PDA

Tüm Versiyonu Göster : Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Sayfalar : 1 [2] 3

uzra05
29-07-2007, 18:03
ben yarı özel yurtta kalıyorum kampüste odalar dört kişilik tuvalet banyo içerde gayet güzel çalışma masaları fln var ve ayda 78ytl veriyoruz dönem içinde de tüm devlet yurtlarında yarı özel de dahil günlük 3ytl lik yemek fişi veriyo devlet...

valla öğrendiğim iyi oldu bak.ben yarı özel falan düşünmüyordum. aslında iyiymiş. devlet yutları 8 kişi falanmış sanırım.çok teşekkür ederim ilgine =)

siibell
29-07-2007, 18:06
valla öğrendiğim iyi oldu bak.ben yarı özel falan düşünmüyordum. aslında iyiymiş. devlet yutları 8 kişi falanmış sanırım.çok teşekkür ederim ilgine =)
burdaki devlet yurtları 12 kişilik baya bi can sıkıcı iki yıl kaldığım için biliyorum yarı özele umarım geçebilirsin ilk kayıt olunca çok zor olmas ama eğer devlet ilk çıkarsa yaparlarmı bilmiyorum bu arada vakıf yurdu da 60-65 arası bişi diye duydum onlar 8 kişilik fln ama bizdeki gibi ayrı bi yemek fişi fln yok ne demek önemli değil her zaman beklerim:D hatta kazanırsanda bi sorun oldumu beklerim..

SerkhanAlemdar
29-07-2007, 22:40
Her Neyse Sizin Toplanabileceğiniz Yok ve Saniyorum ki Toplanamazsiniz..
Toplanirsaniz da ben ne yazik ki olamayacağim benim okulum erken başliyor..
Hepinize İyi Tatiller..
Görüşmek Dileğiyle..

cut..

mecburkalan
30-07-2007, 00:59
AİBÜ'ye gelecek öğrenciler inşallah Bolu ve AİBÜ'den memnun olarak ayrılırlar...

yasmin86bolu
30-07-2007, 16:19
toplanılıyormu?
ah biride beni kaile alsaa:S

GoLF
30-07-2007, 20:46
Selam arkadaşlar...

siibell
30-07-2007, 21:06
selam golf abi:D

siibell
30-07-2007, 21:08
toplanılıyormu?
ah biride beni kaile alsaa:S
yasemincim ben ayın ikisinde buluşalımmı dedim serkanın 4ünde buluşalım teklifine karşılık bişi yazılmayınca sesimi kestim

kavaktaki_baluk
30-07-2007, 21:36
selam millet... toplanabildiniz mi :P

siibell
30-07-2007, 21:45
selam millet... toplanabildiniz mi :P
az kaldı biras daha geyret edince olcak D:

yasmin86bolu
30-07-2007, 22:58
eee şimdi 2 simi 4 ümü ?:S kafa karıştırmayın
serkhan neredesin yaaa?

SerkhanAlemdar
30-07-2007, 23:07
Burdayimda, kısa bir zaman sonra burda olamicam .:( eğer bir toplanti planlarsaniz eğer bir şekilde haberleşiriz ara sira girip bakarim foruma..Hepinize iyi günler hoş ve esen kalin..

SerkhanAlemdar
30-07-2007, 23:09
yasemin Messenger Adresimi Sen biliyorsun bir şekilde bağlanti kurariz. Görüşürüz dikkat et kendine..

cut..

siibell
31-07-2007, 15:45
merhaba arkadaşlar 2 ağustos perşembe saat 20,00 de tekrar küçük parkta buluşalım ama bu sefer herkez kardelen snemasının önündeki bankın orda buluşalım en fazla 5 dk bekleriz sonra bi yere geçeriz :D

yasmin86bolu
31-07-2007, 15:56
merhaba arkadaşlar 2 ağustos perşembe saat 20,00 de tekrar küçük parkta buluşalım ama bu sefer herkez kapıda beklesin masaları kesmekten daha kolay olur kimsede geç kalmasın bu arada :D
tam kardelen sinemasının önünde buluşsak orası çok yol üstü kalıyor :S
hemde gelicek olanlar bana özelden msj atsınlar .....

siibell
31-07-2007, 15:58
tam kardelen sinemasının önünde buluşsak orası çok yol üstü kalıyor :S
hemde gelicek olanlar bana özelden msj atsınlar .....
tamam o zaman sinemanın önünde:D

yasmin86bolu
01-08-2007, 00:27
arkadaşlar hem üzüldüğüm hemde sevindiğim bi durum yarın acilen istanbula gidiyorum pazar günü dönücem çok üzgünüm arkadaşlar ben gidiyom ya kesin toplanırsınız benim içinde eğlenin ...:((

siibell
01-08-2007, 17:25
eee kimseden ses seda çıkmıo gelmicekmisiniz ben orda olucam yani yarın....

tukuaz
01-08-2007, 21:05
selam arkadaşlarr....ben aibu den degılım ama boluluyum..sıze merhaba demek istedimm...boluda olsaydım..oragnızyona katılırdımmm...:((bu hafta sonu geliyorum ama. görüşmek üzeree...

kavaktaki_baluk
02-08-2007, 01:29
yaw 2 sinde yöneticilik yaptığım sitenin toplantısı da var hem de saat 19,00 da... 4 ünde 5 inde ne zaman isterseniz olur ama 2 si olmasın...

siibell
02-08-2007, 18:42
iptal arkadaşlar...

SerkhanAlemdar
02-08-2007, 20:28
Ya Güleyim mi Ağlayim mi ? Cidden Karmaşik Duygular içerisindeyim.. O Olmaz Bu Olmaz Şu Olmaz..Ayh Su var :)) Mazeretim var.. Ben bir tarih vermiştim ayın 4 olabilirmi mümkün mü şeklinde, okullar açilmadan yaparsaniz sevinirim aksi takdirde okullar açildiğinda gelme ihtimalim gayet az olacak. Her Neyse,
Umarim Toplaşabiliriz :)))

Cut.:)

yaseminbilgi
03-08-2007, 14:18
Tabiii Toplanalim:))arkadaşlar..ben Gerçi Kesin Gelmem..:(

yaseminbilgi
03-08-2007, 14:20
selam arkadaşlarr....ben aibu den degılım ama boluluyum..sıze merhaba demek istedimm...boluda olsaydım..oragnızyona katılırdımmm...:((bu hafta sonu geliyorum ama. görüşmek üzeree...
KIZ KANKA SEN DE Mİ?HADİ ÇABUK GEL ÖZLEDİM ÇOOKK..KAÇIRMA BAK TOPLAŞIYOLARMIŞ HMM BEKLİYORUM..

tukuaz
03-08-2007, 14:50
KIZ KANKA SEN DE Mİ?HADİ ÇABUK GEL ÖZLEDİM ÇOOKK..KAÇIRMA BAK TOPLAŞIYOLARMIŞ HMM BEKLİYORUM..

gelcemgelcemm...pazar görüşürüz;)))

siibell
03-08-2007, 15:21
valla napıcamı şaşırdım bende baktım kimse gelmeyince iptal etmek zorunda kaldımkusura bakmayın

optimistic
03-08-2007, 18:17
Orda olup buluşmayı çok isterdim bir mezun olarak benim yerimede eğlenin tamam mı? Hatta gezi yapın atlayın Safranbolu' ya gelin ben burdayım organizasyon benden....

siibell
03-08-2007, 19:02
Orda olup buluşmayı çok isterdim bir mezun olarak benim yerimede eğlenin tamam mı? Hatta gezi yapın atlayın Safranbolu' ya gelin ben burdayım organizasyon benden....
artık dönem başlayınca yaparsak yaparız öle bişi vakit kalmadı okul kapanıyor diğer hafta teşekkürler yinede...

werty_
03-08-2007, 20:50
bi toplanamadınız ya :)biz geçen yıl böylemiydik haftada 2 kere toplanırdık:)

kavaktaki_baluk
03-08-2007, 23:40
SLmLar...............

kavaktaki_baluk
03-08-2007, 23:42
SLmLar...............
ana ne Oluyoo beGhH BEN NEDOYUm KaVAKTAKİ BALuK NERDEN CIKTıI

siibell
03-08-2007, 23:43
aaaaaaa cidden ölesin nedim hayırdır bi daha çık gir bakalım

kavaktaki_baluk
03-08-2007, 23:44
ana ne Oluyoo beGhH BEN NEDOYUm KaVAKTAKİ BALuK NERDEN CIKTıI
:)))) dosTuM KAVAKTAKİ BALUK OTURUMUNU KAPATMADAN CIkMA BENDEN SANA tavsiye

NEDO
03-08-2007, 23:46
öhhh begHhh kendIm OLDuM benIm nedO soNuNDA KENdImI BUldUm :)))))))))))))))

SerkhanAlemdar
04-08-2007, 00:05
Foruma garip enfeksiyonlara gebe kaldi..
Allah Yardımcımız Olsun...

kavaktaki_baluk
04-08-2007, 02:34
:) kamuya mal olmuş bir üyeliğim var isteyen kullanabilir ::D

ceren_18
08-08-2007, 00:05
arkadaşlar bizim okul ne zaman başlayacak:))) tarihini bilen var mııııııı??

ceyhun_aibu
08-08-2007, 17:35
arkadaşlar bizim okul ne zaman başlayacak:))) tarihini bilen var mııııııı??

