PDA

Tüm Versiyonu Göster : kızlar bildiğiniz ne varsa yazın...

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:05
saçlarımı uzatmak istiyorum, ama hızlı bir şekilde varmı bilinen bir yöntem?? yada denenmiş ve olumlu sonuç alınmış ilginç çözümleri bekliyorum

aslıyivrum
11-11-2009, 18:07
Hızlı çözümü varsa vallahi ben de istiyorum:D:D

ZKC_EBRU
11-11-2009, 18:08
Valla hiç bilmem,anlamam güzellik iksirlerinden. :P
Şunu buna kat,yoğur,devşir falan. :)

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:09
Hızlı çözümü varsa vallahi ben de istiyorum:D:D

dimi yanii buna bi çzöüm bulalım uzasın saçlarımız=)

colourofthenight
11-11-2009, 18:09
Kafaya takarSan uzamaz :D

Bellaculen
11-11-2009, 18:24
saçlarının uçlarını kuaförde haftada 1 kestir faydası olcaktır;)

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:25
saçlarının uçlarını kuaförde haftada 1 kestir faydası olcaktır;)

sakın daha çok kısalmasın:) saç uctan uzamıyo bildiğim kadarıyla:)

zeynepcix
11-11-2009, 18:28
badem yağı çok etkili... arakadaşım perçemlerini yakmıştı.resmen saç kalmamıştı önnde ama badem yağı kullandı ve 2 hafta sonra perçemleri göz hisasına geldi.. yada çıtçıt kullan ben öyle yapıom

neminarin
11-11-2009, 18:28
"yiyip yiyip s.çma" şeklinde bir öneri acaba saçların hızlı uzaması konusunda işe yarar mı bilemiyorum? :) deneysel öğrenme yöntemini kullansak da şu işe bi açıklık getirsek. ;d

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:29
badem yağı çok etkili... arakadaşım perçemlerini yakmıştı.resmen saç kalmamıştı önnde ama badem yağı kullandı ve 2 hafta sonra perçemleri göz hisasına geldi.. yada çıtçıt kullan ben öyle yapıom

badem yağını hergün mü sürmeliyim? ne kadar bekletiyim? çıt çıtlarım var ama ben doğal olsun istiyorum...hem saçlarım çok gür çıt çıtlar az kalıyo, ama fazla çıtçıt takıncada kafamda yer kalmıyo:(

aslıyivrum
11-11-2009, 18:31
Şu çıt çıt meselesini ben de düşündüm çıt çıt mı alsam ki:)

zeynepcix
11-11-2009, 18:31
evet her gün.. sabah akşam sürüyosun diplerini.. ama hafif yağlı görüntü olabiliyor.bu yüzden her gece saçını yıkamalısın.. akşamdan bademyağını sürdükten en az 4 saat sonra yıkayabilrsn

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:32
çıt iyi hoşta kullandıkça düzleştirici gibi işleme tabi tutula tutula azalıyo, dökülenin yerine yenisi çıkmıyoki

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:33
evet her gün.. sabah akşam sürüyosun diplerini.. ama hafif yağlı görüntü olabiliyor.bu yüzden her gece saçını yıkamalısın.. akşamdan bademyağını sürdükten en az 4 saat sonra yıkayabilrsn

hımm deneyeceğim bunu teşekkür ederim=)

zeynepcix
bişey değil ;)

aslıyivrum
çıt iyi hoşta kullandıkça düzleştirici gibi işleme tabi tutula tutula azalıyo, dökülenin yerine yenisi çıkmıyoki
Evet onu ben de düşündüm o yüzden kararsızım:))

AyL.
11-11-2009, 18:35
bende bu tür iksikleri 2 gün uyguluyorum sonra yapmaya üşeniyorum buda gıcık bi durum :/

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:35
bence hiç alma ilk heves güzel ama doğal olmuyo herkes aa saçın ne güzel uzun diyo ee sende çıt çıt diyosun, yada başka biri aa saçın çıtçıtmı diye soruyo? kem kümm evet diyosun..ama bidee hayır kendi saçım demek var=) ben bunu istiyorummmm

zeynepcix
11-11-2009, 18:36
bnde sıkılınca bırakıyom çok üşeniyom. :D zaaten belimdelerr ama çok kırığım var !bide çıtçıtlar gerçektende çok yıprandı ve azaldı

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:36
bende bu tür iksikleri 2 gün uyguluyorum sonra yapmaya üşeniyorum buda gıcık bi durum :/

tabi üşenmeden yılmadan yapmak lazım:) bakalım ben ne kadar yapabilicem

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:37
bnde sıkılınca bırakıyom çok üşeniyom. :D zaaten belimdelerr ama çok kırığım var !bide çıtçıtlar gerçektende çok yıprandı ve azaldı

yaa ne güzell belinde saçların, benim belime gelmesi için 15 cm daha uzaması lazım ama önlerde en az bi 25, 30 cm uzamalı

zeynepcix
11-11-2009, 18:42
yaa ne güzell belinde saçların, benim belime gelmesi için 15 cm daha uzaması lazım ama önlerde en az bi 25, 30 cm uzamalı

öyle diyosunama bende kısaltmayı düşünüyorumm..çok zor oluyo onları hergün düzleştirmek ve ya artık her ne yapıyosam.. yüzüm yuvarlak hangi model gider bana ?

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:44
eminim bir heves bu kısaltma işlemi bence bu süreci yavaş yavaş yapmalısın, yuvarlaksa yüzün en güzeli katlı bir model güzel gider, benimde yuvarlak ama işte mrk saldım uzun saça belimde savurmadan kestirmem:)

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:49
bişey buldummm şuan paylaşayım, turpu rendeleyip 2 yaprakta marulu 4 - 5 bardak suyun içine atıp 20 dk kaynatıp, süzüp saçımızı bu suyla yıkayıp 1 saat beklettikten sonra tekrar yıkarsak saçımız hızlı bir şekilde uzarmış..acaba bunuda mı densem??umarım doğrudur

zeynepcix
11-11-2009, 18:49
eminim bir heves bu kısaltma işlemi bence bu süreci yavaş yavaş yapmalısın, yuvarlaksa yüzün en güzeli katlı bir model güzel gider, benimde yuvarlak ama işte mrk saldım uzun saça belimde savurmadan kestirmem:)

saçımda zaten kat perçemim var..saçım kalın olduğundan dolayı da yavaş uzuyo..o yüzden çok kısa kestirmem.. gögüs hizasında düşünüyorum..

