmalarını istiyorsanız, ömrünüz kuaför salonlarında saçlarınıza fön çektirerek geçiyorsa, Strait Threapy tam da aradığınız şey. Üstelik etkisi 6 ila 8 ay boyunca sürüyor.

Kıvırcık saçlar dümdüz olabilir mi??? Evet hem de 6-8 ay boyunca dümdüz kalabilir, üstelik de saçlarınızı hiç yıpratmaz. Hatta eskisinden daha parlak ve sağlıklı olurlar. Bu işlemin adı Strait Therapy.

Eczacıbaşı Schwarzkopf tarafından özel eğitilmiş, sertifikalı ilk salon ‘İlker Yavrutürk Hair Creative’ olduğundan, saçlarınızın düzleştirme işlemi bizim tarafımızdan uygulanmaktadır.

Soru: Bu işlem ne kadar zaman alır?
Yaklaşık olarak 4 saat süren uzun, ama sonucuna değen, biraz zahmetli bir iş (En az 6-8 ay boyunca saçlarınıza fön çektirmeyi düşünmeyeceksiniz.)

Soru: Her saça uygulanabilir mi?
Eğer saçlarınız aşırı derecede kimyasal işlem gördüyse, uygulanmaz. Ancak sadece boya varsa uygulanmasında bir sakınca yok. Doğal saçlarda kesinlikle harika sonuçlar aldık!

Soru: Yıkadıktan sonra nasıl duracak?
Kesinlikle dümdüz kalacak.

Soru: Fiyatı ne kadar?
Saçın boyuna ve gürlüğüne göre değişen 13 aşamalı ve özel eğitimli ekip tarafından uygulanan tam mükemmellik gerektiren bu işlemin fiyatı 350 ile 800 YTL arasındadır.

Soru: 6 ay sonra ne olacak?
Saçlarınızın diplerinden çıkan kısımlarına aynı işlem tekrar yapılabilir ve bu işlem saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Eczacıbaşı bu konuda garanti veriyor ve ürününe güveniyor.

Eğer siz de saçlarınızın dalgalı, kıvırcık ve hatta bonus kafa gibi durmasından bıktıysanız; son 20 yılın buluşunu mutlaka deneyin. Bu işlemin sonunda saçlarınızın daha da sağlıklı olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.

dewrim88
05-05-2009, 12:53

ben birinde görmüştüm fönün son ayları saçlar berbat görünüodu ve çok fazla yıpratıyor

deryaceylan
05-05-2009, 13:20
arkadaslar ben kuaförüm sizi seve seve bilgilendiririm bilmiyorum yorumları okumadım cevap veren oldumu ama ben cevaplandırayım...

bu ürün scların diplerine sürülen bir ilaçtır genelde ve daha saglıklı olması icin dogal saca uygulanması tavsiye edilir boyalı saclarda yanma yıpranma kopmayla sonuclanabilr genelde ben tavsiye etmiyorum cünkü sacları cidden yıpratıyor sacların köklerini cansızlastırıyor en güzeli dogalve saglıklı saclardır bence hiç denemeyin hem benm saclarım dogal permalı kıvırcık saglıklı olsaydı ben kendime yaptırırdım iyi günler :))))))))))

-b_e_s_t_e-
05-05-2009, 13:53
saçları düz olanlar için su dalgası,dalgalı olanlar içinse kalıcı fön saçları çok yıpratıyor arkadaşlar tavsiye etmem!

FiYaSkOpAt
05-05-2009, 22:15
bende geçen gördüm 6 ay kalıcı fön 25 ytl...
normal fön gibi yapıldığını biliyorum ...

frAt_34
05-05-2009, 22:49
bende geçen gördüm 6 ay kalıcı fön 25 ytl...
normal fön gibi yapıldığını biliyorum ...