8 Ekim sanırım. öle duyum almıştım :)

chemp
08-08-2007, 23:26
okulun dezavantajları: merkezle arasında fazla sıcaklık değişiminin olması,karaköy minibüslerinin pahalıya öğrenci taşıyor olması,iyi ki boluluyum,bolulu olmayıp aibü de okuyanlara sabır diliyorum...

chemp
08-08-2007, 23:30
rektörlüğün önünden otostop çeken arkadaşlar,bende sizdenim,yaşasın beleşe merkeze inmek isteğimiz !!!

oyku_89
18-08-2007, 04:37
Bu sene iktisat ı kazandım bu ünv de.Bayağı araştırdım.Güzel üniversiteymiş.İnşallah bana da şans getirir:)

ceyhun_aibu
18-08-2007, 13:10
Bu sene iktisat ı kazandım bu ünv de.Bayağı araştırdım.Güzel üniversiteymiş.İnşallah bana da şans getirir:)

hayırlı olsun!

nagiss
18-08-2007, 16:20
Bende geliyrm Bolu'ya İşletme'ye yerleştim inşallah hayırlı olur..

werty_
18-08-2007, 17:43
hayırlı olsun:)hoşgeldiniz aibü ye;)
hihi sizi gidi çömler:D
bolu yu çok seviceksiniz..

GoLF
18-08-2007, 18:07
Hayırlı olsun umarım beğenirsiniz. İl temsilcisi yeni gelenler ile beraber, okullar açılında bir organizasyon düzenler sanırım... : )

mry666
19-08-2007, 00:23
herkese slm;) bu sene boludayım bende. 2 yıllık orta kademe yöneticilik bölümünü kazandım.eylülde gidicem kayıta ama şu yurt olayını anlamadım.kyk başvurusu 25 ağustosta bitiyor internetten.bazıları diyor eylülde kayıt için gittiğinde yurt için de başvuruyorsun diye? şimdi benim ne yapmam lazım?? yarı özel,vakıf,devlet yurtları fln diyosunuz.ben netten yurtkura başvurduğumda beni istedikleri yere mi atıcaklar?(netteki tercihimi "genel yurtlara giremediğinde aylık ücreti yüksek yurtlarda kalmak istiyorum" olarak işaretlicem) üniye kaydım şehir kampüsünde olucak.boolu meslek yüksek okulunda okuyan yada mezun olan yada bilen varsa biraz bilgi verebilir mi??

tuubaba
19-08-2007, 02:34
Bende geliyrm Bolu'ya İşletme'ye yerleştim inşallah hayırlı olur..

bende bende ... bende boludayım işletmedeyim ikinci öğretimim...

ereneren
19-08-2007, 02:38
arkadaşlar turizme yerleşen var mı? benden başka

nagiss
19-08-2007, 03:12
bende bende ... bende boludayım işletmedeyim ikinci öğretimim...
hayırlı olsunnn tuubaba ben birinci öğretim ama olsun:) meslektaşız;)

alacakaranlıq
19-08-2007, 03:20
birşey sorucam...

bu üni.de bilgisayar programcılığı bölümü var mı ???

ereneren
19-08-2007, 03:22
birşey sorucam...

bu üni.de bilgisayar programcılığı bölümü var mı ???
var arkadaşım üniversitenin internet sitesinden de arastırabilirsin

alacakaranlıq
19-08-2007, 03:40
Teşk. ederim....

nagiss
19-08-2007, 04:42
Bolu'da ki özel kız yurtları nasıl? Bildiğiniz iyi bir yurt var mı? Var diyorsanız paylaşın lütfen(:

oyku_89
19-08-2007, 18:50
Bolu'da ki özel kız yurtları nasıl? Bildiğiniz iyi bir yurt var mı? Var diyorsanız paylaşın lütfen(:

http://www.boluyurtlar.com/ Bu sitede boludaki tüm özel yurtlar var.Bak istersen;)

nagiss
20-08-2007, 01:59
http://www.boluyurtlar.com/ Bu sitede boludaki tüm özel yurtlar var.Bak istersen;)
teşekkürler..

DISGUSTMANIA
20-08-2007, 16:12
Ben tıp kazandım.Acaba varmı tıpçı arkadaslar aranızda sayet varsa nasıl bi yerdir bu bolu,tıp bolumu nasıl bir bolumdur kolay mıdır zor mudur v.s gibi ıvır zıvırları cevaplayabilirler mi acaba.Hani maksat muhabbet olsun..

werty_
20-08-2007, 16:25
Ben tıp kazandım.Acaba varmı tıpçı arkadaslar aranızda sayet varsa nasıl bi yerdir bu bolu,tıp bolumu nasıl bir bolumdur kolay mıdır zor mudur v.s gibi ıvır zıvırları cevaplayabilirler mi acaba.Hani maksat muhabbet olsun..
hayırlı olsun.
valla tıpın kolay olduğu biyer yoktur heralde..
aktif sistem yok sanırım eski sistem.
pdö(probleme dayalı öğretim) 3-4 ünivde var onların arasında bizim üniv. yok sanırım.

DISGUSTMANIA
20-08-2007, 17:06
Yani ezbere devam diyosun.Ya bazı yerlerde hani pratik agırlıklı olcakmıs oyle deniyordu da.Tuh ya bizim ezberde de is yok belki pratikten yırtarım diyodum ya aman neyse..Ya aslında ben ilk sene kasıp yatayla İstanbul planları yapanlardanım.Cunku bir İstanbullu olarak İstanbul'dan bile sıkılmıs bir insanım Bolu'yu da 2 ayda tuketiriz herhalde.En azından ortam ders calısmaya fazlasıyla musait,sivrisinek yok,gurultu yok en guzeli de afrika sıdcakları yok.Buz gibi hava oh....

werty_
20-08-2007, 17:18
istanbulun kıymetini anlarsın işte:)
havası gerçekten çok güzel hele merkez sıcaktan kavrulurken kampüsteki esinti yok mu..
ders çalışma konusunda pek bişey diyemiycem.Bölümüm çalışmayı gerektiren bi bölüm olmadığı için ;)
ama dediklerini düşününce farkettim gerçekten çalışmak için ortam gayet müsaitmiş :)

DISGUSTMANIA
20-08-2007, 17:39
Kusura bakma hangi bolumdeydin kacırdım .Herhalde comez oldugumdan:)Ya bi de yemekleri guzel midir universitenin ne de olsa en iyi ascılar boludan cıkıyor.Bolulu hasan usta,mengenli ascılarla omo reklamı falan filan....

werty_
20-08-2007, 18:02
sınıf öğretmenliği:)
yemekleri güzel bence.o kadar ascıyı boşa çıkartmıyolar yani :P
nerde kalıcaksın tıpçılar genelde evde kalır ama ayarladın mı biyer..

nagiss
20-08-2007, 21:03
Yani ezbere devam diyosun.Ya bazı yerlerde hani pratik agırlıklı olcakmıs oyle deniyordu da.Tuh ya bizim ezberde de is yok belki pratikten yırtarım diyodum ya aman neyse..Ya aslında ben ilk sene kasıp yatayla İstanbul planları yapanlardanım.Cunku bir İstanbullu olarak İstanbul'dan bile sıkılmıs bir insanım Bolu'yu da 2 ayda tuketiriz herhalde.En azından ortam ders calısmaya fazlasıyla musait,sivrisinek yok,gurultu yok en guzeli de afrika sıdcakları yok.Buz gibi hava oh....
bende bu sene yerleştim geçiş planları yapıyrm ama benm geçiş yapmam senin yapmandan daha kolay olucak gibi bölümden dolayı(: üff düşündükçe mideme ağrılar giriyor napıcaz Bolu'da istanbuldan daha önce hiç ayrılmadım ki ben:( ühühü.. tek güzel yanı diğer üniversitelere göre daha geç açılıyor olması.. hayırlısı artık..

DISGUSTMANIA
20-08-2007, 22:07
Hadi ya diger okullara gore gec acıldıgnı bilmiyordum bak.Aman gec kapanmasın da:)Bu arada bolumunu bilmiyorum ama nedense hep arkadaslarım o yatay gecis hayalleri yalan olur ,oraya alıstın mı istanbulu falan unutursun diyolar.Acıkcası benim de işime gelir:)Bence seni baglayan biseyler yoksa tabi aile var ama ben onu sallamıyorum pek:),yatay gecisi falan bosver.Ben de zaten gecisi kendim için degil sorumlu oldugum insanlar için istiyorum.Cok bayık oldu ama bence BOLunun keyfini cıkarmaya bak:9

nagiss
20-08-2007, 22:27
Hadi ya diger okullara gore gec acıldıgnı bilmiyordum bak.Aman gec kapanmasın da:)Bu arada bolumunu bilmiyorum ama nedense hep arkadaslarım o yatay gecis hayalleri yalan olur ,oraya alıstın mı istanbulu falan unutursun diyolar.Acıkcası benim de işime gelir:)Bence seni baglayan biseyler yoksa tabi aile var ama ben onu sallamıyorum pek:),yatay gecisi falan bosver.Ben de zaten gecisi kendim için degil sorumlu oldugum insanlar için istiyorum.Cok bayık oldu ama bence BOLunun keyfini cıkarmaya bak:9
benim en yakın 3 arkadaşımda bolu da sıkılcağımı düşünmüyrm ama işletme okuycağım nasip olursa, mezun olduğun üniversite önemli işletme için o yüzden istiyrm..Bi de ailemden ayrılamam gibi gelio şimdiden ağlıyom zaten(: buarada geç kapanmıyor 28 mayısta dersler biticekmiş sonra finaller(:

Ayhan25
21-08-2007, 23:35
selam arkadaslar bende kamu yonetimi kazandım i.ö okuyan varmı kamu bolumu zormu fln nasıl acaba bilgisi olan yazarsa ii olur biraz bilgi edinim ilk sene ne de olsa :D:D

DISGUSTMANIA
22-08-2007, 21:55
Ya madem konu acamıyoruz(malum yeniyiz)O zaman burdan devam....Benim en merak ettigim Bolunun havasından suyundan gece mekanlarından ziyade yurtlarıdır efem.Simdi yurtkurun yurdu kampus için de midir dısında mıdır?Bu 1.. 2.yurtkurun yurdu mu univin kendi yurdu mu daha guzel(Ozellikle kızlara bu sorum) 3.Yurtlarda tv kavgası,dus kavagası,tuvalet kavgasına neden olabilecek ortamsılıklar mevcut mu?4.Hırsızlık olayları oluyor mu?5.Fiyatlar nerelerde?6.ve en onemlisi yemekler guzel mi?(Obur muyum neyim?)

hijazz
23-08-2007, 20:57
Ya madem konu acamıyoruz(malum yeniyiz)O zaman burdan devam....Benim en merak ettigim Bolunun havasından suyundan gece mekanlarından ziyade yurtlarıdır efem.Simdi yurtkurun yurdu kampus için de midir dısında mıdır?Bu 1.. 2.yurtkurun yurdu mu univin kendi yurdu mu daha guzel(Ozellikle kızlara bu sorum) 3.Yurtlarda tv kavgası,dus kavagası,tuvalet kavgasına neden olabilecek ortamsılıklar mevcut mu?4.Hırsızlık olayları oluyor mu?5.Fiyatlar nerelerde?6.ve en onemlisi yemekler guzel mi?(Obur muyum neyim?)
walla hiltona(A blok) dusmede D ve E guzeldir otel tipi yurtlar cok rahat edersin.E blok bu sene acıldı kampusun içinde.

werty_
24-08-2007, 02:54
E blok çok güzel ya.Ben özel yurttan çıktım E'ye. Çok rahatım..

DISGUSTMANIA
30-08-2007, 15:18
Arkadaslar ders secimi nasıl oluyor azcık bilgi lutfen.ve ayrıca da lisedeki gibi secmeli ders falan olcak mı sayet varsa beden egitimi secebilir miyim mesela?

melek_değilim
31-08-2007, 19:27
ben psikoloji bölümünü kazandım bu bölüm hakkında bana bilgi verebilir misiniz acaba?

nagiss
01-09-2007, 17:46
Arkadaşlar kyk açıklandı yüksek ücretli yurt kazanmışım Bolu Gölköy Öğrenci yurdu.. Nasıl bu yurt iyi mi kampüsün içinde sanırım bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim..

fundikoloji
01-09-2007, 17:50
selam arkadaslar bende kamu yonetimi kazandım i.ö okuyan varmı kamu bolumu zormu fln nasıl acaba bilgisi olan yazarsa ii olur biraz bilgi edinim ilk sene ne de olsa :D:D
bende kamu yönetimi kazandım:) ama 1. öğretim

fundikoloji
01-09-2007, 18:00
ya yok mu kimse ya

nagiss
01-09-2007, 18:22
ya yok mu kimse ya
sana yurt çıktı mı?

werty_
01-09-2007, 21:56
Arkadaşlar kyk açıklandı yüksek ücretli yurt kazanmışım Bolu Gölköy Öğrenci yurdu.. Nasıl bu yurt iyi mi kampüsün içinde sanırım bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim..
E blok sanırım en iyi yurt çıkmış bence.odalar 4 kişilik banyo falan odanın içinde.kampüste insan biraz sıkılabilir ama arkadaş ortamı olunca zevkli geçer..

nagiss
01-09-2007, 22:55
E blok sanırım en iyi yurt çıkmış bence.odalar 4 kişilik banyo falan odanın içinde.kampüste insan biraz sıkılabilir ama arkadaş ortamı olunca zevkli geçer..
ciddi misin yaa ben özel bir yurtta yer ayırdım şimdi burasıda çıkınca karasız kaldım :S

werty_
01-09-2007, 23:05
ciddi misin yaa ben özel bir yurtta yer ayırdım şimdi burasıda çıkınca karasız kaldım :S
hangi özel yurt?
bende özel yurttan çıktım gölköye.ilk başta korktum özelden sonra devlette yapabilirmiyim diye ama şimdilik çok memnunum.
özel yurtlarda her zaman yer bulursun ama E bloğa girmek çok zor.bence önce bi dene sonra rahat edemezsen özele çıkarsın.

tuubaba
01-09-2007, 23:15
Bende yüksek ücretli yurt kazanmışım ama abant yurdunu nerdedir nasıldır bilen warmı? bende kararsızım bunda kalsammı yoksa özele gitsemmi die?
:S:S

werty_
01-09-2007, 23:19
Bende yüksek ücretli yurt kazanmışım ama abant yurdunu nerdedir nasıldır bilen warmı? bende kararsızım bunda kalsammı yoksa özele gitsemmi die?
:S:S
abant özel yurdunumu soruyorsun?

tuubaba
01-09-2007, 23:29
ewet yüksek ücretli bolu abant yurdu yazıo yurtkura bağlı olan yani ..

nagiss
02-09-2007, 00:32
bolu abant mı yazıyor bolu gölköy mü yazıyor ???

GoLF
02-09-2007, 02:53
iyi geceler arkadaşlar...

oyku_89
07-09-2007, 21:11

abant zaten özel yurt http://www.ozelabantyurdu.com.tr/
bu da sitesi burdan bak.beğenmezsen http://www.boluyurtlar.com/ bu sitede neredeyse boludaki tüm özel yurtlar var;)

tuubaba
07-09-2007, 22:35
abant zaten özel yurt http://www.ozelabantyurdu.com.tr/
bu da sitesi burdan bak.beğenmezsen http://www.boluyurtlar.com/ bu sitede neredeyse boludaki tüm özel yurtlar var;)

ya bu ikisini hep karıştırıyolar bi tane özel abant kız öğrenci yurdu war bu sitesi olan.. buna tabi yurtkur başvurusuyla girilmiyo.. ama bi tanede yurtkurun yüksek ücretli yurdu denilen abant yurdu war yani dewlet yurdu ama ücreti çokk az fazla ama gayet güzel bi yurt gittim baktım meslekyüksek okulunun hemen arkasında benimde kazandığım o (idi)..=) ama ben özel çetinkaya yurduna yazıldım=) inşallah güzel olur...

nagiss
07-09-2007, 22:52
banada yüksek ücretli kredi yurtlarından çıktı kampüste yeni yapılmış ama özel yurda yazıldım inşallah iyi olur..

oyku_89
07-09-2007, 23:51
ya bu ikisini hep karıştırıyolar bi tane özel abant kız öğrenci yurdu war bu sitesi olan.. buna tabi yurtkur başvurusuyla girilmiyo.. ama bi tanede yurtkurun yüksek ücretli yurdu denilen abant yurdu war yani dewlet yurdu ama ücreti çokk az fazla ama gayet güzel bi yurt gittim baktım meslekyüksek okulunun hemen arkasında benimde kazandığım o (idi)..=) ama ben özel çetinkaya yurduna yazıldım=) inşallah güzel olur...

he pardon o zaman.bilmiyodum iki tane olduğunu.çetinkaya okula çok uzak değil mi?ben de oraya gitcektim ama uzak diye vazgeçtim.ben de beyaz kız öğrenci yurduna yazıldım.

tuubaba
08-09-2007, 01:12
he pardon o zaman.bilmiyodum iki tane olduğunu.çetinkaya okula çok uzak değil mi?ben de oraya gitcektim ama uzak diye vazgeçtim.ben de beyaz kız öğrenci yurduna yazıldım.

yok yaa okadar değil sonucta butun yurtlardan minibüse binilmiomu bilmiom ama...:) merkeze yakın en azından... neyse sennkide güzelmiş =) güzel olur inşallah=)

tuubaba
08-09-2007, 01:15
banada yüksek ücretli kredi yurtlarından çıktı kampüste yeni yapılmış ama özel yurda yazıldım inşallah iyi olur..

sen hangisine yazıldın??

nagiss
08-09-2007, 02:53
beyaz da en iyi arkadaşım kalıyor hiç memnun diil bende oraya yazılcaktım iyi diil dediği için yazılmadımm.. inşallah sen pişman olmassın..

tuubaba
08-09-2007, 03:13
bakalım artıkk inşş herkes memnun kalırr :)

mecburkalan
08-09-2007, 17:54
pervin bilol'e yazıldım bi kaç tane daha güzel vardı ama merkeze uzaktı zaten bi merkezi var oraya yakın olsun dedim (:
pervin bilol gerçekten özel yurtlar arasından en iyi sayılır...çevre düzenlemesini geçen sene çalıştığım yerde yapmıştık...
bu arada Aibü'yü kazanan tüm zekirdekçilere hayırlı olsun..

fundikoloji
08-09-2007, 18:53
arkadaşlar bende gölköy kampüsünde misafir öğrenci olarak kalcam glköy yurduymuş nasıl ocak????

fundikoloji
08-09-2007, 18:56
ya lütfen bi bilgisi olan varsa haber versin nasıl olur bu misafir öğrencilik?

nagiss
09-09-2007, 05:04
pervin bilol gerçekten özel yurtlar arasından en iyi sayılır...çevre düzenlemesini geçen sene çalıştığım yerde yapmıştık...
bu arada Aibü'yü kazanan tüm zekirdekçilere hayırlı olsun..
teşekkürler.. (:

kavaktaki_baluk
10-09-2007, 06:03

çok pişman olacaksın bence :) kampuste yeni açılan yurt özel yurtlardan daha iyi olacak.. kesin... geçmiş olsun :)

kavaktaki_baluk
10-09-2007, 06:07
ya lütfen bi bilgisi olan varsa haber versin nasıl olur bu misafir öğrencilik?

yurtta barınma hakkı kazanıp da kayıt yaptırmayan öğrencilerin yerine yedek listedekilere bakılır. onlardan da kayıt yaptırmayanlar olursa misafir öğrencilere hak tanınır. yurtta misafirhanede konaklarsın. misafirhane deki yatak sayısı odalardaki standart sayıdan 5 - 6 kat fazladır.
endişelenecek birşey yok. sadece 1-2 ay geçici olarak misafirhanede kalırsın sonra odaya geçersin.

