PDA

Tüm Versiyonu Göster : Emre Aydın

Sayfalar : 1 2 [3] 4 5

zekirdeğinçekirdeği
06-04-2007, 14:08
emre aydın gibi karetersiz biri için kalbimi kıran fotofot ve bal köpüğü adlı arkadasıma sesleniyorum zaten bal köpüğünü tanıyorumm burda zekirdekçi olarak kalb kırmayalım bu arada bu benim fikrimdii tabi sevenlerine saygı duyuyorum bu arada bal köpüğü sana bu lafları yakıştıramadım bunu bill
söylediğin sözler kabul edilecek gibi değil bunu vurgulamak isterim..
benim gibi emre aydın aşıklarının damarına basıyorsun bunu da bil!..

zekcefil
06-04-2007, 14:12
söylediğin sözler kabul edilecek gibi değil bunu vurgulamak isterim..
benim gibi emre aydın aşıklarının damarına basıyorsun bunu da bil!..
eger emre aydın bir evliligi bitirmemiş olsaydı sevirdim belki bu arada eger bir sanatcı için arkadaşlarınızı siliyorsanız ve kalb kırıcı sözler söylüyorsanız hiç bir sey demiyorum sizee

zekirdeğinçekirdeği
06-04-2007, 14:20
eger emre aydın bir evliligi bitirmemiş olsaydı sevirdim belki bu arada eger bir sanatcı için arkadaşlarınızı siliyorsanız ve kalb kırıcı sözler söylüyorsanız hiç bir sey demiyorum sizee
burada tartışma ortamı yaratmak istemiyorum,ama kesinlikle emreaydın böyle birşey yapmaz,yapmadı da!
emreaydın için gerekirse banlanırım da ama böyle birşey yok!
...

zekcefil
06-04-2007, 14:25
burada tartışma ortamı yaratmak istemiyorum,ama kesinlikle emreaydın böyle birşey yapmaz,yapmadı da!
emreaydın için gerekirse banlanırım da ama böyle birşey yok!
...
benim sinirlendigim nokta buu sevmemin nedenide buuu neden ozaman acıklama yapmıyooo herkes sebnem dönmezi esinede dahil suçluyoo neden yani bisey demiyoo acıklarmısın ozaman

bu.cu
06-04-2007, 15:30
benim sinirlendigim nokta buu sevmemin nedenide buuu neden ozaman acıklama yapmıyooo herkes sebnem dönmezi esinede dahil suçluyoo neden yani bisey demiyoo acıklarmısın ozaman
:)
emreaydın şebnem dönmezin evliliğini bitirmedi arkadasım.hala evli onlar şuanda ayrı mı yaşıyorlar bilmiyorum ama bu sadece bir asparagastı kanımca.
kaldı ki bitirmiş olsa bile bu tek taraflı yapılan bir şey olmadıgına göre emreaydına bu kadar yüklenmen biraz ağır degil mi...
onu da geçtim özel hayatı bizi ilgilendirmez zaten biz yaptığı işe bakalım...

fotofot
06-04-2007, 17:17
emre aydın gibi karetersiz biri için kalbimi kıran fotofot ve bal köpüğü adlı arkadasıma sesleniyorum zaten bal köpüğünü tanıyorumm burda zekirdekçi olarak kalb kırmayalım bu arada bu benim fikrimdii tabi sevenlerine saygı duyuyorum bu arada bal köpüğü sana bu lafları yakıştıramadım bunu bill
ama hala devam edıyosun tamam sevmeyebılırsın herkes sevmek zorunda degıl o zaman forumda emre aydın yazan konuya gırme.kımseyı kırmak falan degıl amacım ama konu emre olunca kırıcı olabılıyorum.yorum yapmamanı rıca edıyorum senden de mumkunse...emre'mız bı tanedırr:)

dayanyalnızlıım
06-04-2007, 23:34
bazı arkadaşların emre aydın hakkında böle ileri geri konuşmalarına yorum yapma gereği bile duymuyorum ve herkesi buraya emreye destek olmaya davet ediyorum

emreaydın oylamada, 'Yılın Şarkısı' , 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Yorumcusu' , 'Yılın En İyi Bestesi' , 'Yılın En İyi Şarkı Sözü' kategorilerinde 4 dalda adaydır.

http://www.mgdmagazin.com/oylama2006.asp

üye olup, oylarınızı verebilirsiniz arkadaşlar..emreye desteklerinizi bekliyoruz

canoo17
06-04-2007, 23:38
Emre aydın gercekten cok basarılı bırı sevıyorum ben basarılı olmasa zaten kral tv vıdeo muzık odullerınde aday olmazdı basarılı gercekten

sabuun
07-04-2007, 04:01
sıradan bi sese sahip ön dişleri yokmuş gibi şarkı söyleyen kişi

charlie_brown
07-04-2007, 04:17
HEHE ASLANIIM BENIM EN GÜZEL YORUMU YAPMISIN.BAZILARI MAXİMUM MİNİMUM DİYENLERİDE SANATCIDAN SAYIYORDUR.ONUN İCİNDE BI KONU ACSALAR :))))

janjanlı çelik jant
07-04-2007, 04:37
çok güzel albüm çıkardı, bütün şarkılarını zevkle dinliyorum

dayanyalnızlıım
07-04-2007, 12:58
Emre Aydın bırden ekranalrın ve kulaklrıns evılen ismı oldu umarım cabuk sönmez ve sen anlarsın albumdekı adıyla; sana ihtıyacım var sarkısnı cok begenıyorum hala zevkle dınlıyorum..
ya arkadaşlar emre aydının sen anlarsın diye bi şarkısı ve böle bi albümü yoktur o şarkı başka birine aittir zaten emre aydını yakından takip edenler ve şarkılarını dinleyenler o sesin emre aydına ait olmadığını anlamışlardır. emre aydının tek bi solo albümü vardır oda afili yalnızlıktır bunun dışında grup olarak 6.caddeyle yaptığı bi albümü vardır bunların dışında albümü yoktur artık söleye söleye dilimde tüy bitti yani lütfen biraz daha dikkatli olalım

ayrıca oylarımızla emreye destek olmaya devam

fotofot
07-04-2007, 14:08
komiksin:)

galad
07-04-2007, 15:06
Daha önce beğendiğimi yazdığım, artık basit müzik yaptığına inandığım kişi..(benim için) popüler kültürmüş geçti, gitti..ayrıca müziği de buram buram arabesk kokuyor..

bu.cu
07-04-2007, 15:18
Emre Aydın bırden ekranalrın ve kulaklrıns evılen ismı oldu umarım cabuk sönmez ve sen anlarsın albumdekı adıyla; sana ihtıyacım var sarkısnı cok begenıyorum hala zevkle dınlıyorum..
emreaydının böyle bir şarkısı yoktur.
bu forumda bunu 89. söyleyişimiz oldu sanırım.
bir de albümdeki adıyla demişsin:)
ah ah korsancılığın gözü kör olsun...

tugba_tb
07-04-2007, 18:59
evet haklsınm korsan yanı bende ındrdım albumunu o yuzden oyle yazdım sen bana orjınal olanı alıp yolarsan bende ogrenırım:) neyse sagol aydınlatıtgın için bende orjınal olana bı bakım ;)

loko
07-04-2007, 19:03
çok iyi bir sesve profosyenel.6.cadde ayrı bir tattı.yolu açık olsun.

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 18:47
Arkadaşlar Makina'da Emre'yi tekrar görmek ister misiniz ?
yapmanız gereken çok basit http://www.makina.tv adresine girip ankete katılıp oyunuzu kullanmak.
Hadi başlayalım...

1burç
08-04-2007, 18:55
EMre AYdın mükemmel.
Geç fark ettiğimi düşünüyorum kendisini.

bi_sibel
08-04-2007, 19:01
emre aydın tam bir kıro...

ha ismail yk, ha emre aydın...

ikiside aynı

ırmaak
08-04-2007, 19:05
alakası yok emre aydın şarkılarında birşeyler anlatmak istiyor ismail yk bunun yakınından bile geçmiyor

filizkoc
08-04-2007, 19:15
emre aydın ın son klibi ve sarkısını bana yorumlar mısınız..... ne demek istiyor.. ben dinleme ve izleme sansı bulamadımm... benim için önemli birşey...

e.y.l.ü.l
08-04-2007, 19:25

ikiside aynı

arkadaşım senin kafa iyimi ya ne dediğinin farkındamısın sen ha eğer evet farkındayım diyosan ben senin aklından ve müzik anlayışından şüpheleniyorum yani bak çok sinir oldum şimdi ya sen kimsinde emreye kıro diyosunki allah allah ya manyakmısın nesin ya bi emreye bak bi ismail yk ya sen ikisini kıyaslıyamazsın bile ya gerizekalımısın nesin ya allah allah

bi_sibel
08-04-2007, 19:38
arkadaşım senin kafa iyimi ya ne dediğinin farkındamısın sen ha eğer evet farkındayım diyosan ben senin aklından ve müzik anlayışından şüpheleniyorum yani bak çok sinir oldum şimdi ya sen kimsinde emreye kıro diyosunki allah allah ya manyakmısın nesin ya bi emreye bak bi ismail yk ya sen ikisini kıyaslıyamazsın bile ya gerizekalımısın nesin ya allah allahben düşüncemi yazdım . terbiyeli ol. emre aydını ilkogretim ve liselilerin hepsi dinler piyasa muzik yapıyor cunku. muzik kapas,ite işidir kesinlikle .. senınd aha cok emre gormen lazım benımle aynı seylerı dınlemek için

dilekkk
08-04-2007, 19:41
6.caddeden beri bir numara...mütevaziliğide onun diğer albenisi...canlı performansı,konserledki süper başka laf yok........

fotofot
08-04-2007, 19:52
kımın nereye ne yazdıgı umrumda degıl tabıkı ama kırıcı olmamak adına rıca edıyorum herkes sevıp sevmemekte ozgur tabıkı ama bu sıtede emre hayranı bı cok kısı var ve bu konu da herkes emre hakkındakı dusuncesını yazsın dıye acılmadı zannedıyorum kı.emre aydın hayranlarına konser tv programı vb. aktıvıteler hakkında bılgı vermek ve ustune kırıcı olmayan ve haddını asmayan yorumlar yapmak ıcın...LUTFEN KOTULEMEYIN EMREYI ARTIKKKK....

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 20:01
kımın nereye ne yazdıgı umrumda degıl tabıkı ama kırıcı olmamak adına rıca edıyorum herkes sevıp sevmemekte ozgur tabıkı ama bu sıtede emre hayranı bı cok kısı var ve bu konu da herkes emre hakkındakı dusuncesını yazsın dıye acılmadı zannedıyorum kı.emre aydın hayranlarına konser tv programı vb. aktıvıteler hakkında bılgı vermek ve ustune kırıcı olmayan ve haddını asmayan yorumlar yapmak ıcın...LUTFEN KOTULEMEYIN EMREYI ARTIKKKK....
aynen katılıyorum sana arkadaşım çok haklısın dediğin gibi herkes sevip sevmemekte özgür ama düşünce adı aldında hakaretlerinizi yazmayın lütfen eğer hoşlanmıyosanız girmeyin sonuçta burda bisürü insan var emreyi seven

biz burda emreye destek olmaya çalışıyoruz köstek değil lütfen daha dikkatli olalım

bi_sibel
08-04-2007, 20:06
hahahhhaha

barkot16
08-04-2007, 20:14
belki bir gün özlersin başka adamlarla başka şehirlerde yürürken belli etmezsin.....güsel bişarkı.....

angola42
08-04-2007, 20:25
Sil Gözünün Yalnizliklarini....

