PDA

Tüm Versiyonu Göster : düzce üniversitesi

ozlem_87f
24-08-2006, 11:21
arkadaşlar düzceye gidecek olan varmı bu yıl??

ozlem_87f
24-08-2006, 11:23
gidecek olan varsa özel mesaj atabilirmi yaa..şimdiye kadar kimseye rastlamadım okuyan yok herhalde küçücük şehirde 4 yıl çook canım sıkılacak sanırım çok üzücü yaa=(

Cancan87_b
02-09-2006, 03:03
var var olmaz mı..geç gördüm:)) buraya takılan ve düzcede okuyan 3-5 eleman daha var..hangi bölümü kazandın??ben peyzaj..05 girişliyim...

ozlem_87f
06-09-2006, 18:22
arkadaşlar yaa hala yok mu düzce den olan??

ozan_06
18-10-2006, 17:02
maalesef var yaa her nekadar buraya unıversıte denırse gecmıs olsun arkadasım 4 yıl bıtmez burda en ıyısı yenıden denemek

charisma_06
25-10-2006, 05:15
maalesef var yaa her nekadar buraya unıversıte denırse gecmıs olsun arkadasım 4 yıl bıtmez burda en ıyısı yenıden denemek

ARKADAŞIM BÖYLE Bİ YORUM YAPMASAN DAHA İYİ OLURDU BENCE SONUÇDA DÜZCE YE DE BİR ÜNİVERSİTE AÇILDI. BU ÜNİVERSİTE ÇOK ŞEY GETİRECEK DÜZCEYE EKONOMİK VE SOSYAL AÇIDAN Kİ ZATEN BİLİYORUZ KÜÇÜK ŞEHİRLERMİZİN GEÇİM KAYNAĞI GENELDE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİDİR. ÖĞRENCİ GİDECEKKİ HEP YENİLİK OLACAK GELİŞECEK GÜZELLEŞECEK.

ozan_06
02-11-2006, 15:51
ARKADAŞIM BÖYLE Bİ YORUM YAPMASAN DAHA İYİ OLURDU BENCE SONUÇDA DÜZCE YE DE BİR ÜNİVERSİTE AÇILDI. BU ÜNİVERSİTE ÇOK ŞEY GETİRECEK DÜZCEYE EKONOMİK VE SOSYAL AÇIDAN Kİ ZATEN BİLİYORUZ KÜÇÜK ŞEHİRLERMİZİN GEÇİM KAYNAĞI GENELDE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİDİR. ÖĞRENCİ GİDECEKKİ HEP YENİLİK OLACAK GELİŞECEK GÜZELLEŞECEK.
TABI UNIVERSITELER GECIM KAYNAGI OLARAK GORULDUKCE OLAN HEP OGRENCILERE OLUCAK UNIVERSITE KUCUK SEHIRLERIN GECIM KAYNAGI OGRENCILERDE YOLUNACAK KAZ OLARAK GORUNUYO OYUZDEN BU HALE GELIYO YA ZATEN

Cancan87_b
07-11-2006, 19:09
Arkadaşlar içimizi karartmayın=)) bizim fakülte yanlış bilmiyosam en az 10 senedir var ama değişen hiçbi şey yok..bi de fen fakültesi açılsa sayıca daha da artıcaz o zaman daha çekilir bi hale gelebilirr!!

ottomansoldier
08-11-2006, 19:18
ben bir duzcelı olarak cok uzuldum bunlara ama zamana ıhtıyac var duzce ıcındeve unutmayın kı depremde cok sey kaybetti duzce yıne de sevmeye calısın
yardımcı olabılecegım bır sey varsa de hadi buyrun

ozan_06
08-11-2006, 19:30
yardımcı olmak ıstedıkten sonra okadar yardım edecek konu varkı ama sen bıze ne tur bı yardımı kaldırabılecegın konusunda bıze bıraz bılgı verırmısın arkadasım

ottomansoldier
08-11-2006, 19:37
Bilmem Takildigin Yeri Sor

ozan_06
08-11-2006, 19:48
yaa bak okulun kalorıferı bıle yanmıyo ne bılıym bı senlık duzenlenecek alan bıle yok burası unıversıte havasından cok uzak bıseler yapmaya calıosıyoruz ama bızımde ımkanlarımız sınırllı mesela bı tıyatro oynuycaz ama kıyafetlerı bıle saglayamıyoruz

Cancan87_b
12-11-2006, 20:49
arkadaslar bende buradayım peyzaj 1..

sen kimsin:D ben de 2yim ama 1im dönem tekrarı aldım aynı sınıftayız:D !!!

kucuk1112
12-11-2006, 20:55
depremde cok sey kaybettı dıyorsun da .depremden bu zamana kac yıl gectı

Cancan87_b
12-11-2006, 21:06
yaa bak okulun kalorıferı bıle yanmıyo ne bılıym bı senlık duzenlenecek alan bıle yok burası unıversıte havasından cok uzak bıseler yapmaya calıosıyoruz ama bızımde ımkanlarımız sınırllı mesela bı tıyatro oynuycaz ama kıyafetlerı bıle saglayamıyoruz

ozan sen hangi bölümdesin ve kaçıncı sınıfsın??

ozan_06
21-11-2006, 15:14
ozan sen hangi bölümdesin ve kaçıncı sınıfsın??
ben yapı 1

Cancan87_b
24-11-2006, 19:41
depremde cok sey kaybettı dıyorsun da .depremden bu zamana kac yıl gectı

Hakikaten.. 7 yıl bitti aynı depremleri sakarya da geçirdi ama orası burdan çok çok daha iyi..düzce neden hala böle!!

ottomansoldier
26-11-2006, 17:34
çünkü düzce depremden sonra il oldu adapazarı daha once buyuk sehır statusu kazanmıstı bu kadar karamsar olursanız o okul bıtmez yapacak bıor sey bulamıyorsanız zekirdekçiler buluşun beraber eglenelim

addicted
01-12-2006, 01:00
arkadaşlar büyük şehirden gelenler için hayli sıkıcı bi memleket ama en azından kiralar istanbul ankara vb. şehirlerde olduğu kadar pahallı diil!artı küçücük bi yer yol parası vermek zorundada kalmazsınız;) hayat kolay yane..

ozlem_87f
08-12-2006, 18:12
var mı online olan arkadaşlar??