DISGUSTMANIA
10-09-2007, 15:12
Arkadaslar bi yardımcı olun gozunuzu seveyim.Bu okulumuzun web sitesinde ogrenci işleri sayfasında hani sifre falan soruyo ya bazı bilgilere ulasmamız ders secimi yapmamız için,e işte bende sifre falan yok.Nerden alcaz bu sifreyi.Ogrenci islerine telefon acmak lazım mı,yani onemli bisey mi?Yoksa gereksiz mi?Bu arada ben tıp ogrencisiyim galiba ders secimi yapmama gerek yok..Neyse uzatmayayım.Bi care....

siibell
10-09-2007, 16:04
ben gölköyde kalıyorum arkadaşım yurt gayet güzel fiyatlarıda makul benim bildiğim günlük 8-10 fln misafir kaldıktan sonra alırlar kesin yurda yer varsa

mry666
10-09-2007, 17:25
selam herkese.ben de abant yurdunda kalıcam (yurtkurun). içini gezmedim ama gölköy yurduyla aynı diyolar. doğru mudur? kalan varsa biraz bilgilendirsin beni:D

siibell
10-09-2007, 17:48
selam herkese.ben de abant yurdunda kalıcam (yurtkurun). içini gezmedim ama gölköy yurduyla aynı diyolar. doğru mudur? kalan varsa biraz bilgilendirsin beni:D
abant yurdu derken hangisi aşağıda iki kız bi erkek bide karma yarı özel yurt varda
yarı özel olan 4 kişilik odalar banyo tuvalet içinde dolaplar fln çalışma masası var güzeldir diğerleri en az 10-12 kişilik odalar eski ve katlarda banyo ortak yani

siibell
10-09-2007, 17:50
Arkadaslar bi yardımcı olun gozunuzu seveyim.Bu okulumuzun web sitesinde ogrenci işleri sayfasında hani sifre falan soruyo ya bazı bilgilere ulasmamız ders secimi yapmamız için,e işte bende sifre falan yok.Nerden alcaz bu sifreyi.Ogrenci islerine telefon acmak lazım mı,yani onemli bisey mi?Yoksa gereksiz mi?Bu arada ben tıp ogrencisiyim galiba ders secimi yapmama gerek yok..Neyse uzatmayayım.Bi care....
şifreye şuan ihtiyacın yok zaten ders kaydı yapmayacaksın okula geldiğin zaman sekreterlikten alabilirsin şifreni

siibell
10-09-2007, 17:54
bu arada devlet yurtları 67 ytl yarı özeller 78ytl..

mry666
10-09-2007, 19:30
abant yurdu derken hangisi aşağıda iki kız bi erkek bide karma yarı özel yurt varda
yarı özel olan 4 kişilik odalar banyo tuvalet içinde dolaplar fln çalışma masası var güzeldir diğerleri en az 10-12 kişilik odalar eski ve katlarda banyo ortak yani

bolu meslek yüksekokulun yanındaki abant kız yurdu. yüksek ücretli yurt işte yarı özel oluyo sanırım.teşekkürler

kavaktaki_baluk
10-09-2007, 20:33
yarı özel yurtlar çok kaliteli. yurtkurun yurtları da iyi ama yarı özeller ev gibi.

nagiss
11-09-2007, 14:18
çok pişman olacaksın bence :) kampuste yeni açılan yurt özel yurtlardan daha iyi olacak.. kesin... geçmiş olsun :)
ya.. kampüs çok sessizdi sıkılırım ben orda bi merkezi var zatenn oraya yakın olsun dedimm.. gerçi ordanda bi hareket beklemiyrm yaa.. hayırlısı artık :S

d_kt_r
11-09-2007, 17:51
slm millet. bende bu sene uluslararası ilişkiler (i.ö) kazandım. hazırlık okuyacağım ama kafama takılan bişi var: gireceğim bi sınav olacakmı? seviye belirleme gibi bişi. okula sorduğumda sadece hazırlık sınıfını geçmek isteyenler için yeterlilik sınavı olacağı söylendi.(ama ben hazırlığı geçmek istemiyorum)

buketim_18
11-09-2007, 19:37
mrb arkadaşlar. özel güven yurduna yeni kaydoldum.hakında çok kötü şeyler söylüyorlar.bilhassa erkekler.kızları hakkında hiç iyi seyler duymadım tabi hepsinin değil.sizlerin de fikirlerini almak isterim.lütfen.önemli bu benm için

oyku_89
11-09-2007, 22:07
mrb arkadaşlar. özel güven yurduna yeni kaydoldum.hakında çok kötü şeyler söylüyorlar.bilhassa erkekler.kızları hakkında hiç iyi seyler duymadım tabi hepsinin değil.sizlerin de fikirlerini almak isterim.lütfen.önemli bu benm için

bana da orası kötü demişlerdi.bilmiyorum söyleyenlerin yalancısıyım.sakın gitme falan dediler.keşke başka yurtlara da baksaydın.hemen kayıt olmasaydın.

ysmnTR-BJK
11-09-2007, 22:25
slm millet. bende bu sene uluslararası ilişkiler (i.ö) kazandım. hazırlık okuyacağım ama kafama takılan bişi var: gireceğim bi sınav olacakmı? seviye belirleme gibi bişi. okula sorduğumda sadece hazırlık sınıfını geçmek isteyenler için yeterlilik sınavı olacağı söylendi.(ama ben hazırlığı geçmek istemiyorum)

oda arkadaşım da u.ilişkiler bölümünden hazırlık okumuştu ve ilk dönemin sonunda bu yeterlilik sınavına girdi ama o geçti:)ve ikinci dönem daha birinci sınıfın birinci dönemini okumadan ikinci dönemini okudu ve çok zorlandı.. işler acayip karşıyo yani anlayacağın...benden de tavsiye hazırlığı oku geçmeye çalışma ;)

ysmnTR-BJK
11-09-2007, 22:27
bi de arkadaşlar yok mu aibü ingilizce öğretmenliğini kazanannnn????

d_kt_r
11-09-2007, 22:39
oda arkadaşım da u.ilişkiler bölümünden hazırlık okumuştu ve ilk dönemin sonunda bu yeterlilik sınavına girdi ama o geçti:)ve ikinci dönem daha birinci sınıfın birinci dönemini okumadan ikinci dönemini okudu ve çok zorlandı.. işler acayip karşıyo yani anlayacağın...benden de tavsiye hazırlığı oku geçmeye çalışma ;)
zaten hazırlığı geçmek istemiyorum. tercih yaparken okuyacağım bölümlerde hazırlık olmasını özellikle tercih ettim. ancak benim girmem gereken bi seviye belirleme sınavı varmı? bu konuda üni. bişi söylemedi...

buketim_18
11-09-2007, 23:19
bana da orası kötü demişlerdi.bilmiyorum söyleyenlerin yalancısıyım.sakın gitme falan dediler.keşke başka yurtlara da baksaydın.hemen kayıt olmasaydın.
ya fiyatı uygun geldi.bir de kurucusu tanıdıktı.her neyse ya.hayırlısı olsun.inş.pişman olmam:(

nagiss
12-09-2007, 03:10
bende hakkında iyi şeyler duymadımm yemekleri falan inşallah pişman olmazsın hayırlı olsunnn

zekiinsan
12-09-2007, 15:51
zaten hazırlığı geçmek istemiyorum. tercih yaparken okuyacağım bölümlerde hazırlık olmasını özellikle tercih ettim. ancak benim girmem gereken bi seviye belirleme sınavı varmı? bu konuda üni. bişi söylemedi...
öncelikle hayırlı olsun:) evet var öyle bir sınav. Okulların ilk açıldığı hafta oluyo diye hatırlıyorum. Sınıflar 3 gruba ayrılıyor. Başarı derecene göre yerleştiriliyorsun.Şimdiden başarılar....

kavaktaki_baluk
13-09-2007, 21:16

ya bu tip şeyleri kafanıza takmayın. boludaki bütün (özel ) yurtlar son derece kaliteli. gerisini boşverin

d_kt_r
14-09-2007, 03:57
arkadaşlar foruma yazanlar iice azalmaya başladı. nooluyoz. nerelerdesiniz :D

emotion88
14-09-2007, 04:00
ben burdayım ama daha çok okumayı tercih ediyorum:)

buketim_18
14-09-2007, 15:52
ya bu tip şeyleri kafanıza takmayın. boludaki bütün (özel ) yurtlar son derece kaliteli. gerisini boşverin
ya teşekkür ederim biraz olsun içim rahatladı:) inşallah güzel olur hersey..