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 20:27
Sil Gözünün Yalnizliklarini....
o an fısılda duvarlara adımı...
hadi devam :)))

fotofot
08-04-2007, 20:29
aynen katılıyorum sana arkadaşım çok haklısın dediğin gibi herkes sevip sevmemekte özgür ama düşünce adı aldında hakaretlerinizi yazmayın lütfen eğer hoşlanmıyosanız girmeyin sonuçta burda bisürü insan var emreyi seven

biz burda emreye destek olmaya çalışıyoruz köstek değil lütfen daha dikkatli olalım
evet ve bız de artık cevap vermeyelım onlara.bı ınsana sacma sapan bılıncsızce hakaret eden bırılerıne cevap vermek zaten hata emınım bı sarkısını bıle bastan sona dınlememıstır dınlese de anlamamıs bellı kı...

fotofot
08-04-2007, 20:30
o an fısılda duvarlara adımı...
hadi devam :)))
bin bıcak var sırtımda bınıyle de adaşsın
her bırı hayran sana.........

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 20:37
hadi baştan :)))
nnnnnnnnnnnnsil gözünün yalnızlıklarını!!! (saolun çokkk :))))))

burcumut
08-04-2007, 20:38
hadi herkeze açık:)adam gibi yazın he .... herkez adabıyla yazsın ona göre üzmyin bizi

fotofot
08-04-2007, 20:40
hadi baştan :)))
nnnnnnnnnnnnsil gözünün yalnızlıklarını!!! (saolun çokkk :))))))
evet ya sagolun cok dıyo alkıslayınca:)bı de ben konserde kupesını ıstedım mantıklı olmaz kupemı veremem dedı ya ne bılsın kı bende mantık ne arar:)!!

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 20:42
hadi herkeze açık:)adam gibi yazın he .... herkez adabıyla yazsın ona göre üzmyin bizi
hehe :)))) canım benim ya helal sana burcu ya
işte bu ya işte bu emre aydın kardeşliği ah enver ah nerelerdesin emreye neler diyolar görmüyon :PPP

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 20:46
evet ya sagolun cok dıyo alkıslayınca:)bı de ben konserde kupesını ıstedım mantıklı olmaz kupemı veremem dedı ya ne bılsın kı bende mantık ne arar:)!!
hehe güseldi :))) ama küpesini vermiyo zaten bende imza gününde istemiştim kulaklarım yara ya kusura bakma falan demişti keşke sende atkısını falan isteseydin onu herkese veriyo zaten her konserinden sonra bi hayranına veriyo atkısını evinde yaklaşık 200-300 tane falan varmış dağıtıyo millete canım ya

burcumut
08-04-2007, 20:47
ewt nilücüm budur işte ikimiz elele verdiğimiz zaman kimse emreye laf atamaz

fotofot
08-04-2007, 20:52
ya atkısını attı konserın sonunda kızlar cıglık cıglıga bırbırlerıne gırdıler sanırım emre de bu manzarayı gormek ıstemedıgınden olacak kı tam gıderken attı atkıyı hemen dondu arkasını gıttı...ben o tabloda bulunmak ıstemedım acıkcası cok hos degıldı cunku sac saca bas basa gırdıler...alabılseydım emınım atkıya yapısık yasayacaktım arkadaslarım da benı oracıkta....:)zaten odanın her tarafına yapıstırdıgım resımler yuzunden harp cıkcak yakında.her gun bı tane yapıstırıyorum aaa bu da yandan onden arkadan derken her açıdan resımlerle doldu her yanım:)neyse ben cıkıyorum sımdı zekirdek te emre sıze emanet:)

fotofot
08-04-2007, 20:53
ewt nilücüm budur işte ikimiz elele verdiğimiz zaman kimse emreye laf atamaz
heeeeeeey biz de varız burda amaaaaaa:)

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 21:00
heeeeeeey biz de varız burda amaaaaaa:)
tabiki ne demek emre aydın kardeşliği bu emreyi seven herkes bize dahil olabilir hazır enverde gelmişken :DDD

always35
08-04-2007, 21:00
kim ulen o emreye laf atan ben yokken buralarda :)

nofear_1777
08-04-2007, 21:24
emreye laf eden önce aynaya baksınnnnnnnn o adam cogu kişiye rock müzigi sevdirio bide ona laf atılıo ben bu sitede pek aktif diilim ama bu saygısızlıga karsı göz yumamazdım

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 21:26
emreye laf eden önce aynaya baksınnnnnnnn o adam cogu kişiye rock müzigi sevdirio bide ona laf atılıo ben bu sitede pek aktif diilim ama bu saygısızlıga karsı göz yumamazdım
helal kanka sana yaw :DDD

nofear_1777
08-04-2007, 21:28
ayıpsın :D

yasinaydin
08-04-2007, 21:30
rock muzıgını emre aydınla sevdım cunkı gercekten ıcten ve guzel soyluyor tek kelımeyle mukemmell...

k_ü_b_r_a_55
08-04-2007, 21:32
o benm aşkım yaa ilk gördüğümden beri ilk sesini duyduğumdan beri çok seviyorum emre aydına hiç kimse laf söylemesin lütfen

dayanyalnızlıım
08-04-2007, 21:33
ayıpsın :D
dimi yaw nede olsa senle emre aydın sayesinde tanıştık kankam benim yaw canımın içi guduvvv :DDD

EpRu
08-04-2007, 23:17

ikiside aynı

sacmalamışsın sanki... böyle bır yorum ılk defa senden duyuyorum sence bu kadar ınsanda mı bır sorun var ? :D

LüLüCaN
08-04-2007, 23:34
şarkıları güzel başka da bir yarumda bulunamam bu kimse için

fatal_hamster
08-04-2007, 23:39
bence ismail yk kadar iğrenç değil... şarkı sözleri kaliteli ama müzikler hep aynı ritimlerden oluşuyo...
yani yabancı bi adam dinlese rahatca bi pop albümü sanabilir albümünü...
İhtiyacım var sana isimli single'ını bana methetmişlerdi dinledim.. ama o kişi de emre aydın değil ünlenemeye çalışan başka biriymiş...
daha önce ozan isminde biriyle müzik yaptıkları 6. cadde grubunda s leri peltek söylemiyor, burdan dikkat cekmeye çalıştığı anlaşılıyor...

gripinle düeti olan -Sensiz İstanbul'a Düşmanım- şarkısı ise gerçekten harika..(e tabii gripin bu)

canoo17
08-04-2007, 23:56
sacmalamayın ısmalı yk nerde emre aydın nerde lafa bak ya:) guluyorum sadece:) EMRE SUPER YAA KIMSE LAF ATMASIN ONA:)

always35
09-04-2007, 00:41
dikkat çekmek için salak salak şeyler yazma bu kadar insanı da burda meşgul etmişsin istemiyosan dinleme sanki zorla dinletiyolar yazdığın bu salakça şeylerden sonra anladık zaten 'ha kırolar ha sen hepiniz aynısınız' anladın sen onu ;)

bu.cu
09-04-2007, 02:12
bence ismail yk kadar iğrenç değil... şarkı sözleri kaliteli ama müzikler hep aynı ritimlerden oluşuyo...
yani yabancı bi adam dinlese rahatca bi pop albümü sanabilir albümünü...
İhtiyacım var sana isimli single'ını bana methetmişlerdi dinledim.. ama o kişi de emre aydın değil ünlenemeye çalışan başka biriymiş...
daha önce ozan isminde biriyle müzik yaptıkları 6. cadde grubunda s leri peltek söylemiyor, burdan dikkat cekmeye çalıştığı anlaşılıyor...

gripinle düeti olan -Sensiz İstanbul'a Düşmanım- şarkısı ise gerçekten harika..(e tabii gripin bu)
ee girpin bu diyorsun da
şarkının söz ve müziğin de kimin parmağı var bir bak bakalım.
gripin de başarılı bir grup tabi lafımız yok.

fussion
09-04-2007, 02:19
bu kadar sümsük bi insan daha görmedim ya.........
o kadar üniversite okumuş koca adam olmuş konuşmaktan aciz...
okey oynamayı bile bilmiyomuş ya..........

asibiolog
09-04-2007, 02:49
ya arkadaşlar bende bu adamın hastasıyım sesine ve şarkılarına bayılıyorum ama 4 gün önce fırat ünv. geldi konser için ,heyecanla gittik bi grup arkadaş ama sağolsun bizi büyük hayal kırıklığına uğrattı.
konser 19:30da başladı 20:50de bitti..
adam sanki bizle dalga geçti yaaaaaaaaaaa
sinir oldum,hemde çok :(((((

always35
09-04-2007, 02:52
ya arkadaşlar bende bu adamın hastasıyım sesine ve şarkılarına bayılıyorum ama 4 gün önce fırat ünv. geldi konser için ,heyecanla gittik bi grup arkadaş ama sağolsun bizi büyük hayal kırıklığına uğrattı.
konser 19:30da başladı 20:50de bitti..
adam sanki bizle dalga geçti yaaaaaaaaaaa
sinir oldum,hemde çok :(((((

pardon da sen kaça kadar sürmesini istiyordun?bi üniversite konseri için 1saat 20 dakika fazla bile bence ki izmirde normal konseri 1 saat 30 dakika sürdü emre aydın'ın

fotofot
09-04-2007, 23:29
http://www.youtube.com/watch?v=2I7HudPoCm8&mode=related&search=
cok begendım ben emrenın fotolarından olusan dayan yalnızlıgım klıbı ızleyın derım ben super...

collezione
09-04-2007, 23:53
arkadaşlar bence de emra aydın hakkında kötü va saçma eleştiriler yapmayın. eleman muhteşem. şarkıları süperrr eleman daha ii olacak bunada eminim yanii tek kelimeyle hem emre aydın için hemde şarkıları için => MUHTEŞEM

dilemma-17
10-04-2007, 00:20
emre Aydın'a kıro diyenler kesin hayatlarında hiiiiç kıro görmemiştir yoksa imkansız böle bi tanım olamaz yani laf olsun die yapıosanız onu bilemem ama su zamanda yok onun gibi söyleyen ya varsa söyleyin yok ki.....

nuray batur
kim miş kıroo..? emre aydın mı :D :D
koptum :D
valla ben de çok güldüm. tamamen saçmalık. bugün diyarbakırda emre aydının konseri vardı. çok istedim gitmeyi ama bugün işlerim vardı. yarın MFÖ geliyor onları dinlemeye gideceğim.

eriFu
komikmişsin charlie
yıldız tilbe diyor ya
aha aha aha =) =)
2. albümde yok olmaz emre aydın
ayrıca Türkçe konusunda konuşmayalım bile.. .

sabuun
mesajlarımız niye silindi bu konu zaten Emre Aydın'ı tartışalım diye açılmadımı?