zeynepcix
11-11-2009, 18:51
bişey buldummm şuan paylaşayım, turpu rendeleyip 2 yaprakta marulu 4 - 5 bardak suyun içine atıp 20 dk kaynatıp, süzüp saçımızı bu suyla yıkayıp 1 saat beklettikten sonra tekrar yıkarsak saçımız hızlı bir şekilde uzarmış..acaba bunuda mı densem??umarım doğrudur

evet doğru onu ben yapmştım.. şu anda hiç aklıma gelmedi :S ama saçını kayganlığı gidiyo bunuda koruyucu serumlar yada kremlerle gideriyosun zaten :D

kırmızıjelibon
11-11-2009, 18:53
evet saçını fazla kısaltma bencede:) saçın kayganlığı gidiyo derken sağlıksız bir uzama mı gerçekleşiyo? çok soru sordum ama gerçekten hızlı uzatıyomu?

zeynepcix
11-11-2009, 18:58
hayır saçını beslediği için saçının dipleri kalınlaşıyo ve sertleşiyo zaten bu şekilde saçın uzuyo...kısaca sağlıklı uzuyo.. sertleştiği için krem kullabilir ve saçını yumaşatabilirsinn

işine yararlar inşallah.. bn çıkıyorum bb

kırmızıjelibon
11-11-2009, 19:06
teşekkürler by by:)

blue_rose
11-11-2009, 19:27
inat insanın saçı uzamaz derler doğrumu acaba:)

m.e.r.v.e.e
11-11-2009, 19:45
her gün yıka soguk suyla ..

ALOE VERA
11-11-2009, 19:57
Aslında saçın cinsinden kaynaklanan bir durum... Benim saçlarımda çabuk uzuyor örneğin hiç bir şey uygulamıyorum bunun için...

Ancak bademin içinde çinko vardır ve çinko dökülen saçlara iyi geldiği gibi saçın çabuk uzamasınada yardımcı olur. O yüzdendir ki her banyo-duş öncesi saçına badem yağı sür ve 20 dakika beklet ardından yıka... Ve günde birkaç tane badem tüketmen de iyi olur...

blue_rose
11-11-2009, 20:07
bide derler ya Saç sefadan tırnak cefadan uzar.

blue_rose
11-11-2009, 20:08
her gün yıka soguk suyla ..

her gün soğuk suyla yıkasında bit düşşün hemi:)

m.e.r.v.e.e
11-11-2009, 20:25
her gün soğuk suyla yıkasında bit düşşün hemi:)

alakası bile yok ...
soguk su saç diplerini canlandırır saça öyle bi parlaklık verirki dene derim .
bitle ne alaka hala bi bag kuramadım asıl yag sürünce bitlenme olasılığı soguk suya oranla daha fazla deil mi ???

Tuuğbaa
11-11-2009, 20:27
saçın karakterine bağlı
bnmki cabuk uzar mesela ama hergun yıkarım o da yaglanmasına neden oluyor.
bi gun yıkamazsan sacın pis gözukuyor

beslenme_çantası
11-11-2009, 20:42
bide derler ya Saç sefadan tırnak cefadan uzar.

Bilirim bu sözü, ben de her ikisi de var.

Sefalı mıyım cefalı mı anlayamadım :))

avakado1
11-11-2009, 20:43
ısırgan özü otlu şampuan tabiki(ama her ısırgan otlu yapmıyo bunu) saçlarım şuan reklamlardaki kızlar gibi olduu ^^

HAYALETT
11-11-2009, 21:34
Nisan yağmurunda saf saf dolaş ,uzar:))

tilkiselim
11-11-2009, 21:37
saçlarımı uzatmak istiyorum, ama hızlı bir şekilde varmı bilinen bir yöntem?? yada denenmiş ve olumlu sonuç alınmış ilginç çözümleri bekliyorum

parana kıy kaynak yaptır ama hiç önermem. Kız arkadaşım yaptıracakcı yaptırtmadım. Ben başkasının saçını okşamam dedim xD

didemperi
11-11-2009, 21:38
sakın daha çok kısalmasın:) saç uctan uzamıyo bildiğim kadarıyla:)
:))))))))))))) süper tespit tebrikler

iplikipek
11-11-2009, 21:39
Arkadaşımda çam özü kullanıyor. Belli bir miktarda sampuanının içine koyuyor saçları baya güçlendi ve hızla uzadı :)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:00
ay tırnaklarım çok uzuyo sanırım cefa çekiyorum farkında olmadan:) ama bu söz doru valla

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:01
Arkadaşımda çam özü kullanıyor. Belli bir miktarda sampuanının içine koyuyor saçları baya güçlendi ve hızla uzadı :)

evet bunu denicem az önce babama sipariş verdim alsın diye

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:01
parana kıy kaynak yaptır ama hiç önermem. Kız arkadaşım yaptıracakcı yaptırtmadım. Ben başkasının saçını okşamam dedim xD

hintli bi kadına ait çıt çıtlarım var, sevgilimde aynen bunu dedi:)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:03
:))))))))))))) süper tespit tebrikler

peeeeffffffff

tilkiselim
12-11-2009, 01:07

sevgilini benim yerime tebrik et xD

disloyal
12-11-2009, 01:12

Sen ne matrak bi insansın öldüm gülmekten..:):)

bluishh
12-11-2009, 01:14
Kuaförümün söylediği saçlarımın stresten uzamadığı , Bir süre görmeyen herkes saçlarını mı kestirdin diyo , halbüsem kestirmiyorum ki .) aynı yerinde sayıklıyo sanki saçlarım :/

Stresten uzak dur :)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:14
Sen ne matrak bi insansın öldüm gülmekten..:):)

bu kadar gülüncek ne var peki?

disloyal
12-11-2009, 01:16
bu kadar gülüncek ne var peki?

