PDA

Tüm Versiyonu Göster : alışveriş siteleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

kübra.gnc
03-04-2012, 22:41
son zamanlarda büyük bir artış gösteren alışveriş siteleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

bana sorarsanız 1-2 alışveriş yaptım ve sorunsuz geldiler.uygun fiyatlara güzel şeyler bulduğuma inanıyorum .önceden pek bir önyargılıydım ama artık değil;)

jilekk.girl
03-04-2012, 22:44
bitanede bizim var yeni başladık ama gerçek fiyatlarla acayip fark edyo. Özellikle turizm ve yiyecek sektöründe bir deha. Normalde yüz küsürlü rakamlarla gideceğin günübirlik kapadokyaya sınırsız mangal, sucuk, gidiş-dönüş vb. sadece 59 TL. For egzampıl tabi bum sadece bi tanesiydi daha neler neler var.

reklamda yaptık ama adını sölemedim sayılmaz bu gizli içerik :P

duyguuum
03-04-2012, 23:50
bazen bazı sehırlerde çokkkk iyi oluyorrr:))

kübra.gnc
04-04-2012, 21:53
bitanede bizim var yeni başladık ama gerçek fiyatlarla acayip fark edyo. Özellikle turizm ve yiyecek sektöründe bir deha. Normalde yüz küsürlü rakamlarla gideceğin günübirlik kapadokyaya sınırsız mangal, sucuk, gidiş-dönüş vb. sadece 59 TL. For egzampıl tabi bum sadece bi tanesiydi daha neler neler var.

turizm firmalarıyla ilgili hiç bir bilgim yok ama gercekten hakettiğini veriyo mu ki?

shekerkopat
04-04-2012, 21:54
oradaki bütün ayakkabılar benim olsun istiyorum heppsii benim olsun :)

nihattheleon
04-04-2012, 22:14

biri at etinden mi bahsetti :D

kübra.gnc
04-04-2012, 22:27
onlar yüzünden bağımlı oldum bakmadan edemiyorum:D

minik_serce
04-04-2012, 22:32
ben markafoniden bi ceket bi ayakkabı aldım. almaz olaydım. mankenin üzerindekiyle alakası yoktu. sanki çamaşır suyuna batırmış çıkarmışlardı. yani yuhhh dedim bildiğin. ayakkabı da 38 istedim 39 göndermişler. hepiciğini geri gönderdim bi daa da almadım bişey. böööö

izmirlibiri
05-04-2012, 00:05
internetten yapılan her alışveriş ürkütür beni o sebeble milyonda bir alışverişim olur
dolandırıcılıklar olmasa çok daha fazla rağbet görür aslında ama herkes korku yaşıyor
sahtecilik çok bu işlerde

mutlu azrail
05-04-2012, 00:12
Zorunlu kalmadıkça tercih edilmemesi gerekir.

Çin'den bile sipariş verenler tanıyorum.

Cool Gadgets at the Right Price - Worldwide Free Shipping - DealExtreme (http://www.dealextreme.com/)

00:00
05-04-2012, 15:00
Gittigidiyor gibi sitelerden birşey almak riskli çünkü satıcılar bağımsız çalışıyor, ama site tarafından satılıyor ise (hepsiburada hizlial gibi), daha güvenli olduğunu düşünüyorum.

05-04-2012, 15:13
Bu arada teknolojik ürünlerde istanbulbilişimi tercih ediyorum 10 numara site

ukman
05-04-2012, 15:21
GG kulanıcısı olarak gayet temiz satışlar oluyor.Aslında bakarsan en çok satış yaptığın müşteri parayı göndermeyince sıkıntı çıkıyor.Müşteri ürünü 1 hafta denedikden sonra parasını gönderiyor.Bazen ürün eline ulaştımı parayı gönderende var.İstisnayi durumlar tabikide.
En çok hepsiburada satış yapıyor.O'da büyük mağzaların satamadığı ürünleri uygun fiyata satıyor.Çok iyi bir site olduğunu düşünüyorum.Eliptik bisikleti aldık.Problem çıkmadı.