öyle deil işte

uzun lafın kısası
06-05-2009, 19:05
öyle deil işte

nasıl işte....

gülcük
06-05-2009, 19:14
kalıcı fön cok yıpratıyo sacı ve sacın uzadıkca yerine kıvırcık sac geliyo
arkadasım yapıyo ordan biliyorum

ne işin var gız kalıcıyla koyur gitsin:)

frAt_34
08-10-2009, 00:51
nasıl işte....

Böyle İşte..

İşlemin Adı Defrize İşlemi...Kullanılan Malzemeler Perma İlacı..
Mantık Şudur!

Perma Yaptırıyosunuz Noluyo Kıvır Kıvır Oluyo Dimi..Evet Oluyo..İşte Aynı İlaç Saçı Düzeltiyor..Aynı İlacı Bu Kez Düzeltmek İçin Kullanıyolar..Bu İşlem Zararlıdır..Kimse Aslını İnkar Etmesin...Saçı Röfleli ve İnce Telli Bayanlar Uzak Durun...

frAt_34
08-10-2009, 01:10
yok malesef.. Kendi kendimizi aç bırakmaya niyetimiz yok heralde :)

<<özlemim>>
15-10-2009, 00:33
Bu kadar yorumdan sonra yaptırmamıştır herhalde:))
Yaptırmamakta en doğrusu çok yıpratıyormuş gerçekten.

mutluluk :D
15-10-2009, 00:36
bakmıssan biliyorsundur pahalıymıs
bide benm bi arkadsım yaptırmıstı yanımda oturuyordu kızın yanında duramazdın berbat kokuyormus 1 ay kadr bide yaptırdıktan sonra en az 1 hafta sacına su degmicekmiş .s
bide 8 saat falan kuafrde kaldım diyrdu
düz kalması için kullanılan kimyasal maddelerden sacın yıpranmaması mümkün degil zten..

<<özlemim>>
15-10-2009, 00:41
Ne kadar ki fiyatı?

15-10-2009, 00:43
Ne kadar ki fiyatı?

ya su an tam bilmiyorum 3 sene önce arkadsm 400 civarı demişti ylan olmasın yani tam bilmiyorum

<<özlemim>>
15-10-2009, 00:52
ya su an tam bilmiyorum 3 sene önce arkadsm 400 civarı demişti ylan olmasın yani tam bilmiyorum

yuhhh eğer cidden böyleyse kimse yaptırmaz
hem de 3 sene öncesinden bahsediyorsun.Şimdi gör kaçadır.

15-10-2009, 00:53
yuhhh eğer cidden böyleyse kimse yaptırmaz
hem de 3 sene öncesinden bahsediyorsun.Şimdi gör kaçadır.

saca zarar vermese mantıklı aslında hani 8 ay boyunca fön parası zaten o kadr tutuyor
ama syle bi durumu da var bildigim kadarıyla yaptırdıktan snra sekil almıyormuş..

<<özlemim>>
15-10-2009, 00:57
saca zarar vermese mantıklı aslında hani 8 ay boyunca fön parası zaten o kadr tutuyor
ama syle bi durumu da var bildigim kadarıyla yaptırdıktan snra sekil almıyormuş..

Doğru haklısın.
Ama insan 8 ay boyunca sıkılır zaten hep aynı saç şeklinden.Dediğin gibi başka şekilde veremezsin.Ama kullanım olarak çok rahat olur.Hergün saçınla uğraşmak zorunda kalmazsın

15-10-2009, 00:58
amaan :)
al bi düzleştirici yap her gün kendin :) 5 dk da bitiyor ugrasmya degmez ne fön ne bilmem ne .d

<<özlemim>>
15-10-2009, 01:00
amaan :)
al bi düzleştirici yap her gün kendin :) 5 dk da bitiyor ugrasmya degmez ne fön ne bilmem ne .d

Öyle deme benim saçlarım çok uzun tam 1 saatimi alıyor düzleştirmek kollarım ağrıyor:)

Kısa olanlar için sorun yokturdur ama

15-10-2009, 01:00
benimde uzun belimde :)
alıştım ama bide cok özenmiyorum ben

uzun lafın kısası
27-10-2009, 00:09
70 tl ye yaptıran arkadaş var bun ukuaförde tavsiye ediyomuş yani öyle sanıldığı kadar çok yıpratmıyomuş hergün saç düzleştiricileriyle düzleştirip zaten yıpratıyolar zaten.

