PDA

Tüm Versiyonu Göster : yaaa mimar sinandan kimse yok muuuuuu?

rosen
16-06-2007, 17:03
şimdi bu kadar insanın içinden bir tek ben mi mimar sinanlıyımm:(((((

mimar sinanlı arkadaşlar çekinmeyinn:D yanlız deilsinizz

funda_105
11-07-2007, 12:52
bende mimar sinanda okuyorum merak etme yanlız değilsin :))

merve rock''s
24-07-2007, 00:40
SORUUU?????: Arkadaşlar Mimar Sinan Ünv. Konservatuar sınavları ne zaman??tarihini bilen varsa beni bilgilendirebilir mi???

mavi mavi
28-07-2007, 13:30
ben de mimar sinanlı olmak istiorum ama mimarlık fakültesi hakkında bilgi verirseniz çok sewinjem yaa herkse soruorum bide mimar sinanlılara sorayım dedim

blue_liebe
29-07-2007, 12:40
slm arkadaşlar!Ben tercihlerime mimar sinanı yzmaya karar verdim ancak benim yurtta kalmam gerekiyo ve üniversitenin yurdu yokmuş.Üniversiteye yakın bi yurt var mı biliyo musunuz?

elvirasuleiman
06-08-2007, 02:29
vallahi yeniyim ben burda arkadaşlar...biri tutsun elimden...:-)

elvirasuleiman
06-08-2007, 02:31
m.köyde nilgün kız öğrenci yurdu var...liebe diye yazınca kız olduğun tahminiyle yazıyım dedim...:-)

btyea
06-08-2007, 03:49
nasıldır bu mimar sinan üniversitesi acaba yaşam, okul olarak.Kardeşim orayı tercih etti sinema _ tv bölümü

uygur
09-08-2007, 02:18
nasıldır bu mimar sinan üniversitesi acaba yaşam, okul olarak.Kardeşim orayı tercih etti sinema _ tv bölümü
evet yaa ben de mimar sinan sinema-tv seçmeyi düşünüyorum.bize anlatır mısınız ?

kendibilir
09-08-2007, 02:21
mimamrsinan mahallesinde oturuyorum olur mu? (:

griffin
16-08-2007, 13:24
artık ben de mimar sinanlıyım.Mimarlık bölümünü kazandım.Oranın mimarlığı nasıl??Bilgi verecek olan var mı??

şiddetli geçims
17-08-2007, 22:57
Özellikle fındıklı kampüsü muhteşemdir elinize şarabı alır rıhtıma oturur kız kulesine karşı "gel keyfim gelé modunda olursunuz ki yadırganıcak hiç bi durum yoktur.Mimarlık bölümü öğrencisiyim.Bu bölümü kazanan arkadaşlara sabır diliyorum öncelikle. Çizim yaparak sabahlamaya hazırlayın kendinizi:D Merak ettikleriniz varsa ben burdayım;)

karakashzeynel
19-08-2007, 03:41
waaaaaaaaaaaaaaarrrr olmaz mııı_?
ben de burdayım mesela...
mimar sinan matematik 3 ben...
herkese sevgiler.....
(ne diyim yazıcak bi şe bulamadım :( )

karakashzeynel
19-08-2007, 03:47
bu arada matematik'i kazananlara elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım,
hatta beşiktaş kampüsünü kazananlara bile yardım ederim, ne kadar yardım severim diimi_;)
(beşiktaş kampüsü'ndeki bölümler: -matematik
-istatistik
-sanat tarihi
-sosyoloji
-bi de felsefe açılcak diolardı ama bilmiom ne alemde açıldı mı noldu___?

ozfeworld
25-08-2007, 00:16
Benim ARkadaşım matemetik bölümünü kazandı

hakanbrb
09-09-2007, 16:25
mimar sinan sinema tv bölümünü bu sene kazandım.SINIF ARKADASLARIM ÖZELE MESAJ ATARSA SEVİNİRM BY

erhanmvp
20-09-2007, 05:05
ben ben bende mımar sınanlıyım!!!
sanat tarihi bölümünü..