meyva-ersoy
08-12-2006, 21:35
bende burdayım asildominanın arkadaşı peyzaj 1 deyim. bunalıma az kaldı ben burayı sevemedim bi türlü çook sıkılıyorum aktivite denen kavram burda anlamını yitirdi.ben köyümü özledim türküsünü söyleyebilecek konundayım(burdan anlayın ne kadar vahim durumda olduğumu) ne yapılabilir bu şehirde sevabına bi cevap yazında tekrar yaşadığımızı hissedebilelim:(

ozlem_87f
10-12-2006, 00:58
inadına yapalım birşeyler,yaa ne acı yaa matrax yok!!!

meyva-ersoy
10-12-2006, 20:35
he yaaaa valla matrax yok!!!!!

malign
14-12-2006, 02:11
yaşadığnız yeri sevmeye çalışmazsanız tabiki orda hayat çok zor geçer.ben düzceliyim ankarad okuyorum ama ankaraya ilk geldiğimde nefret ediyordum ama zamanla sevmeyi öğreniyorsun.siz şimdi ankarayla düzceyimi kıyaslıyosun dersiniz ama işe iyi yönlerinden bakmak lazım.ben burda ev okul arasında trafikten harap oluyorum yol parası cabası.evde kiralar uçmuş.ayrıca doğal güzellik olarak düzce ankarayı dörde katlar
canım memleketim ya seviyorum
eminim sizde seveceksiniz

Cancan87_b
14-12-2006, 18:48
herkese kendi memleketi güzel geliyor..ben de antalyalıyım ..düzceyle ilgili artık hiçbi şey yazmicam çünkü hiçbir şey yok!

freeman_che
15-12-2006, 11:50
ben yapı bir slm yurt milletinin insanları......................

ozlem_87f
27-12-2006, 22:52
herkese kendi memleketi güzel geliyor..ben de antalyalıyım ..düzceyle ilgili artık hiçbi şey yazmicam çünkü hiçbir şey yok!
konuş bee cancanım..en iyi bu cümle anlatır sanırım..
gerçekten de yazacak hiçbir şey yok!!!

Cancan87_b
09-01-2007, 17:30
Burdaki ortak kaderi paylaştığımız tüm arkadaşlarım!! Biraz geç oldu ama kusura bakmayın hepinizin yeni yılı kutlu olsun!!

freeman_che
24-01-2007, 20:50
formu cok yetersız kullanıyoruz

Son3r
03-02-2007, 00:01
düzcede okuyan zavallılardan biri de benim selamlar olsun

matrax_2007
03-02-2007, 23:00
selam arkadaşlar ben düzce üniv. 2. sınıfta okuyorummm..soru varsa alayım:)

ozlem_87f
04-02-2007, 17:25
slm soner,slm ferhat..ne güzel düzcede 2 matraxcı daha görmek..yavas yavas örgütleniyoruz yaparız artık 2.dönem bi matraxiyon umarım..bölümler ne !!

matrax_2007
04-02-2007, 18:34
ark. size düzceyi biraz anlatayım...başlığım şu olsun CEHENNEM..
berbat biryer...yani insanları bayağı bi uzak öğrencilerden,öğrenciyi bir milli piyango gibi görüyorlar..ya çıkarsa meselesi yani...
hepsi kötü diymem ama bana denk gelenelerin hepsi,çıkar amaçlı idi...misal bi bakkala girdim,yurtta kalıom ozamanlar,kola aldım,adama sordum ne kadar diye adam ne kadar derse beğenirsin 3milyon..be adam üzerinde 2,250 yazıo..o yanlış diyo..tabi ben alyya kalmadım yapacağımı yaptım...he forumda şunu okudum:"düzcede hayat kolay"mış...kim demiş....bir evin kirası en ez 300...ben geçen yazımı sırf orda ev arama ile geçirdim..yok abicim yok...neymiş öğrenciye ev yokmuş...olsa bile 500 e olur size..benim babam fabrikatörmü?
emlakçı: olsun olum,sen yanına 5 kişi daha alırsın,o zaman parda sorun çıkmaz..yani, kaç kişi oturacağına emlakçı karar verio..insanların gözünü para bürümüş...okulum bitsin...allahtan tek istediğim bi daha yolum oraya düşmesin...başka hiç bişey istemiom..daha yazacak o kadar şey varki arkadaşlar...bu forma sığmaz...düşenin halinden ancak düşen anlar...

Son3r
05-02-2007, 01:22
slm soner,slm ferhat..ne güzel düzcede 2 matraxcı daha görmek..yavas yavas örgütleniyoruz yaparız artık 2.dönem bi matraxiyon umarım..bölümler ne !!

matraxion mu düzce için çok uzak bişey deilmi bu yaa :)
ben tasarım 1

matrax_2007
06-02-2007, 17:59
örgütlenmekmi :) :)

matrax_2007
07-02-2007, 23:04
eee hani kimse yokmu??? bu kadracıkmı düzcede okuyan yada okuyacak olan arkadaşlar?

ozlem_87f
08-02-2007, 18:19
arkadasım evt söylediklerinin bir kısmı doğru olabilir ama sana katılmıyorum..düzce evt yani kötü demeyelim ama yapılabilecek seyler açısından biraz küçük ve gelişmemiş ama bunu biz değiştiremeyiz.üniversitede yeni bölümler açılmasına orantılı olarak insanlar öğrenciyi tanıyıp öğrenciye yönelik yerler açılacak ve insanlar öğrencinin düzce için bir gelir kapısı olduğunu görecekler..bu her yer için böyledir..benim yaşadığım şehirde 15 yıl önce böyleydi ama suan öğrenci kenti oldu..öğrenci sayısına paralel olarak gelişim gösterdi..
evt kira konusuna katılıyorum denge diye birşey yok ev vermek isteyen kiranada kalacağın kişi sayısınada akıllarına estikleri gibi davranıyorlar.bunu asmaları zamanla olacak birşey.