<<özlemim>>
27-10-2009, 00:18
70 tl ye yaptıran arkadaş var bun ukuaförde tavsiye ediyomuş yani öyle sanıldığı kadar çok yıpratmıyomuş hergün saç düzleştiricileriyle düzleştirip zaten yıpratıyolar zaten.

70 tl mi ciddi olamazsın:))
O kadar ucuz değildir sanmam.

Pisa Gor
31-10-2009, 00:10
benimkilerde kıvırcık ya duz gelio sonra sonlari kıvr kıvr :D deli oluorm guzel olur aslinda

hazalg
07-11-2009, 21:49
hayali güzel oluyor da kullandığımız düzleştiriciler bile saçları yıpratırken onların kullandıkları alçı gibi malzeme kim bilir neler yapıyordur saça..

sewvdam
07-11-2009, 21:54
bende vakti zamanında özenip yaptırmıştım su dalgası benim saçlarım inanılmaz yıprandı ve döküldü ayrıca su dalgası hergün uğraş istiyor bunu göze alabiliyorsan yaptır.(Köpük,jöle,krem,şekillendirici vs:):):)

LadyWorm.
07-11-2009, 22:02

ya arkadasım ne uğraşıyon fönle güzel bi model kestir dalgalı çok güzl durur =)=) yıpratır fön saçlarını. sora pişman olrsun. benim de saçlarım dalgalı. fön çekmeden şekle girmez diyodum güzl bi model kestrdm çok hoş oluyor çok da kullanışlı :)

Ban'dan Adam
07-11-2009, 22:09
rasta yapsa daha mantıklı bence.

betul?
07-11-2009, 23:25
hergün düzleştiriyorsan zaten yıpranıyordur pişmaniye gibi olur saç .. dalgalı daha güzel .

tugba yusuf
08-11-2009, 00:05
bende istiyorum yaaaa

xxxmervexxx
20-12-2009, 19:09
kalıcı fön yani defrize işlemin de saç derisin de çizik,sivilce,yara varsa kesinlikle kalıcı fön işlemi uygulanmaz kesinlikleee yaptırmadan önce bilgi edinmek gerekir

Bi Garip İnsan
20-12-2009, 19:11
Her gün fön çektirmekten bıkanlardansanız bu yöntem size göre.İşte 8 ay dayanan fönün sırrı...

Kalıcı Saç Düzleştirme işlemi ile artık 8 ay boyunca düz ve daha sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Birçok saç tasarım merkezi tarafından uygulanan kalıcı saç düzleştirme işlemiyle saçlarınız 8 ay boyunca yeni fönlü gibi düz ve parlak gözüyor. Uygulamanın sağlığa zararı olmadığı belirtiyor.
Saç düzleştirme işlemi nasıl yapılıyor?