05-04-2012, 15:23
GG de sahte ürün satışı çok fazla, neyin gerçek neyin sahte olduğu ayrımını yapamıyorsun. Birçok satışta faturalı garantili dediler ama garanti belgesi çıkmadı. Ayrıca satıcılar bugün var yarın yok, ama hepsiburada com da daha garantili.

jilekk.girl
05-04-2012, 17:14
turizm firmalarıyla ilgili hiç bir bilgim yok ama gercekten hakettiğini veriyo mu ki?

evet ben amasraya gitmiştim çok memnun kaldım. Rehberlik olsun, konfor olsun ön planda. Reklamları özellikle o sitelerden yapılıyo die daha bi özen gösteriyolar

jilekk.girl
05-04-2012, 17:15
biri at etinden mi bahsetti :D

Hayır biri fırsattan kampanyadan bahsetti. Senin yazılım kodların o şekilde güncellemiş olabilir ;)

jilekk.girl
05-04-2012, 17:16
ben markafoniden bi ceket bi ayakkabı aldım. almaz olaydım. mankenin üzerindekiyle alakası yoktu. sanki çamaşır suyuna batırmış çıkarmışlardı. yani yuhhh dedim bildiğin. ayakkabı da 38 istedim 39 göndermişler. hepiciğini geri gönderdim bi daa da almadım bişey. böööö

Kıyafet olayı çok farklı ya. Beden tutmaz renk tutmaz. Hem zaten siteye yayınlarken renklerle oynanıyor. Işıklandırması değiştiriyor. Ben şahsen kahvaltı, bowling, Turizm tarzı takılıyorm. Sorun yaşamıyorum. Tavsiye ederm

Suşiii
05-04-2012, 17:43
Bizimkiler markakralını takip ediyor gittigidyordan
Genelde erkekler alışveriş yapıyor galiba .d

Ben bir kere trendyoldan aldım :d

Ama insanın deneyerek alması daha farklı oluyor yahu d

nihattheleon
05-04-2012, 17:52
Hayır biri fırsattan kampanyadan bahsetti. Senin yazılım kodların o şekilde güncellemiş olabilir ;)

yo oraya yazmışsın sınırsız mangal, sucuk, diye ona kasten yazmıştım aat etini. tekrar kontrol et istersen.
sucuğun kilosu ne kadar haberin var mı senin ? 60-70 kişi toplasan sınırsız sucuk partisi versen adam batar lan, neyse banane yağ gidin yiyin lan at etlerini.

not : bence senin ellerin ne yazdığını gözün görmüyor !

TU-BİŞ
05-04-2012, 18:03
markafoniden elbise almıştım gayet güzeldi.VIP dükkan diye bir site var çanta aldım rezaletti göründüğü gbi değil cok daha küçük ve dayanıksız 1 ay kullanmadan yırtıldı....yok öyle 3 kurusa 5 köfte dediler bir nevi...:)

kübra.gnc
05-04-2012, 20:26

kıyafet almayı doğru bulmuyorum ama sevgilime yarı yarıya fiyata ayakkabı aldım daha vermedim doğum gününde vereceğim bakalım inş olur diye umuyorum.

kübra.gnc
05-04-2012, 20:30
markafoniden elbise almıştım gayet güzeldi.VIP dükkan diye bir site var çanta aldım rezaletti göründüğü gbi değil cok daha küçük ve dayanıksız 1 ay kullanmadan yırtıldı....yok öyle 3 kurusa 5 köfte dediler bir nevi...:)

evet görünüşte cok güzeller bende almayı düşünüyodum artık vazgeçtim:D

ağzıolankonuşuyo
05-04-2012, 20:33
markafoniden alıyorum beğendiğim birşey olursa .şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Fiyatlarda gayet uygun .

y3silinci
05-04-2012, 20:46
Birkaç siteyi kullanıyorum. Fakat Trendyol'da kredi kartı ile ödemenin yanında nakit ödeme de olmalı!