charlie_brown
10-04-2007, 00:21
ya burda istedigimizi yazamıyacaksak neden konu acılıyor.yani kişiyi eleştirince kötumu oluyoz.benim düşüncem oyle.ozaman olumsuz dusunen yazmasın deyin.allah allah!!!!

eriFu
10-04-2007, 00:23
mesajlarımız niye silindi bu konu zaten Emre Aydın'ı tartışalım diye açılmadımı?
haklısınız, katılıyorum size, her ne kadar yorumlarınızı beğenmesem de haklısınız..

charlie_brown
10-04-2007, 00:23
komikmişsin charlie
yıldız tilbe diyor ya
aha aha aha =) =)
ya sen ne diyosun yaa.bircok hit olmus sarkını yazarı yıldız.bence tukiyenin en iyi söz yazarı.sezen aksuya bile on basarr.

sabuun
10-04-2007, 00:24
komikmişsin charlie
yıldız tilbe diyor ya
aha aha aha =) =)
ölşşem ölşşem hemen şşimdiiii,ona gitşş...ya türkçesi bozuk yada ön dişleri yok...başka bi ihtimal yok

bu.cu
10-04-2007, 00:25
ya sen ne diyosun yaa.bircok hit olmus sarkını yazarı yıldız.bence tukiyenin en iyi söz yazarı.sezen aksuya bile on basarr.
emreaydın forumunu yıldız tilbe tartışarak bayağılaştırmayalım.
ayrı konu açabilirsin yıldız tilbe ile ilgili.

eriFu
10-04-2007, 00:28
ölşşem ölşşem hemen şşimdiiii,ona gitşş...ya türkçesi bozuk yada ön dişleri yok...başka bi ihtimal yok
:D
ya evet kabul ediyorum o şekilde söylüyor ama bence Türkçe telaffuzdan ibaret değildir ki. kimsenin bilmediği birçok kelimeyi de kullanıyor şarkılarında, Türkçeyi de birçok kişiden daha iyi bildiğine inanıyorum.
Yıldız tilbe konusunda birşey diyemeyecem, zevk meselesi. Ama Sezen Aksuya bin basar filan.. garip..

charlie_brown
10-04-2007, 00:30
emreaydın forumunu yıldız tilbe tartışarak bayağılaştırmayalım.
ayrı konu açabilirsin yıldız tilbe ile ilgili.
ben yıldız tilbe konusunu açmadım.arkadasın bırı laf atmıs ona cevap verdım.asıl yıldız, muzeyyen senar,gibi sanatcıları o adamın yanına yazmamam gerekırdı.bilmeyende eşit seviyedede sanatcı sanacak :)))

bu.cu
10-04-2007, 00:32
ben yıldız tilbe konusunu açmadım.arkadasın bırı laf atmıs ona cevap verdım.asıl yıldız, muzeyyen senar,gibi sanatcıları o adamın yanına yazmamam gerekırdı.bilmeyende eşit seviyedede sanatcı sanacak :)))
tamamen katılıyorum!:P
müzeyyen senar ayrı bir konu.
sen bence yıldız tilbeyle müzeyyen senar ve sezen aksu'yu da yanyana yazma.

emreaydın-
10-04-2007, 15:39
Emre Aydın için söyleyecek cümle,kelime bulamıyorum,

Onun için yapacak yorum yok!

Ne desek az,ne desek boş!

Ona olan duygularımı nasıl anlatacağımı bile bilmiyorum,

Hatta ben bile bilmiyorum ne olduğunu,

Ama galiba,

"Ben sana aşığım Emre'm!"

morveotesi_44
10-04-2007, 21:41
Bizim dersaneye geldi. Allah razı olsun. Bizde konserine gittik.

össegee
10-04-2007, 21:47

Ama galiba,

oooo tam emre aydın hastasısın yani süperr
şarkıları için denicek kelime yok zaten çok güzel şu sıralar gripinle olan düetine çok bayılıyorum

noumanga17
10-04-2007, 22:05

Ama galiba,

Hönk :İ:İ:İ
İyelik ekini Emremin üzerinde kullanan başka bir bünye daha :İ:İ
Geç kaldın cnm(H)

emreaydın-
11-04-2007, 14:08
ya arkadaşlar ii güzel burda herkese kanıtladık emreyi ne kadar sevdiimizi ve ona laf söletmicemizi ama emre hala makinanın oylamasında 2. sırada ya lütfen daha çok destek olalım 1. yapalımda emreyi yine görelim makinada
hadi gücümüzü onlarada gösterelim
oylamayı bu adresten yapabilirsiniz http://www.makina.tv/
emreye tam destek devam

14 Nisan Cumartesi'yi bekleyin,,

Gripin,,

Ferman Akgül,,

Emre Aydın,,

Oylamaya falan gerek kalmadı,

bu.cu
12-04-2007, 21:17
izmirli emreaydın severler

izmir konseri detayları şöyledir:
20.Nisan.2007 Cuma
21:00
OOze Venue
(Bornova)

bu.cu
13-04-2007, 18:14
yarın gece MAKİNA 'da emreaydını görebilecegiz.
gripin ve maNga'dan ferman da konuk olacak.

ayrıca ÖNEMLİ BİR DUYURU:

gripin-emreaydın düeti olan muhteşem şarkı SENSİZ İSTANBUL'A DÜŞMANIM kliplenmiştir.

klipte emreaydın da yer almaktadır.

çok yakında müzik kanallarında gösterilmeye başlanacak olan klip istanbul manzaraları ve performans görüntülerinden oluşuyor.

dayanyalnızlıım
13-04-2007, 18:18
yarın gece MAKİNA 'da emreaydını görebilecegiz.
gripin ve maNga'dan ferman da konuk olacak.

ayrıca ÖNEMLİ BİR DUYURU:

gripin-emreaydın düeti olan muhteşem şarkı SENSİZ İSTANBUL'A DÜŞMANIM kliplenmiştir.

klipte emreaydın da yer almaktadır.

çok yakında müzik kanallarında gösterilmeye başlanacak olan klip istanbul manzaraları ve performans görüntülerinden oluşuyor.
offf süper bi haber bu ya bende inşallah klipte emrede olur diodum çok sevindim ya klibin süper olucağı belli zaten ama emre olunca daha bi süper olur

ilgen
13-04-2007, 18:48
uyuz oluyorum bu adama uyuz oluyorum uyuz oluyorum uyuz oluyorum uyuz oluyorum ve gene uyuz oluyorum. kaza ara biyerde duyarsam şarkısını cinlerim cıfıt oluyor ne o be ölsem mölsem ölsem mölsem hemen şimdi falan gıcık. bence hiç bir sanat değeri de yok. popçu işte.

emreaydın-
13-04-2007, 19:49
uyuz oluyorum bu adama uyuz oluyorum uyuz oluyorum uyuz oluyorum uyuz oluyorum ve gene uyuz oluyorum. kaza ara biyerde duyarsam şarkısını cinlerim cıfıt oluyor ne o be ölsem mölsem ölsem mölsem hemen şimdi falan gıcık. bence hiç bir sanat değeri de yok. popçu işte.

HÖST!!

:@

noumanga17
13-04-2007, 20:42

Cinlerin cıfıt oluyor he :P
İlginç :P

hayko_gokce
13-04-2007, 20:49
Abi Hastasiyim Bu Adamin şarkilari Süper Kendisi Harika Elini Tutma Firsatini Buldum Hemde Kaç Kere çok Tatliydi çok Seviyorum Onuu

_elfkub_
13-04-2007, 20:51
emre aydın süperde ya bazen bağirişları yapmacık geliyo ama hepsini dinlerm ;)

hayko_gokce
13-04-2007, 20:56
yuh be nerden popçu değil bence onun yaptığı rock müziğe giriyo farketiysen tamam çok fazla sert değil ama olsun hafif

dayanyalnızlıım
13-04-2007, 21:35
Uyuz oluyorsan ne bokuma işin var burda anladım dikkat çekmeye çalışan gerizekalılardansın ****** olup git sinirimi bozma insanın

biliyorum kesin banlanıcam ama EMRE AYDIN için değer

evet haklısın arkadaşım emre aydın için banlanmaya değer ama densizin biri için değmez artık dikkate almıyorus böle kendini bilmes hadsizleri onlar kendi çaplarında konuşuyolar öle sevmeyen girmesin hakaret etmesin diyoruz ama basmıyo işte anlamıyolar yapmaya çalıştıkları tek şey dikkat çekmek biliolar bizim ne kadar hassas olduğumuzu bu konuda durmadan hakaret ediolar ama bırakalım artık kendi çaplarında konuşsunlar zaten emre aydının kimseye ispatlıcak bişeyi yok onu seven seviyo ki gücümüzü ve emre aydın kardeşliğimizi herkese gösterdik sanıyorum

aslı_çilekeş
14-04-2007, 21:10
emre aydın yaaaaa işte fazla söze ne gerek var tek kelimeyle MÜKEMMEL bir kişilik...

ben bayılıyorum sesine, duruşuna,tavrına herşeyine...

o kadar tevazu sahibi bir insan ki ya bitiyorum o'na =)

emreaydın-
15-04-2007, 14:31
Uyuz oluyorsan ne bokuma işin var burda anladım dikkat çekmeye çalışan gerizekalılardansın ****** olup git sinirimi bozma insanın

biliyorum kesin banlanıcam ama EMRE AYDIN için değer

Yaş 13 ha,,

Zamane çocukları,nereden öğreniyorlar lem böyle küfürleri,,

Dün harikaydın Emre'm,,

Bir şarkıyla yıktın ortalığı...

kardelenn-
15-04-2007, 16:43
burdaydı emreM ptesi günü süperdi yaaaaaaa
ölürüm onun için :))))))))

zekcefil
17-04-2007, 19:00
ben sevmiyorum ammaaa sevenlere saygı duyuyorum..

fairygirl_
17-04-2007, 19:02
sevilmez mii hiçç :)

zekcefil
17-04-2007, 19:03
gripinin solistiyle sanki seslere yani ses tonları aynıymış gibi geliyor banaaa nebilim öyle hisstim ben düet sarkıyı dinliyinceee

dayanyalnızlıım
17-04-2007, 19:05
ben sevmiyorum ammaaa sevenlere saygı duyuyorum..
bravo valla seni tebrik ediyorum ilk defa emreyi sevmeyen biri ona hakaret etmeden bunu dile getirdi keşke herkes senin gibi olabilse çok teşekkür ediyorum

Lord
17-04-2007, 19:07
Nerden Çıktı Bu Adam .) Ben Öyle Kimseyi Kolay Kolay Beğenmiyorum Ama ''Emre Aydın'' Gerçekten Çok Farklı Oldu. Gece Gündüz Dinler Oldum..

zekcefil
17-04-2007, 19:08
bravo valla seni tebrik ediyorum ilk defa emreyi sevmeyen biri ona hakaret etmeden bunu dile getirdi keşke herkes senin gibi olabilse çok teşekkür ediyorum
düşüncelerimi söylesem sinirlerim bozulacak sizinde sinirleriniz bozulacak kalb kırmaktansaaa böyle biseyler yazmak daha iyi gelir diye düşündüm

emreaydın-
17-04-2007, 20:44
Akıl yaşta değil baştadır ;)