benim karsımada 4 ayda hoş olmayan bir çok düzceli çıktı..esnafından tut belediye otobüslerinin şöförlerine kadar arkadasla bir dayak yemediğimiz kaldı,bende bir tane düzgün insan yokmu diye isyanlardaydım ama inan çevreme biraz daha iyi gözlerle bakınca yani önyargılarımı yıkarak inan bana çok güzel insanlarla tanıstım rica ettiğinde sana yardımcı olan yol gösteren..
manavından tut sarkütericiye yada esnafına kadar..
insanlar bize kazık atıyorlar yada bizden haklarından fazlasını talep ediyorlarsa bu onların vicdanına kalmış birşey!!
çok sıkılıp bunalıyorsun bazen o an ordan uzaklasmaktan baska birşey düşünmüyorsun ama inan bu sadece düzce de bizim basımıza gelmiyor..
birçok yer için geçerli istanbul izmir ankara yada daha küçük şehirlerde okuyan birçok arkadasım var sizinde vardır onların dillerinden dökülen kelimelerde aynı çoğu zaman.. herkesin gönlündeki yerde yaşaması yada okuması bazen elinde değil!
insan her yerde insan ama iyiside var kötüsüde ve heryerde..bizbize uygun olanlarını seçmeli ve onlarla karsılasmaya çalısmalıyız yapabileceğimiz şey bu!!
biraz uzun oldu ama bana katılanların olduğunu düşünüyorum lütfen cehennem diye zikretme birdaha rica ediyorum!
`yeri güzel kılan insandır!`

ozlem_87f
08-02-2007, 18:23
matraxion mu düzce için çok uzak bişey deilmi bu yaa :)
ben tasarım 1
Soner bir matraxcı olarak sanada bu söz yakışmadı bence yurdu düşün kaç yüz kişi var kantinde yada bahçede çok şey yapılabilir..yada bizim dağdagece pikniği bence süper olur hatta biz arkadaslarla mangal bilee yapıcaz,bunu matraxion şekilde çğırabildiğimiz kadar arkadala yapabiliriz bze bağlı birazda!!

Son3r
08-02-2007, 18:41
vay ne kadar pozitif düşünüosun valla tebrikler:)) tamamdır o zaman ben her zaman varım yeterki yapalım :)))

ozlem_87f
08-02-2007, 18:47
hangi konuda pozitifsin dedinki! su forum bile 2dk 20de duramıyor=)
ben vrımla olmuyor icraate geçmemiz gerek tamam verdin sözünü tatilden sonra unutma!

Son3r
08-02-2007, 18:49
tmm ön ayak olalım o zaman yapalım bişiler sözümün arkasındayım her zaman. önce bi birlik olmak lazım dediğin gibi örgütlenmek lazım :)))

ozlem_87f
08-02-2007, 18:51
direne direne 3.sayfayıda açtık iyi bakalım buda bir gelişme=)

Son3r
08-02-2007, 18:55
aynen ...
bişi dicem bu arada bizim sayfa nie üstlerde yok ezikmiyiz biz bizde üniversite okuoz bizde öğrenciyiz nie böle üvey evlat muamelesi bize :D

ozlem_87f
08-02-2007, 19:03
ben bukadarını yaptım artık oda sizden site editörlerine söylemek gerek sanırım!

Son3r
08-02-2007, 19:09
söleriz bizde o zaman napalım. tatil nası geçio bu arada ben söliim SÜPER hiç bırakasım yok burayı :)

ozlem_87f
08-02-2007, 19:15
tabi orası izmir yani bu faktörü unutma eminim süperdir!!

Son3r
08-02-2007, 19:27
süper valla hava bi iki gün bozdu ama şimdi süper seviyorum şehrimi yaa:D

matrax_2007
08-02-2007, 21:21
özlem belki sen pozitif bakabilirsin...bende bazı şeylere pozitif bakarım...ama bazı şeylere..düzce bu bazı şeylerin dışında kalıo..ya ordaki esnaf bizden kazanıo ama bize yaptıkları muamele anlatılamaz...ben 2 yıldır tatil nedir bilmiom.neden? geçen yazım sırf orda ev aramakla geçti...her çaldığımız kapı yüzümüze kapandı...valla ben parmakla sayılacak insanın dışında iyi insana rastlamadım orda...adamlar belediye binası olduğu halde 10 trilyonluk yeni bi bina yapıyorlar...oranın çoğunlu genç kesim..yani biz yani öğrenciler..neden bi eğlence yeri yapmıyorlar...eğleneceden akstım illa bi disko yada bar değil..ben oarayı sevemem...artık istesemde sevemem..yani bu benim içime yerleşmiş...

ozlem_87f
10-02-2007, 18:23
özlem belki sen pozitif bakabilirsin...bende bazı şeylere pozitif bakarım...ama bazı şeylere..düzce bu bazı şeylerin dışında kalıo..ya ordaki esnaf bizden kazanıo ama bize yaptıkları muamele anlatılamaz...ben 2 yıldır tatil nedir bilmiom.neden? geçen yazım sırf orda ev aramakla geçti...her çaldığımız kapı yüzümüze kapandı...valla ben parmakla sayılacak insanın dışında iyi insana rastlamadım orda...adamlar belediye binası olduğu halde 10 trilyonluk yeni bi bina yapıyorlar...oranın çoğunlu genç kesim..yani biz yani öğrenciler..neden bi eğlence yeri yapmıyorlar...eğleneceden akstım illa bi disko yada bar değil..ben oarayı sevemem...artık istesemde sevemem..yani bu benim içime yerleşmiş...
anlıyorum evt kötü şans birazıkta sendeki ama bitmek üzere işte 2 yıl ozaman sabret az kaldı..

Son3r
12-02-2007, 19:32
SLmlar :D
14 şubat geldi çattı saçma sapan bi gün olarak düşenebilirsinizde bence özel bi gün inşş herkes en güzel şekilde geçirir görüşürüz arkadaşlar :D:D

ozlem_87f
13-02-2007, 16:06
SLmlar :D
14 şubat geldi çattı saçma sapan bi gün olarak düşenebilirsinizde bence özel bi gün inşş herkes en güzel şekilde geçirir görüşürüz arkadaşlar :D:D
özel birgün diyebiliyorsan ne mutlu sana ozaman demekki ogünü özel kılan birinin olması.. neyse subatın 15 ide var sırada oda bizim için özel tabi `dünya saplar günü`..burdan herkesin hergünü kutlu olsun..özellikle küçügüm biricik odamın gülü,pelincim senin 14ü kutlu olsun ee tabi,benimde 15i,banada artık seneye 14ünü kutlayacak günler temennileriyle der dediğini duyar gibiyim tesekkürler=)

Son3r
13-02-2007, 20:30
ne mutlu bana ki özel biri var :))) inş herkes hakettiği mutluluğu yaşar ayrıca 14 şubat sevgililer günü değil sevilmeye hakedenler günüdür gönlünce eğlensin herkes die :p

meyva-ersoy
16-02-2007, 23:15
hey hey soner efendi sevgililer gününden önceki zamanları hatırlatırım size o zamanlarda hep buraya gelmek için sabırsızlanıyordun o günler mıh gibi aklımda unutmuyoruz yani:)tabi şimdi gizem hanım aldı aklınızı başınızdan.canım arkadaşım benim senin mutlu olduğunu görmek bana inanılmaz bir haz veriyor. çünkü bunu fazlasıyla hakediyosun seni çokkk seviyorum canım arkadaşım esra ve ben her zaman yanındayız:)yaşasınnn sevgililer günü...ve yaşasın sevgilim... bu arada herhangi matraksiyon atraksiyonlarında yer almaktan zevk duyarım.çünkü buna fazlasıyla ihtiyacımız var