_sNoT_
05-04-2012, 21:28
Öyle reklamlardaki gibi gerçekten hesaplı rakamlar diye lanse ettikleri gibi değil. Aynı fiyatı mağazaları araştırdığında hayli hayli bulabilirsin, hemde kargo parası ödemeden. Bu sadece internetin nimetini en tembelce şekilde kullanma şeklidir ve reklamlarını da bu yönde iyi yaparak iyi bir gelir sağlıyorlar. Ayrıca markaların bir çoğu pek rağbet görmeyen ürünlerini bu sitelere satış amaçlı pazarlıyor. Mağazacılık sektöründe çalışan biri olarak çoğu ürün bir çok mağazanın "outlet" denilen reyonlarında ya da mağazalarında sergileniyor zaten.
Ha gerçekten fiyatı piyasaya göre düşen ürünler var bu doğru ama abartıldığı kadar değil. Bu tarz siteler, satın alınan ürünlerin teslimini 1 hafta içinde değilde 2 bazende 3 haftayı bulacak şekilde teslim edebiliyorlar.

Ayrıca internet üzerinden alınan kıyafet, ayakkabı tarzı şeyleri alanlara pek anlam veremiyorum. Ürünlerin kalıpları geniş ya da dar olabilir. Senin bedenine uygun olmayabilir. Ondan sonra bir sürü prosedür falan filan, geri gönder yenisini bekle.. Biz üşengeç insanlar olduğumuz için tabi haklı olarak bu tarz sitelere ilgi gösteririz.

Bende bazı sitelerden alışveriş yaptım, yapıyorum da.. Ama ne bileyim beden veyahut numara sıkıntısı yaşamayacağım alanlarda kullanıyorum bu tercihimi. Çünkü ürün olmasın geri gönder, gitmesini bekle, ürünün istediğin bedeninin bulunmasını bekle bi de 2-3 hafta derken zaten sezon biter aldığın ürünün hiç bir anlamı kalmaz. :)

Vallahi kalite bazında hepsiburada.com u tek geçerim. Ben telefonumu bir çok elektronik eşyamı oradan aldım, bilgisayarımı bile oradan aldım, adamlar 2.gün öğle zamanı ürünümü getirip bana teslim ettiler. Müşteri hizmetleriyle sürekli diyalog halinde oldum, bazı aksaklıklar olsa da en iyi şekilde bunun üstesinden geldiler.

Bu tarz sitelerden yararlanmak için önce o site hakkındaki olumlu, olumsuz yorumları okumanızı tavsiye ederim.. Aaa bak indirim var diye zıp diye atlamanız çok yersiz olur ve bir çok hilede kurban siz olabilirsiniz. O yüzden ufak çaplı bir kamuoyu araştırması sizi, ilgilendiğiniz siteden ne denli olumlu reaksiyon alacağını büyük oranda belirler.

Şeytanın Pabucu
05-04-2012, 21:33
cCc eBay cCc

mısırlı püskül
06-04-2012, 22:44
çok uygun fiyatlar oluyor bazen bende takip ediyorum

_Devrim_
06-04-2012, 22:58
Ben kullanıyorum,oldukça fazla hem de...
Gayet memnunum.
Trendyol ve daybuyday gayet avantajlı ürün satışı yapıyor...

ozinga
06-04-2012, 23:33
Hepsi burada favorim...

Missbonn
30-04-2012, 10:34
Netvarium'dan almayında.

tikky_girl
30-04-2012, 12:04
hızlıal dan elektronik bişeyler almayın derim ben...

Billy_The_Kid
30-04-2012, 14:24
Valla ben değil de yengem baya bir şeyler düşünüyor :D
Kursa gidiyordu bilişim eğitim merkezine web tasarımdı sanırım.
Kursu bitirdi, şimdi bi şirkette çalışıyor.
Her gün ne giysem derdinden gezdiği mağazalar yetmiyor artık, üye olmadığı online alışveriş sitesi bile kalmadı kadının :D

ctl-btms-zytn
25-07-2012, 20:20
Markafoni ve Trendyol'dan baya aldım bir sorun yaşamadım.Güzel onlar...

Clubboon diye saçma da bir site var hadi bir de buna bakalım dedik.Yanlış gönderdiler ürünleri falan. S beden aldım çok büyük geldi anneme verdim hatta. Saçma bir site yani başka kadının eşyalarını koymuşlar kutuya hatta.İade ettim falan uğraş dur.

Scorpion_tr
25-07-2012, 20:29
hızlıal dan elektronik bişeyler almayın derim ben...

Ben bikaç kere aldım sorun çıkmadı. Adı gibi hızlılar. 1 günde kargoladılar. Sorun çıkıp çıkmaması biraz şansınızla alakalı.

