PDA

Tüm Versiyonu Göster : kayseri sümer liseliler

jelibon_88
08-07-2007, 21:19
3-4 yıl önce mezun olan arkadaşlar

çiçenk
08-07-2007, 21:23
bende sumerden mezunum gerçi son sınıfta geldım ama 3 yıl once mezun oldum
tm-a daydım
başka var mı?

haylaz
08-07-2007, 21:25
burdayım 2000 mezunuyum yehuuu şuanda mf de okuyanlar öğretmenleri saysın bir ya kim kalmış kim gitmiş...

jelibon_88
08-07-2007, 21:29
bende sumerden mezunum gerçi son sınıfta geldım ama 3 yıl once mezun oldum
tm-a daydım
başka var mı?

bende 2004 mezunuyum ve tm adaydım

haylaz
17-07-2007, 06:59
Esma Özulu hala var mı hocam ya ökçesine basaraktan kızardı o sevdirdi bana matematiği şimdi onun izinden yürüyorum..

jelibon_88
17-07-2007, 17:24
Esma Özulu hala var mı hocam ya ökçesine basaraktan kızardı o sevdirdi bana matematiği şimdi onun izinden yürüyorum..

benim mezun olduğum dönemde vardı biliyomusun dersime girdi ve banada matematiği o sewdirdi en son eşi ölmüş diye duymuştum

haylaz
17-07-2007, 18:50
benim mezun olduğum dönemde vardı biliyomusun dersime girdi ve banada matematiği o sewdirdi en son eşi ölmüş diye duymuştum
Harita metot iki defteri vardı onun ilk mesleğe başladığında hazırlamış. İnanılmaz bir ders anlatışı vardı bide yaşlı bayan geometrici vardı onunla zirveleşenleri çözme yarışı yapardık. kimyacılarımız hasibe dışında (hasibe yağcıoğlu yazılıda kağıdıma oturmuştu :)) mükemmeldi bıyıklıo bir amca bide kadın vardı isimlerini hep unutmuştum. Mükemmel hocalardı dersaneye gitmeden kazanmamı sağladılar ilk senemde... Yolum düşerde karşılaşırım umarım ellerinden öpecem hepsinin... (hasibeninki dışında)

jelibon_88
21-07-2007, 20:19
Harita metot iki defteri vardı onun ilk mesleğe başladığında hazırlamış. İnanılmaz bir ders anlatışı vardı bide yaşlı bayan geometrici vardı onunla zirveleşenleri çözme yarışı yapardık. kimyacılarımız hasibe dışında (hasibe yağcıoğlu yazılıda kağıdıma oturmuştu :)) mükemmeldi bıyıklıo bir amca bide kadın vardı isimlerini hep unutmuştum. Mükemmel hocalardı dersaneye gitmeden kazanmamı sağladılar ilk senemde... Yolum düşerde karşılaşırım umarım ellerinden öpecem hepsinin... (hasibeninki dışında)

ay evet hasibe bizede girdi kimse sevmez onu zaten kimyadanda pek anladığı yok zaten:) ya matematikte mevlüt hoca vardı biliyomusun yaşlı biriydi garip bi adam pek umursamazdı dersi bizimkiler kolay kaynatırdı:) başka hangi hocalar var senin döneminden

çiçenk
24-07-2007, 13:36
ay evet hasibe bizede girdi kimse sevmez onu zaten kimyadanda pek anladığı yok zaten:) ya matematikte mevlüt hoca vardı biliyomusun yaşlı biriydi garip bi adam pek umursamazdı dersi bizimkiler kolay kaynatırdı:) başka hangi hocalar var senin döneminden
ay mevlut hoca dedınde bı gulesım geldı:)neydı o adam yaa ancak öğüt veriridi kendi oğlu özel unv.okuyomuş 1 2 puanla kaçırmış devlet unv.bizede hep sız çok çalışın derdı:)

jelibon_88
24-07-2007, 16:39
ay mevlut hoca dedınde bı gulesım geldı:)neydı o adam yaa ancak öğüt veriridi kendi oğlu özel unv.okuyomuş 1 2 puanla kaçırmış devlet unv.bizede hep sız çok çalışın derdı:)

canım tubişcim :) çok özledim kız seni ne kopya çekerdik ama:) bu arada ben manisadan gelirken kayserili arkadaşlarla karşılaştım aynı sınıftaymışınız sen aydınlıkevlerdeyken adı oktaymış slm söyledi sana görürsen iletirmisin demişti öptüm cnm:)

çiçenk
25-07-2007, 17:24
canım tubişcim :) çok özledim kız seni ne kopya çekerdik ama:) bu arada ben manisadan gelirken kayserili arkadaşlarla karşılaştım aynı sınıftaymışınız sen aydınlıkevlerdeyken adı oktaymış slm söyledi sana görürsen iletirmisin demişti öptüm cnm:)
aa evet bılıyorum oktay o nerde okuyormuş yaa başka var mı abı duygulandım şimdi başka tanıdık var mı:))

zoni
25-07-2007, 19:26
esma hoca 2005 te ayrılmıs olmalı ben 2006 mezunuyum çok ii bi hoca idi demı selda bagcanada benzerdi

zoni
25-07-2007, 19:30
neden hasıbe hocayı kımse sevmez ben severdım yaaw o hoca cok klas bı hoca ıdı yaw hem gıdersen 2006fen mezunlarından hsyn ın slm var de bırde babası olmus bas saglıgı dıleyın ok olurmu cok ıı hocadır unutmayın ne kopya cekılırdı dersınde beeeee ne gunlerdı :D

zoni
25-07-2007, 19:32
3-4 yıl önce mezun olan arkadaşlar
1 yıl olmazmı yaw hem 2 oluyorum ıkı olurmu :s

jelibon_88
26-07-2007, 18:56
1 yıl olmazmı yaw hem 2 oluyorum ıkı olurmu :s

olur tabi neden olmasın:)

haylaz
27-07-2007, 04:03
maçtan sonra
istasyonda