Ooow kızdınız sanırım tamam gülmüyorum..
Yoo hoşuma gitti konu ve yorumlarınız..:)

baharhatce
12-11-2009, 01:17
kavanozun içine has zeytinyağını yarısını dolduracak şekilde koy içine soğan kabuğu ve bi kaç diş sarımsak ilave et 15-20 gün beklet ağzını kapatarak tabii.. bekleme işlemi bittikten sonra saçına özellikle diplerine iyice sür hatta yedir (: başını bone ile sar 30 dk. bekle sonra yıka bu işlemi kavanozdaki hazırladığın malzeme bitene kadar yap ama kesin yap aksatma sonra gör saçlarını ;)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:18
Ooow kızdınız sanırım tamam gülmüyorum..
Yoo hoşuma gitti konu ve yorumlarınız..:)

yok neden kızayım sonuçta konu açmışsam tüm eleştirileri hoşgörülü bi şekilde karşılamam gerekir. sadece mrk ettim yazdığımdan ne anladınızda gülmekten öldünüz??

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:19
kavanozun içine has zeytinyağını yarısını dolduracak şekilde koy içine soğan kabuğu ve bi kaç diş sarımsak ilave et 15-20 gün beklet ağzını kapatarak tabii.. bekleme işlemi bittikten sonra saçına özellikle diplerine iyice sür hatta yedir (: başını bone ile sar 30 dk. bekle sonra yıka bu işlemi kavanozdaki hazırladığın malzeme bitene kadar yap ama kesin yap aksatma sonra gör saçlarını ;)

ayy kokudan ölmem dimi?:) ama denicem bunuda uzatabiliyimde ne varsa denerim ::) teşekkürler

tükenirkalem
12-11-2009, 01:23
çam terebenti harika bişey zaten arkdaşlar yazmış...
çok fazla düzleştirici kullanma saçların uçlarından illaki yanar ve kırılır...

ben ayda bir zeytin yağıyla badem yağını karıştırıp saçıma sürüyorum baya iyi geliyor...(saçlarım belime geliyor şu anda üç sene önce omzumunda üstündeydi)

ha birde bak bu çok önemli..
kremsiz şampuan kullan krem saç diplerini yakar...
saç kremin ayrı olsun mutlaka ve kesinlikle diplerine değmesin...

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:28
çam terebenti harika bişey zaten arkdaşlar yazmış...
çok fazla düzleştirici kullanma saçların uçlarından illaki yanar ve kırılır...

ben ayda bir zeytin yağıyla badem yağını karıştırıp saçıma sürüyorum baya iyi geliyor...(saçlarım belime geliyor şu anda üç sene önce omzumunda üstündeydi)

ha birde bak bu çok önemli..
kremsiz şampuan kullan krem saç diplerini yakar...
saç kremin ayrı olsun mutlaka ve kesinlikle diplerine değmesin...

saç kremini sadece diplere kullanıyorum evet, benimde omzumu bayağı geçkin ama hep nedense bu boyda kalıyo, kırılıyo kestiriyorum ama artık sağlıklı bir şekilde belime kadar uzatmak istiyorum. saç düzleştiricisiz hayat zor:) ama sık kullanmamalıyım

baharhatce
12-11-2009, 01:29
ayy kokudan ölmem dimi?:) ama denicem bunuda uzatabiliyimde ne varsa denerim ::) teşekkürler

bana güven saçın uzamakla kalmıycak gürleşicekte :)) ama kokusuna katlancaksın artıkım biraz kötü kokuo :))

tükenirkalem
12-11-2009, 01:34
saç kremini sadece diplere kullanıyorum evet, benimde omzumu bayağı geçkin ama hep nedense bu boyda kalıyo, kırılıyo kestiriyorum ama artık sağlıklı bir şekilde belime kadar uzatmak istiyorum. saç düzleştiricisiz hayat zor:) ama sık kullanmamalıyım

saç kremini diplere KULLANMA canım:) uçlarına kullan...
ya ben bu saç konusunda baya bişeyler araştırdım...
her saçın bi uzama kapasitesi olurmuş mesela senin omuzlarına kadar,,kendini yırtsanda omuzlarından daha uzun olmaz...
ha birde her saçındinlenme dönemi var iki ü. ay kadar uzamaz sonra devam eder...
bende çok düzelştirici kullanırdım haftada 3kere falan...
ama artık saçlarımı yıkıyorum yastığıma havlumu serip yatıyosum sabahdalgalı oluyo saçbakım kremiyle mıç mıç yapıyorum baya güzel oluyo..su dalgası...
yada saçlarımı yıkadıktan sonra lavanta suyu döküyorum sabah kalktığımda çok güzel oluyo elektriklenmemiş hafif kabarık su dalgası çok güzel:D
lavanta suyu saçın doğal şekli neyse onu veriyo...

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:36
saç kremini diplere KULLANMA canım:) uçlarına kullan...
ya ben bu saç konusunda baya bişeyler araştırdım...
her saçın bi uzama kapasitesi olurmuş mesela senin omuzlarına kadar,,kendini yırtsanda omuzlarından daha uzun olmaz...
ha birde her saçındinlenme dönemi var iki ü. ay kadar uzamaz sonra devam eder...
bende çok düzelştirici kullanırdım haftada 3kere falan...
ama artık saçlarımı yıkıyorum yastığıma havlumu serip yatıyosum sabahdalgalı oluyo saçbakım kremiyle mıç mıç yapıyorum baya güzel oluyo..su dalgası...
yada saçlarımı yıkadıktan sonra lavanta suyu döküyorum sabah kalktığımda çok güzel oluyo elektriklenmemiş hafif kabarık su dalgası çok güzel:D
lavanta suyu saçın doğal şekli neyse onu veriyo...

harikasın canım ya bunların hepsini not alıyorum valla:) bu arada ben uçlarına sürüyorum sadece diyecğime diplerine yazmışım:)

tükenirkalem
12-11-2009, 01:38
harikasın canım ya bunların hepsini not alıyorum valla:) bu arada ben uçlarına sürüyorum sadece diyecğime diplerine yazmışım:)

bişey değil canım
umarım saçında boya yoktur:)
başka bi sorun olursa sor:)

not:lavanta suyu dediğim otunu kaynatıp soğumasını bekliyosun,,gidipte lavanta suyu arama:D

