PDA

Tüm Versiyonu Göster : Severek ayrılmış olduğun sevgilini sana geri dönmesini sağlamak için ne yapardın.

şav
14-07-2007, 13:33
arkadaşlar ben kendi durumumu anlatıyorum. kız arkadasımla barışmak istiyorum ama onun gelipte barışmak istediğini söylemesini istiyorum. çünkü ayrılırken bi daha geri dönmem demiştim.

greentaner_88
14-07-2007, 13:43
eger seni cook seviyorsa döner yani gurur yapmazsa eger

GeNcA
14-07-2007, 13:45
bir daha geri dönmem dediysen dönmüceksin.ne kadar sevsende;)

tugcederin
14-07-2007, 13:46
ben de cok istedim dönsün diye geldi ve seni cok özledim dedi hiç tınlamadım bile boşver yaaa dönse nolur dönmese nolur bu saatten sonra ama hala Allahıma yalvarıyorum bigün gelip tekrar beraber olalım demesin diye.... o yüzden canım giden gitmiştir bundan sonra dönse ne olurki hayır mı gelir ondan bir kere canı sıkıldı gitti bir daha niye gitmesin ki çok isteseydi bir ömür senle olmaz mıydı yani

şav
14-07-2007, 13:49
ben de cok istedim dönsün diye geldi ve seni cok özledim dedi hiç tınlamadım bile boşver yaaa dönse nolur dönmese nolur bu saatten sonra ama hala Allahıma yalvarıyorum bigün gelip tekrar beraber olalım demesin diye.... o yüzden canım giden gitmiştir bundan sonra dönse ne olurki hayır mı gelir ondan bir kere canı sıkıldı gitti bir daha niye gitmesin ki çok isteseydi bir ömür senle olmaz mıydı yani
yok bırakan bendim ama bir birimizi seviyoruz.

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 13:50
Daha Dün Ayrildik ama O Istedi Bitmesini Işi Olmadiği Ve Engelli Olduğu Için Evlilik Düşümmediğini Söyleyerek ve beni boşuna oyalamak istemediğini söyleyerek Birakti Beni Ama Ben Onu çok Seviyorum Ne Yapacağimi Bilemiyorum neden engellilere bi iş yok bu kocaman ülkemizin metropol şehri İstanbul' daYardim Edin

şav
14-07-2007, 13:52
Daha Dün Ayrildi Ama O Istedi Bitmesini Işi Olmadiği Ve Engelli Olduğu Için Evlelik Düşümmediğini Söyleyerek Birakti Beni Ama Ben Onu çok Seviyorum Ne Yapacağimi Bilemiyorum Yardim Edin
bence o seni düşünerek yapmış bunu sen ona kendini anlat onu ne kadar çok sevdiğini onunla geleceğe yönelik bi adım atmak istediğini söyle anlat herseyi yani.

esra_61
14-07-2007, 13:53
yok bırakan bendim ama bir birimizi seviyoruz.
unutursun bu zor bi şey değil hele erkekler ooo unutmada üstlerıne yok yanı!

deli_kizz
14-07-2007, 13:56
geri dönmem demişsin kız nasıl gelip barışmak istediğini söylesin sana kusura bakma büyük konuşan sensin ve ilk adımı atması gereken de sensin o zaman...

şav
14-07-2007, 13:56
unutursun bu zor bi şey değil hele erkekler ooo unutmada üstlerıne yok yanı!
onu seviyorum unutanımıyorum aramak istiyorum ama olmuyo çünkü ayrılan bendım ama hatalı olanda oydu. bunun için beklicem başka yol yok heralde.

şav
14-07-2007, 13:59
geri dönmem demişsin kız nasıl gelip barışmak istediğini söylesin sana kusura bakma büyük konuşan sensin ve ilk adımı atması gereken de sensin o zaman...
geri dönmem dedim çünkü hata ondaydı. yani hatalı olanın geri dönmesi lazım değilmi sence. bunu anlaması düşünmesi lazım sinirli anımda söylenmiş laflar. bunuda anlamıyosa artık ne yapım..