Sence küfretmek 'akıl'lı olmak mı demektir?,,

bu.cu
17-04-2007, 22:56
filaş filaş şok şok
kanalları zap yapıyordum.
izmir tv'de eski kocası golf oynayan kadının çeşme konserini gösteriyorlardı
tam zaplarken
yahu baktım tanıdık geliyor melodi
açtım sesini
kadın başlamaz mı "yapmaaaaaaa dokunmaaaaa
kim dokunduysa sana ona git" diye!!!
göz göre göre söyledi şarkıyı kimse de kalkıp dur be kadın ne yapıyorsun demedi!
katlettiğini söylememe gerek yok heralde.
az çok tahmin edersiniz.
kendime şoklardan şok beğendim.
hala da şoktayım:S

tunc988
18-04-2007, 03:17
şarkılar süper..

noumanga17
18-04-2007, 19:29
filaş filaş şok şok
kanalları zap yapıyordum.
izmir tv'de eski kocası golf oynayan kadının çeşme konserini gösteriyorlardı
tam zaplarken
yahu baktım tanıdık geliyor melodi
açtım sesini
kadın başlamaz mı "yapmaaaaaaa dokunmaaaaa
kim dokunduysa sana ona git" diye!!!
göz göre göre söyledi şarkıyı kimse de kalkıp dur be kadın ne yapıyorsun demedi!
katlettiğini söylememe gerek yok heralde.
az çok tahmin edersiniz.
kendime şoklardan şok beğendim.
hala da şoktayım:S
Olmaz olamaz:S
Skandal ötesi :D

noumanga17
18-04-2007, 19:34
igrenç bir adam bu yaa 6.caddenin neden dagııldığı şimdi anlıyorummm zaten
düşüncelerimi söylesem sinirlerim bozulacak sizinde sinirleriniz bozulacak kalb kırmaktansaaa böyle biseyler yazmak daha iyi gelir diye düşündüm

Dönüş muhteşem olmuş ;)

emreaydın-
18-04-2007, 20:10
Dönüş muhteşem olmuş ;)
Hehe :D

Güzel tespit :D

körüklüotobüs
18-04-2007, 20:14
tam damarına basıyor insanın...

belki bir gün özlersin...

gamzelikız
18-04-2007, 20:15
bu günlerde çook dinliyorum..bence şarkılar süper ...

bu.cu
19-04-2007, 16:51
22.Nisan.2007 pazar günü
BAYRAMPAŞA'da
emreaydın HALK KONSERİ vardır.

tembel insan
19-04-2007, 16:55
22.Nisan.2007 pazar günü
BAYRAMPAŞA'da
emreaydın HALK KONSERİ vardır.
evet gidiyorum ben :) cumartesi de badem var.

su_16
19-04-2007, 16:56
bence kendısıde sarkılarıda sesıde tek kelımeyle super otesı sımdı bıle onun sarkısını dınlıom senı sevıorum EMREEEEEEEEEEE aydın :)))))

zekirdekciizmirli
19-04-2007, 17:03
valla böyle güzel sesin bu adamdan çıktıgına inanmıyor insan hele şarkı sözleri hakkını yememek lazım iyi yani silinip gidecek birine benzemiyor bence....

xihsx
19-04-2007, 17:09
çok yetenekli afilli yalnızlık da çok güzel ama bu adam Şebnem Dönmez olmadan bu denli ünlü olmazdı.

bu.cu
25-04-2007, 02:30
emreaydın'a bir ödül daha...
21 Mart gecesi gerçekleştirilen "2006'nın en'leri" töreninde
emreaydın
Galatasaray Üniversitesi öğrencileri tarafından
"en iyi rock şarkıcı"seçilmiştir.

altınnesil
25-04-2007, 02:39
şu "s" harfini "ş" gibi soyleyen!
iyi çocuk iyi maşALLAH!

h8society
25-04-2007, 02:40
Parçaları çok hoşuma gitti bende ilk kez geçen günlerde dinledim ve çok beğendim.Seside güzel sözleride güzel.

golgeci
25-04-2007, 02:48
yaw bırakın bu tek albümlük sanatcıları özünüze dönün arkadaslar

Fransuas
25-04-2007, 02:52
şarkı sözleri mükemmel. özellikle bu kez anladım ve belki bir gün özlersin...
bu arada kim dokunduysa sana ona git'te mükemmel sözlere sahip.
melodilerde güzel işte...

bu.cu
25-04-2007, 03:10
yaw bırakın bu tek albümlük sanatcıları özünüze dönün arkadaslar
tek albümlük??
hmm
bekleyelim ve görelim derim...

golgeci
25-04-2007, 03:22
tek albümlük??
hmm
bekleyelim ve görelim derim...
tek olmassa iki olsun hatta üç olsun ama kaybolmaya mahkum bu tarz sanatcılar.burak kut vardı mesela nerde acaba kendisi,yada ne biliyim bi dogus şimid ne kadar populer.tamam tek sarkıolarak yada album olarak guzel.ama digerleri fos çıkacak bence keremcem,maximum minimumcuda buna dahil.keremcem dedımde aklıma gelı sanırım ıkıcı album cıktı kım hangi sarkısını ezber yada nekadar sattı albumu.ne varsa eskilerde var ;)

Fransuas
25-04-2007, 03:25
Keremcem hakkında yorum yapmışsın fakat kaseti dinlememiş olabilirsin ben beğendim ve bence bir çok kişi de benim gibi düşünüyor. Zaten çoğu kişi nedense yeni yeteneklere ve yeni seslere karşı....
İyi ama eskiler de biyerden sonra tükeniyor ve şarkıları eskisi kadar güzel olmuyor.
Biraz dikkat edersen öyle çok kendini kanıtladığı halde şarkıları ve son kaseti tutmayan sanatçı var ki....

h8society
25-04-2007, 03:27
tek olmassa iki olsun hatta üç olsun ama kaybolmaya mahkum bu tarz sanatcılar.burak kut vardı mesela nerde acaba kendisi,yada ne biliyim bi dogus şimid ne kadar populer.tamam tek sarkıolarak yada album olarak guzel.ama digerleri fos çıkacak bence keremcem,maximum minimumcuda buna dahil.keremcem dedımde aklıma gelı sanırım ıkıcı album cıktı kım hangi sarkısını ezber yada nekadar sattı albumu.ne varsa eskilerde var ;)

Sanırım golge doğru söylüyor.Fazla mı abartıyoruz ne ? Bekleyip görelim populer kültür kurbanı olmayalım sonra.

bu.cu
25-04-2007, 03:29
ne varsa eskilerde var ... katılmamakla birlikte,
emreaydının bu işe yeni başlamış olmadıgını da hatırlatmak isterim.
bir eksiği yok.ilerlememesi için bir sebep yok.
yaratıcı bir bünye kendisi başarılı ve başarılı insanlarla iş yapıyor.
bu da devamlılık getirir.
afili yalnızlık gibi bir parça nasil unutulabilir?
ya da bu albümdeki herhangi bir parça?
ya da klipler?
ya da klibi olmamasına ragmen 6. cadde şarkıları?
emreaydın bu piyasadadır ama piyasanın basitliğine karışmamış özgün bir adamdır.
ben geleceğinin çok daha parlak olacağına inanıyorum.

_keebus_
25-04-2007, 21:55
dayan yanlızlığım...

bu kez anladım...

çok güzel şarkılar inşallah devamı da hep gelir...

abdullah_35
25-04-2007, 22:02
Harikulade Emre Aydin .....2006 Nin En Iyi Albümü Afili Yalnizlik şarkilarin Hepsi Güzel...

sergün86
25-04-2007, 22:04
ihtiyacım var sana,dokunma,hareket vakti süper şarkılar emre aydına helal olsun anlıyor gençlerin derdinden:)))

MaGeNTa
25-04-2007, 22:07
en anlamlı türkçe rock bence..sözlere bakın yaa:

-bin bıçak var sırtımda biniyle de adaşsın..
-gözlerim senden sonra hep parçalı bulutlu,sen de baksan görürsün bakmaya yüzün var mı?

ve dahası..

dayanyalnızlıım
25-04-2007, 22:14
emreaydın mayıs ayı konser tarihleri

02.05.2007 - Hatay
03.05.2007 - Mersin
04.05.2007 - Denizli / Pamukkale Üniversitesi
07.05.2007 - Işık Koleji
08.05.2007 - Niğde
10.05.2007 - Adana
11.05.2007 - Diyarbakır / Dicle Üniversitesi
14.05.2007 - İstanbul / Marmara Üniversitesi
15.05.2007 - Mersin / Çağ Üniversitesi
16.05.2007 - Gaziantep
17.05.2007 - Kayseri / Erciyes Üniversitesi
19.05.2007 - Datça
20.05.2007 - Ayvalık
25.05.2007 - İstanbul / Yıldız Teknik Üniversitesi
26.05.2007 - İstanbul / Okan Üniversitesi

arapKirLi
26-04-2007, 01:40
04.05.2007 - Denizli / Pamukkale Üniversitesi

saol bilgi için ...

emreaydın-
26-04-2007, 14:14
ihtiyacım var sana,dokunma,hareket vakti süper şarkılar emre aydına helal olsun anlıyor gençlerin derdinden:)))

"İhtiyacım Var Sana" Emre Aydın'ın şarkısı değil...

manga2002
26-04-2007, 14:17
bisey sorabilirmiyim emre aydınla ilgiliii sizee

emreaydın-
26-04-2007, 14:18
bisey sorabilirmiyim emre aydınla ilgiliii sizee

?
...........

manga2002
26-04-2007, 14:22
?
...........
arkadaşlar sensiz istanbula düşmanım sarkısının basını birol mu söylüyo yoksa emre asydınmı?
sanki birolla ses tonları aynı gibi geldide bana sarkıyı dinlerken onun için sordumm

emreaydın-
26-04-2007, 14:25
arkadaşlar sensiz istanbula düşmanım sarkısının basını birol mu söylüyo yoksa emre asydınmı?
sanki birolla ses tonları aynı gibi geldide bana sarkıyı dinlerken onun için sordumm

Emre Aydın söylüyor...

"Kelimelerden alacaklı..." diye devam eden bölümde Emre Aydın solo yapıyor,
"Yüzünü ilk kez gören..." de ise Birol tek başına söylüyor,sonra ikisi beraber söylüyorlar şarkıyı,doğru diyorsun,ses tonları neredeyse aynı..

manga2002
26-04-2007, 14:28
Emre Aydın söylüyor...