seda901990
14-09-2007, 19:30
kambersiz düğün olmaz arkadaslar bendeee geldimmmmmmmm inşllh güzel bi yerdir güzel günler geçirmek dileğiylee byyys

oyku_89
14-09-2007, 19:33
bu arada arkadaşlar bazı fakültelerin ders programları http://ogr.ibu.edu.tr/ burada yazıyo bi bakın pano aramak zorunda kalmayın ilk günden:))

seda901990
14-09-2007, 19:36
ya bu arada zihinsel engelliler öğretmenliğini kazanan varmı??

kavaktaki_baluk
15-09-2007, 03:53
ya teşekkür ederim biraz olsun içim rahatladı:) inşallah güzel olur hersey..

uzaklaştırılmışsın siteden ama okuyosundur mutlaka. bolu aslında güzeldir. bu forumda o kadar insanla atıştım ki anlatamam bu yüzden. mali anlamda sorun var. hoş eskiye nazaran ülke ekonomisiyle birlikte gözle görülen olumlu yönler de var inkar edilemez bir gerçek. yaşayıp görmen lazım boluyu. yaşayıp görerek karar vermen lazım.

kavaktaki_baluk
15-09-2007, 03:56
ben burdayım ama daha çok okumayı tercih ediyorum:)

görüşlerini paylaşman daha güzel olmaz mı?

emotion88
15-09-2007, 03:59
olabilir ama pek tercihim değil..senin yazdıklarını da okumuştum baya baya atışıyosun biliyorum aman bana bulaşma:)

kavaktaki_baluk
15-09-2007, 04:42
öcüyüm ben :)

emotion88
15-09-2007, 04:47
o kadar da değil de ne biliyim bu satte uğraşamam diye dediydim:)kusura bakma...

ToxiC20
15-09-2007, 13:35
selam arkadaşlar ben geldim ibu iktisat 1.öğretim var mı?

kavaktaki_baluk
15-09-2007, 18:09
o kadar da değil de ne biliyim bu satte uğraşamam diye dediydim:)kusura bakma...

baktım bile :)

emotion88
15-09-2007, 19:06
sen bilirsin:)

nagiss
17-09-2007, 05:16
arkadaşlar harç kredisine başvurmuştum ben ( niye başvurduysam) şimdi istemiyrmmm harcı ödediğimde 25 ytl civarı aldılarr bunu iptal etme şansım var mı varsa nasıl yardımcı olabilecekler de hadi buyrun (:

capushka
17-09-2007, 20:39
arkadaşlar harç kredisine başvurmuştum ben ( niye başvurduysam) şimdi istemiyrmmm harcı ödediğimde 25 ytl civarı aldılarr bunu iptal etme şansım var mı varsa nasıl yardımcı olabilecekler de hadi buyrun (:
dönem içinde kredilerle ilgili senet imzalanıyo.bu seneti imzalamazsın.ödemediğin miktarıda daha sonra yatırırsın.

TiKKyyy
17-09-2007, 22:05
merhaba arkadaşlar nasılsınız uzun zaman oldu ;)

siibell
20-09-2007, 16:48
tebrikler bende uluslararası ilişkilerde okuyorum bişi olursa yardımcı olurum:D

söyleyemedim
23-09-2007, 00:06
ben birini arıyorum.bolu yaşarevlerde oturan bir öğrenciyi.hoş şimdi kiralık yazısı asılı penceresinde c blok en üst kat.uzun saçlı bir oğlan.hatta şehitlere saygı yürüyüşüne de katılmıştı bu arkadaş.kendisi ya da onu tanıyam varsa bana yazsın lütfen.şimdiden sağolun

capushka
23-09-2007, 02:10
ben birini arıyorum.bolu yaşarevlerde oturan bir öğrenciyi.hoş şimdi kiralık yazısı asılı penceresinde c blok en üst kat.uzun saçlı bir oğlan.hatta şehitlere saygı yürüyüşüne de katılmıştı bu arkadaş.kendisi ya da onu tanıyam varsa bana yazsın lütfen.şimdiden sağolun
sarı çizmeli mehmet ağa.nasıl bilelim...

söyleyemedim
24-09-2007, 00:14
tanıyanlar için söyledim zaten yardımcı olabilirlerse diye anladın kardeş?

burakorhan
24-09-2007, 01:56
ya offff bende ordayım bu sene :S

d_kt_r
24-09-2007, 16:08
tebrikler bende uluslararası ilişkilerde okuyorum bişi olursa yardımcı olurum:D
valla yardımcı olursan sevinirim. bu hazırlığın ders programını hiç bi yerde bulamıyorum :( hazırlıkta ben napacam. 7/24 ingilizcemi:D bi de benim bu aralar girmem gereken bi sınav varmı? pek takip ettiğim söölenemezde:D

siibell
24-09-2007, 16:47
valla yardımcı olursan sevinirim. bu hazırlığın ders programını hiç bi yerde bulamıyorum :( hazırlıkta ben napacam. 7/24 ingilizcemi:D bi de benim bu aralar girmem gereken bi sınav varmı? pek takip ettiğim söölenemezde:D
bizde hazırlık yoktu bizden sonraki sene geldi o yüzden tam detaylı bilmiorum ama bi sınava giriceksin seviyen belli olacak sitede yazması lazım aslında o tarih hatta baktım 1 ekimmiş dilmer sınavı sen yinede bak istersen bu sınava girip seviyen belirlenicek ondan sonrada sınıfın vs sölenir zaten seviyene göre haftalık ders saatin değişiyo elemantary günde 5-6 saat ders görüyodu sanki her gün...

metist
24-09-2007, 20:45
hade arkadaşlar hep beraber

www.vizefinal.net e gidiyoruzzzz

nagiss
25-09-2007, 01:36

Niye ?!...

GoLF
25-09-2007, 02:36
Burası canlanmış, yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz...

d_kt_r
25-09-2007, 03:28
eyyw. hoşbulduk. biraz daha aktifleşek yaws. valla dışarıdan bakanlar bunlar nasıl genç bunlar nasıl ünili der:D

d_kt_r
25-09-2007, 03:34
bizde hazırlık yoktu bizden sonraki sene geldi o yüzden tam detaylı bilmiorum ama bi sınava giriceksin seviyen belli olacak sitede yazması lazım aslında o tarih hatta baktım 1 ekimmiş dilmer sınavı sen yinede bak istersen bu sınava girip seviyen belirlenicek ondan sonrada sınıfın vs sölenir zaten seviyene göre haftalık ders saatin değişiyo elemantary günde 5-6 saat ders görüyodu sanki her gün...
1 Ekim:Derslerin Başlaması, Dilmer Müdürlüğü Yabancı Dil Muafiyet Sınavı.sanırım buna girecem. bi de bişi daha: dersler 1 ekimde başlayacak denmiş ancak bazı yerlerden duyduğum kadarıyla 1 hafta ders olmuyormuş. bi bilgin var mı??

kavaktaki_baluk
25-09-2007, 04:03
1 Ekim:Derslerin Başlaması, Dilmer Müdürlüğü Yabancı Dil Muafiyet Sınavı.sanırım buna girecem. bi de bişi daha: dersler 1 ekimde başlayacak denmiş ancak bazı yerlerden duyduğum kadarıyla 1 hafta ders olmuyormuş. bi bilgin var mı??

doğrudur. sınıflar belirlene kadar ders olmaz he olursa da birşey kaçırmazsın

d_kt_r
25-09-2007, 04:30
tesekkurler... :D

siibell
26-09-2007, 17:28
genelde öğrenciler ektiği için pek bi ders işlenmio :D

kavaktaki_baluk
26-09-2007, 21:47

bu arkadaş adres vermiş ben de vereyim o zaman.

aibu öğrencilerinin 3 senedir katılımıyla büyüyen aibu nun en büyük öğrenci buluşma noktası www.myibu.com un 6 ekim 2007 de 3. geleneksel iftar yemeği vardır. bütün izzet baysallıları hem sitemize hem yemeğimize beklioruz.

alper

liman
21-03-2008, 16:02
yww arkadaşlar neoldu boylede kimseler yok koskocam boluda :)) eğer oralarda bi yerde sesimi duyan bii arkadaş varsa el kaldırsın yada burdayimmm desinn güm pat cat :)))

saraycikli
21-03-2008, 17:41
slm millet nasılsınız bakalum

saraycikli
22-03-2008, 22:54
abant izzet baysal son zamanlarda yaşanan olaylardan sonra sustunuz niyeki kimsenin tadı kaçmasın.hepimiz kardeşiz

saraycikli
25-03-2008, 18:55
ha bunlara ne olmuş ulaaa

jiciwanyz
29-03-2008, 11:22
ne bilim üstadım yaa herkesin kafası karışık sanırım :D

jiciwanyz
29-03-2008, 11:24
Bu arada bu yeni kullanıcı adım eski nick LoOPuS'idi saolsun bazı ismi lazım olmayanlar yüzünden banlanmışım :S

liman
04-04-2008, 20:00
yaww bisim okulda mı hayat yok neden kimse bişiler yazmıyor..

chemp
08-04-2008, 03:28
geldim hadi canlandıralım forumu.

jiciwanyz
19-04-2008, 02:56
ya bişiler düzenlesek nasıl olur . bu hafta vizelerde bitio hafta içi zekiyide ararız :) programa katılırız :)

jiciwanyz
24-04-2008, 16:13
ölmüş bizim okul salla yazı yazmaya bile gerek yok

gencbeyin34
30-04-2008, 19:11
Heeeeey yok mu kimse

yasemin_onl
15-05-2008, 22:25
AİBÜ BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI...