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:40
ama saçımda boya var:( tamam tamam anladım otundan yapılcağını=)

tükenirkalem
12-11-2009, 01:43
ama saçımda boya var:( tamam tamam anladım otundan yapılcağını=)

valla boya saçları kurutur dolayısıyla kuru saç daha çabuk kırılır..
sonraaa kuru saç diğer saç tiplerine göre daha zor uzar falan filan...
boyadan vazgeç bence...

aaaa bide saçını çok sık yıkama en fazla iki günde bir...sonuçta kimyasal bişey iampuan ne kadar kaliteli olursa olsun fazlası zarar...

dubluve
12-11-2009, 01:50
pilav ye , sık sık yıka , ıslakken tara

uzamazsa sende bir sorun var demektir :p

kırmızıjelibon
12-11-2009, 01:55
:))))))))))))))))))

dubluve
12-11-2009, 01:58
demek komik geldi heee ozaman saçlarının ucuna dumbell (dambıl) tak yer çekiminden etkilenecektir =)))))))))

pilavda ciddiydim :/

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:01
demek komik geldi heee ozaman saçlarının ucuna dumbell (dambıl) tak yer çekiminden etkilenecektir =)))))))))

pilavda ciddiydim :/

ay komik geldiğinden değil çözümler arttıkça mutlu oldum:) alınma hemen, pilavı hiç düşünmedim bak, bizim evde 2 ayda bi kere pişer annemde ve babamda kolestrol olduğu için dokunduğundan yemezler. ee malum bi ben kalıyorum bana görede pilav pişirmez annem, bende yiyemiyorum:(

dubluve
12-11-2009, 02:03
ay komik geldiğinden değil çözümler arttıkça mutlu oldum:) alınma hemen, pilavı hiç düşünmedim bak, bizim evde 2 ayda bi kere pişer annemde ve babamda kolestrol olduğu için dokunduğundan yemezler. ee malum bi ben kalıyorum bana görede pilav pişirmez annem, bende yiyemiyorum:(

yoo bozulmadım bozulsam cevap yazmazdım =)

ozaman kendi pilavını kendin pişireceksin hem canlı çıkar hemde çabuk uzar bu sene bizde fazla pilav yemediğimiz için benim saçlarda uzamadı :/

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:06
eh madem pilav yiyelim bu kışta:) kilo yapmaz dimi, bünyem alışık değil öle şeylere, saçım uzun , topik bişi olmiim sonra

dubluve
12-11-2009, 02:08
fazla yağlı yapmazsan kilo almazsın hatta suyun içine at yağsız yap zaten yanında ekmek te yemezsin böyle yaparsan kilo bile verebilirsin :/

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:10
bencede tırnak cefadan saç sefadan uzuyo katılıyorum çünkü bizzat benim ablam kuaför :( o bile bi çare bulamadı saçımın uzamasına geriye tek bi sonuç kalıyo benim çok problemli sorunlu stresli biri olmam sanırım bundan uzamıyo saçlarım :/ bende herşeyi denedim ama yok yani sinir stres olunca ne yaparsan yap uzamaz

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:13
çin usulu:) tamam ben burdakilerin hepsini yapıcam ve ilerlemeleri yazıcam bakalım bana neler oluyoo:)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:14
bencede tırnak cefadan saç sefadan uzuyo katılıyorum çünkü bizzat benim ablam kuaför :( o bile bi çare bulamadı saçımın uzamasına geriye tek bi sonuç kalıyo benim çok problemli sorunlu stresli biri olmam sanırım bundan uzamıyo saçlarım :/ bende herşeyi denedim ama yok yani sinir stres olunca ne yaparsan yap uzamaz

bu yaşta yapma sinir stres fazla, tabi uzaktan demek kolay ama nebilim işte

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:20
bu yaşta yapma sinir stres fazla, tabi uzaktan demek kolay ama nebilim işte

ya ama benim malsf tek nedenim bu değil :D insanın ablası kuaför olmaya görsün saçımda denemediği renk kalmadık saçımda küstü tabi şuan ki haline kadar uzuyo gerisi yok zaten ablamda yeterince sinirli biri olmama yetiyo sakin olmak istiyorum ama ablamla kalıyoken daha çok beklerim ben saçımın uzamasını :)

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:20
bu arada konuyu çok iyi olmuş :D bilmediğim yöntemler varmış bende deniycen belki bi ihtimal uzar

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:24
ya ama benim malsf tek nedenim bu değil :D insanın ablası kuaför olmaya görsün saçımda denemediği renk kalmadık saçımda küstü tabi şuan ki haline kadar uzuyo gerisi yok zaten ablamda yeterince sinirli biri olmama yetiyo sakin olmak istiyorum ama ablamla kalıyoken daha çok beklerim ben saçımın uzamasını :)

ozaman şöyle yapalım; saçının uzamasını isteyenler buradaki yöntemleri uygulayarak sonuçları yazalım ve dahada farklı bilgilere sahip olanlarda ekleme yapsınlar

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:27

aslında ben bunu daha önce denedim ama 1 kere yaptım iğrençççç kokuyodu :D attım
bu hafta sonu yine yapıcam bakalım bu sefer kokusuna dayanırım heralde :)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:29
aslında şu turp yöntemi içinde çok harika bişi diyolar ama yrn denicem bende sanırım 2 güne bir yapmak lazımmış. bide entele otu diye bişey var ancak aktarlar zehirli ot diye satmıyolarmış

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:32
evet duydum o entele otunu zehirli diye ablam bana kullandırmadı saç uzatcam diye başına bi iş getircen komple alırsın eline saçlarını dedi :D korktum boşver o otu ya :D bildiğimiz zehirsiz yöntemleri deneyelim :)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:35
ama deneyenlerde var ve hiç bişi olmadığını söylüyorlar..başında yara olmucakmış, kullandığın kabı çöpe atacakmışısn, elinde eldiven olucakmış, bide buharını içine çekmicekmişisn...gözede dikkat...valla çok zor gerçektende sonuçta o suyla saçını yıkıcaksın valla sakarım saç için yeşil gözlerimden olamam:)

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:37
yani bende çok unutkanım yıkarken unuturum açarım falan :D gözüm yeşil değil ama sonuçta göz allah korusun kör olurum bide :D

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:39
ay neyse anti-sosyal biz deneyelimde yazalım buraya tabiki enteleyi değil:) ama kararlıyım yılbaşına kadar 5-6 cm uzamalı saçlarım