"Kelimelerden alacaklı..." diye devam eden bölümde Emre Aydın solo yapıyor,
"Yüzünü ilk kez gören..." de ise Birol tek başına söylüyor,sonra ikisi beraber söylüyorlar şarkıyı,doğru diyorsun,ses tonları neredeyse aynı..
demekiii ben yanılmamışımm

bu.cu
26-04-2007, 18:02
******gripin emreaydın**********

sensiz istanbul'a düşmanım

http://www.youtube.com/watch?v=y2EZijYjSOk

25.Nisan itibariyle kanallarda göSterime girmiştir arkadaşlar...

elfli
26-04-2007, 18:06
aşığım ben bu adama yaaa....çok tatlı çok hoşşşşşş......canım benimm yaaa......

merve_m
26-04-2007, 18:09
''oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya öyleyim''

KurabiYe_
26-04-2007, 18:22
Süper bir sese sahip(:

bu.cu
27-04-2007, 02:02
klibi izlemeyen kalmasın....
link yenilenmiştir...

http://www.youtube.com/watch?v=y2EZijYjSOk

gltn
27-04-2007, 02:07
emre aydın ve gripinin albümleri zaten harika...ikisi bir araya gelince daha da harika olmuş...

gamzelikız
27-04-2007, 09:17
ya aslında yakışıklı değil ama çok etkileyici ya sesi...bayıldım walla..

dayanyalnızlıım
27-04-2007, 15:19
ya aslında yakışıklı değil ama çok etkileyici ya sesi...bayıldım walla..
offf yakışıklı olmazmı be sen onu yakından görücen bide öyle güzel gözleri varki yemyeşil ve çok farklı tabi yakışıklı olduğu kadarda mütevazi bi insandır kendisi ama yinede senin düşüncene saygı duyuyorum herkes beğenmek zorunda değil tabi nede olsa güzellik göreceli bi kavramdır :))))

bu.cu
27-04-2007, 15:26
sürekli klibi izliyorum.izlemeye ve dinlemeye doyamıyorum
klip şarkının önüne geçmemiş çok iyi olmuş.
sensiz istanbul'a düşmanım o kadar güzel bir şarkı ki...

engin19
27-04-2007, 15:38
herkes emre aydın diyo sinir oluyorum ben bu adama neyini beğeniyolar!!!!!!!!

fotofot
28-04-2007, 20:11
grıpın le duet tek kelımeyle super ya nasıl her defasında tuylerımı dıken dıken etmeyı basarıyo bu sarkı ve her dınleyısımde hayranlıgım artıyo neden bu kadar super neden neden yaaaaa.........!

abdullah_35
28-04-2007, 20:14
emre aydın harikulade bir insan tam zamanında geldi.....

yenibosnalı sibel
28-04-2007, 20:19
Emre aydını bende beğeniyorum ama öyle abartılacak birşey yok. Hakkaten şarkıları güzel adam hakkını vererek okumuş gripinle düetide güzel başarılar diliyorum sizde takılmayın bu kadar. Hee bide bir aralar gökhan özen , kerem cem vardı

fotofot
28-04-2007, 20:23
gokhan ozen keremcem ve emre tarzları cok farklı kısıler ama dı mı?emre sımdıden aday oldugu her odulu aldı en son galatasaray unı. den odul aldı herkesın yerı kulvarı farklı ve emre sımdıden ben ve benım gıbı bı cok kısının gonlunde taht kurdu ben kendı adıma sana garantı verıyorum merak etme sen emre unutulanlardan olmayacak ıcın rahat olsun......:)

abdullah_35
28-04-2007, 20:23
emre aydın kalıcı .....ilk albümde patlattı ....devamı gelir

fotofot
28-04-2007, 20:24
herkes emre aydın diyo sinir oluyorum ben bu adama neyini beğeniyolar!!!!!!!!
bi geri dur şöyle ya......:)

abdullah_35
28-04-2007, 20:29
sinir olanlara inat emre aydın emre aydın o kadar......

dayanyalnızlıım
28-04-2007, 20:37
arkadaşlar bence artık boşverelim böyle emreye laf atan kendini bilmezleri ilgi çekmeye çalıştıkları belli yani biliyolar çünkü bu konuda ne kadar hassas olduğumuzu ve emreye laf söyletmeyeceğimizi bence artık onlara verilecek en güzel cevap onları kaile bile almamaktır artık bi zaman sonra onlarda sıkılacak emreye laf atmaktan biz herzaman onun arkasındayız ve herzaman olduğu gibi emreye hep destek tam destek...

fotofot
28-04-2007, 20:38
arkadaşlar bence artık boşverelim böyle emreye laf atan kendini bilmezleri ilgi çekmeye çalıştıkları belli yani biliyolar çünkü bu konuda ne kadar hassas olduğumuzu ve emreye laf söyletmeyeceğimizi bence artık onlara verilecek en güzel cevap onları kaile bile almamaktır artık bi zaman sonra onlarda sıkılacak emreye laf atmaktan biz herzaman onun arkasındayız ve herzaman olduğu gibi emreye hep destek tam destek...
yanaklarından kocamannnn optum:)

dayanyalnızlıım
28-04-2007, 20:48
yanaklarından kocamannnn optum:)
bende senin canım :))))
işte emre aydın kardeşliği budur :)))

zekcefil
29-04-2007, 15:17
arkadaşlar ben emre aydın ve gripinin sensiz istan bula düşmanım kilibini ariyorum yardımçı olurmusunuz simdi siz bana neden actın bu konuyu diceksiniz ben zekirdekte emre aydın hayranı var belki yardımçı olur diye actım bilginizee

elfli
29-04-2007, 15:19
ii de arkadaşım bu konu daha önce açıldı formlarda bakarsın bulursun;)

zekcefil
29-04-2007, 15:22
ii de arkadaşım bu konu daha önce açıldı formlarda bakarsın bulursun;)
ben sık sık girmedigim için bilmiyordum özür dilerim

elfli
29-04-2007, 15:25
http://www.youtube.com/watch?v=1DUAKIk5y74 ama illaki isterim diyorsan al bakalım

elfli
29-04-2007, 15:26
ben sık sık girmedigim için bilmiyordum özür dilerim
ne özrü yaf saçmalama:D

zekcefil
29-04-2007, 15:26
http://www.youtube.com/watch?v=1DUAKIk5y74 ama illaki isterim diyorsan al bakalım
tesskür ederim

elfli
29-04-2007, 15:27
tesskür ederim
rica ederimmm;)

zekcefil
29-04-2007, 15:27
ne özrü yaf saçmalama:D
ne bilim ettim işteee

elfli
29-04-2007, 15:28
ne bilim ettim işteee
gerek yok yaf amannn sende:D

zekcefil
29-04-2007, 15:30
gerek yok yaf amannn sende:D
anladımmm herhaldeee sinirlerin üstünde galibaaa

elfli
29-04-2007, 15:39
anladımmm herhaldeee sinirlerin üstünde galibaaa
yok bea ne siniri nerden çıkardın şimdi:D

zekcefil
29-04-2007, 15:42
yok bea ne siniri nerden çıkardın şimdi:D
tamamm .... yaaa

elfli
29-04-2007, 15:44
ama bak cidden sinirli değilim ya:D sana öyle gelmiş :D kusura bakma sadece biras üzgünüm o kadar:D

bu.cu
29-04-2007, 20:44
http://www.zekirdek.com/forum/showthread.php?t=24288

cut
30-04-2007, 02:21
grubunu satan kişilik

emreaydın-
01-05-2007, 23:04
Kırdın beni be Emre'm..

Aslında sen kırmadın,onlar kırdılar beni.

Gir yatağa ağla şimdi,iyi mi..

: /

emreaydın-
02-05-2007, 14:26
Ya git allah aşkına iki gün önce çıkmış kendini bi .ok zanneden bi adam için... o çok sevdiğiniz sözde rockçı hava soğuk diye konsere çıkmayan biri zaten sen böyle yazarak kimin ilgi çekmeye muhtaç olduğunuda göztermişsin...

Allah'ım sen bana sabır ver!

Adam belki rahatsız,belki hastalığı var,o yüzden soğuk havaya dayanamıyor.Biraz da bunları düşünmeyi dene,iyi olur,ne dersin?!

Ayrıca,bu.cu'nun da bu konu hakkında söylemeyi uygun bulduğu bir söz;

"Meyve veren ağacı taşlarlar."

(H)

zekcefil
02-05-2007, 14:29
ben emre aydını hiç sevmiyordumm takii birolla düet yapana kadarr tabikii
o sarıyı ictenlikle söyleyince sevmeye basladımm

fotofot
02-05-2007, 22:33
aramızda ne kadar cok dıkkat cekmeye calısanlar var dı mı arkadaslar...durun ben de surdan gıreyım forumda bı konuya sallayayım ona buna parazıt yapayım azcık...maksat sıtede tanınmak.reklamımız olsun yani!

fotofot
02-05-2007, 22:36
Ya git allah aşkına iki gün önce çıkmış kendini bi .ok zanneden bi adam için... o çok sevdiğiniz sözde rockçı hava soğuk diye konsere çıkmayan biri zaten sen böyle yazarak kimin ilgi çekmeye muhtaç olduğunuda göztermişsin...
ahhh canım ya yenı de uye olmuş anlasıldı sımdı parazıtın sebebı...agzını bozma ya sen emre ıcın falan sınırın bozulmasın baska konuya gıt canım ya!!!

cekırdeksızcekırdek
03-05-2007, 19:12
Genç kızların sevgilisi
Depresyon gençliğinin temsilcisi
İnanılmaz bir antipati duyduğum kişi

abdullah_35
03-05-2007, 20:37
kendisine hayranız sabah akşam dinliyoruz valla helal olsun emre aydın sana iyi bir albüm yapmışın gripin le beraber söylediğin şarkı bir başka :))))))))))))

dayanyalnızlıım
03-05-2007, 21:05
aslında sana cevap verme gereği bile duymuyodum çünkü sen ve senin gibi daha emreyi doğru dürüst tanımayan kendini bilmezleri kaile almamaya çalışıyoruz burda.çünkü biz cevap verdikçe hergün biri emreye laf atarak ilgi çekmeye çalışıyo. bide diyosunki asıl siz ilgi çekmeye çalışıyosunuz biz burda emre için açılmış bir konuda ona hakaret etmiyo,aşağılamıyo,söylenenlere karşı onu koruyo ve sonuna kadar destek olmaya çalışıyoruz eğer bu ilgi çekmekse evet ilgi çekmeye çalışıyoruz.ayrıca emre iki gün önce çıkmış biri değildir zaten burdaki çoğu kişide onun geçmişini ve müzik kariyerini biliyo öncelerden beri bu piyasada olan biridir ve hava soğuk diye konser iptal edicek bi şahsiyette değildir kendisi hiç düşünmezsiniz zaten ne biliyosun belki bi hastalığı var zaten adamın hergün konseri oluyo bi yerlerde illa iptal edilenler olur arada
yine söylüyorum eğer sevmiyosan hoşlanmıyosan girme bu konuya yorum falanda yapma bu konu emre sizin hakaretlerinize maruz kalsın diye açılmadı yeter artık yani biz bıktık artık laf anlatmaktan ama siz hala bıkmadınız onu aşağılamaktan ne olursa olsun biz hep onun arkasındayız sonuna kadar destekçisiyiz
herzamanki gibi emreye hep destek tam destek...

deadliest catch
03-05-2007, 21:09
emre aydın bu yıl marmara üniversitesi konserlerinde hayranı olanlara duyurulur burdan

fotofot
03-05-2007, 21:20
senin bu uzun yorumuna bende birşey yazıyım ama emre midir nedir değmez hem kendini niye paralıyosunki altı üstü bi emre ufak tefek bişi zaten hem herkes emre aydını sevmek zorunda değil.forumun başında iyi yorumlarınızı bekliyoruz da yazmıyor bende bir emre aydın sevmeyen olarak yorumumu yazdım ama bakıyorumda yaran var galiba bu konuda çoşmaya çalışmışsın ama nafile evet yeni üyeyim fakat hem zeki hem matrax ı uzun zamandır takip ediyorum eski üye olup senin gibi sallama birini desteklemeye yeni üye olmayıda tercih ederim sana söylüyceğim tek şey var emre nin evi mecidiyeköy de istersen götürüyüm ama o seni kabul eder mi bilemem burda çoşmaya çalışmanla kalırsın....
bence sen önce turkçe'yı dogru yazmayı öğren ya......:))emre ye de sen git seni kabul eder belkı...