15 Mayıs-Badem&Özlem Tekin gelecekti ama bugünkü konser iptal olmuş..
16 Mayıs-Aslı&Gece Yolcuları
17 Mayıs-Emre Altuğ ......

kavaktaki_baluk
06-06-2008, 11:49
finaller nasıldı beyler bayanlar?

selda_17
07-06-2008, 21:09
finaller herzamanki gibi zorladı bizi sonunda bitti ama bitmiycek gbiydi şimdi sonuçları bekliyoz bakalım kimlere yaz okulu yolu görükcek arkadaşlar.....

kavaktaki_baluk
08-06-2008, 08:33
final dediğin bitmeyecek tipte olur zaten. hakkımızda hayırlısı bakalım :)

nagiss
21-06-2008, 04:11
yaz okulunun kalkma ihtimali yok mu? yaz okulu kalksa bütler gelse sanki hayat daha bi güzel olurdu:S

alkyones
21-07-2008, 00:14
abant üni psikoloji fak hakkında bilgilendirir misiniz_?

tarkankolik
26-07-2008, 23:39
Merhaba arkadaşlar...
Adım İsmail, Diyarbakır eski il temsilcisiyim...
Ailem yakın tarihte Bolu'ya taşınıyor, ben de yarın 18:30'da yola çıkıyorum Bolu'ya doğru :)
Geldiğimde sizlerle tanışmak istiyorum, temsilciler bölümüne baktım temsilci görünmüyor...
Daha önce organizasyon veya buluşma oldu mu bilmiyorum ama geldiğimle toplanalım...

Sevgiler...

myibu
20-08-2008, 16:17
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Platformu 4 yılı aşkın süredir verdiği hizmet ile herkesi hayran bıraktı.Bu sene yine Üniversitemizi kazanan gençleri bünyemize bekliyoruz :)

Bolu - Üniversite - Yurtlar - vs bilgiler için..!!

http://www.myibu.com

ceren_18
13-09-2008, 17:42
çok özledim yahu mecburiyette turlamayı:)

artık açılsın üni:q

karpuztaşıyankarınca
13-09-2008, 22:31
çok özledim yahu mecburiyette turlamayı:)

artık açılsın üni:q

he yaaaaaaaaaa :D
özledim bende vallaaaaaaaaa..bi ileri bi geri 4-5 kez turlarım her inişimde kampusten...
nyse yarın ben boludayım..

delii_t_b
21-10-2008, 22:13
Ya bende Bolu'yu kazandım geldim.Ama sıkıcı ya.gerçi daha kimseyi tanımıyorum ama tanışmak isterim sizlerle :D

NEDO
25-10-2008, 14:20
sLmLar...
nerde esKi Bolu-Zek Ya kimseyi göremıyorum bu arada yeniler hOşgeLDiNiz ;)

metallic_sazan
25-10-2008, 17:31
hoş bulduk :)

ToxiC20
11-02-2009, 17:58
olr bncede =)

kucuk1112
11-02-2009, 18:09
herkese selam ben de abant izzet baysalım ama düzce kampus bizimki ...:(

ecocuk
11-02-2009, 23:52
bolu zek hep burda:D

jiciwanyz
21-03-2009, 11:52
ayarlayın bi toplantı görüşelim yaff

eylemm
26-07-2009, 01:52
merhaba..arkadslar bolu üniversitesini önerir misni??iktisadi ve idari bilimler fakültesi nasıl?? öğrencinin yaşaması için yaşam standartları uygun mu???

littlebig
29-07-2009, 11:34
Saygıdeğer Ablalarım Ve abilerim... Zihinsel Engelliler Öğretmenliği ve Okul öncesi için Tercih Yapacağım da, orda olanlar veya bilgisi olanlar ne tavsiye edersiniz ? Boluyu tercihlerime yazmalımıyım ?

Şimdiden Teşekkürler...

esra_61
29-07-2009, 11:39
kuzenim okuyor iibf de işletme..
bölümün zorluğundan bahsediyor
beki da çalışmıyodur ama zennetmiyorum zor demek ki..
yaz okulunda kendileri..

Bolu küçük bi yer.. senelerdir gideriz..
çok fazla sosyal aktivite olmadığından sikayetci..
bisiklet filan kiralayıp köylere keşfe gidiyolarmış..
abanta göynüke filan..
bolu hoşdur ya..
çok soğuk oluyor aman dikkat :)
saray helvası ve bolu çikolatası favorilerimdendir:D
izzet baysalı unutmamak gerek
sokağı.. caddesi.. okulu.. üniversitesi.. huzurevi..
her yerde görmek mumkun:)

herkese kolay gelsin..

littlebig
29-07-2009, 11:44
esra_61 Çok teşekkür Ederim verdiğin bilgiler için...
Derslerini takmıyorum da Hayat nasıl diye merak etmiştim...

oraya gidersem Tavsiyelerinin mutlaka tadına bakacağım :)
İzzet Baysal abimize gayet saygılı olursak sorun yok sanırım :)
fakat bazı başlıklarda pahalılıktan söz edilmiş, kirada falan...
o gözümü korkuttu biraz :( cidden öylemi ?

esra_61
29-07-2009, 11:49
esra_61 Çok teşekkür Ederim verdiğin bilgiler için...
Derslerini takmıyorum da Hayat nasıl diye merak etmiştim...

oraya gidersem Tavsiyelerinin mutlaka tadına bakacağım :)
İzzet Baysal abimize gayet saygılı olursak sorun yok sanırım :)
fakat bazı başlıklarda pahalılıktan söz edilmiş, kirada falan...
o gözümü korkuttu biraz :( cidden öylemi ?

:)
hımm..
kuzenim yurtta kalıyordu.. sanıyorum ki 260 a ki yurt pek iyi değilmiş..
kampuste yarı ozel devlet yurda var 90 ytl yanılmıyorsam..
oraya başvurdu ve çok iyi oldugundan bahsediyordu..
4 kişilil filan.. banyosu tuvaleti odanın içinde olanlardan ..
evet pahalı gercekkten de..
ama Ankaraya yakın 2 saat filan
alışverişe oraya gidebilirsin :)
diyorum ya sosyal aktiviteler kısıtlı sanırsam ama onu sen yaratabilirsin:)
Trabzonsporu tutmakla başla units filan var maçlara gidiyorlar pikniklere istanbula oraya buraya :):)

başka bir şey varsa yardımcı olabilirim elimden geldiğince :)

littlebig
29-07-2009, 11:55
Kuzenin de yokmu buralarda yahu :) banyosu tuvaleti odanın içinde mi :(
hiç yurtta kalmadığım için ilginç geldi :( daha nelerle karşılaşacağız kimbilir :)
sosyal aktivite önemli değil ya, üni. düzenlemiosa aramızda yaparız bişeyler elbet :)
benim en sevdiğim takım Trabzonspor zaten ( şimdiden başladım :) )
pahalılıktan gözüm korktu valla :(
çok teşekkür ederim tekrar...

esra_61
29-07-2009, 12:14
Kuzenin de yokmu buralarda yahu :) banyosu tuvaleti odanın içinde mi :(
hiç yurtta kalmadığım için ilginç geldi :( daha nelerle karşılaşacağız kimbilir :)
sosyal aktivite önemli değil ya, üni. düzenlemiosa aramızda yaparız bişeyler elbet :)
benim en sevdiğim takım Trabzonspor zaten ( şimdiden başladım :) )
pahalılıktan gözüm korktu valla :(
çok teşekkür ederim tekrar...

ben yanlış anlattım galiba guduuuuu:)
banyo tuvalet odada olunca daha iyi oluyor :D
öteki türlü zor taşınıyorsun ordan buraya:D
yarı özel yaa iyi yani..
dua et devlet yurdu çıksın..
pahalılığı da halledersin pazardan alırsın aaammaann:D
kuzenim zekirdeği uzaktan seviyor.. sen bana sor ben ona iletirim:D

çok yardım severim kahretsin :)

littlebig
29-07-2009, 14:19
ben yanlış anlattım galiba guduuuuu:)
banyo tuvalet odada olunca daha iyi oluyor :D
öteki türlü zor taşınıyorsun ordan buraya:D
yarı özel yaa iyi yani..
dua et devlet yurdu çıksın..
pahalılığı da halledersin pazardan alırsın aaammaann:D
kuzenim zekirdeği uzaktan seviyor.. sen bana sor ben ona iletirim:D

çok yardım severim kahretsin :)

amanın :) ne bileyim odada olunca biraz abes olur diye düşündüm normalde öyle değil ya :)
Yurd işi de tamam :) Kessssin olarak yazıyorum...
ama devlet yurdu nasıl çıkıyor, ayrı olarak mı başvuruyoruz ? üniversite mi ayarlıyor ?
bi de yurtla üni arası uzak mı ? ( madem kuzenin yok Senin başını ağrıtacağım k.bakma :) )
pazardan alma işi de güzelmiş :) soğuk olursa da dayanırız artık :)

PRIVACY
29-07-2009, 14:24
Hep bu üniversitedede okumak istemişimdir nasip olmadı :D

littlebig
29-07-2009, 14:33
olur inşallah üniversitenin yaşı yok :)

esra_61
29-07-2009, 15:00
amanın :) ne bileyim odada olunca biraz abes olur diye düşündüm normalde öyle değil ya :)
Yurd işi de tamam :) Kessssin olarak yazıyorum...
ama devlet yurdu nasıl çıkıyor, ayrı olarak mı başvuruyoruz ? üniversite mi ayarlıyor ?
bi de yurtla üni arası uzak mı ? ( madem kuzenin yok Senin başını ağrıtacağım k.bakma :) )
pazardan alma işi de güzelmiş :) soğuk olursa da dayanırız artık :)

ayrı ya..
biz öyle yapmıştık 2 sene önce kayıt yaptırken netten yapılıyodu..
şimdi nasıl yapılıyo bilmiyorum...
yurt yanındaymış okulun..
KTÜ de aklında bulunsun ;)

littlebig
29-07-2009, 15:25
ayrı ya..
biz öyle yapmıştık 2 sene önce kayıt yaptırken netten yapılıyodu..
şimdi nasıl yapılıyo bilmiyorum...
yurt yanındaymış okulun..
KTÜ de aklında bulunsun ;)

hmm peki Çok teşekkür ederim... bu bilgiler ışığında ilerleyeceğim :)
Burayıda yazacağım ama KTÜ gelir inşallah :)

esra_61
29-07-2009, 15:26
hmm peki Çok teşekkür ederim... bu bilgiler ışığında ilerleyeceğim :)
Burayıda yazacağım ama KTÜ gelir inşallah :)

Allah gönlüne göre versin..

hayırlısı olsun ;)

capushka
29-07-2009, 15:43
Saygıdeğer Ablalarım Ve abilerim... Zihinsel Engelliler Öğretmenliği ve Okul öncesi için Tercih Yapacağım da, orda olanlar veya bilgisi olanlar ne tavsiye edersiniz ? Boluyu tercihlerime yazmalımıyım ?