sailor1905
11-04-2008, 17:11
mimarlık bölümü :) epey oldu yoktum aranızda..bi bakayım dedim..
mart 2004 nisan 2008
4 sene olmus üye olalı :)))

katrax
23-04-2008, 21:18
Bende Mımar Sınan Lı Olmak ıstıyorum Icmımarlık Yada Grafık Tasarım Hangısın Tercıh Edeyım Bılgı Wermek ısteyen Kadrowski_blue@ Bana Burdan Da Ulasabılırler Sımdıden Tesekkurlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

daintyi
22-08-2008, 01:49
mimar sinan sanat tarihi istiodum 1 puanla kaçırdım hala ağlıcağım geliooo :(:(:(:(

b_ggolg_e
27-02-2009, 06:55
mimar sinan iç mimarlıkta okuyan arkadaşlar ben okuduğum ünv.yi bırakıp oraya girmek istiyorum.sorulan sorular gidilmesi gereken kurslar sınav tarihi,ücreti vs konusunda yardımcı olabilirlerse sevinirim

chde_cndn
24-07-2009, 23:34
Mimar Sinan Türk Dili ve Edebiyatına puanım yetiyor hala kesin karar vermiş değilim ama orayı yazacağım. O bölümden ya da üniversiteden arkadaşlar varsa önerirler mi ? Çift anadal ya da yan dal gibi imkanlar mevcut mu ? yardımcı olursanız çok sevinirim

zigzak
24-07-2009, 23:38
MimarSinanlııılarrrr GrafikTasarımm okuyan yok mu ((: ? bende MimarSinanlı olmak istiyorum yetenek sınavları hakkından bi iki ipuçu-bilgi yardmcıı olurmunsunuzzzzzz :)

chde_cndn
25-07-2009, 22:54
Mimar Sinan Türk Dili ve Edebiyatına puanım yetiyor hala kesin karar vermiş değilim ama orayı yazacağım. O bölümden ya da üniversiteden arkadaşlar varsa önerirler mi ? Çift anadal ya da yan dal gibi imkanlar mevcut mu ? yardımcı olursanız çok sevinirim

Mimar Sinan'dan kimse yok mu yahu yardımcı olacak :)

seda_61_06
08-09-2009, 18:38
ben ankara mimar sinan lisesindeyim:D

nsgnc
15-03-2010, 14:42
ben de MSGSU mimarlık tayım...

evremters
11-05-2010, 20:18
mimarlığı nasıl peki? buranın mimarlığını çok istiyorum ya:)

turharun
07-07-2010, 19:26
Package Tours Turkey - stajyer üniverste öğrencisi aranmaktadir.

Firmamız truzim sektöründe faliyet göstermekte olup A grubu seyahat acentasında çalışmak üzere üniverste öğrencisi eleman aranmaktadir. Mimar Sinan Üniverstesi öğrencilerine öncelik tanincaktir.
stajyer arkadaşlarin başvurularini web sitemizden yapabileceği gibi ayni zamanda e-mail yoluylada ulaşabilirler.
1- Turkey tours, ephesus travel, cappadocia tour, trip in gallipoli (http://www.packagetoursturkey.com)
2- Tour operator - Istanbul, Turkey, Ephesus, Cappadocia, Vacation (http://www.touroperatoristanbul.com)
E-mail: bahadirsume@yahoo.com - ( Bahadır Sume )

gizli_darbe
15-07-2010, 20:12
Merhaba bilgi verebilecek biri var mı bilmiyorum ama gene de yazmalıyım sanırım bu gün sonuçlar açıklandı çok büyük bir sürpriz olmazsa Mimar Sinan tutuyor ancak ben edebiyat okuyacağım bilgisi olan var mı Mimar Sinan'ın Fen-Edebiyat fakültesi nasıl,edebiyat bölümü nasıl ?

TropikaL.CaDı
11-02-2011, 06:43
özel yetenek sınavıyla okuyan arkadaşlardan yardım alabilirmiyimm???

mimar sinan gsf özel yetenek sınavına gircem inş bu sene resim bölümünü istiyorum yada iç mimarlık..

pleasureman
12-02-2011, 20:06
özel yetenek sınavıyla okuyan arkadaşlardan yardım alabilirmiyimm???

mimar sinan gsf özel yetenek sınavına gircem inş bu sene resim bölümünü istiyorum yada iç mimarlık..

bende bu sene güzel sanatlar fakültelerine hazırlanıyorum, çizim kursuna gidiyorum.. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

TropikaL.CaDı
13-02-2011, 01:34
bende bu sene güzel sanatlar fakültelerine hazırlanıyorum, çizim kursuna gidiyorum.. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

bende çizim kursuna gidiyorum.
çizimlerim gelişmiş seviyede değil ama kötüde değil.
mimar sinana yetenek sınavıyla girmiş bi arkadaş olsa çok bilgi vericektir bize diye düşünüyorum... :/

sen nerde ders alıyosun? nekadar süredir ? çizimlerin ne seviyede ?