*Öncelikle Saç analizi yapılarak saçın durumu kontrol edilir.
*Saça Koruyucu sprey sıkılır ve hafifçe taranır.
*Saçta yıpranmış kısımlar varsa ön bakım yapılır.
*Saçın pul tabakasını açabilecek ürün saçın tamamına sürülür ve bekletilir.
*Saç yıkanarak ısıdan korumaya yardımcı bakım spreyi sıkılır.
*Saçın her bir bölümü kağıt inceliğinde ayrılarak düzleştirici maşa ile düzleştirilir. Bu işlem saçın uzunluğuna göre gür olma durumuna göre yaklaşık 1-1,5 saat sürer.
*Düzleştirilen saça 'Sabitleyici süt' sürülerek beklenir.
*Sabitleyici üründen sonra saç durulanır ve son bakım yapılır.
*Bu işlemden sonra fırça kullanmadan fön ile kurutulur.
*3 gün boyunca saç yıkanmamalı, saçında klips ya da toka kulanılmamalıdır.
Yapılan tüm işlemlerden sonra denizden, havuzdan, banyodan çıkıldığında saçlarınız yine dümdüz fön çekilmiş gibi durur. İstenildiği zaman maşa yapılabilir ya da dalgalı olarak da kullanılabilir.

:))))

begumsuna
20-12-2009, 19:13
Her gün fön çektirmekten bıkanlardansanız bu yöntem size göre.İşte 8 ay dayanan fönün sırrı...

Kalıcı Saç Düzleştirme işlemi ile artık 8 ay boyunca düz ve daha sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Birçok saç tasarım merkezi tarafından uygulanan kalıcı saç düzleştirme işlemiyle saçlarınız 8 ay boyunca yeni fönlü gibi düz ve parlak gözüyor. Uygulamanın sağlığa zararı olmadığı belirtiyor.
Saç düzleştirme işlemi nasıl yapılıyor?

*Öncelikle Saç analizi yapılarak saçın durumu kontrol edilir.
*Saça Koruyucu sprey sıkılır ve hafifçe taranır.
*Saçta yıpranmış kısımlar varsa ön bakım yapılır.
*Saçın pul tabakasını açabilecek ürün saçın tamamına sürülür ve bekletilir.
*Saç yıkanarak ısıdan korumaya yardımcı bakım spreyi sıkılır.
*Saçın her bir bölümü kağıt inceliğinde ayrılarak düzleştirici maşa ile düzleştirilir. Bu işlem saçın uzunluğuna göre gür olma durumuna göre yaklaşık 1-1,5 saat sürer.
*Düzleştirilen saça 'Sabitleyici süt' sürülerek beklenir.
*Sabitleyici üründen sonra saç durulanır ve son bakım yapılır.
*Bu işlemden sonra fırça kullanmadan fön ile kurutulur.
*3 gün boyunca saç yıkanmamalı, saçında klips ya da toka kulanılmamalıdır.
Yapılan tüm işlemlerden sonra denizden, havuzdan, banyodan çıkıldığında saçlarınız yine dümdüz fön çekilmiş gibi durur. İstenildiği zaman maşa yapılabilir ya da dalgalı olarak da kullanılabilir.

:))))

buraya kadar iyi hoş ta ya 8 ay sonra işte ozaman yıpranmış kırılmış saglıksız bır saç ve mumkun oldugu kadar kısa kestırerek sacın eskı halıne alması beklenıyor. bu yuzden o 8 ay a hiç gerek yok ben almayım...

Fotomel
20-12-2009, 19:25

10 ay sonra..

Sonucu merak etmekteyim :)

<<özlemim>>
20-12-2009, 21:05
Saçlarımız 8 ay yerinde saymayacak herhalde.Uzadığı zaman dipten dalgalı saç çıkacak o zaman ne olacak:)

uzun lafın kısası
04-02-2010, 02:28
Saçlarımız 8 ay yerinde saymayacak herhalde.Uzadığı zaman dipten dalgalı saç çıkacak o zaman ne olacak:)

o kısımlarıda düzleştiriciyle artık...:)

simon82
13-07-2010, 19:40
evet ben bu ürünün satıcısıyım hatayda kuaförlerde bayağı pahalı ama ilacı kullanmak çokda zor değil bilinçli kullandıktan sonra

flyleaf
13-07-2010, 20:50
Perma açtırmadan farkı ne? onu da yaptırabilirsin :D
Saçı kıvırcık birisi yaptırmıstı uzun zamandır kullanıyor.