Son3r
17-02-2007, 01:55
Aman Allahım ne kadar seviliorum yarabbim :))) Mervecim bu sevgi gösterileri beni çok duygusallaştırdı ağlamak istiorum izninle euehuehuehu ya böle dokundurucu laflar olmuo ama "i'm still soner from the block" ayıp ediosun :D kendinize çok iyi bakasınız ben bi hafta geç gelicem okula artık doya doya konuşuruz yine kalcaz birbirimize :)))

ozlem_87f
21-02-2007, 15:34
slm Merve hosgeldin zekirdeğe,ne güzel aramızda birini daha görmek...bölüm ne!!

meyva-ersoy
22-02-2007, 19:59
hoşbulduk özlem ben peyzaj mimarlığı 1. sınıfım senin bölüm ne?

Cancan87_b
22-02-2007, 21:31
Oooo arkadaşlar sayfa atlamışız katkı yapanlara teşekkürler :p

Bayadır girmiyodum böle arka arkaya mesajları görünce mutlu oldum :))

Sayımız daha da artar umarım herkese mutlu günler:))

Son3r
26-02-2007, 20:26
ürüoz valla zekirdektede koloni olmaya başladık hadi bakalım daha çok yazında şu sayfayıda aşalım hehe millet keyfine yazıo biz hırs yaptık :DD

master
27-02-2007, 21:10
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben bolu abant izzet baysala bağlı olduğu zamanlarda düzce meslek yüksek okulunu geldim hani çok olmuş gibi söledim ama 05 kayıtlıyım 2.senem ve kısmetse biticek bu haziranda biraz sert olucak düzce için yorumum ama gercek bişiy bu ben geldim geleli hiçbir yararını görmedim düzcenin hem maddi hem manevi öcü gibi bakıyorlar öğrenciyim diyince bi çok olay yaşadım örnek verebileceğim ama burda anlatmaya yer yetmez kısacası öğrenci olarak değil sivil olarakta yaşanacak bir memleket değil kimse hiçbirşeyi bahane etmesin ki bu bahanelerin en büyüğü DEPREM dir düzce için aynı depremi aynı şiddette İZMİT'te gördü gitsin izmite baksınlar depremi bahane edenler...Gelişememesi deprem vs.. sorunlar değil bakış açısı,insanlık anlayışı ve benzeri bi dünya kıstas sayarım..Saygılar.

meyva-ersoy
28-02-2007, 23:48
bence herşeyi bu kadar kötü yönünden görürsek bişeyler hiçbir zaman rayına girmez.böyle şeylerin(özellikle afetlerin)geçmesi ve tekrar düzene girebilmesi için destek şart, sisteme isyan yalnızca oduğumuz yerde saymak demektir.tabiki hiçbişeyi görmemezlikten gelelim demiyorm ama küçük mizahçıklar içinde hayatı değerlendirmemiz hem bize hem çevremize yararlı olacaktır.böyle her sayfanın sonunda böyle kötü içerikli mesajları okuyunca insanı biraz kasvet basıyor.bunun olmaması için savaşacağım:)bugün hava çok güzeldiden başlıyalım mesala:):):)

meyva-ersoy
28-02-2007, 23:53
4 sayfa olmuş bile bakın ne güzel... poliyana gibiyim bakın bu da ne güzel... biri bana dur desin:)

elürü
01-03-2007, 19:19
4. sayfaya geçtiğiniz için tbr ediyorum:)) bu çorbada benimde tuzum olsun bir nebze:)

freeman_che
07-03-2007, 11:16
arkadaşlar bence bu sayfayı 4 e getırmısız tabı bu onemlı ama bence daha buyuk hedeflerımız olması lazım ornegın unıversıtemızın adını duyurmamız ıcın bazı calısmalar gerek bunun ustune calısalım derım cunku beçi koyundekı bazı vatandaslar bıle bılmıyor burda unıversıte varmı dıye unıversıteyı butun turkıyeye duyurmamız lazım boylece yenı gelecek olan duzce unıversıte ogrencılere katkımız olmus olur nedersınız?..........ben yapı 1

mr.profesor
16-03-2007, 16:13
ohooo yine klasik üniversite öğrencileri.. Biz de boluda okuyoruz tabi ki Bolu yu yu beğenmiyoruz. sadece doğası güzel sehir dışı güzel Düzce nin Bolu dan pek farkı olduğunu sanmıyorum. Burdaki öğrenciler de sizin ettiğiniz şikayetleri ediyor. Herkes kendi memleketini övüyor tabi ki bence güzel vatanımın herkösesi cenneti andırır. Çok ağır konuşuyosunuz benim bile ağrıma gitti Düzcelileri düşününce. hiç değilse olay yok buralarda. büyk şehirlerde napcanız bilmem kafanız rahat olur böyle yerlerde. hem eğlence yeri arıyosunuz(biz de öyleyiz tabiki de) Siz öğrenci değilmisiniz? Üniversite ye giderken okumaya gelmiyo musunuz? eğer ağır konuştuysam herkesten özür dilerim Kimya(ingilizce) FEF AİBU

Son3r
17-03-2007, 14:51
büyümüşte küçülmüş laflara bak şundaki :))

feyguluba
17-03-2007, 15:17
sürekli düzce hakkında yakınıyorsunuz. haklısınız. ben bir düzceleyim ve bunca sene geçtiği halde düzcenin toparlanamayışına hüsranla bakıyorum. size en güzel tavsiyem turistik insanlara dönüşün. ilçeleri gezip tozun düzcenin en güzel yeri bence benim köyüm...merkez bomboş ve akçakoca da yaz için güzel...gidinilginç köşelerini gezin ve kendi eğlencenizi ortaklaşa edin. toplaşın bi güzel. ben boluda yarı kapalı ceza evi gibi bir okulda okuyorum haftasonları izin alıp eve gelebiliyorum ve hafta içi okul bahçesinden çıkmak yasak!! okul allahın dağında!! nerde kalmış bolu...

lütfen beterin beterini görün!! yapacak faaliyet bulamamak da düzcenin depremi bahane etmesi kadar abes!!

ne kadar burnumu soktuysam da saygılarımla,
feyguluba

Son3r
04-05-2007, 22:28
ne kadar zaman geçti girmiorum dedim coşmuştur ortalık ama hayal kırıklığı nie bişi yazmıo kimse :'(((