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:45
:D off en iyisi silmek :D yok sayın onu yazmadım öle bi yorum :P

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:46
bence sen boyama artık, ve yağ karışımlarını kullan saçın dinlensin biraz, eminim uzayacaktır

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:50
niye o kadar ayrıntı verdin:)belini geçti desen de anlayabilirdik kanımca yanlış mıyım:)

ayy ne bilim işte :D yazdım zaten saat kaç olmuş hem burdan ayrılamıyorum hem çizim yapıyorum ne yazdığımın farknda değilim xD pardon

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:52
bence sen boyama artık, ve yağ karışımlarını kullan saçın dinlensin biraz, eminim uzayacaktır

işte ablam olduğu sürece saçımı boyatmam imkansız nerdeyse :) ama bayadır boyamıyorum ne fön ne düzleştiricede yapmıyorum belki barışır diye bekliyorum ama bakalım ya zamanla görcez artık

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:53
hihihi:) eh ölçüyü anlatmak için tanımlama birazcık değişik olmuş ama sanırım bi an kız kıza konuştuğumuz için dikkatsiz bi rahatlık olmuş:) amaannn bu devride bunu bilmeyenmi var boşver ne olcak:)

spirittles angel
12-11-2009, 02:54
denemedim ama sarımsakta kökleri besleyip uzamasını sağlıyormuş. denemedim bilmiyorum.

anti_SOSYAL
12-11-2009, 02:56
:D en iyisi yorumu silmek ya ne yazdığımı okudum ben bile şaşırdım nasıl bişi olmuş o öle yemek tarifi gibi çok detaylı olmuş gerçkten kız kıza konuşuyoruz diye fazla rahat davranmışım :D

kırmızıjelibon
12-11-2009, 02:56
denemedim ama sarımsakta kökleri besleyip uzamasını sağlıyormuş. denemedim bilmiyorum.

olsun biz deneriz sen merak etme:)

Noescape
12-11-2009, 03:00
buldum :)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 03:00
sonunda:))

Noescape
12-11-2009, 03:04
hehe

ama çıksam mı acaba ..konular bana göre değil de :)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 03:09
olabilir bende yatıcam zaten:) sölemiştim sana göre değil diye.. herkese iyi gecelerr

tükenirkalem
12-11-2009, 03:18
ya öle herşeyide sürmeyin saçınıza hee kel kalırsınız valla....

beyhan__
12-11-2009, 12:47
Eğer istiyorsanız hala bir yöntemim var benim:) Enteleyi SAKIN denemeyin ayrıca.
Yönteme gelince; bir tutam sinamekiyi (aktarda bulabilirsiniz) 1 çay bardağı suda kaynatın, ılıyınca içine bir çay kaşığı badem yağı ve bir tane bemix ampul ekleyin. Ve tüm saçınıza yedirin bu karışımı. Bir saat sonra falan da yıkayın. Düzenli kullanımda etkisini mutlaka göreceksiniz, ben görüyorum:))

ozmos_deniz
12-11-2009, 13:01
2 adet e vitamini ampülü
2 adet bepannthen ampülü
çam terebentini
ve aktarın önerdiği yağlar

hafta bir uygula sonucu 1 ay sonra göreceksin :)

dip not : e vitamini ve bepanthen ampülü devlet karşılıyor yalnış anımsamıyorsam.sağlık ocağında saç için deyip yazdırabilirsin ;)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 14:38
evet denenip sonucu olumlu olan bi yöntem daha hepsini teker teker denicem:) rapunzel olmak istiyorum. şuan turplu suyla yıkadım saçımı beklemedeyim bakalım:)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 14:39
Eğer istiyorsanız hala bir yöntemim var benim:) Enteleyi SAKIN denemeyin ayrıca.
Yönteme gelince; bir tutam sinamekiyi (aktarda bulabilirsiniz) 1 çay bardağı suda kaynatın, ılıyınca içine bir çay kaşığı badem yağı ve bir tane bemix ampul ekleyin. Ve tüm saçınıza yedirin bu karışımı. Bir saat sonra falan da yıkayın. Düzenli kullanımda etkisini mutlaka göreceksiniz, ben görüyorum:))

tabiki tüm yöntemlere açığızz:)

dubluve
12-11-2009, 14:47
pişt jeli saç köklerine bir anda herşeyi yükleme ters tepebilir saçımı uzatacam diye kel kalma :P bir şeyi dene olmazsa 1-2 hafta sonra diğerine geç.hergün düzenli pilav yersen bu yöntemlere gerek kalmayacak emin ol :) kendimden biliyorum :)

uzak doğu kadınlarına bak hem güçlü hemde upuzun saçları var şampuan reklamlarında da onları tercih ediyorlar zaten :Pp

kırmızıjelibon
12-11-2009, 14:51
ayy kel kalırsam bide:) Allah korusun saçım uzuyo ama ben hızlı bir şekilde 15- 20 cm uzasın istiyorum:P tamam bugün pilav pişiricem kendime hatrın için :)

tükenirkalem
12-11-2009, 14:58
ayy kel kalırsam bide:) Allah korusun saçım uzuyo ama ben hızlı bir şekilde 15- 20 cm uzasın istiyorum:P tamam bugün pilav pişiricem kendime hatrın için :)

valla canım benim teyzem zamanında böle herşeyi denedi şimdiyer yer boşlk var saçlarında:s
tek bişey yap saçıona düzenli bi kaç ay memnun kalmazsan dierine geç...

dediim gibi benim saçlarım belime geliyr ve çok sağlıklı...
zeytin yağ badem yağı karıştırıp sürüyorum saçlarıma iki haftada bir
şampuanımda mutlaka çam terebenti oluyor...
bide yılda bir kuaförde saç bakımı yaptırıyorum o kadar...

tükenirkalem
12-11-2009, 15:04
ki belime geliyo dediğim boyumda uzun hee öle kısa boylu değilim 1.77boyum dolayısıyla sırtım falanda büyük:D
yaklaşık 50cm falan saçlarım

kırmızıjelibon
12-11-2009, 15:18
ki belime geliyo dediğim boyumda uzun hee öle kısa boylu değilim 1.77boyum dolayısıyla sırtım falanda büyük:D

ovvvvv süper bak şimdi kıskandım seni:) ama peki böyle olması için ne kadar zamana ihtiyacım var?