Limango ve trendyoldan alışveriş yapıyorum. Fiyatlar zaten ucuz birde hediye çeklerini kullanınca fiyatlar daha da ucuz hale geliyo. Piyasada 60 tl olan gömlek limangoda 30 tl. Birde 20 tl'lik çek kullanınca 10 liraya alıyorum 60 liralık gömleği :D

Evimister.com vardı ordanda piyasada 110 lira olan aspiratörü verdikleri 50 tl hediye çeki ile 60 liraya almıştım.

_sNoT_
25-07-2012, 20:52
Ben bikaç kere aldım sorun çıkmadı. Adı gibi hızlılar. 1 günde kargoladılar. Sorun çıkıp çıkmaması biraz şansınızla alakalı.

Limango ve trendyoldan alışveriş yapıyorum. Fiyatlar zaten ucuz birde hediye çeklerini kullanınca fiyatlar daha da ucuz hale geliyo. Piyasada 60 tl olan gömlek limangoda 30 tl. Birde 20 tl'lik çek kullanınca 10 liraya alıyorum 60 liralık gömleği :D

Evimister.com vardı ordanda piyasada 110 lira olan aspiratörü verdikleri 50 tl hediye çeki ile 60 liraya almıştım.

Hayır,
Ucuz değil, piyasayla birebir aynı fiyatları. Bunlar tamamen yaptıkları reklamların başarısıdır.
O beğendiğin ve fiyatı uygun dediğin bir çok ürününü firmaların outlet mağazalarında kolaylıkla bulabilirsin. Genellikle o tarz sitelere, satış bazlı olarak en az satan ürünler konur ve fiyatları hem sezon geçmesinden dolayı hem de satış yüzdesinin düşük olmasından dolayı düşebildiğinin en altına düşer ve sitelere dağıtılır, aynı şekilde dediğim gibi outlet mağazalarında çok rahat bulabilir, edinebilirsin.

mioo
25-07-2012, 22:13
sağına soluna bakmadan kıyafet mi alınırmış. hiç sevmem.

antitoxin
25-07-2012, 22:20
limango sitesinde Galatasarayın lisanslı birçok ürünü %75 indirimle satılıyor ilgisini çeken olursa bakabilir...

Scorpion_tr
26-07-2012, 00:05
Hayır,
Ucuz değil, piyasayla birebir aynı fiyatları. Bunlar tamamen yaptıkları reklamların başarısıdır.
O beğendiğin ve fiyatı uygun dediğin bir çok ürününü firmaların outlet mağazalarında kolaylıkla bulabilirsin. Genellikle o tarz sitelere, satış bazlı olarak en az satan ürünler konur ve fiyatları hem sezon geçmesinden dolayı hem de satış yüzdesinin düşük olmasından dolayı düşebildiğinin en altına düşer ve sitelere dağıtılır, aynı şekilde dediğim gibi outlet mağazalarında çok rahat bulabilir, edinebilirsin.

Limango'dan ve diğer sitelerden günde en az 1.000 kişi alışveriş yapıyo o kadar insan yanılıyo olamaz. Ayrıca herkesin bulunduğu şehirde bütün markaların outlet mağazası yok. Reklam başarısı falan anlamam benim için ucuz olması ve kaliteli olması yeterli. Onuda bu tarz siteler sunuyo. Daha ne olsun.

_sNoT_
26-07-2012, 00:19
O sitelerden günde en az 1.000 kişi alışveriş yapıyo o kadar insan yanılıyo olamaz. Ayrıca herkesin bulunduğu şehirde bütün markaların outlet mağazası yok. Reklam başarısı falan anlamam benim için ucuz olması ve kaliteli olması yeterli. Onuda bu tarz siteler sunuyo. Daha ne olsun.

Onun adına sürü psikolojisi ve tembellik deniyor.
Kalkıp mağaza mağaza dolaşmak insanları zor ve meşakatli geldiği için internetin faydalarını es geçmiyorlar.
Fiyatı çok uygun dediğin daha adını sanını bile duymadığın firmalar sırf cazip gelsin ve reklamı yapılsın diye fiyatlarını o kadar indirebiliyor.