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 13:59
anlatmama fırsat vermiyoki kapalı herşeyi o da seviyo biliyorum ama iş yok o yüzden işte

şav
14-07-2007, 14:02
anlatmama fırsat vermiyoki kapalı herşeyi o da seviyo biliyorum ama iş yok o yüzden işte
ya hiçmi ortak arkadaşınız yok onların aracılığı ile bişeyler söyle ona ;)

oksidatif
14-07-2007, 14:03
arkadaşlar ben kendi durumumu anlatıyorum. kız arkadasımla barışmak istiyorum ama onun gelipte barışmak istediğini söylemesini istiyorum. çünkü ayrılırken bi daha geri dönmem demiştim.Bence sen geri dönüp,aşkının gururuna asla yenik düşmediğini göster...Benim ''asıl sevgi'' dediğim budur...Yine de sen bilirsin tabi...Zamanında söylenmiş iki çift lafa esir olmak hoş değil...

deli_kizz
14-07-2007, 14:03
hıım o zaman açık kapı bırakman lazım ki o da cesaretini toplasın ne diyeyim hayırlısı olsun...

tugcederin
14-07-2007, 14:04
geri dönmem dedim çünkü hata ondaydı. yani hatalı olanın geri dönmesi lazım değilmi sence. bunu anlaması düşünmesi lazım sinirli anımda söylenmiş laflar. bunuda anlamıyosa artık ne yapım..
aynı ayrıldığım sevgilimin lafları bunlar:) yoksa sen misin o:)

şav
14-07-2007, 14:05
Bence sen geri dönüp,aşkının gururuna asla yenik düşmediğini göster...Benim ''asıl sevgi'' dediğim budur...Yine de sen bilirsin tabi...Zamanında söylenmiş iki çift lafa esir olmak hoş değil...
dedıkklerınde yerden göğe kadar haklısın ama hata onda hatalı olan dönsün özür dilesin.. bende nasıl onun geri dönmesini sağlıcam onu bılmıyorum..

şav
14-07-2007, 14:07
aynı ayrıldığım sevgilimin lafları bunlar:) yoksa sen misin o:)
hehe alemsin yaww. yok ben değilim ama o durumdaki bi şahısım:)

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 14:10
herkesi tembihlemiş ulaşamıyorum bi türlü kafasına koymuş hem yapar yapacağını hem o istanbul ben ankara bugün de çalışmasam ben gidecem tabi değişecek bişey olmasa da

şav
14-07-2007, 14:11
ne diyim durumumuz çoookk zor çokkk arkadaşlar. allah hepimize yardımcı olsun..

tugcederin
14-07-2007, 14:13
aşk birbirini suçlama,karalama,haksız çıkartma olmuş baksana...tek ayrılan sen değilsin sana göre o haksız ona göre sen haksızsın belkide hani aşk da gurur olmazdı? şu an senin tek sorunun bence ne biliyo musun reddedilmek yani herşeyi bırakıp gidip konuşsan sırf sen onu bıraktın diye o da seni reddedebilir bunu bildiğin için gitmiyosun

şav
14-07-2007, 14:14
ben en iyisi burdan aşkımı haykırim bari onu arayıp yapamıyorum azda olsa içimi döküm.
ses bir ki üç:
BEİONE SENİ SEVİYORUM ALLAH SENİ KAHRETMESİN DÖN GERİ BURDA SENİ SEVEN YAKIŞIKLI Bİ GENÇ VAR :)

şav
14-07-2007, 14:17
aşk birbirini suçlama,karalama,haksız çıkartma olmuş baksana...tek ayrılan sen değilsin sana göre o haksız ona göre sen haksızsın belkide hani aşk da gurur olmazdı? şu an senin tek sorunun bence ne biliyo musun reddedilmek yani herşeyi bırakıp gidip konuşsan sırf sen onu bıraktın diye o da seni reddedebilir bunu bildiğin için gitmiyosun
hayır biz onunla daha önce bir çok kez ayrıldık ama her defasında o geldi ben sadece bi kere gittim barışmak için ama süründürdü. ama bundan sonra gelmicek sanırım. üzüntüm ondan beni sevdiğine eminim.