sevsah
03-05-2007, 21:22
ya bu kadar gerilmenin anlamı yok açık konuşmak gerekirse bende emre aydın mı ne işte o adamı hiç sevmiyorum anlamsız anlamsız şarkı sözleri var bu yüzden bu adam benim ilğimi hiç ama hiç çekmiyo ayrıca bizim müzik marketimiz var bir allah kulunu tanımıyorum gelipte benden emre aydının albümünü alacam dediğini hatırlamıyorum

sevsah
03-05-2007, 21:24
bana söyleyene bak turkçe değil Türkçe ve ye de değil ya da bilmem anladın mı?
güzel yorum ayakta alkışlanası cinsten :D

sevsah
03-05-2007, 21:26
işte olay budur sağol ablacım umarım anlamışlardır birşeyleri....
umarımmm canımm

abdullah_35
03-05-2007, 21:27
ben kendi fikrimce söyleyeyim 2006 nın en iyi albümünü yaptı

bahar şenliğinede gelecekmiş çok sevindim ...

zerrin_gs
1 numara ses ve sözler..sözleri sacma sapan bulanlar falım sakızından cıkan dörtlükler gibi sarkı sözü dinlemeye alışmışlar da ondan..ben de destekleyenlerdenim...

sevsah
eee ablacım her yanlışı düzeltiriz hava atmadan önce bir düşünsünler onlarda bir kendilerine baksınlar ondan sonra coşsunlar....
kop kop kop hahahhaha

fotofot
03-05-2007, 21:28
olabılır...hala anlamıyorsunuz arkadaslar kımse emreyı sevmek zorunda degıl albumunu almak zorunda da degıl...ama bu konu bız emre severler emrenın konserlerı vb. seyler ıcın zekırdektekı emre severlerı bılgılendırmek ıcın var ona şuursuzca hakaret edecek asagılayacak ınsanlar konussun dıye degıl...sevmıyosan emreyi sevme ama bu konuda yerın yok zıra bız kaldıramıyoruz emre ye hakaretı...tamam mıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı....?

sevsah
03-05-2007, 21:30
1 numara ses ve sözler..sözleri sacma sapan bulanlar falım sakızından cıkan dörtlükler gibi sarkı sözü dinlemeye alışmışlar da ondan..ben de destekleyenlerdenim...
canım falım sakız çiğnemiyorum ama çıkan dörtlükleri azda olsa hatırlıyorum tam senlik hatta şöylede düşünüyorum demekki bu arkadaş çok falım sakız çiğnemiş dörtlükleri ezberlemiş gibi bir izlenim bıraktın bende ne diyeyim kii

_duygu
03-05-2007, 21:31
albümündeki bütün şarkıları dinleyebildiğim nadir kişilerden. şarkı sözleri farklı ve hoş, şarkı söyleyiş şekli de farklı ve hoş..

sevsah
03-05-2007, 21:33
süper bi benzetme olmuş emre=falım:)))))))))
hehehheheheh kop kop kopp zuhahahahhahah

fotofot
03-05-2007, 21:34
bana söyleyene bak turkçe değil Türkçe ve ye de değil ya da bilmem anladın mı?
fooooooooooooosssssssssssssss....cok guldum ya ınan sagol aksam aksam kızıyordum falan ama....once sen benım yazdıgım cumleyı dogru anladıgından emın ol ondan sonra laf at ya....'ye de degıl ya da' imiş pehhhh...bence daha guncel konulara tıkla orda yarum yap zıra burda sadece bızler gıbı emre severler var sen baska konulara gıt orda ona buna laf at o zaman ıyıce tanınırsın sıtede hadı canım hadıııııııı:)))

zerrin_gs
canım falım sakız çiğnemiyorum ama çıkan dörtlükleri azda olsa hatırlıyorum tam senlik hatta şöylede düşünüyorum demekki bu arkadaş çok falım sakız çiğnemiş dörtlükleri ezberlemiş gibi bir izlenim bıraktın bende ne diyeyim kii
seninle tartışmaya hiç niyetim yok...anlamayan birine anlatmaya calışmak sadece zaman kaybı olur:D EmRe AydIn 1 numara...

abdullah_35
albümündeki bütün şarkıları dinleyebildiğim nadir kişilerden. şarkı sözleri farklı ve hoş, şarkı söyleyiş şekli de farklı ve hoş..
sana fazlasıyla katılıyorum ....

aslı_çilekeş
03-05-2007, 21:35
yaaaa emree çokkkkkkkkkkkkkkkk tatlı birisi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bitiyorum ben o'na bir canlı performansı var allahım ya görmeniz lazım o kdr güzel kii...

hem çok mütevazı hem de çoook ne bileyim işte o çok farklı =)

o'na hastayım
o'na bitiyorum
o'nu seviyorum
o'nun sesine,duruşuna,bakışına,gözlerine,saçlarına,krava tına,gömleyine,her şeyine aşığım...

canım emre'mm seni çooooooooooook seviyorum =)

ya hem şarkısında da dikkat ettiyseniz benim adımı söylüyor

-Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın ASLIM- derken ASLIM'ı daha da böyle hissederek okuyor =)
sizce bu basit bi tesadüf mü =)

tüm albümü acayip güzel ama ben en DAYAN YALNIZLIĞIM'ı seviyorum ama tüm albüm çooooooooooooooooooooooooooook güzel...

fotofot
03-05-2007, 21:35
forumun başlığında bu belirtilmiş mi?Ya da lütfen iyi yorumlar denilmiş mi?Kuru bir emre aydın yazılmış yani bu onun hakkında yorum yapabileceğimiz anlamına geliyor bende bu hakkımı kullanıyorum ve yorumumu yazıyorum....
o zaman edebınle konus.....

sevsah
03-05-2007, 21:36
seninle tartışmaya hiç niyetim yok...anlamayan birine anlatmaya calışmak sadece zaman kaybı olur:D EmRe AydIn 1 numara...
senle aynı duyguları paylaşıyorum anlamayana yani sana bişeyler anlatmak o kadar zorki uğraşmıyacam sizle ayrıca bişey söylüyecem EMRE AYDIN DAN NEFRET EDİYORUM abuk sabuk insan hahahhahahah

sevsah
03-05-2007, 21:37
fermantasyon canımmm arkadaşlara daha yazma bunlar onlara yeterrr ee onların psikolojik durumunuda düşünmek lazım

dayanyalnızlıım
03-05-2007, 21:39
senin bu uzun yorumuna bende birşey yazıyım ama emre midir nedir değmez hem kendini niye paralıyosunki altı üstü bi emre ufak tefek bişi zaten hem herkes emre aydını sevmek zorunda değil.forumun başında iyi yorumlarınızı bekliyoruz da yazmıyor bende bir emre aydın sevmeyen olarak yorumumu yazdım ama bakıyorumda yaran var galiba bu konuda çoşmaya çalışmışsın ama nafile evet yeni üyeyim fakat hem zeki hem matrax ı uzun zamandır takip ediyorum eski üye olup senin gibi sallama birini desteklemeye yeni üye olmayıda tercih ederim sana söylüyceğim tek şey var emre nin evi mecidiyeköy de istersen götürüyüm ama o seni kabul eder mi bilemem burda çoşmaya çalışmanla kalırsın....
ben kendimi paralamıyorum sadece senin gibilere laf anlatmaya çalışıyorum hem emre için herşeye değer evet emreyi herkes sevmek zorunda değil bunu en az elli kere söyledim biraz bakarsan görürsün ama hakaret etmek zorundada değilsin ayrıca benim yaram falanda yok kimin yarasının olduğu belli yani ayrıca aklından zorun var galiba ben senin için yeni üyesin bilmem ne diye bi yorumda yapmadım nerden uyduruyosun bunları bilmiyorum yani ne senin zekiliğin nede matraxı uzun zamandır dinlemen beni hiçbir şekilde ilgilendirmiyo kimse burda kendini yada bişeleri ispat etmeye çalışmıyo bu konunun zekilikle yada matraxı dinlemekle alakasıda yok ayrıca yok bide neymiş emrenin evi mecidiye köydeymişde gel seni götüriyimmiş bak bak sen kimsinki beni emreye götüreceksin üste çıkmak için saçmaladığın herhalinden belli

Lord
Ben Her Sanatçıyı Kolay Kolay Beğenmem Ama Emre Aydın Yorumu ve Çaldığı Gitarı İle Piyasadaki Birçok Sanatçıdan Kaliteli.. Hiç Olmazsa Şiir, Söz ve Beste Yapabiliyor.. Tartışmaya Gerek Yok. Beğenmeyen Dinlemez.

htckbrsk
emre aydının şarkılarını beğenerek dinliyorum
hatta ben bu sene bizim bahar şenliklerine gelir süper olur diyodm ama :(((
neyse ki s.f. var o da yeteeeeeeeeeeer :))

fotofot
03-05-2007, 21:40
senle aynı duyguları paylaşıyorum anlamayana yani sana bişeyler anlatmak o kadar zorki uğraşmıyacam sizle ayrıca bişey söylüyecem EMRE AYDIN DAN NEFRET EDİYORUM abuk sabuk insan hahahhahahah
ya bu Emre sevmeyen parazıt arkadasların hepsınde bı Turkce konusamama kelımelerı yanlıs telaffuz etme hastalıgı var yazık ya bence bıraz kıtap okuyun ondan sonra gelın tekrar konusalım cunku bu kadar Turkcesı bozuk kısılerle konusmaktan utanıyorum..ayrıca bu yasa gelmıssınız hala yanlıs konusuyosunuz dılımızı bu konuda da ayrına esefle kınıyorum sızı....

abdullah_35
03-05-2007, 21:40
EmRe AyDıN 1 NUMARA KABUL EDİN SİLDİ SÜPÜRDÜ MÜZİK PİYASASINI 2006 YILI ONUN YILI OLDU VE 2007 DE ONUN YILI OLACAK .::::)))

aslı_çilekeş
03-05-2007, 21:42
EmRe AyDıN 1 NUMARA KABUL EDİN SİLDİ SÜPÜRDÜ MÜZİK PİYASASINI 2006 YILI ONUN YILI OLDU VE 2007 DE ONUN YILI OLACAK .::::)))

2007'de 2008'de 2009'da 2010'da o'nun olacak =))

zerrin_gs
ya bu Emre sevmeyen parazıt arkadasların hepsınde bı Turkce konusamama kelımelerı yanlıs telaffuz etme hastalıgı var yazık ya bence bıraz kıtap okuyun ondan sonra gelın tekrar konusalım cunku bu kadar Turkcesı bozuk kısılerle konusmaktan utanıyorum..ayrıca bu yasa gelmıssınız hala yanlıs konusuyosunuz dılımızı bu konuda da ayrına esefle kınıyorum sızı....
mujukaaaaaaaaaaaa:)öptüm...:)

fotofot
[QUOTE=fermantasyon]benim öyle bir amacım yok ama galiba senin varmış varmış ki hala burda bu basit ve anlamsız şeyi uzatıyorsun sana söyleyebilceğim tek şey var ben yorum yapma hakkımı kullanıyorum ve senin yorumların yüzünden bundan vazgeçmiycem...[/QUO
canımmmmm ya:)yazık sana valla......benım amacım bellı ya benım bu sıtede tanıyan da tanır zaten...senın yorum yapma hakkın edep ve terbıye sınırlarını aşıyor...yazdıgın kelımeler terbıyenı de bellı edıyo zaten...