ESMERALDA88
28-07-2007, 14:33
Bende Duzce Universitesindenim...turizm Ogrencisiyim...emin Olun Birseylere Kusur Bulmak Cok Kolaydirr..siz Bulundugunuz Yeri Sevmiyor Olabilirsniz Ama Bu Orayi Kotuleme Hakkini Vermez Kimseye...lutfen Yorumlariniza Dikkat Edin Egrci Ben Akcakocada Okuyorum Ama Olsun Okulumu Cok Sveiyorum Gelmek Isteyen Arkadaslar Hic Takmasinlar Kafalarina Gayet Tecrubeli Hocalara Sahip Okulumuzz

steganos
18-08-2007, 18:15
bende düzce tıpı kazandım arkadaşlar ama yurt la ilgili soracağım. tıpa en yakın en güzel olanı hangisi??? ekstra ücret verip tek kişilik odalarda kalbiliyormuyuz bide bunu sorcam???

ozlem_87f
19-08-2007, 23:30
bende düzce tıpı kazandım arkadaşlar ama yurt la ilgili soracağım. tıpa en yakın en güzel olanı hangisi??? ekstra ücret verip tek kişilik odalarda kalbiliyormuyuz bide bunu sorcam???
hayır arkadasım yurtta gecen yıl oyle bır uygulama yoktu ama bu yıl dıger erkek blogu acılacak buyuk ıhtımallede tam dolmayacak belkı oyle bır uygulama olabılır..bu arada hayırlı olsun..pek bırsey yapamasakta aramızda yenı bır matrakscı görmek güzel..

ozlem_87f
19-08-2007, 23:56
arkadaslar varmı düzceyi kazanan aramıza katılan zavallıcık arkadaslar...

zekkul
21-08-2007, 10:31
ben varımmm..!

_HaZiRaNDa öLMeK ZoR_
21-08-2007, 10:51
sen kimsin:D ben de 2yim ama 1im dönem tekrarı aldım aynı sınıftayız:D !!!

hadi yaff =)
4yada 5 arkadaşım war sizin sınıfta o zaman 2. sınıf oLduLar onLar sanırım ;)

ozlem_87f
22-08-2007, 01:24
ben varımmm..!
hos gelıyorsun ozaman..bolum nedır arkadas..

zekkul
22-08-2007, 09:49
orman müh.

DöRtGöZ
22-08-2007, 14:30
Ben de varıımmm... Tıp fakültesi....

ozlem_87f
22-08-2007, 14:55
tamam ozaman..artık ufaktan ufaktan cogalmaya basladıgımıza gore yaparız bırseyler dıye umuyorum..

steganos
24-08-2007, 01:42
bencede yapabiliriz

zekkul
31-08-2007, 19:26
düzcede özel yurt var mı cemaat yurtları dışında...?

levrek_90
31-08-2007, 19:29
arkadaslar bende buradayım peyzaj 1..
anammmm ben bu kızı bi yerden tanıyorm galibaaaa:))))))))

fethiye07
31-08-2007, 20:40
ben de tıp fakültesindeyim.avni akyol yurdu cıktı soğancı mevki.bilen varmı nsl bi yurt okula falan yakınmı????

ozlem_87f
01-09-2007, 00:15
ben de tıp fakültesindeyim.avni akyol yurdu cıktı soğancı mevki.bilen varmı nsl bi yurt okula falan yakınmı????
mrb Fethıye hayırlı olsun bakalım..sogancıdakı yurt kampuse uzak bıraz bı 20-25dk servıslerle..

ozlem_87f
01-09-2007, 00:30
düzcede özel yurt var mı cemaat yurtları dışında...?
bıldıgım kadarıyla sevgı konuk evı diye bir yurt vardı ama sadece kız olabılır erkek bolumu oldugundan pek emın degılım..

zekkul
01-09-2007, 10:08
konuralpteki yurt ne kadar orda ki yurt özel değil mi..?

ozlem_87f
01-09-2007, 10:13
konuralpteki yurt ne kadar orda ki yurt özel değil mi..?
hayır orası da kyk yurdu ama tabloda ucretı farklı yurt olarak gecıyor yanı normal aylık ucretle arasında 12ytl fark var okadar..

zekkul
01-09-2007, 10:25
ben oraya gittiğimde başvurabilir miyim bana soğancı mı ne çıkmış ama oraya değilde konuralptekine gitmek istiyorum hem okulda orda olur mu böyle birşey..!

ozlem_87f
01-09-2007, 10:44
ben oraya gittiğimde başvurabilir miyim bana soğancı mı ne çıkmış ama oraya değilde konuralptekine gitmek istiyorum hem okulda orda olur mu böyle birşey..!
maalesef onu bılmıyorum ama bır dene sansını ıstersen eger bızım yurtta bosluk varsa alabılırler belkıde..

zekkul
01-09-2007, 10:47
maalesef onu bılmıyorum ama bır dene sansını ıstersen eger bızım yurtta bosluk varsa alabılırler belkıde..
tamam teşekkür ederim yardımın için.....!

ozlem_87f
01-09-2007, 10:52
tamam teşekkür ederim yardımın için.....! yaa aslında sogancı cıkması ılgınc cunku bıldıgım kadarıyla orada 2 yıllıklar kalıyordu genelde..neyse umarım ıstedıgın sekılde olur..rıca ederım..

fethiye07
01-09-2007, 15:55
soğancıdaki yurt yüksek ücretli olmuyo mu.yani yataklar odalar fln nsl??ben adamın biriyle konustum 3kişilik ve her odada banyo tuvalet var dedi,doğrumudur acaba??bide yüksek ücretli yurtlara isteyen gecebiliyormu acaba??

zekkul
07-09-2007, 20:31
1 ekimde dersler başlıyor ama benim ramazandan sonra gelme düşüncem var illa orda olmam gerekiyor mu ne kadar süre gelmeme hakkımız var bizim....

ozlem_87f
08-09-2007, 00:56
soğancıdaki yurt yüksek ücretli olmuyo mu.yani yataklar odalar fln nsl??ben adamın biriyle konustum 3kişilik ve her odada banyo tuvalet var dedi,doğrumudur acaba??bide yüksek ücretli yurtlara isteyen gecebiliyormu acaba??
hayır dedım ya ordakı odalar 4 kısılık banyo wc odada degıl ortak kullanım..ıste eger yurtta bosluk varsa basvurabılırsın..

ozlem_87f
08-09-2007, 00:59
1 ekimde dersler başlıyor ama benim ramazandan sonra gelme düşüncem var illa orda olmam gerekiyor mu ne kadar süre gelmeme hakkımız var bizim....
bayramla arasında 2hafta var..acıkcası bızde hocalar devamsızlıga epey onem verıyorlar ama sanırım sızde bu konuda bıraz daha esnekler..ama 1.sınıf olarak sana sunu dıyebılırımkı ıstersen zamanında gel en azından bırılerıyle tanısmıs olursun ve ortam hakkında duzce hakkında dersler baslamadan once ızlenım edınmıs olursun..

zekkul
08-09-2007, 10:59
bayramla arasında 2hafta var..acıkcası bızde hocalar devamsızlıga epey onem verıyorlar ama sanırım sızde bu konuda bıraz daha esnekler..ama 1.sınıf olarak sana sunu dıyebılırımkı ıstersen zamanında gel en azından bırılerıyle tanısmıs olursun ve ortam hakkında duzce hakkında dersler baslamadan once ızlenım edınmıs olursun..
ne kadarlık bir devamsızlık yapma hakkı var bir öğrencinin..!