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 14:17
fırsat varsa imkan varsa herkes sevgisine sahip çıksın ben yapamıyorum bunu elimde olsa herşeyi yapmaya razıyım hatta bitanem gibi engelli olmaya dahi gurur insanı mahveder yapmayın

şav
14-07-2007, 14:19
fırsat varsa imkan varsa herkes sevgisine sahip çıksın ben yapamıyorum bunu elimde olsa herşeyi yapmaya razıyım hatta bitanem gibi engelli olmaya dahi gurur insanı mahveder yapmayın
evet çok doğru arasam mı ya ne yapsam. bak aklım karıştı.

tugcederin
14-07-2007, 14:21
hayır biz onunla daha önce bir çok kez ayrıldık ama her defasında o geldi ben sadece bi kere gittim barışmak için ama süründürdü. ama bundan sonra gelmicek sanırım. üzüntüm ondan beni sevdiğine eminim.
yok yok sen benim sevgilimsin kesin yaw eminim :):)

şav
14-07-2007, 14:22
yok yok sen benim sevgilimsin kesin yaw eminim :):)
yok yaa bilmem olabilir :) allah allah bak kafam iyice karıştı:))

tugcederin
14-07-2007, 14:23
yok yaa bilmem olabilir :) allah allah bak kafam iyice karıştı:))
valla benim de çok karıştı :)

_sNoT_
14-07-2007, 14:24
Iyi Demiş Ohh Olsun Sana Kimbilir Neler Yaptin Kiza Da öyle Dedi :@
:P
Ayrica Zamana Birak...
Gerçekten Seviyorsa Geri Döner, Sevmiyorsa Da Kendi Yolunu çizer çeker Gider ;)

şav
ya ben çok üzüldüm senın durumuna katre yağmur. benım durum senınkınden hafif. allah yardımcın olsun inş bi gün istediğin olur ve sevdiğine kavuşursun.. .

KATREİ YAĞMUR
aşkım da söyledi herşey bitmiş değil bi işi olsa gene her şey güzel olur İNŞAALLAH ama ne bileyim kesin bişey yok ortada onsuz olmak da var dua ediyorum O'NA kavuşayım diye elimden bişey gelmiyo

körüklüotobüs
dönmesini sağlama..bi kere iplerin kopmasına izin vermeycektin..
sonra istediğin kadar geri dön..hiç bi halt fark etmez etse de eskisi gibi olmaz...

(tecrübeyle sabittir...)

şav
14-07-2007, 14:25
Iyi Demiş Ohh Olsun Sana Kimbilir Neler Yaptin Kiza Da öyle Dedi :@
:P
Ayrica Zamana Birak...
Gerçekten Seviyorsa Geri Döner, Sevmiyorsa Da Kendi Yolunu çizer çeker Gider ;)
yok ben kötü bişey yapmadım ona ilk sevdiğim ilk elini tuttuğum ilk öptüğüm kız. çok çıktığım oldu ama kimseye içimden gelerek bınları yapmadım. ben onu seviyorum ve ne yapcağımı bilmiyorum.

vişne şapkalı kız
14-07-2007, 14:26
gün gelecek sizde anlıyacaksınız sevgilinin aslında hiç bişey olmadığını zuhahaha ;)

tugcederin
14-07-2007, 14:27
yok ben kötü bişey yapmadım ona ilk sevdiğim ilk elini tuttuğum ilk öptüğüm kız. çok çıktığım oldu ama kimseye içimden gelerek bınları yapmadım. ben onu seviyorum ve ne yapcağımı bilmiyorum.
Allahım yarabbim bu kadar olur yani

şav
14-07-2007, 14:27
gün gelecek sizde anlıyacaksınız sevgilinin aslında hiç bişey olmadığını zuhahaha ;)
bende öyle derdim hatta bi arkadasım vardı bi gün çok acı çekeceksin derdi bende haha haaa hiç gülesim yok sevmek neymiş yaa derdim. işte oldu sende büyük konuşma bence..

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 14:30
inşaallah bütün sevenler kavuşamayanlar kavuşur ŞAV sen de yürein ne diyosa o yöne git gurur yapma sevdiğine kavuş

susayacı
14-07-2007, 14:31
evet çok doğru arasam mı ya ne yapsam. bak aklım karıştı.
eğer haklı olduğunu düşünüyorsan sabırlı olmayı başarabilirsin..