Evet bütün markaların outlet grubu yok ama normal sezon mağazalarında muhakkak bulabileceğin ürünler var ve büyük markalar her ürününü her mağazasına göndermez, yeri geldiğinde bölge durumuna göre yeri geldiğinde satışların hangi yüzdeler üzerinde gerçekleştiği analizine göre ürün gönderirler, yani sitede gördüğün çoğu ürünü görmeme şansında oldukça yüksektir.

Ha bunlar ufak tefek bilgilerdir, elbette internet üzerinden alışveriş yapması hoş ama çoğu insanında "fiyatlar uygun" diyerek hareket etmesi bende, kandırılmış insanların çokluğunun bir göstergesi olarak beliriyor. Sonuçta kapitalist bir toplumuz, böyle yaklaşmamız çok normal.

nightmare19
26-07-2012, 00:54
limango sitesinde Galatasarayın lisanslı birçok ürünü %75 indirimle satılıyor ilgisini çeken olursa bakabilir...

hala 2009 forması satıyo adamlar :) o formaları adidas outletlerinde 20 tl ye alıyosun.

inci-çiçeği-m
26-07-2012, 00:59
ne sitesi gavur icadı onlar halk pazarları neyinize yetmiyo :D

Scorpion_tr
26-07-2012, 00:59
Onun adına sürü psikolojisi ve tembellik deniyor.
Kalkıp mağaza mağaza dolaşmak insanları zor ve meşakatli geldiği için internetin faydalarını es geçmiyorlar.
Fiyatı çok uygun dediğin daha adını sanını bile duymadığın firmalar sırf cazip gelsin ve reklamı yapılsın diye fiyatlarını o kadar indirebiliyor.

Evet bütün markaların outlet grubu yok ama normal sezon mağazalarında muhakkak bulabileceğin ürünler var ve büyük markalar her ürününü her mağazasına göndermez, yeri geldiğinde bölge durumuna göre yeri geldiğinde satışların hangi yüzdeler üzerinde gerçekleştiği analizine göre ürün gönderirler, yani sitede gördüğün çoğu ürünü görmeme şansında oldukça yüksektir.

Ha bunlar ufak tefek bilgilerdir, elbette internet üzerinden alışveriş yapması hoş ama çoğu insanında "fiyatlar uygun" diyerek hareket etmesi bende, kandırılmış insanların çokluğunun bir göstergesi olarak beliriyor. Sonuçta kapitalist bir toplumuz, böyle yaklaşmamız çok normal.

Bu kadar uzun yazıp kendini heba etmene gerek yoktu. Herkes koyun psikolojisinde bi sen akıllısın sürüden ayrısın heralde. HERKESİN YAŞADIĞI ŞEHİRDE OUTLET MAĞAZA YOK diyorum anlamıyosun galiba. Outlet mağaza için adam kalkıp istanbul'a mı gitsin kars'tan?? Fiyatı çok uygun ve adını sanını duymadığın markaları tek tük satıyolar. Genelde o ürünleri millet almıyo. Zaten millette sandığın kadar keriz değil adı sanı belli olmayan malı aaa indirime girmiş diye alacak kadar. Ben üstte örnek verdim piyasada 60 lira olan italyan markası Kappa gömleği 10 liraya aldım diyorum. 20 lira çek vardı onu kullanınca 10 tl'ye geldi. Bimeks, teknosa ve Gold'da 55 tl olan Braun marka saç kurutma makinasını 20 tl'ye aldım.(20 liraya dandik sinbo bile vermiyolar) Bu durumda kimse internetten alışveriş cazip değil diyemez. Alan razı satan razı ki hergün farklı bi alışveriş sitesi açılıyo. Herkeste alıyo uygun fiyata. Hatta takıldığım donanım haber sıcak fırsatlar bölümünde sırf bu alışveriş sitelerinin verdiği hediye çekleri bir konu başlığı altında satılıyo. Çünkü hediye çekleriyle çok çok uygun fiyata alınabiliyo ürünler.

http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_488/key_/tm.htm

_sNoT_
26-07-2012, 01:02
Anladım,
Gerizekalıymışım.
Öğrendiğim iyi oldu.
Teşekkür ederim.

ceren_ank
26-07-2012, 01:07
Aklınıza gelebilecek bütün alışveriş sitelerine üyeyim.Hepsinden de alışveriş yaptım.Netvarium dışında hiçbirinden bir şikayetim yok.Telefonlara cevap verilmiyor.Muhattap bulamıyorsun.15 gün içinde gelmesi gereken ürün 3 ayda geldi.Yanlış üründü ama değiştirmeyi göze alamadım.Malum bir 3 ay daha :)

yandım
26-07-2012, 02:47
Bazen Erzurumda bulamadığım ürünler bu sitelerde karşıma çıkıyor .