DöRtGöZ
08-09-2007, 17:21
ne kadarlık bir devamsızlık yapma hakkı var bir öğrencinin..!
Nereyi kazandın sen acaba öğrenebilir miyim zekkul arkadaş? (:(:(:

zekkul
17-09-2007, 18:00
http://ogr.duzce.edu.tr/giris.asp bu şifreyi nerden alıcaz ben şifre falan bilmiyorum nasıl olacak bu iş..!

paatlican
27-09-2007, 01:33
ewt arkADAŞLAR BENDE düzce üNİVERSTESİnde YİM ARTIK 2 YIL ÇABUk geçer ( : orada OKUYAN BAŞKA ZEKİRDEKCİ ARKADAŞLARIM VARSA TANIŞIP BULUŞABİLİRİM :d AMA iyikide teyzemİN OĞLU DÜZCEDE YALNZILık çekmeyeceğiM Hİç yoktaNN TEYZEMİN OĞLu var

saraycikli
23-03-2008, 21:00
e5 karayolu düzce bolu düzce bolu cakal dolu:)

dalgahakan
29-03-2008, 03:43
bi şey soracam ya...bilgisayar öğretmenliğinden hiç vatandaş vamı burda ??? yada şöle sorim... o kadar sosyal bi kişilik varda ben mi tanımıorum...eger öleyse özür :P

dalgahakan
29-03-2008, 04:05
arkadaşlar vizelerden sonra matraxiyon yapmaya davet ediyorum sizleri...fikirlerini
zi bekliorus...benim fikrim üninin girişindeki inekleri kovalayalım ehuheuee

baadman27
04-06-2008, 16:43
Very good!!! Support !wow gold (http://banbooler.com) wow gold (http://gogoneverstop.com) wow gold (http://dqgate.com) wow gold (http://brogame.com)wow gold (http://dianaslink.com)

Nonserviam
04-06-2008, 16:48
߀yLer Taßiki ßayanLar DüzceyLe iLgiLi Öğrenmek iStediğiniz ßişey Yapmak iStediğiniz ßirşey Varsa Veya Yeni ßaşLıcaksanız GörüşeßiLiriz ßen Şahsen 4 YıLLık ßir FaküLte Okumuyorum 2 yıLLık Yüksek okuL Okuyorum DüzceLiyim ßişey PayLaşmak Veya Yardım aLmak iSterSeniz ßekLerim Düzce MesLek YükseK okuLu eLektrik ßöLümü AbduLLah ÖzgüL 04 GirişLiyim ; )

Bi Garip İnsan
20-06-2008, 00:26
hay ben düzcesinin ağzıma mıçtı bu dönem 3 dersten banko kaldım oyyy anam oyyy ben ne edeyim ya...!
takma kafana birader olcağı varmış işte .. hep o caberkin yüzünden zaten

sekix
12-07-2008, 03:40
mraba arkdaslar bnde sansızlar grubundanım 2005 te hahaytımın en kotu sehrıne geldım ve hala o sehırde okuyorum... maalesff:(((

nesta_168
13-07-2008, 11:43
ben duzcede okuyorum son sınıf ogrencısıyım sen hangı bolume gelmek ıstıyorsun kı ?

assolist18
13-07-2008, 12:03
arkadaşlar düzcede edebiyat fakültesi var mı 4 yıllık?

sekix
13-07-2008, 23:38
suanda edebıyat fak.yok ama acılacagı soylenıyo ama tercıh etme desem hayatını orda bıtırme sende kaybedenler kulubune katılma...

ocak başında tandır
23-07-2008, 19:45
Şu anda bir oka benzemeyen ama önümüzdeki 10 sene içerisinde kampüsü ile adından söz ettireceğine inandığım ve inanmak istediğim ayrıca umarım o kadar araziyi heba etmezler neyse böyle bir üniversite tercih edip gelenlerin değil gelmek zorunda kalanların üniversitesi.....İstanbulun içme suyu meleni barındıran il 99 depremini hala görebileceğiniz şehir 2004ten beri bişeyler yapılıyor böle bir şehirin üniversitesi.)))
Bu arada bu konu neden sabitlenmemiş ki üniversite değil mi bu sabitlenmesini rica ediyorum modlardan saygılar:)))

ocak başında tandır
31-07-2008, 15:53
Konu sabitlenmesini rica ediyorum modlardan kutaydan abicim sabitler misin...?

düzce_li
31-07-2008, 19:58
arkadaşlar yaa hala yok mu düzce den olan??

ne küçüğü arkadaşım..nereli olduğunu bilmiyorum ama çok güzel vakit geçireceğine eminim..düzceli olarak gel sen beni dinle

düzce_li
31-07-2008, 20:00
düzce süper biyer ya..her ne kadar istanbul gibi olmasa da..ki olamaz zaten..gel sen buraya ......

ocak başında tandır
01-09-2008, 00:24
var mı bakayım burayı kazanan???

dalgahakan
01-09-2008, 00:44
hiç mi yok ya yeni zekirdekçi ???

düzce_li
19-09-2008, 21:36
Ama arkadaşlar düzceyi görmeden bööle yorumlar yapmayın lütfen.tamam..düzce depremde çok şey kaybetti ama kaybettiklerinin yerine çok güzel şeyler yapıldı.bi düzceli olarak sölüyorumki burası çok güzel biyer.en azından şunu düşünün...yeni açılan kaç üniversitede TIP fakültesi var???