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 14:42
ŞAV güzel şeyler yazdın teşekkür ederim . ALLAH sevdiğine kavuştursun. BAŞTA SANA ve herkese sormak istiyorum: bişey soracam engelli bi insan (yürümede zorlanıyo) hangi işlerde çalışabilir fikir verirseniz teşekkür ederim.

ela_16
14-07-2007, 14:45
ŞAV güzel şeyler yazdın teşekkür ederim . ALLAH sevdiğine kavuştursun. BAŞTA SANA ve herkese sormak istiyorum: bişey soracam engelli bi insan (yürümede zorlanıyo) hangi işlerde çalışabilir fikir verirseniz teşekkür ederim.

ya ben senin adına da çok üzüldüm çünkü senin durumun daha zor sonuçta senin iyiliğin için bırakıp gittiğini söylemiş ben bunlar sadece filmlerde olur sanıyodum...
ama yürümekte zorlanan biri masa başında işleri yapabilir diye düşünüyorum...

Türk.Kızı
14-07-2007, 14:56
Ben olsam bir şey yapmam giden gitmiştir. Dönse de olmaz nasılsa. Ama siz onu seviyor olsanız da o sizi sevmiyosa peşini bırakın yoksa sizden gıcık kapmaya bile başlar. Ayrıca sevgi bittiyse sündürmenin anlamı yok. Ya biri de benim soruma cevap versin o zaman. Ben ayrılmak istiyorum ama o bunu yaparsam yaşayamayacağını söylüyor ve akabinde ağlıyor. BEN NAPAYIM YAA OFFF...

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 14:56
keşke film olsaydı ama malesef ki gerçek engelli olduğu için kızmiş okumamış o yüzden iş bulması çok zor ne yapcağımı bilemiyorum çok seviyorum O'NU

KoNYa_RoCK'ed
14-07-2007, 14:57
kontor alırdım:)

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 14:58
Ben olsam bir şey yapmam giden gitmiştir. Dönse de olmaz nasılsa. Ama siz onu seviyor olsanız da o sizi sevmiyosa peşini bırakın yoksa sizden gıcık kapmaya bile başlar. Ayrıca sevgi bittiyse sündürmenin anlamı yok. Ya biri de benim soruma cevap versin o zaman. Ben ayrılmak istiyorum ama o bunu yaparsam yaşayamayacağını söylüyor ve akabinde ağlıyor. BEN NAPAYIM YAA OFFF...
niye ayrılmak istiyosun sevgin bitti mi?

Türk.Kızı
14-07-2007, 15:03
niye ayrılmak istiyosun sevgin bitti mi?
Evet ama onu bir insan olarak sevdiğim için üzmeye kıyamıyorum. Ama bana her aşkım seni çok seviyorum dediğinde içim haykırıyor sanki istemiyorum diye. Ya ne biçimim ya!!! Her kula nasip olmaz belki bu kadar sevilmek ciddi söylüyorum ama beni çekmiyor hiç!

şav
14-07-2007, 15:06
ara ara ara ara.......
ama yaaaaaa....

medmex
14-07-2007, 15:07

ARKADAŞIM SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM.HEM ASLA GERİ DÖNMEM DEMİŞSİN HEMDE BARIŞMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEMESİNİ BKLİYORSUN.BENCE SEN BİR ADIM ATMALISIN

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 15:08
anneannem gerçekten seni seven biriyle ol derdi eğer sen sever karşındaki sevmezse çok acı çekersin ama karşındaki seni çok severse zamanla sen de onu seversin SEVgi yok mu içindede az da olsa bi alevyok mu TÜRK KIZI

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 15:12
ama yaaaaaa....
AMA YA DEME ARA ARA ARA ARA İŞTE SEN BARİ KAVUŞ SEVDİĞİNE GURUR YAPMA

şav
14-07-2007, 15:13
ARKADAŞIM SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM.HEM ASLA GERİ DÖNMEM DEMİŞSİN HEMDE BARIŞMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEMESİNİ BKLİYORSUN.BENCE SEN BİR ADIM ATMALISIN
dönmem dedım çünkü sinirliydım
suçlu oalan o o geri dönmeli yanlışmıyım