tükenirkalem
12-11-2009, 15:21
ovvvvv süper bak şimdi kıskandım seni:) ama peki böyle olması için ne kadar zamana ihtiyacım var?

valla canım benim saçlarım 3sene önce omuzlarımdaydı...
ama çok oynadım saçlarımla işte çok katlı kesim falan...
şimdi 6ayda bir uçlarından aldırıyorum..
aynı kuaföre gidiyorum tanıyo biliyo artık saçımısadece önüne oturuyorum ve kendimi ona teslim ediyorm...o da diyo uzatıyoruz saçlarını az alıcam falan diye...
benm saçımda boya yok iki senedir en fazla haftada bir kez düzleştiriyorm o dediklerimi falan yapıyorm işte o kadar...

aaaa bide tahta tarak kullanıyorum saçları daha parlak gösteriyo elektriklenmiyo daha az döküyo falan...

senin boyun kısaysa dediklerimi yaparsan falan birbuçuk senede uzar sanırım...

maşallah de nazar değmesin:D:D

aslıyivrum
12-11-2009, 15:28
Maşallah canım ya:D

kırmızıjelibon
12-11-2009, 17:16
maşallah tabikide:d boyum 1.65

çikolataaaa
12-11-2009, 17:23
benimde saçlarım çok güzel bayılırlar saçlarıma :)

tükenirkalem
12-11-2009, 17:25
maşallah tabikide:d boyum 1.65

saol canım:)

uzar uzar azcık sabret 5sene önce benim saçlarım 2cm falandı yani sen düşün:)

kırmızıjelibon
12-11-2009, 17:30
benimde saçlarım çok güzel bayılırlar saçlarıma :)

sanada maşallah ozaman

özgürlülürük
12-11-2009, 17:31
saç zaten hemen uzuyor bırak doğal doğal uzasın

eeminecikk
12-11-2009, 17:39
valla ben sabrımla omuzlarım da olan saçımı 4 yılda belimden aşağıya kadar uzattım ama 4 yıl kolay diiil beklemesi işte ... !

çikolataaaa
12-11-2009, 17:40
sanada maşallah ozaman

teşekkür ederim:)

tükenirkalem
12-11-2009, 17:41
valla ben sabrımla omuzlarım da olan saçımı 4 yılda belimden aşağıya kadar uzattım ama 4 yıl kolay diiil beklemesi işte ... !

ayyyy bende öle istiyorum yaaaa benimde belime geldi 3senede işte bi 10cm daha uzasa bana yeter...ama işte uzun boylu olunca ne kadar uzun olursa olsun çok belli olmuyo:Solsun uzatıncada çok güzel duruyo uzun boyda:D:D

kırmızıjelibon
12-11-2009, 17:47
ayy yılmı? bekleyemem okadar 3-4 ayda 20 cm uzamalı ama yaaa:'(

KaHv6
12-11-2009, 17:56
Yapıcağınız işlerm çok basit...
Saçlarınızı soğuk suyla yıkayın gözle görülür etki oluyo...
Ben 1 ay filan denedim 1 ayda 7 cm uzadı inanabiliyor musunuz :):)
Tavsiye ederim...
Bide ısırgan otu özlü şampuanlar var onlarda işe yarıyor...

:)

m.e.r.v.e.e
12-11-2009, 18:06
Tavsiye ederim...

dedikte bitlenirsin dediler :/ soguk su valla uzatıo..

kırmızıjelibon
12-11-2009, 18:18
Tavsiye ederim...

soğuk suda hasta olmim?

anti_SOSYAL
12-11-2009, 22:08
Tavsiye ederim...

cidden o kadar uzatıyo mu ya :D yani yada sadece doğal saçlar için mi geçerli bende boya falan varda soğuk suyla yıkarım problem değil ama :D saçın uzaması yerine hasta olmıyım bide

AslıM06
12-11-2009, 22:33
Isırgan otu özlü şampuan kullanıyorum aylardır ama bi faydasını göremedim henüz :/

hazalg
12-11-2009, 22:51
evet denenip sonucu olumlu olan bi yöntem daha hepsini teker teker denicem:) rapunzel olmak istiyorum. şuan turplu suyla yıkadım saçımı beklemedeyim bakalım:)

bnde aynısını denedim umarım işe yarar :)

Sunterra
13-11-2009, 00:57
misal ben saçımı 2008 ekimde kestirmiştim,bir daha da kestirmedim geçen seneden beri. uçları öyle kırıktı ki milletin kırıları 2ye ayrılır benimkiler 3e 4e :) baya da uzamıştı saçım. sonra saçlarım dökülmeye başladı kuaföre gittim ramaza bayramından bir iki gün önce. uçlarından aldırdım sadece minnacık. üstünden 1 ay bile geçmeden saçım öyle bir uzadı ki anlatamam. kuaföre gittim fön çektirmeye,kuaförüm de dedi ne çabuk uzadı senin saçın diye.
uzun süre saçını kestirmediysen azcık uçlarından aldır saçın canlanacaktır ve daha çabuk uzayacaktır.

kırmızıjelibon
15-11-2009, 23:08
misal ben saçımı 2008 ekimde kestirmiştim,bir daha da kestirmedim geçen seneden beri. uçları öyle kırıktı ki milletin kırıları 2ye ayrılır benimkiler 3e 4e :) baya da uzamıştı saçım. sonra saçlarım dökülmeye başladı kuaföre gittim ramaza bayramından bir iki gün önce. uçlarından aldırdım sadece minnacık. üstünden 1 ay bile geçmeden saçım öyle bir uzadı ki anlatamam. kuaföre gittim fön çektirmeye,kuaförüm de dedi ne çabuk uzadı senin saçın diye.
uzun süre saçını kestirmediysen azcık uçlarından aldır saçın canlanacaktır ve daha çabuk uzayacaktır.

saçlarımın uçlarında bi tane bile kırık yok:)

eccece
16-11-2009, 02:10
uzatmak değil de biraz da kalınlaştırsak şunları????

kırmızıjelibon
16-11-2009, 02:30
valla böylede kalınlaşıyo

eccece
16-11-2009, 03:23
valla böylede kalınlaşıyo

kalınlaştıralım derken iyice yıpratmayalım da :D

kırmızıjelibon
24-03-2010, 02:40
kızlar bu çam terebenti süper işe yaradı acayip uzadı saçlarım herkes çok şaşırıyo ben bile gözle görülür bi şekilde uzatıyo..