çatlax18
09-10-2008, 02:46
selamm arkadaşlarr

why mee
16-10-2008, 23:16
ben de varımm bu sene gidiyorummm =)

oziy
28-12-2008, 18:33
mrb arkadaşlar gec oldu ama ben düzce ünv mezunu olarak sesleniyorum hala gec değil finaller başlamadan bırakın gidin bu okulu çok kötü bir okul sosyal yaşamı ile eğitimi ile her yönu ile

MuRaT_GüL
10-01-2009, 13:19
Ben yıllardır düzcedeyimm :P:P artık yapalım bir atraksyon arkadaslar ne dersiniz?

prettymeltem
13-02-2009, 02:59
düzce ve üniversitesi sosyal aktivite olarak sıfır walla aklı olan gelmesin derim ben

MuRaT_GüL
16-02-2009, 09:29
Sakaryada okuyup düzceliyim :D

angelozi
12-08-2009, 22:36
ben varım ben varım kimya okuyacağım inşaallah:D

MuRaT_GüL
14-08-2009, 12:54
ben varım ben varım kimya okuyacağım inşaallah:D

hangi dönem :D

angelozi
15-08-2009, 14:07
taze daha bu sene kazandım:D

MuRaT_GüL
17-08-2009, 09:04
taze daha bu sene kazandım:D

Ama hangi bölüm :D

angelozi
17-08-2009, 12:32
Ama hangi bölüm :D
fen edebiyat kimya

Beyaz Gece
17-08-2009, 13:19
şu öğretmenligi bitireyim bir kaç sene sonra bende gelcegim :D

zerrin_gs
17-08-2009, 13:26
Ben de daha taze Düzce Üniversiteliyim :)

zekkul
17-08-2009, 13:29
sen hangi bölümü kazandın kimya matematik falansa yazık olmuş gençliğine 2 sene içinde derbeder oluyorsun ben kendimden biliyorum:))

zerrin_gs
17-08-2009, 13:40
Yok benim Turizm İşletmeciliği, Akçakoca'da :)

zekkul
17-08-2009, 14:45
heeee pardon o zaman lafım yok güzel tercih:))

MuRaT_GüL
22-08-2009, 11:15
fen edebiyat kimya

Güzel bölüm:))) hayırlı ugurlu olsun

angelozi
25-08-2009, 02:36
sağol teşekkür ederim:D

Matrax dinler
25-08-2009, 02:43
Fen edebıyat sonunda geldimi yaa inş. yurtta yer buluruz yarım dönem kalcaz doldurmayın zekirdekçiler yurdu en azından bana yer ayırın bi tane :D

Matrax dinler
25-08-2009, 02:54
Bu arada yurda gıdıceklere tavsıye beçidekine gidin özellikle meslekokullular.Fakultelıler zaten oraya gidiyorda.Meslekokullular sizde gelin beçiye cidden çok rahat yurdumuz var.Tek memnun olduğum yerdir yurdum :D

MuRaT_GüL
25-08-2009, 09:58
Bu arada yurda gıdıceklere tavsıye beçidekine gidin özellikle meslekokullular.Fakultelıler zaten oraya gidiyorda.Meslekokullular sizde gelin beçiye cidden çok rahat yurdumuz var.Tek memnun olduğum yerdir yurdum :D

Hoşgeliyorsun arkadsım :)

Ama yüksek okullular beciye yurda gitmesi çok saçma ... :D yolları uzuyor ve hergün dolmusa binmek zorunda kalıyor :) yanlıs bilgilendirme insanları :D

zerrin_gs
25-08-2009, 12:52
Rüyamda babamla yurt aradığımızı gördüm :/

MuRaT_GüL
25-08-2009, 12:55
Rüyamda babamla yurt aradığımızı gördüm :/

hayır olsun ... :D ben hala yurt telleri bekliyorum :S

Matrax dinler
25-08-2009, 20:16
Hoşgeliyorsun arkadsım :)

Ama yüksek okullular beciye yurda gitmesi çok saçma ... :D yolları uzuyor ve hergün dolmusa binmek zorunda kalıyor :) yanlıs bilgilendirme insanları :D

Olur mu bee beçide her odada üç kişi kalıyo banyo wc oda içinde.Soğancıda korıdorda banyo wc ayrıca her odada 6 kişi kalıyo sayın il temsilcim nesi saçma :D Hem beçiye dolmuşla gidip gelmişsin soğancıya dolmuşla gidip gelmişsin fazla farkı yokki.Bu arada beçi-merkez arası 22 dklık yoldan ibarettir.Öyle fazla uzakta değil (= Siz beçiye gelmeye bakın arkadaslar dinleyin lafımı :D

MuRaT_GüL
26-08-2009, 11:40
Olur mu bee beçide her odada üç kişi kalıyo banyo wc oda içinde.Soğancıda korıdorda banyo wc ayrıca her odada 6 kişi kalıyo sayın il temsilcim nesi saçma :D Hem beçiye dolmuşla gidip gelmişsin soğancıya dolmuşla gidip gelmişsin fazla farkı yokki.Bu arada beçi-merkez arası 22 dklık yoldan ibarettir.Öyle fazla uzakta değil (= Siz beçiye gelmeye bakın arkadaslar dinleyin lafımı :D

Zaten eger sogancıdaki yurt ile kıyaslanacaksa beci daha iyi bunda şüpe yok.. Merkezdekiler sanırım özel yurtlar dimi? .. Özel yurta gitmeyi düşünen varsa öyle sogancı beci gibi uzak kesimelre gitmesi saçma olur bire merkezde okuyacaksa bunu dedim yanlıs anlasıldım sayın Matrax dinler :D
Ayrıca sizde düzcedemi okuyorsunuz?

Beyaz Gece
02-09-2009, 13:42
Düzce küçük bir şehir kabul ediyorumda Merkezi bir çok ilinki kadar Büyük
sana merkez diye sadecespor sokagımı gösterdiler

Matrax dinler
02-09-2009, 14:52
Düzce küçük bir şehir kabul ediyorumda Merkezi bir çok ilinki kadar Büyük
sana merkez diye sadecespor sokagımı gösterdiler

Başka neresü var (=
Hmmm...
Ha bide gaziantep caddesi (spor sokağın devamı) :d
Bir cok ilin merkezi burdan buyuk ama kendi memleketimle eşdeğer bizimki birazcık daha büyük :d

Beyaz Gece
02-09-2009, 15:07
istanbul caddesi, aydınpanar caddesi, bulvar

Ayrıca depremde merkez oldugu gibi yıkılmış sayılırdı hala ev enkazları sagda solda duruyordur.