* uyy amma soru sordum yaa :S

pleasureman
13-02-2011, 15:13
bende çizim kursuna gidiyorum.
çizimlerim gelişmiş seviyede değil ama kötüde değil.
mimar sinana yetenek sınavıyla girmiş bi arkadaş olsa çok bilgi vericektir bize diye düşünüyorum... :/

sen nerde ders alıyosun? nekadar süredir ? çizimlerin ne seviyede ?

* uyy amma soru sordum yaa :S

ben İstanbul/ Bakırköyde, 5 ay a yakın süredir ders alıyorum.. çizimlerin ne seviyede diye sorar isen, fena değil, bazen küçük oran hataları falan yapıyorum tonlamada fena sayılmam. profilimde 'çizimlerim' diye bir albümüm var zaten, ama oradaki çizimleri kursa başlamadan önce yapmıştım.

TropikaL.CaDı
13-02-2011, 23:46
du bakıyım çizimlerine.

bu arada yakınmışız

sanada bol şans inş kazanırız.

UZAYLİ
17-02-2011, 00:02
TropikaL.CaDı'ya

Ben de 2 ay kadar Gürsoy'a gitmiştim, entası yetenekle alan Ankara dışı bi tek MSGSÜ var sanırım, ona girmiştim. Hocalarım zor bi okul orası sen daha yenisin başka üniversitelerde şansın olabilir demişti ama ben o kadar da önemsemiyordum zaten:) Sonuç itibariyle girdim olmadı.

Sınav hakkında merak ettiklerini sorarsan cevaplayabilirim, iyilikseverim ne de olsa:P

YGS puanının önemi büyük ona da çalış derim ben, 1 2 3 4 5 6 hangisi olursa olsun yüksek olan dikkate alınıyor. Barajı geçtikten sonra YGS puanının yüksek olması senin için çok ama çok büyük bi avantaş olacaktır. Yüksekten kastım çok da yüksek değil ham 300 ü geçsen sana çölde kutup ayısı gibi bakıyorlar zaten;)

Başarılar diliyorum...

TropikaL.CaDı
17-02-2011, 00:10
TropikaL.CaDı'ya

Ben de 2 ay kadar Gürsoy'a gitmiştim, entası yetenekle alan Ankara dışı bi tek MSGSÜ var sanırım, ona girmiştim. Hocalarım zor bi okul orası sen daha yenisin başka üniversitelerde şansın olabilir demişti ama ben o kadar da önemsemiyordum zaten:) Sonuç itibariyle girdim olmadı.

Sınav hakkında merak ettiklerini sorarsan cevaplayabilirim, iyilikseverim ne de olsa:P

YGS puanının önemi büyük ona da çalış derim ben, 1 2 3 4 5 6 hangisi olursa olsun yüksek olan dikkate alınıyor. Barajı geçtikten sonra YGS puanının yüksek olması senin için çok ama çok büyük bi avantaş olacaktır. Yüksekten kastım çok da yüksek değil ham 300 ü geçsen sana çölde kutup ayısı gibi bakıyorlar zaten;)

Başarılar diliyorum...

300 geçemem :(

sen şuan nerde okuyosun hangi bölüm ?
mimar sinandada gircem ama ümit etmiyorum kazancağımı istanbulda hepsine girmeye çalışcam tarihler çakışmadıkca yani..
illa birisi olur diye düşüşnüyorum :/

ayrıca hem başarılar dilemen hemde cevap verdiğin için
teşekkür ederim...

UZAYLİ
17-02-2011, 00:29
Ben tekrar sınava hazırlanıyorum, sınava derken yeteneğe değil, zehir gibi, güzel sanatlardan mezun ya da senelerdir bu sınava hazırlananlar karşısında pek de bi şansım olmadığını anladım. Zaten ben eski tabirle ÖSS öğrencisiydim:)Yetenek sınavı yersiz bi maceraydı, hele ki entas istiyorsan:)

Sen hangi bölümü istiyorsun?