Hediye çeki reklamını saymazsakta arkadaşlar öyle çok ucuz avantajlı falan değil.
Hemen hemen Aynı fiyat.

oksidatif
26-07-2012, 03:03
İyi şeyler düşünmüyorum aslında ama model görmek açısından faydalı oluyor. Şu ana kadarki alışverişlerde hiçbir sıkıntı olmadı ama canlı canlı görmeden, denemeden olmuyor desem yeridir.

..zeNcefİl..
31-07-2012, 00:22
Aklınıza gelebilecek bütün alışveriş sitelerine üyeyim.Hepsinden de alışveriş yaptım.Netvarium dışında hiçbirinden bir şikayetim yok.Telefonlara cevap verilmiyor.Muhattap bulamıyorsun.15 gün içinde gelmesi gereken ürün 3 ayda geldi.Yanlış üründü ama değiştirmeyi göze alamadım.Malum bir 3 ay daha :)

Evet o sitenin öyle bir özelliği var.

Bir de ona ek olarak Zidaya da yanlış ürünü gönderdi.İade ettim sonra ama iş işten geçmişti benim için.

Markapon hep alışveriş yaptığım bir yerdi ama en son Nisan ayında aldığım ürün hala gelmedi :) müşteri hizmetleri yok,sürekli mail atmama rağmen cevapta yok,o bile bunu yaptıysa :)

En favorim her zaman hepsiburada ama, aynı gün kargo candır can :)
Diğerleri hep kampanyalı olduğu için bi bekleme süresi muhakak oluyor :)

fokurtu
31-07-2012, 14:13
İlk defa Trendyol'dan sipariş verdim, ürün bugün geldi.
Ne sipariş verirken, ne de kargo sırasında hiçbir problem yaşamadım memnun kaldım yani.
Markafoni ve Limango'yu da merak ediyorum.

Billy_The_Kid
29-09-2012, 16:52
kuzenimden gayet iyi şeyler duyuyorum :D
kız bilişim eğitim merkezinin sistem360 kariyer programları adlı eğitimine kayıt oldu.
network-donanım ve microsoft sistem uzmanlığı kursuymuş.

kursa başlayalıdan beri bugün ne giycem bugün ne giycem diye diye bütün alışveriş sitelerine üye oldu :D

turkuaz87
29-09-2012, 23:02
Çok fena bağımlılık yapıyor :(

by_cacıq
01-10-2012, 00:02
Kaliteyi ucuza almamızı sağlamalarından ötürü minnet duyarken, markafoni vipdükkan tarzı sitelere ağzını aça aça bakan kadın milletin şiddetle ayar oluyorum ............

elif2217
01-10-2012, 01:30
Bayılıyorum hepsine her birine ucuzluktan geberiyolar bee

ellenn
16-10-2012, 01:34
Hem zaman kaybi olmuyor ve kaliteli esyalari ucuza aliyorsunuz .

jack.jack
22-05-2013, 13:41
internetten alışveriş çok sık yapıyorum ve bugüne kadar bi kere bile sorun yaşamadım.Limango'dan aldığım tüm ürünler sorunsuz ve tek seferde geldi.Önyargıları sepete koyup atalım internetten alışveriş yapalım sloganını atar kaçarım :)

sitaree
23-05-2013, 23:57
geçen ay bir kere yaptım ve ilk kez netten elbise aldım ve aldığım gün iade edip paramı geri talep ettim bi daha tövbe ettim