Beyaz Gece
02-09-2009, 15:11
bak Düzce Merkezin deprem önce ve sonrası resimleri. Depremden sonra çogu şey merkezden uzaga gitti ve oralarda kaldılar. Düzcenin merkez nufusu ile kalıcı konutlardaki nufus eşit. Bu merkezin ne kadar ıssızlaştıgını gösterir. inenüparkının arka tarafına dogru gittiysen Düzcenin merkez mahallesi olanKültür Mahallesinde her boşluk yokken şimdi tek tük bina oldugunu görürsün

Matrax dinler
02-09-2009, 15:17
O kadar bilmiyorum kardeşim ama depremden önceki hali bayaa güzelmiş.Bu arada saydıgın caddeler ve bulvar gezilecek yerler değil bi tek spor sokak ve g.antep caddesi insanın bi tur atım dıye ıcınden gelerek gittiği yer yoksa bı suru mahallesi çobanı falanda var onlarıda biliyorum.Yanlıs anlama amacım düzceyi kötülemek değil güzel şehir yinede seviyorum okuduğum şehri ama o kadarda abartmamak gerek elde olan bu (=

Beyaz Gece
02-09-2009, 15:39
bir spor sokak var çünkü depremde yıkılmayan tek yer o sokak tı. mekezden geriye kalan.
sonra herşey bir yana dagıldı.

zekkul
03-09-2009, 21:30
Düzce güzeldir seveceksiniz gözünüz alışınca aşık olacaksınız!!!!

zerrin_gs
04-09-2009, 23:49
Kampüsün olduğu yeri beğenmedim, dağ başında resmen :p
İnşallah hazırlık sınıfını geçerim de 1yıl orda okumak zorunda kalmam:P

SER_BAZ
07-09-2009, 04:23
bende bu sene düzce üni. yi kazandım 14 ünde baslıyoruz hayırlısı bir kere gittim düzce ye oda kayıt içindi gözüme pek güzel gözükmedi sehir bir anda bana köy gibi geldi gezip görecegiz artık

üni acısından cok gelişti diye biliyorum eskiden yurt ve üni cok kötü dediler bana eski okuyanlar üni. nin yeri biraz kötü ama idare edecegiz meslek yüksekokulu güzel yerde neyse alısmaya calısacagız 5 sene düzcedeyiz alısacagız...

MuRaT_GüL
07-09-2009, 11:23
bende bu sene düzce üni. yi kazandım 14 ünde baslıyoruz hayırlısı bir kere gittim düzce ye oda kayıt içindi gözüme pek güzel gözükmedi sehir bir anda bana köy gibi geldi gezip görecegiz artık

üni acısından cok gelişti diye biliyorum eskiden yurt ve üni cok kötü dediler bana eski okuyanlar üni. nin yeri biraz kötü ama idare edecegiz meslek yüksekokulu güzel yerde neyse alısmaya calısacagız 5 sene düzcedeyiz alısacagız...

ŞiiiiiTT!! burası düzce.. :D:DD

İstersen idare etme bırak :D:D:D

zekkul
08-09-2009, 21:37
a-lı-şır-sı-nız bünye nir noktadan sonra kabulleniyor dert yok:))

zekkul
10-11-2009, 12:52
kaç ay geçti aradan alıştınız mı bari:))

zerrin_gs
10-11-2009, 20:56
Ben alıştım :)

ozlem_87f
10-11-2009, 21:25
forumda bu sayfayı açtığımda 1.sınıftım=( vayy bee şuan 4.sınıf olmuşum..herşeye rağmen kaç yıl ne kadar da hızlı geçmiş=)

Matrax dinler
10-11-2009, 21:49
ben alışamadım 2 bucuk senede :D

Beyaz Gece
11-11-2009, 10:33
arkadaşlar şu Düzce temsilcisi kardeşime bir iki ricada bulunalımda organizasyon yapıp tanışalım...

zekkul
11-11-2009, 12:21
dedim ben alışırsın diye alışmamak ne mümkün:))
yaa öyle zaman hakikaten nasıl geçiyor geriye dönüp bakınca anlıyor insan...

MuRaT_GüL
14-11-2009, 00:49
2 hafta sonrasına hazırmı herkez?:) Bu kez organizasyonumuzu yapıyoruz bayramda herkez düzcesinde olur heralde...

Huzurevinede gidicez önce tanısma organizasyonu yapıcaz inşallah bi aksilik olmazsa..

zerrin_gs
14-11-2009, 00:57
Bayramda herkes Sinop'unda olur :)

MuRaT_GüL
14-11-2009, 01:19
Bayramda herkes Sinop'unda olur :)

sinoplular sinop'unda olur :D:D:D

zekkul
15-11-2009, 20:38
vizeler bitmiş ne işim bayramda düzcede gidip anamı babamı görücem tam 2 ay oldu eve gitmeyeli:))

Beyaz Gece
16-11-2009, 12:54
bayramda bayramdna sonra başlayacakk sınavlara hazırlanır öğrenci olan :(

zekkul
18-11-2009, 10:45
öğrenciliğide öğretmeye kalkmazsak sevinirim gereğinden fazla bile kalıyoruz düzcede..

dartanyan77
29-09-2011, 00:57
düzce küçük ama güzelşehir

Beyaz Gece
29-09-2011, 10:15
2 hafta sonrasına hazırmı herkez?:) Bu kez organizasyonumuzu yapıyoruz bayramda herkez düzcesinde olur heralde...

Huzurevinede gidicez önce tanısma organizasyonu yapıcaz inşallah bi aksilik olmazsa..

yine gidelim mi ?..

MuRaT_GüL
01-10-2011, 01:15
Varsa organizasyon yapacak olan gelirim .. Askerden gelmeden önce Temsilciligim alınmıs gerci bende haber vermedim .. Ayrıca biraz gün sorunum var cafede hafta sonları cıkamıyorum ..

MuRaT_GüL
01-10-2011, 01:19
öğrenciliğide öğretmeye kalkmazsak sevinirim gereğinden fazla bile kalıyoruz düzcede..

Bizde ögrenci olduk ama yasaadıgımız sehire lanet etmedik .. sevmeyeni zorla tutan yok zorla cagıran yok .. İSTEYENE zaten genel davetler..

Ögrenciye ögrecilik ögretilmez tabi tavsiyeler vardır

Düzce 'yi sevmeyen ögrencilerde gitsinler ayrıca madem istemiyoralr mecburiyettende olsa yazmasınlar okumasınlar hatta ya kimseyi zorla getirmedik buraya ..

Beyaz Gece
02-10-2011, 23:14
Varsa organizasyon yapacak olan gelirim .. Askerden gelmeden önce Temsilciligim alınmıs gerci bende haber vermedim .. Ayrıca biraz gün sorunum var cafede hafta sonları cıkamıyorum ..

hafta içi yaparız..