Şimdiden Teşekkürler...
Bolulu ve İzzet Baysallı olarak cevap vereyim. Bolu küçük şehir bu yüzden imkanlarda bu doğrultuda kısıtlı. Kampüs baya gelişti. Etkinlikler olur sürekli takip etmen lazım. Biraz pahalıymış, dışardan gelenler öyle diyo :) eskisi gibi soğuk olmuyo, bi kaç yıldır adam akıllı kar bile yağmadı ama kampüs yüksekte olduğu için merkeze göre daha soğuk.

Gsıgos
31-07-2009, 04:05
Bolulu ve İzzet Baysallı olarak cevap vereyim. Bolu küçük şehir bu yüzden imkanlarda bu doğrultuda kısıtlı. Kampüs baya gelişti. Etkinlikler olur sürekli takip etmen lazım. Biraz pahalıymış, dışardan gelenler öyle diyo :) eskisi gibi soğuk olmuyo, bi kaç yıldır adam akıllı kar bile yağmadı ama kampüs yüksekte olduğu için merkeze göre daha soğuk.

Bir de fazla kar yağsa ne olacak kim bilir :)

littlebig
31-07-2009, 15:56
Amaan Orda yaşayanlar nasıl yaşıyor... öldürmedikten sonra katlanmak sorun değil :) sonuçta bi süre sadece... tabi eeğer olursa o da inşallah :)

didemm_89
02-08-2009, 23:21
Amaan Orda yaşayanlar nasıl yaşıyor... öldürmedikten sonra katlanmak sorun değil :) sonuçta bi süre sadece... tabi eeğer olursa o da inşallah :)

yaşıyoruz ya ölmedik :d yapıcak bir şey bulamadığımız için ya da hep aynı şeyi yaptığımız için sıkılıyoruz ama olsun yine de memleket seviliyor..küçük şirin bence bolu yu seversin (=

Sunterra
02-08-2009, 23:25
boluya hiç gitmedim ama ankaraya gidip gelirken hatta bundan 7-8 sene önce kışın gidiyorduk boludan geçerken aşık oldum resmen. sanki bir kartpostalın içinden geçiyordum.. doğa mükemmel bişeydi..
şehrin içini bilmem ama ufak bir yer olsa bile en azından kafa dinlenir öyle bir yerde yorucu olmaz yani yaşamak. ama istanbulda ya da ne bileyim büyük şehirde yaşayan insan zor adapte olur. ben ist.te yaşıyorum ve okul için sakaryadaydım zor oluyordu açıkçası hep aynı yerler hep aynı aktiviteler rutin... ama bolu güzel bir yerdir diye düşünüyorum :)

GoLF
08-08-2009, 16:14
Tabiiat Harikası bir yerdir BOLU...

Gsıgos
09-08-2009, 03:10
Bolu'da öğrenci olmak bir ayrıcalıktır :P

ekin06
12-08-2009, 17:04
Abant izzet baysal işletme kazandım :D boluyu kazanan yok mu hiç???

rapistanlı
12-08-2009, 17:06
ben varımmm

Gsıgos
12-08-2009, 17:55
Abant izzet baysal işletme kazandım :D boluyu kazanan yok mu hiç???

Bende geçen sene kazandım aynısını :)

lalegulfitnad
12-08-2009, 18:17
bende kazandımmm

ekin06
12-08-2009, 19:26
bende kazandımmm

bölüm???????????? orda okuyan arkdslar bize biraz anlatablr mi???ben ankaradan gidicm

lalegulfitnad
12-08-2009, 20:47
matematik. bende ankaradan gidicem senin bölüm ne?

ezggii
12-08-2009, 21:06
bende ankaradan gelicem kısmetse.elektrik elektronik müh.hiç gitmek istemiyorum:(

capushka
12-08-2009, 22:38
Hayırlı olsun arkadaşlar :)
ibukampus.com - ibuluların sanal kampüsü (http://www.ibukampus.com) da AİBÜ ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Gsıgos
12-08-2009, 23:35
Fethi Kılıç var mı bu site de ona göre :)

mısır_kocanı
12-08-2009, 23:40
ya kafyı yicem bu burayyerlsm myo tekstl .. sewmedm gbi.... yardm edinnnnn.....:(

rapistanlı
12-08-2009, 23:42
seversin ya üniversitemiz çok kaliteli=))))))=))))))=)))))

Gsıgos
12-08-2009, 23:43
MYO Gölköy Kampüsü'nde değil ama neyse moralini bozmayayım :)

rapistanlı
12-08-2009, 23:46
MYO Gölköy Kampüsü'nde değil ama neyse moralini bozmayayım :)

haritadan bakmıştım ben daha mı merkeze yakınd(yüksek ihtimalle attım ama):D

gölköy dediğin okulun olduğu yer mi yani

rapistanlı
12-08-2009, 23:54
aklıma gelmişken göndereyim dedim

Bolu yurtlar Rehberi|Bolu yurt-Bolu kız yurdu-Bolu erkek yurdu-Bolu özel yurt| (http://www.boluyurtlar.com/)

mısır_kocanı
13-08-2009, 00:06
seversin ya üniversitemiz çok kaliteli=))))))=))))))=)))))

eminmsinn....gelcm 15 gün sonra güzel diilseee ..D

rapistanlı
13-08-2009, 00:08
eminmsinn....gelcm 15 gün sonra güzel diilseee ..D

ne bileyim hiç gitmedim ama çok güzel diyorlar bende adanadayım hiç bir şey değilse havası yarayacak bize emin ol:D:D:D

""AsLı""
13-08-2009, 00:09
Gelin gelin kar görsün ayaklarınız:Pp

capushka
13-08-2009, 01:48
Fethi Kılıç var mı bu site de ona göre :)

hocalar yok :)

Gsıgos
13-08-2009, 01:51
hocalar yok :)

Ajan o sızmıştır içeri :)

Not : İşletme okuyanlar bu adama dikkat :)

abant izzet baysal üniversitesi 'nin iktisadi ve idari bilimler fakültesinde bir efsanedir fethi kılıç. o olmadan inanın okulun tadı olmaz. anlaşabildiğinizde çok tatlı anlaşamadığınızda cinnet geçirtebilecek derecede lafsokar bir kimsedir kendisi. fakat anlaşabilmek zor değildir. çünkü espri yeteneği tahmin edilenin çok daha üzerindedir ve aslında kafa dengi bir adamdır.

---------------

ilgi alanları
a) magazin (mankenlerin çoğunun isimlerini, doğdukları yeri, en son kimle takıldıklarını, ne gibi terbiyesizlik yaptıklarını bilir).
b) siyaset (özellikle yargıda neler oluyor. mecliste kim ne yapmış, en son kim kime laf takmış, hangi parti usulsüz işlere kalkışmış).
c) ilişkiler (üniversite gençliğinin nerelere takıldığı, kim nerde kiminle, evlilik hayatıyla ilgili bilgiler, sorumsuz davranışların ceremeleri ile ilgili detaylı bilgi).
d) diğer (arabalar,şehirler arası yolculuklar, akraba ziyaretleri, zamanda yolculuk, sakal kesimleri, saç kesimleri vs.)

ekşi sözlük yorumları =)

Gsıgos
13-08-2009, 01:55
aklıma gelmişken göndereyim dedim

Bolu yurtlar Rehberi|Bolu yurt-Bolu kız yurdu-Bolu erkek yurdu-Bolu özel yurt| (http://www.boluyurtlar.com/)

Bence gerek yok buna yurtta kalacaklar Gölköy Yurdu'nda kalsınlar.

ekin06
13-08-2009, 17:14
abant izzet baysal da hazırlık var mı??işletme yok değil mi?? klavuzda 4 yıl yazıo öğrenm süresi hangi bölümlerde hazırlık var ki?

rapistanlı
13-08-2009, 17:18
abant izzet baysal da hazırlık var mı??işletme yok değil mi?? klavuzda 4 yıl yazıo öğrenm süresi hangi bölümlerde hazırlık var ki?

fizik te var=))))olleyyyy

ekin06
13-08-2009, 19:23
fizik te var=))))olleyyyy

ohh be rahatladım hazırlık olmadına =) iibf yok eminsiniz değil mi??

capushka
13-08-2009, 19:44

Uluslararası ilişkiler bölümünde var sadece. bende işletme okuyorum.