_duygu
03-05-2007, 21:48
emre aydın Televizyon Makinesine konuk olduğunda okan bayülgen onu köşeye sıkıştırmaya çalışmıştı; konuk olan başka bir mankenin yarı çıplak pozları hakkında yorum yapmasını isteyerek. emre aydın o anda bile duruşunu bozmadı, gerçekten seyircilerin gülmesine aldırmadan ama hafif kızararak olayı geçiştirdi. bence takdiri hakeden bir davranış başkası olsa saçma sapan bel altı espriler yaparak olayı rezil ederdi...

fotofot
03-05-2007, 21:49
saçmalamıyorum çokda ciddiyim götürebilirim kapısında yatarsın emre nolur bir imza nolur emre yalvarıyorum... ayrıca evet şunu yazmayı unutmuşum gazi üniv.de konser veren kişiler arasında emre aydın da vardı sevenleri yani sizle yağmuru bahane ederekbuluşmadı fakat katılan diğer kişiler konsere çıktı....
ısıtıp ısıtıp aynı seyı soyluyosun:)emre yı sevmemek ıcın daha saglam gerekceler bul bence cunku ılla da dıyosun kı konusacagım ben camur atacagım..e konus tamam da gec bunu ya...

fotofot
03-05-2007, 21:50
bırcok bahanesı olabılır konsere cıkmamak ıcın...hasta olabılır mesela dı mı?ama sagduyu lazım tabı bunu anlamak ıcın...

fotofot
03-05-2007, 21:51
İllede iyi yorum mu yapmam lazım o zaman edebimle mi konuşmuş olurum bak gerçekten sıkıldım ben emre hakkımda istediğimi söylerim bu iyi yada kötü bana kalmış birşey bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum size saygı duyuyorum emre yi seviyorsunuz anladık ama bu konuda cok daha fazla şey söyleyebilirim sizin gibi uzatabilirim ama ben bunu istemiyorum....
hadı canım cok sagol o zaman ıyı aksamlarrrrrrrrr:)

abdullah_35
03-05-2007, 21:52
2007'de 2008'de 2009'da 2010'da o'nun olacak =))
aynen aynen harika bir kişiliği var emre aydının mütevazi olması en n çok hoşuma giden ..sadece müzik yapan biri

dayanyalnızlıım
03-05-2007, 21:52
saçmalamıyorum çokda ciddiyim götürebilirim kapısında yatarsın emre nolur bir imza nolur emre yalvarıyorum... ayrıca evet şunu yazmayı unutmuşum gazi üniv.de konser veren kişiler arasında emre aydın da vardı sevenleri yani sizle yağmuru bahane ederekbuluşmadı fakat katılan diğer kişiler konsere çıktı....
evet emrenin imzasını aldım ama senin düşündüğün gibi yalvararak senin gibi seviyesizce değil kendiside hayal edemeyeceğin kadar mütevazi bir insandır daha emreyi tanımıyosun bile arkasından atıp tutuyosun ve sevenlere saygısızca davranarak aşağılıyosun işte bu noktada kendini baya bi belli ediyosun ve sırf dediklerimle üste çıkayım diye saçmalıyosun

zerrin_gs
03-05-2007, 21:54
yeter artık...meyve veren ağaç taşlanır...yeter uzatmayınnnnnnnnnnnnnnnn.......................... ..............

fotofot
03-05-2007, 21:56
bak bu konuda haddini aşıyorsun sen hiçbir şekilde bana sağduyu sahibi değil gibi şeyler söyleyemezsin beni tanımıyorsun çünkü ben sadece bu konuya yorum yazmıyorum sadece bu konuda yokum birçok konuda varım ve bu konular sadece böyle şeylerle sınırlı değil...
ben senı tanımıyorum sen emre yı tanıyo musun da konusuyosun pekı?

fotofot
03-05-2007, 21:58
yeter artık...meyve veren ağaç taşlanır...yeter uzatmayınnnnnnnnnnnnnnnn.......................... ..............
haklısın canım uzatma cok anlamsız ama olumsuz yorumlar devam ettıgı surece uzayacak bu konu...

dayanyalnızlıım
03-05-2007, 22:01
söylediklerine cevap verirdim ama biraz öncede söyledim sıkıldım.
aman aman zahmet etme ne gereği var .zaten herkes anladı burda senin amacının ne olduğunu

sari_güller
03-05-2007, 22:03
çok seviyorum hele afili yalnızlığına bayılıyorum cep telefonum aranınca o çalıyo çok hoşuma gidiyoo

fotofot
03-05-2007, 22:05
yalnız sözü edilen kişi bir albümü olan biri ve tabikide okuyoruz bizde birşeyler bu yüzdende yorum yapıyoruz...fakat sen benim hakkımda en ufak bi fikre sahip olamazsın en azından sağduyu konusunda o yüzden diyorum ki burda haddini aşıyorsun....
hakkında en ufak bı fıkre sahıp olamamam ıcın senınle burda 1 saattır konusmuyo olmam lazımdı...haddımı bılırım ben sen meraklanma en azından gencecık bı ınsana bınlerce ınsanın gırdıgı bı sıtede anlamsız yakıstırmalar elestırıler yapmayacak kadar bılırım haddımı...

fotofot
03-05-2007, 22:07
evet benim burda bir amacım yoktu fakat bunu bir türlü anlamak istemediniz eğer tanınmak gibi bir amacım olsaydı evet emre yi çok seviyorum filan der ve emre hakkında söylenen her söze evet evet bencede diyerek katılırdım fakat ben bunu yapmadım amacım emre yi sevmediğimi belirtmekti ve bunu yaptım....
canım bu sıtede acılan emre aydın konusunda konuda emreyı begenenler degıl begenmeyıp olumsuz yorumlar yapanlar daha cok tanınıyor haberın olsun..acayıp carpıtıın olayı da tebrıkler ya....

dayanyalnızlıım
03-05-2007, 22:10
canım bu sıtede acılan emre aydın konusunda konuda emreyı begenenler degıl begenmeyıp olumsuz yorumlar yapanlar daha cok tanınıyor haberın olsun..acayıp carpıtıın olayı da tebrıkler ya....
aynen semacım ya boşver zaten yakında banlanır huzur bozmaktan diğerleri gibi

fotofot
03-05-2007, 22:15
aynen semacım ya boşver zaten yakında banlanır huzur bozmaktan diğerleri gibi
haklısın canım cevap vermeyecegım artık konussun ya bosver ne ılk ne son...

abdullah_35
03-05-2007, 23:58
EMRE AYDIN IN MAYIS AYI KONSER PROGRAMI..

* 07 Mayıs - Işık Koleji
* 10 Mayıs - Adana Konseri
* 11 Mayıs - Diyarbakır Konseri
* 14 Mayıs - İstanbul Konseri
* 15 Mayıs - Mersin Konseri
* 16 Mayıs - Gaziantep Konseri
* 17 Mayıs - Kayseri Konseri
* 19 Mayıs - Datça Konseri
* 20 Mayıs - Ayvalık Konseri
* 25 Mayıs - İstanbul Konseri

noumanga17
04-05-2007, 15:36
"ADAY ADAYLARINDAN, "İLK ÜÇÜ",
INTERNET ÜZERİNDEN SİZ BELİRLEYİN!

15 Mayıs 2007 tarihinde Olivium Outlet Center'de gerçekleştirilecek olan MGD 14. Altın Objektif Ödülleri 2006 "Aday Adayları" arasından, Internet üzerinden yapılan oylamada, kategorilerinde en yüksek oyları alan "ÜÇ ADAY", Altın Objektif Ödülü’nü kazanmak için finalist aday olarak yarışacaktır...

Her kategoriden 3 finalisti belirleyecek olan oylamada mgdmagazin.com üyeleri, her kategorideki favori adayına 24 saat içinde sadece 1 oy verebilme hakkına sahip olacaktır.

Favori adaylarınızın kazanma şansını yükseltmek için her gün destek olun.

MGD 14. Altın Objektif Ödülleri-2006 Aday Adayları için gelen toplam oy sayısı, oylama sayfasında yüzde olarak verilmektedir.

ÖNEMLİ NOT: mgdmagazin.com üzerinden yapılan Internet oylaması sadece Aday Adaylarının 3’e indirilmesine yöneliktir. Yapılan oylama sonucunda “İLK ÜÇ FİNALİST ADAY” arasına kalmayı başaranlar, ALTIN OBJEKTİF ÖDÜLÜ için, BÜYÜK JÜRİ tarafından, yeniden ve ayrıca bir değerlendirmeye tabii tutulacaklardır.

MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ"

emreaydın oylamada, 'Yılın Şarkısı' , 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Yorumcusu' , 'Yılın En İyi Bestesi' , 'Yılın En İyi Şarkı Sözü' kategorilerinde 4 dalda adaydır.

üye olup, oylarınızı verebilirsiniz arkadaşlar..

Gizlenmiş Aydınlık
04-05-2007, 15:53
Dün Mersin'deydi =)

Güzel Geçti =)

manga2002
04-05-2007, 15:54
Dün Mersin'deydi =)

Güzel Geçti =)
ben kırmızı cekedine asıgım acaba istesiem bana veririmi ? yaaaa

Gizlenmiş Aydınlık
04-05-2007, 16:02
ben kırmızı cekedine asıgım acaba istesiem bana veririmi ? yaaaa

Dün Takım elbise giymişti.. Yakışmıtı =)

Ayrıca neden bana soruyorsun ki.. Hee Manyagg..

manga2002
04-05-2007, 16:05
Dün Takım elbise giymişti.. Yakışmıtı =)

Ayrıca neden bana soruyorsun ki.. Hee Manyagg..
ne bilim sen hayranısısın yaaa evt dün mersindeydiii siyah giymişti dimi ben gelmedimm gelseydimde o kalabalıkta göremezdimm

dido_elay
04-05-2007, 16:06
ayyyy hastayım bu adama yaaa 24 saat emre aydın dinliyorum bıkmadım dinlemekten arkadaşlar artık kovuyo beni onlarıda bıktırdım birasçık napıyım yaaa şarkıları çok güzel kendisi ayrı bi yakışıklı zaten ona bi söz yok ;)))

emreaydın-
04-05-2007, 18:59
İstanbul FM Altın Ödülleri'nde en iyi çıkış;Emre Aydın

BlueJean'de üç dalda birinci;Emre Aydın

Dream Dergisi Yılın En İyileri Ödülleri'nde beş dalda birinci;Emre Aydın

Powertürk Müzik Ödülleri'nde en iyi çıkış;Emre Aydın

Galatasaray Üniversitesi'nde en iyi rock sanatçısı;Emre Aydın

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde yılın en çok beğenilen erkek sanatçı;Emre Aydın

Yuxexes'te yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçı;Emre Aydın

Bu mudur?