MSGSÜ ye yaklaşık 3000 kişi girdi geçen sene. Ve 230 kişi alıyor toplamda.Baraj 40 ama barajı geçenlerin dörtte üçü 40 almıştı 1 2 kişi 85 almış, 2 3 kişi de 70 küsür almış kalanı 40-50 arası hep. Dilersen tanıtım kitapçıklarını ve sınavın teknik bilgilerini barındıran kitapçıkları ulaştırabilirim. Baraj sınavı imgesel. 50-70'e çiziyorsun. 2500 kişi kadarını da barajda eliyorlar.

Benim eşit ağırlık puanım 340 ve en yüksek oydu. Çizim kursundaki hocalarım barajı geçebilirsen puan ve sadece mekan çizecek olmanın verdiği avantajla bi ihtimal olabilir demişlerdi. Yani barajı geçtikten sonra puan büyük avantaj eh iştelik çizimini kapatacak kadar büyük:)

Hevesini kırmak gibi olmasın;) Tekrar başarılar diliyorum, ben modelde etüt çalışmasını yapamıyorken imgeselde nasıl etüt çalışıyorlardı anlatamam, zaten bi noktadan sonra kağıdı verdim basamaklarda çizenleri seyrettim:) Çoook çalışmak gerekyor gerçekten, yat kalk imgesel çiz;) bu konuda başarı kazananlara da gıptayla bakıyorum.

_TüRkIzI_
20-08-2011, 03:12
Sanırım artık kaçırdım ama gelecek sene geçiş için başvurmak istiyorum... Geçiş çok zor ama olmuyor da değil umutsuzca başvuran pek çok tanıdığım patır patır geçtiler ya :/ Mimar Sinan mimarlık... Ne güzel bir şeysin sen öyle :)

Tarıh-ı Dunya
20-08-2011, 03:15
Bende Mimar Sinan'lı olucam
:)

Olmalıyım
=/

_TüRkIzI_
20-08-2011, 03:18
Olmadı yükseği orda yaparız :p

EfrEbil
20-08-2011, 12:59
Yaparsın.
Evet.

:/

guneyozcan
20-08-2011, 13:10
seneye sırf bu okul için sınava girmeyi düşünüyorum...belki son 1 ay ders bile çalışırım bu ulvi hedef uğruna...hani okuyacağımdan da değil maksat bulunmak...bekle beni mimar sinan...

Tarıh-ı Dunya
20-08-2011, 13:12
Olmadı yükseği orda yaparız :p

:) ben gireyim yükseğe ocak ayında
sana kapıları açarım :)
ben girersem kulis yaparım, ama önce kendimi aldırtmam lazım :)
sen yükseğe geldiğinde ben doktorayı almış olurum zaten :Pp

_TüRkIzI_
20-08-2011, 20:08
:) ben gireyim yükseğe ocak ayında
sana kapıları açarım :)
ben girersem kulis yaparım, ama önce kendimi aldırtmam lazım :)
sen yükseğe geldiğinde ben doktorayı almış olurum zaten :Pp

Bu gidişle öyle olacak :)

En iyi ihtimalle 3 yıla okul bitse belki bir süre çalışırım sen doktorayı aldığında ancak gelirim :p

_TüRkIzI_
20-08-2011, 20:10
Yaparsın.
Evet.

:/

Gel beraber yapalım :)

EfrEbil
20-08-2011, 20:11
Yok canım sağol.
Ben ortama alışana kadar 5 sene geçiyor zaten.
Şimdi yeni bir ortam bir 5 sene daha falan...
Çıks gerek yok.

Isabella.
27-01-2012, 19:00
Bir şey soracağım.
Mimar Sinan'da Moda Tasarımı ya da Stilistlik bölümü var mı?

minik_serce
28-01-2012, 03:05
uuuuu biri mimar sinan mı dedi? en büyük hayalimdi ama bu hayali gerçekleştirmek için herhangi bi girişimde bulundum mu ? hayır :D şuan okuduğum ünide idare ediyoz işte netcen nasip..