SiyahGeLin
13-08-2009, 19:56
nasıl iibf yok arkadaslar ) ben gecen sene 4 yıllık iktisattan mezun oldum =),,,bızım fakültemıde kamu uluslar işletme iktisat hepsi var ... =) boluyu kazandıysanız emin olun şanslısınız,,kış mewsimi nasıl yaşanırmış görüceksınız =) anıtpark müdawimi olcaksınız =) kökez suyundan içiceksiniz..ben herşeyini özlüorum bolunun ,,5 yıl öncesıne geri dönseydım de keske yenıden başlasaydım herşeye,,,bu arada fethi kılıç hocama laf yok,,beni çok sewerdi =)

rapistanlı
13-08-2009, 19:58
nasıl iibf yok arkadaslar ) ben gecen sene 4 yıllık iktisattan mezun oldum =),,,bızım fakültemıde kamu uluslar işletme iktisat hepsi var ... =) boluyu kazandıysanız emin olun şanslısınız,,kış mewsimi nasıl yaşanırmış görüceksınız =) anıtpark müdawimi olcaksınız =) kökez suyundan içiceksiniz..ben herşeyini özlüorum bolunun ,,5 yıl öncesıne geri dönseydım de keske yenıden başlasaydım herşeye,,,bu arada fethi kılıç hocama laf yok,,beni çok sewerdi =)

yok o iibfde hazırlık yok dimi? diyee sordu

ekin06
13-08-2009, 20:16
ya arkdslar ben forumu okuyrm da bazıları iibf için çok zor 4yılda biitirilmio bitireni görmedm fln demişler??neden ne var ki orda ben korktum o yorumları okuyunca bende iibf kazandm... eğitim açısından nasıl o fakülte??????

ekin06
13-08-2009, 20:20
kimse yok mu???

ezggii
13-08-2009, 21:05
hazırlığı atlamanın bi yolu yok mu? sınav vs

capushka
13-08-2009, 21:21
hazırlığı atlamanın bi yolu yok mu? sınav vs

dersler başlamadan önce hazırlık atlama sınavı var. çoğu bölüm için hazırlık kalktı zaten.

Gsıgos
13-08-2009, 23:52

Benim yerime de 3 senelik işletme okur musun :)
İmzalarımı atarsın.Tek Fethi çakıyor imza olayını o da seviyormuş zaten seni :)

ezggii
14-08-2009, 12:33
dersler başlamadan önce hazırlık atlama sınavı var. çoğu bölüm için hazırlık kalktı zaten.

peki yararı oluyo mu hazırlığın? çoğu kişi gitme diyo.

capushka
14-08-2009, 14:31
peki yararı oluyo mu hazırlığın? çoğu kişi gitme diyo.

Üst düzey ingilizce öğretmiyolar. 1 yıl erken bitsin diyosan gitme.

merwee41
14-08-2009, 16:46
yaa sımdı bu uluslar arası ılıskıler bolumunde hazırlık varmı yaa..arastrdım ıngılızce muafıyet sınavı var yazıo..bu ne demk .bunu gecemzsem hazırlıkmı okucam yanı..bu konuda bılgısı olan yazsın lutfenn

k_ub_ra
14-08-2009, 16:51
Bolu'yu kazananlar şanslı cidden.doğa güzellikleri muhteşemdir.havası mis gibi.her iki üç evin dibinden kökez suyu geçer.asitsiz doğal maden suyu:) çok bilinen bi caddesi var zaten en gelişmiş yer de orası tam öğrenci yeri biraz pahalı ama..yemyeşil bir yer.yarın gidiyorum bekle beni gölcük :)

capushka
14-08-2009, 16:52
yaa sımdı bu uluslar arası ılıskıler bolumunde hazırlık varmı yaa..arastrdım ıngılızce muafıyet sınavı var yazıo..bu ne demk .bunu gecemzsem hazırlıkmı okucam yanı..bu konuda bılgısı olan yazsın lutfenn
Geçetiğimiz yıllarda uluslararası ilişkiler bölümünde hazırlık vardı ama geçen dönem açılan dava sonucunda hazırlık kalktı, isteyenler bölümünden devam etti. bu yıl nasıl olur bilemiyorum. kayıtta öğrenebilirsiniz ayrıntılı bir şekilde.

ezggii
14-08-2009, 18:27
hazırlk atlama sınavları zor mu oluyo ya? üni den üni ye değişir dediler ve bazıları baya zor of.

glsnzek
17-08-2009, 20:03
hazırlk atlama sınavları zor mu oluyo ya? üni den üni ye değişir dediler ve bazıları baya zor of.

ne derece ıngılızcen var bılmıyorum ama ben lısede hazırlık gormeme ragmen zorlandım:S ve bır yıl okudum ama hıc pişman olmadım bence ıngılızce okuyun ya okul bıtsın ıstemıyorsunuz gıdınce :) hangı bolumdun bılmıyorum ama bu yıl ıkıncı donem benım bölumumden kalkmıstı hazırlık sımdı tekrar konulacakmıs falan fıstan :S hepsı kayıt zamanında bellı olur zaten ;)

ezggii
20-08-2009, 00:13
ne derece ıngılızcen var bılmıyorum ama ben lısede hazırlık gormeme ragmen zorlandım:S ve bır yıl okudum ama hıc pişman olmadım bence ıngılızce okuyun ya okul bıtsın ıstemıyorsunuz gıdınce :) hangı bolumdun bılmıyorum ama bu yıl ıkıncı donem benım bölumumden kalkmıstı hazırlık sımdı tekrar konulacakmıs falan fıstan :S hepsı kayıt zamanında bellı olur zaten ;)

elektrik elektronk:) ingilizcem o kadar kötü değil ama yine de korktum.ve hazırlık okumalı mıyım emin değilim:s.alışamadım şehre de...

glsnzek
20-08-2009, 00:23
aa bende elektrk elektronik memnun oldum..şehire gidince bir şekilde alışıyosun haatta ordan gitmek istemiyorsun:)ingilizceye de gelince gecen sene 2.sdönem hazırlık kalktıgında bölümlerimize geçme hakkı tanınmıştı ama hocalarımız ing. bu bölüm için çok önemli oldugunu söyleyip hazırlıkda kalmamızı tavsiye ettiler.eger ing.güveniyorsan tabikide hazırlık okumana gerek yoook

mısır_kocanı
20-08-2009, 01:06
bndeee:D ya ögrencileri pek sewmiomuslar bolu halkı..:S gerede bu arada.hatta geredeliler 'gerede insanlık nerede ' gbi tabirler uydurmuslar:D hawa soguk insanları soguk sehir soguk bakalım napıcaz .......

mısır_kocanı
20-08-2009, 02:34
esnafın kazığı olmasa aslında daha güzel olur. öğrenci geçim kaynakları zaten.
pahalılık haricinde yaşanacak bir yer bence.

ewt bnde cok duydum ögrenciysen 5 katı :S gecm kaynakları naparsn bide ögrencileri sewmeynce........(bkz.gerede insanlk nerede:D)

kanatsızmelekk
04-09-2009, 01:28
bndeee:D ya ögrencileri pek sewmiomuslar bolu halkı..:S gerede bu arada.hatta geredeliler 'gerede insanlık nerede ' gbi tabirler uydurmuslar:D hawa soguk insanları soguk sehir soguk bakalım napıcaz .......

bugün boludaydım gerede myo ama hiç sevmedım oraları şimdiden gıtmek istemiyorum mapıcam bilmiyorum.alışmak zor

ezggii
04-09-2009, 20:02
bnde aynı şekilde:D ama gitmek zorundayız başka seçenek yok malesef...

merwee41
05-09-2009, 02:41
yaa kıtaplara falan nasıl sahıp olunuyoo :D benı bu konuda bı aydınlatırsanız cok sevınırmm ...

Red Storm
05-09-2009, 03:09
Üniye giderken caddeden üni yoluna dönerken hemen yolun solunda bir bakkal var.Oraya yakın durun arkadaşlar.Çok şirin bir teyze var elini öpün çikolata veriyor :)

glsnzek
05-09-2009, 03:12
Üniye giderken caddeden üni yoluna dönerken hemen yolun solunda bir bakkal var.Oraya yakın durun arkadaşlar.Çok şirin bir teyze var elini öpün çikolata veriyor :)

nere ki :)) hatırlayamadım

ismailin yerını gördunmu :D ay bı orda yıyemedım ıcımde kaldı :))

asosyalistik
05-09-2009, 13:40
nere ki :)) hatırlayamadım

ismailin yerını gördunmu :D ay bı orda yıyemedım ıcımde kaldı :))

dediğin yer arzum market olabilir mi? hani eczane de var.

Gsıgos
05-09-2009, 13:59

Minibüslerin sağa döndüğü bir köşe var oradaki bakkal mı :)

Gsıgos
05-09-2009, 14:03
yaa kıtaplara falan nasıl sahıp olunuyoo :D benı bu konuda bı aydınlatırsanız cok sevınırmm ...
Kırtasiyeye para veriyorsun o da kitabı veriyor sana.Karşılıklı ticari ilişki yoluyla kitaplara sahip olmuş oluyorsun =P

ezggii
06-09-2009, 13:53
gayet mantıklı görünüyo:p

haykolist
06-09-2009, 14:09
2. ögretimler hazırlıktada akam gitcek dimi ?

asosyalistik
06-09-2009, 15:24
evet akşam değil de ikindiden sonra.

haykolist
06-09-2009, 16:20
hmmmmm 9 damıydı sınaw ya