EkolojiK Bit Yavrusu
24-03-2010, 02:53
Niye kizlar :o
Erkekler yazinda kabul olmuyo mu :p

uA_very_big_bang
24-03-2010, 02:55
biz de kalınlaştıralım....xD

saçları yani....xD

kırmızıjelibon
24-03-2010, 03:06
erkeklerden de bilgisi olan yazsın canımmm

cinskopat
24-03-2010, 04:16
bilgiler için teşekkürler üşenmedim 7 sayfayıda okudum XD

ELİF.1907
25-03-2010, 13:39
Tek bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir (:
kil maskesi iyidir cildi sıkılaştırıyor ,rahatlatıyor vs.

nuran_07
25-03-2010, 13:51
Tek bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir (:
kil maskesi iyidir cildi sıkılaştırıyor ,rahatlatıyor vs.

Konu saçlardı ama neyse :)

Saçınızı gerçek zeytinyağı ve yumurta sarısıyla maske yapın.

Saçınız hem parlak olur hem de sağlamlaşır kopmaz dökülmez.

Bi de gerçek zeytinyağı sabunu kullanın.

En çok önereceğim şeyde şampuan saçı her zaman yorar.

Ve saç kremi kullanmayın,saçı yağlandırır ve matlaştırır.

Haftada 2 kere zeytinyağlı yumurta sarılı karışımı yapın bakın farkı görecekesiniz...

ceren_ank
25-03-2010, 13:57
bepanten,bemiks,evigen ampullerini tavsiye ederim.(eczanelerden alabilirsin)

çiqd3m_c3pkin81
25-03-2010, 14:02
bende uzatmak istyorum ama ne yapmam lazım blmorum

ELİF.1907
25-03-2010, 14:15
[QUOTE=nuran_07;7834660]Konu saçlardı ama neyse :)

olsun çok uzak değil konular (:
komşu sayılırlar (=

nuran_07
25-03-2010, 14:16
[QUOTE=nuran_07;7834660]Konu saçlardı ama neyse :)

olsun çok uzak değil konular (:
komşu sayılırlar (=

:) evet öyle neyse :D

zeynebim53
25-03-2010, 14:21
saç diplerine yılan yağı sür :)
ben kullanıyorum 2 haftadır...

chelsea84
25-03-2010, 17:24
afferin kızlar temiz pak bakımlı dolaşın ortalıkta..tarzan kılıklı kızlar istemiyoruz:)

ELİF.1907
25-03-2010, 20:22
afferin kızlar temiz pak bakımlı dolaşın ortalıkta..tarzan kılıklı kızlar istemiyoruz:)

kimler istemiyor :D

düdüklü-tencere
25-03-2010, 20:48
saçını düzenli kestir evet saç dipten uzar ama kırılan saç nefes alamaz ve geç uzar

kuaför böyle demişti(=

ben saçlarım kırılmıyo pek ama düzenli olarak kestirmeye çalışıyorum

chelsea84
25-03-2010, 22:57
kimler istemiyor :D

biz istemiyoruz..nasıl anlamadın ki...

Maksat>Matrax
26-03-2010, 14:37

mağara adamı kılıklı birini bul saçlarından tutup yerlerde sürüklesin belki daha çabuk çıkar ??

güzelin_güzeli_94
26-03-2010, 15:04
Benim saçlarımın uçları aşırı derecede kırık. Koğaföre gidip de uçlarından aldırmaya üşeniyorum işte. Saçlarımın uçlarını aldırsam, Rapunzelli gibi olurum bu konuda eminim. Benim saçlarım çok çabuk uzar çünkü...

matrakssssssss
26-03-2010, 15:46
sarmısak yağı uzatıyomuş diye biliyorum ama hiç denemedim + biraz da kötü kokuyomuş

sena55
26-03-2010, 16:50
Her gün yıka saçlarını.

jelibon_93
26-03-2010, 17:10
badem yağı duymuştum..yıkamadan önce sürülüyomş..ama hç denemedim :)

üye insan
26-03-2010, 17:24
badem yağı ya da sarımsak

dellykiz
26-03-2010, 18:20
saçlarının daha uzun uzaması gibi bir sey yok sadece saçların bakımlı olursa uzar ve bakımlı olması için badem yağı iyi saçlarını kırmamaya dikkat et ve saçlarını düzenli olarak kestir...

LadyWorm.
26-03-2010, 18:31
saçları örmek de çok uzatıyor :) evde olduğun zamanlar, akşam yatarken hep ör :)

kırmızıjelibon
26-03-2010, 18:43
Çıt çıt...

Valla takıyorsun saçın 1 metre oluyor ((:

çıt çıt varda yapay geliyo ve takmıyorum

neslihan..
26-03-2010, 18:54
Çıt çıt...

Valla takıyorsun saçın 1 metre oluyor ((:

bence çıt çıt çok yapay duruyor..
kendi saçın kabarıyor çıt çıt dümdüz duruyor ve çıt çıt olduğu belli oluyor..

ELİF.1907
26-03-2010, 19:04
biz istemiyoruz..nasıl anlamadın ki...

anladım anlamamazlığa vuruyorum :d erkekleri mi temsil ediyorsun (:

sidny_fox
26-03-2010, 19:22
her gün yıkaa ..