Budur..

(H)

SuluBoya
04-05-2007, 23:36
Dün Mersin'deydi =)

Güzel Geçti =)
Gerçekten de süperdi. =)

dayanyalnızlıım
06-05-2007, 17:42
09 Haziran - Ankirock Ankara Konseri

Yer : Ahlatlıbel Tesisleri - Ankara

Biletler:

14 Mayıs'a kadar İndirimli: 16,50 YTL

14 Mayıs'tan sonra: 21,50 YTL

manga2002
06-05-2007, 17:47
bence emre aydın video müzik ödüllerine adayken öbirleri bence aday olmasıydı iyi olurdu nasıl olsaa emre aydın ödüllerin hepsini alacak

acıkeş
06-05-2007, 17:50
16 Haziran:Gaziantep konseri

yer:Gaziantep Üniversitesi

saat: 21:00

dayanyalnızlıım
06-05-2007, 18:02
bence emre aydın video müzik ödüllerine adayken öbirleri bence aday olmasıydı iyi olurdu nasıl olsaa emre aydın ödüllerin hepsini alacak
e yani o belli bişey :))))

bu.cu
07-05-2007, 00:55
ya bu kadar gerilmenin anlamı yok açık konuşmak gerekirse bende emre aydın mı ne işte o adamı hiç sevmiyorum anlamsız anlamsız şarkı sözleri var bu yüzden bu adam benim ilğimi hiç ama hiç çekmiyo ayrıca bizim müzik marketimiz var bir allah kulunu tanımıyorum gelipte benden emre aydının albümünü alacam dediğini hatırlamıyorum
yorumlarini okumakta hayli zorlansam da (bozuk cumlelerden dolayi)anladigim kadariyla emreden nefret eden ve bu sebeple kendini emre severleri sinir etmeye adamisbir insansin sen de.
ortami germeye gerek yok deyip gerici seyler soylemissin.
soyle ki
eger anlamsiz sarki sozleri varsa daha anlamli sozler yazan insanlari dinleyin
ilginizi cekmiyorsa vceken insanlara gelip te ben bu adamdan neret ediyorum demeyin.
bu emre aydin forumudur seven de yazar sevmeyen de ama sanatciyi rencide etmeye luzum yoktur.
zira bu basta da soyledigim gibi ortami germekten baska ise yaramaz.
fikirlerinizi emre severlere dikte edemezsiniz.
kiskirtamazsiniz.
forumu kirletmekten baska ise yaramaz yaptiklariniz
ama

gunes balcikla sivanmaz

sizleri gordukce emreyi daha cok sahipleniyoruz biz.
sanirim muzik marketinize gelen insanlarin zevki farkli ya da etraf korsanci.
bu iddaa emrenin dinlenmedigini gostermez.
tekrar soyluyorum emre severler
bu kiskirtmalara gelmeyelim gerek yok meyve veren agac taslanir iste:)

fotofot
07-05-2007, 19:14
yorumlarini okumakta hayli zorlansam da (bozuk cumlelerden dolayi)anladigim kadariyla emreden nefret eden ve bu sebeple kendini emre severleri sinir etmeye adamisbir insansin sen de.
ortami germeye gerek yok deyip gerici seyler soylemissin.
soyle ki
eger anlamsiz sarki sozleri varsa daha anlamli sozler yazan insanlari dinleyin
ilginizi cekmiyorsa vceken insanlara gelip te ben bu adamdan neret ediyorum demeyin.
bu emre aydin forumudur seven de yazar sevmeyen de ama sanatciyi rencide etmeye luzum yoktur.
zira bu basta da soyledigim gibi ortami germekten baska ise yaramaz.
fikirlerinizi emre severlere dikte edemezsiniz.
kiskirtamazsiniz.
forumu kirletmekten baska ise yaramaz yaptiklariniz
ama

gunes balcikla sivanmaz

sizleri gordukce emreyi daha cok sahipleniyoruz biz.
sanirim muzik marketinize gelen insanlarin zevki farkli ya da etraf korsanci.
bu iddaa emrenin dinlenmedigini gostermez.
tekrar soyluyorum emre severler
bu kiskirtmalara gelmeyelim gerek yok meyve veren agac taslanir iste:)
sonuna kadar katılıyorum canım haklısın...:)

casicenter
07-05-2007, 19:17
Ben Emre Aydinla Röportaj Yaptim Hehehe....... Ay Canim Benim Yaaa Yanimda Oturdu Yakindan Daha 1 Tatli Hayatimin En Güzel Yarim Saatiydi

gcguess
07-05-2007, 19:43
emre aydın iyide anlamsız yere r leri s gibi s leri r gibi söylemisne kafam takılıyo ama ses iyi yorum iyi

bu.cu
08-05-2007, 01:28
emreaydin
"ankirock"ta

9 haziran cunartesi
ahlatlibel tesisleri

biletler 14 mayisa kadar indirimli 16,50
14 mayis'tan sonra 21,50 ytl

tunc988
08-05-2007, 03:49
şu anda şarkısını dinliyorum - sen anlarsın

emreaydın-
08-05-2007, 14:14
Tekrar söylüyorum;"Sen Anlarsın" Emre Aydın'ın şarkısı değil!

;)

casicenter
08-05-2007, 14:16
o sarkı onun degil önemli duyuru!!!!!!!!!onun ismini kullanan baska 1 emre internetten sarkı cok indirilsin diye yaptığı 1 şey.......

dayanyalnızlıım
08-05-2007, 16:43
o sarkı onun degil önemli duyuru!!!!!!!!!onun ismini kullanan baska 1 emre internetten sarkı cok indirilsin diye yaptığı 1 şey.......
ki buda emrenin ne kadar çok dinlendiğini gösterir

dayanyalnızlıım
08-05-2007, 16:56
[İPTAL ] 11 Mayıs - Diyarbakır Konseri

Tarih : 11 Mayıs 2007 - Cuma
Saat : 21:00
Yer : Dicle Üniversitesi

Bu Konser Elde Olmayan Sebepler Nedeni İle İptal Edilmiştir.

emreaydın-
08-05-2007, 17:04
[İPTAL ] 11 Mayıs - Diyarbakır Konseri

Tarih : 11 Mayıs 2007 - Cuma
Saat : 21:00
Yer : Dicle Üniversitesi

Bu Konser Elde Olmayan Sebepler Nedeni İle İptal Edilmiştir.
İçimdeki ses bunu söyleyip duruyordu..
Ve şimdi gerçek oldu..

ışıltılı
08-05-2007, 17:08
ARKADAŞLAR

istanbul
marmara universitesi
bahar şenliklerine sanırım 24.05.2007

akşam 20.00

emre aydın konseri var

bekliyoruz zekirdekçileri...

Bİlet 9 YTL

HADİ KONSEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

_keebus_
08-05-2007, 20:55
09 Haziran - Ankirock Ankara Konseri

Yer : Ahlatlıbel Tesisleri - Ankara

Biletler:

14 Mayıs'a kadar İndirimli: 16,50 YTL

14 Mayıs'tan sonra: 21,50 YTL

Konser saat kaçta bir bilginiz var mı?

dilekkk
08-05-2007, 21:02
bende davet etmiştim arkadaşları zekten gelen olmamıştı...bizde arkadaşlarla gittik çok güzel herkes gitsin pişman olmayın sonra..

emreaydın-
10-05-2007, 09:49
Dün Kral TV Geleneksel Video Müzik Ödülleri'nin galası vardı..
Emre Aydın iki dalda adaydı;
-En iyi klip
-En iyi çıkış yapan sanatçı
En iyi klip ödülünü Serdar Ortaç aldı;üzüldüm..
En iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü Murat Boz aldı;daha da üzüldüm..
Sinirle kapattım televizyonu,o adamın sahneye çıkmasını beklemeden..
"Maximum,minimum" diye şarkı yapan bir adam,sizce hakediyor muydu?
Kesinlikle hayır..
O adama nefretim bir kat daha arttı!
Murat Boz'muş!
Peh!

emreaydın-
10-05-2007, 09:50
Türk müziğinin en kaliteli ve en yeni kliplerinin yer aldigi Powertürk TV'de, hafta boyunca hergün yayınlanan Kulis programıyla, video kliplerin kamera arkası görüntülerini izleyeceksiniz… Sevdiğiniz sanatçıların hayatlarına Powertürk TV penceresinden bakıp, video kliplerin nasıl çekildiğine tanık olacaksınız...

HAFTANIN KONUĞU:

GRIPIN & EMRE AYDIN - SENSİZ ISTANBUL'A DÜŞMANIM (7 - 13 Mayıs)

YAYIN SAATLERI
Pazartesi 08:25 // 13:25
Salı 10:25 // 17:25 // 21:55
Çarşamba 14:25
Perşembe 11:25 // 20:55
Cuma 09:25 // 15:25
Cumartesi 16:25
Pazar 10:25

dido_elay
10-05-2007, 10:11
-En iyi klip
Kesinlikle hayır..
Murat Boz'muş!
Peh!

evet yaaa bende izledim çok üzüldüm ya o şarkıya ödül verilirmi hiç yaaa çok sinirim bozuldu.Murat Boz'a maksimum şarkısı yüzünden gıcık oluyordum bide ödül alınca sinirim daha da arttı aynı görüşteniz kardeş napalım önümüzdeki ödüllere bakıcaz:(((

fotofot
10-05-2007, 13:43
üzülmeyin arkadaşlar emre bızım gonullerımızın bırıncısı orda ödül alsa n'olur almasa n'olur biz biliyoruz ki o en iyisi....:))))

witch_26
10-05-2007, 13:46
ya bende sinir oldum akşam en ii video klip ödülünüde serdar ortaç aldı daha neler! murat boz' la emre aydın ı kıyaslayamıyorum bile adam yakışıklı diye millet oy atmış benim emre aydın'a attığım sms'ler helal olsun...

i_run_each_team
10-05-2007, 13:58
Türk müziğinin en kaliteli ve en yeni kliplerinin yer aldigi Powertürk TV'de, hafta boyunca hergün yayınlanan Kulis programıyla, video kliplerin kamera arkası görüntülerini izleyeceksiniz… Sevdiğiniz sanatçıların hayatlarına Powertürk TV penceresinden bakıp, video kliplerin nasıl çekildiğine tanık olacaksınız...

HAFTANIN KONUĞU:

GRIPIN & EMRE AYDIN - SENSİZ ISTANBUL'A DÜŞMANIM (7 - 13 Mayıs)

YAYIN SAATLERI
Pazartesi 08:25 // 13:25
Salı 10:25 // 17:25 // 21:55
Çarşamba 14:25
Perşembe 11:25 // 20:55
Cuma 09:25 // 15:25
Cumartesi 16:25
Pazar 10:25

Çook sağol bugün izleyemem ama yarın mutlaka izleyeceğim!

bu.cu
11-05-2007, 00:01
-En iyi klip
Kesinlikle hayır..
Murat Boz'muş!
Peh!

ben izleyemedim
emreaydın'ın hakkıydı bence de ama söz konusu kral yv olunca
o kadar da üzülmüyor insan...
benim merak ettiğim serdar ortac o çalıntı klipleriyle nasıl ödülü alır?
neyseee...
önümüzdeki maçlara bakacagız artık...:)