Scorpion_tr
24-05-2013, 00:30
İnternetten alışveriş gibisi varmı ya. Hele bide hediye çeklerinden yararlanıp alışveriş yapınca tadından yenmiyo. 123 lira değerindeki ürünler 70 lira indirimle 53 liraya düştü. Avantajix.com markafoniden alışveriş yapanlara %10 para iadesi yapıyo 53-12= 41 lira. Bunun üstüne vakıfbank world 50 liralık internet alışverişine 5 tl worldpuan yüklüyo 41-5= 36 liraya aşağıdaki linkte görmüş olduğunuz ürünleri aldım :D Mağazadan almaya kalksam sadece 2 tişört veya 1 gömlek alabilirdim 36 liraya.

http://s1305.hizliresim.com/19/r/nd884.png

sitaree
24-05-2013, 00:32
İnternetten alışveriş gibisi varmı ya. Hele bide hediye çeklerinden yararlanıp alışveriş yapınca tadından yenmiyo. 123 lira değerindeki ürünler 70 lira indirimle 53 liraya düştü. Avantajix.com markafoniden alışveriş yapanlara %10 para iadesi yapıyo 53-12= 41 lira. Bunun üstüne vakıfbank world 50 liralık internet alışverişine 5 tl worldpuan yüklüyo 41-5= 36 liraya aşağıdaki linkte görmüş olduğunuz ürünleri aldım :D Mağazadan almaya kalksam sadece 2 tişörtü alabilirdim 36 liraya.

http://s1305.hizliresim.com/19/r/nd884.png

ben beceremem böyle şeyleri ama sen bilip becerebiliyorsan helal olsun

Scorpion_tr
24-05-2013, 00:43
Ben sana yanıt olarak yazmamıştım aslında. Donanım Haber sıcak fırsatlar bölümünü takip eden herkes becerebilir çok zor bi olay değil. Zaten markafoni, limango, morhipo gibi siteler arasıra hesaplara 15-20-25 tl hediye çeki tanımlıyo, başka firmalar örneğin coca cola şu sıralar markafoni 20 tl hediye çeki veriyo, everydayme sitesi aynı şekilde 20 tl hediye çeki veriyo. Güzel yanı bu hediye çekleri birleşiyo ve 60-70 liralık indirim sağlıyolar. Tabi bunları sürekli takip etmek lazım bu da herkesin işine gelmiyo ama işine gelenler cidden çok fayda sağlıyolar. Ben mağazada görüp beğendiğim ürünü bile netten alırım çünkü yarı fiyatına almak varken pahalıya almak işime gelmez :) Bi nevi takıntı diyebiliriz, ucuza alma takıntısı :) Donanım haber Sıcak fırsatlar burayı takip eden avantajlı çıkar benden söylemesi

http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm

BenZekininBebişiyim
24-05-2013, 18:35
Ben şahsen kendileriyle düzeyli ve seviyeli ve saygı dolu bir ilişki içerisindeyim. Sanırsınız ki benim için yapılmışlar.

rapistanlı
24-05-2013, 21:25
Bayılıyorum gayet. Kapıma kadar getiriyorlar mis gibi. Ne yogunluk var ne zaman kaybı.

cascade
28-05-2013, 19:56
kahve rengi diye renk mi olur lan?

kahve ne renk ozaman ?

cascade
31-05-2013, 11:57
ulan benimkiler de ela ona da bok rengi diyolar.
bi mavi gozlu olamadik :/

sitaree
15-06-2013, 15:34
yok yaa gidin mağazalardan bizzat alın ne alıyosanız netten alınan ürünler her zaman ekrandaki gibi güzel durmuyo.bide bunun iadesi var şusu var busu var ööfff

amannickteneymiş
15-06-2013, 19:16
alan arkadaşlarım var ama güvenemiyorum ben..hatta bir tanesi gelin ayakkabısını netten aldı :) kalitesine, sonra bedeni olacak mı olmayacak mı diye düşünmekten alamam ben

TheShizOpReN
16-06-2013, 01:42
Macera aramayın gidin deneyin görün bakın giyinin alın ne tembel oldunuz ya...=)

ctl-btms-zytn
15-07-2013, 17:08
Gitti gidiyordan bi şey alan var mı ki? :/

esraa17
15-07-2013, 17:13
görmeden nasıl alıyosunuz ben alamam öyle ya denemem lazm üstmde :-D olmazsa geri gönder fln filan ohoooo

Elektrikli Ev Gereçleri
16-07-2013, 11:45
Gitti gidiyordan bi şey alan var mı ki? :/

Ben aldım ne soracaktın?

ctl-btms-zytn
17-07-2013, 00:40
Ben aldım ne soracaktın?