catlaxxbaby
26-03-2010, 19:25
papatya suyu da iyi gelio diolar ama saçın rengini açıo

alerjik_nane
26-03-2010, 19:27
Benim dümdüz saçlarımın kabarması biraz imkansız keşke kabarsa (:

valla ya kedi tüyü gibi saçlarım o kadar az ki :)
keşke kabarsa

LadyWorm.
26-03-2010, 19:29
bir ürün var bimexti sanırım. onu bir şeylerle karıştırp kullanınca saçları güçlendiriyormuş. bi tanıdığım denedi çok az saçı vardı şimdi bayağı bir gürleşti :)

alerjik_nane
26-03-2010, 19:30
Ahahaha tıpkı ben :D
Benim o da yetmezmiş gibi ince tellidir saçım (:

aynen :)
birkaç şampuan karıştıyorum yıkarken

ince telli saçlara
kırılmaktan yorulmuş saçlara
koparak dökülen saçlara
vs. :)
iyi gelmiyor anacım gelmiyor

catlaxxbaby
26-03-2010, 19:30
aynen bnmde az saçlrm ama allahtan dökülmüo ya

eyaşknerdesin
26-03-2010, 19:41
Kökten çözüm

Dalin kullanın

Ciddiyim hem dökmüyor hemde çok güzel kokuyor :)

alerjik_nane
26-03-2010, 19:44
benim saçlar da bu hızla dökülmeye devam ederse yakında kel kalacağımın resmidir:)

catlaxxbaby
26-03-2010, 19:45
Benim saçlarım dökülmez cinsi böyle =/
Anacuğuma çekmişim (:
Düz ve ince telli ):

bmmde babamın öle cekmez olaydım xD

^^betül
26-03-2010, 19:49
bmmde babamın öle cekmez olaydım xD

Ah ah keşke ama şöyle şuna çekseydim diyeceğim saçlara sahip yakınım yok ki (:

Halam desen o benden de beter (:

alerjik_nane
26-03-2010, 19:49
O zaman hemen bakıma başlıyorsun (:

Çam terebenti
Susam yağı
Sarımsak yağı
Yılan yağı
Defne garlı yağ
Tatlı badem yağı
Çörek otu yağı
Badem yağı

Bunlardan bir kapak(yılan yağından 4-5 damla) koyup karıştırıyor sonrasında da saçlarına sürüyorsun ve streç folyo ile sarıp 2 saat sonra yıkıyorsun
Bunu her 15 günde tekrarla göreceksin saçların çıkacaktır (:

o dediğin acayip yağları nereden bulacağım?

^^betül
26-03-2010, 19:51
o dediğin acayip yağları nereden bulacağım?

Aktarlardan canım ama ihmal etme cidden çok işe yarıyor (:

alerjik_nane
26-03-2010, 19:52

yazıyorum bak. gülerlerse yakarım seni:)
dünya kadar yağ yazmışsın oraya:) ocağım batmaz dimi

alerjik_nane
26-03-2010, 19:53
ya bu yılan yumurtası yağı falan olmasın. ben yılanın yağını kafama sürmem:D

sidny_fox
26-03-2010, 19:56

denedin mi :) benim deneyesim geldide :)

alerjik_nane
26-03-2010, 19:56
İstanbul'da durumlar nasıldır bilmem ama en fazla 30 lira tutar (içlerinde pahalı olan yılan yağıdır)
Aaa olur mu hiç hatta sen bu yağları saymaya başlayınca saç için mi diye soracaklardır (:
Sizin orda Lokman Hekim varsa oradan almanı tavsiye ederim

Ama içlerinde en çok işe yarıyan yağ yılan yağıdır (:

bi aktar var ona soracağım. olmazsa eminönüne gider mısır çarşısından alırım:)

sidny_fox
26-03-2010, 19:59
Evet denedim her 15 günde bakım yaparım bunlarla hatta bugün yaptım sarımsak yağı az biraz kötü kokuyor anneniz kızabilir (:
Valla onları sürünce evi terkediyor o kadar yani ((:

oo iyiymiş :)

benim şükür dolgun saçlarım ama dökülüyor ya :(

alerjik_nane
26-03-2010, 19:59
Evet denedim her 15 günde bakım yaparım bunlarla hatta bugün yaptım sarımsak yağı az biraz kötü kokuyor anneniz kızabilir (:

yok ya o kadar kokuyor demek.. neyse ben olan saçımdan memnunum.. ne kadar kaldıysa kârdır. :(

sidny_fox
26-03-2010, 20:00
yok ya o kadar kokuyor demek.. neyse ben olan saçımdan memnunum.. ne kadar kaldıysa kârdır. :(

katkısız zeytinyağı denesene? köklerinden besler en azından?

alerjik_nane
26-03-2010, 20:01
tamam bak onu denerim:)

sidny_fox
26-03-2010, 20:02
tamam bak onu denerim:)

ben yapıyorum bazen :) canlandırıyor :) tavsiye ederim :):):)

alerjik_nane
26-03-2010, 20:03
ben yapıyorum bazen :) canlandırıyor :) tavsiye ederim :):):)

bitlenmem di mi?

alerjik_nane
26-03-2010, 20:04
az önce hazreti gogıldan araştırdım yılan yağını. gerçekten de yere göğe sığdıramıyorlar. hem saçın hızlı uzamasına da çok faydalıymış :) onu tek başına kullanacağım

sidny_fox
26-03-2010, 20:05
bitlenmem di mi?

zeytinyağından biraz arındır,sonra şampuanla,bol su ile durula birşey kalmaz :)

bitlenmezsin merak etme cnm :)

alerjik_nane
26-03-2010, 20:05
rapunzel gibi saçlarınız olması dileğiyle iyi akşamlar cümleten :)

sidny_fox
26-03-2010, 20:08
Bi' bildiğim var da söylüyorum
Bak diğerleriyle karıştır emin ol daha etkili olacaktır (:

ben senin yöntemi bi aklımda bulunduriim =)

rudil
26-03-2010, 20:25
bütün yazıları okumadım bahsedildimi bilmiom ama bişe sorcam sivilce ve siyh nokta içn bi çözümünüz var mı?ama hızlı bi çözüm.1ay süren şeyleri bilom mesela sebamet

catlaxxbaby
26-03-2010, 21:12
bütün yazıları okumadım bahsedildimi bilmiom ama bişe sorcam sivilce ve siyh nokta içn bi çözümünüz var mı?ama hızlı bi çözüm.1ay süren şeyleri bilom mesela sebamet

bi yemek kasıgı yogurt bi cay kasıgı karbonat birascık limon sık yüzüne sür cok bekletme yakıo haftada 2 kere yap cok varsa siyah nokta 3 kere yap ama yakıo cok yaparsan tekrar hatrlatıymda

tükenirkalem
27-03-2010, 14:47

aslında sarımsak yağına gerek yok
hazırladığın karışıma 1diş sarımsak koy bir gün falan beklesin ondan sonra sarımsağı çıkar karışımı saçına uygula daha iyi oluyo...