Güvenilir mi diyecektim.

Baya okudum da güvenmeyin falan yazmışlar hepsi burada tarzında değil demişler.İkinci el bir ürün almayı planlıyorum ama karar veremedim.Teklif vermek için de kredi kartı bilgilerini istiyor.Bi sıkıntı yaratır mı acaba?

Scorpion_tr
17-07-2013, 01:23
Güvenilir mi diyecektim.

Baya okudum da güvenmeyin falan yazmışlar hepsi burada tarzında değil demişler.İkinci el bir ürün almayı planlıyorum ama karar veremedim.Teklif vermek için de kredi kartı bilgilerini istiyor.Bi sıkıntı yaratır mı acaba?

İlanın linki verirmisin burdan veya özelden mahsuru yoksa. Eğer get ilanı ise sen ödemeyi yaparsın para gittigidiyor havuz hesabına aktarılır satıcı ürünü sana kargolar incelersin beğenirsen ödemeye onay verirsin para satıcıya aktarılır ürünü beğenmezsen onay vermezsin ürünü karşı ödemeli olarak geri gönderirsin paran sana iade edilir. Gittigidiyor sahibinden gibi sitelerde alıcı tarafındaysanız iyi ama satıcı tarafı sıkıntılı oluyo. Bi telefon satıyosun mesela ürünü kargoluyosun alan kişi telefonun içindeki parçaları değiştirip ödemeye onay vermezse içindeki parçalar değişmiş olarak geri gidiyo ve satıcı mağdur oluyo.

Hiperaktifsudinamiti
17-07-2013, 19:50
Kredi karti kullanmam netten alisveris yapmam varsa param gezer tozar alirim :))

Şahadet
21-07-2013, 14:55
hepsiburada.comdan alıyorum

ctl-btms-zytn
28-07-2013, 07:05
İşine yarayan biri olursa trendyol,markafoni,pinigo,gitti gidiyor hepsi burada... hepsini denedim gençler.
Güvenli harbiden :D

ÇaKMa ÜyE
29-07-2013, 02:09
3 yildir hepsi burada'dan ara ara alis veris yapiyorum.. Magazaya gidip aldiginda araban yoksa tadimada sikinti cikaracak seyleri hep ordan aldim.. Mesela piyasa fiyatinin 15 lira altina tost makinesi almistim.. Bi de tasima sikintisi yoktu.. Yine ayni sekilde normalde 100 -130 arasi degisim gosteren bi dumpbell setini kargo bedeli dahil 80 liraya aldim.. Tasima kutusu hafif kirik geldi ama olsun :) online alisveris candir.. He gitti gidiyordan kafes aldim muhabbet kusuma 15 liraya hayvan gibi bisey geldi bildigin ciftlik kur icinde :)

cascade
29-07-2013, 02:16
alirken iyi de verirken kotu

zottiri
29-07-2013, 02:24
Bizim siteye yakın bir yerde yapılsın istiyorum.

stuney
29-07-2013, 10:49
mağazada görüp beğendiğim şeyi hacminden ve ağırlığından dolayı almadan çıkıp sitesinden alıyorum ücretsiz kargo kapıma kadar getiriyor :D

Elektrikli Ev Gereçleri
29-07-2013, 11:05
Güvenilir mi diyecektim.

Her siteden alınmaz, hele de ikinci el hiç alınmaz.

leon09
02-08-2013, 19:31
internetten alış - veriş mi olur lan

ürünü elime alıp incelemeden,eniğini cücüğünü kurcalamadan almam
her hangi arıza çıktığında sorumlu bilip kafasını kıracağım bi muhatap olacak karşımda

derya-48
03-08-2013, 00:33
kredi kartını icat edenden, trendyoldan markafoniden allah razı olsun :) boş zamanlarımda hobi olarak internetten alışveriş yapıyorum :D

stuney
05-08-2013, 12:34
kredi kartını icat edenden, trendyoldan markafoniden allah razı olsun :) boş zamanlarımda hobi olarak internetten alışveriş yapıyorum :D

sen internetten kola bile alırsın :D