şav
14-07-2007, 15:16
AMA YA DEME ARA ARA ARA ARA İŞTE SEN BARİ KAVUŞ SEVDİĞİNE GURUR YAPMA
arıcam kontör yok heheee. burdan yırttık. ben aramıyım beklıyım en iyisi.

metonlu
14-07-2007, 15:18
arkadaşlar ben kendi durumumu anlatıyorum. kız arkadasımla barışmak istiyorum ama onun gelipte barışmak istediğini söylemesini istiyorum. çünkü ayrılırken bi daha geri dönmem demiştim.
bunun benzeri bir olayı bende yaşadım onun aramasını bekle

NERDESİN
14-07-2007, 15:19
iyide dönmem diyen sensin neden onun dönmesini bekliyosuuuun

şav
14-07-2007, 15:20
bunun benzeri bir olayı bende yaşadım onun aramasını bekle
beklım evet en iyisi ama çok ayrıldık barıştık bu seferde aramamasından korkuyom

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 15:20
arıcam kontör yok heheee. burdan yırttık. ben aramıyım beklıyım en iyisi.
SEN ARAYACAM DE BEN YOLLAYABİLİRİM SANA YETER Kİ SEVENLER KAVUŞSUN

CHİASMAOPTİCUM
14-07-2007, 15:21
geri dönsün duasına çıkardım:)

şav
14-07-2007, 15:23
SEN ARAYACAM DE BEN YOLLAYABİLİRİM SANA YETER Kİ SEVENLER KAVUŞSUN
ama kötü bişey derse..çok üzülürüm bu defa da..

şav
14-07-2007, 15:29
arama bee!!!!!

üff yada ver ben konişim hocam:Pp

bak valla anlatırım olanları

ŞAV kendini boğazdan atıyomuş bak dön artık etme al yazmalısı derim....

kıyamaz sana ben bilirim...

döner yaz numarasını:Pp
arayım
yaa siz olmasanız ben ne yaparım. çok seviyorum sizi matraxçılarrrrr....

desert_lion
14-07-2007, 15:30
kardes bence sen bi adım at sevgi kolay kolay bulunmuyo

desert_lion
14-07-2007, 15:32
herkesten ayrı tut ama beni!!!!

diğer matraxçıları 100 kilo seviyorsan beni 150 kilo seveceksin...

AAAA

arıcam söyle adı neymiş nazlı yarinin....

kızlar dayanamaz hemen döner kendimden biliyorum......
sen yanlış biliyosun dönmüyo

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 15:32
ama kötü bişey derse..çok üzülürüm bu defa da..
dese bile katlan SEN bırakmışsın o'nu hem seviyosa kıyamaz

desert_lion
14-07-2007, 15:34
dese bile katlan SEN bırakmışsın o'nu hem seviyosa kıyamaz
kıyar kıyar öyle bi kıyar ki
sende anlayamazsın:(

şav
14-07-2007, 15:35
YA ARKADASLAR BEN ONU ÇAGIRSAM YANIMA VE BU YAZDIKLARIMI GÖSTERSEM OLURMU. ama sizde yardımcı olun buraya yazın BERİVAN İBO SENİ SEVİYO DİYE. olmazmı

desert_lion
14-07-2007, 15:36
YA ARKADASLAR BEN ONU ÇAGIRSAM YANIMA VE BU YAZDIKLARIMI GÖSTERSEM OLURMU. ama sizde yardımcı olun buraya yazın BERİVAN İBO SENİ SEVİYO DİYE. olmazmı
olur ama kardes
sen bi adım
at
mesaj falan ok biz yardımcı oluruz

dj.LW_cafi
14-07-2007, 15:37
bu saatten sonra ne yapsan boş niye ayrılıyorsun?? niye btekrar barışmak istiyorsun??? Gerek yok kardeş huzur ver kendine... artık herşeyin bittmediğini yeniden başladığını hatırla
HİÇBİŞEY BİTMEZ HEPSİ YENİDEN BAŞLAR..

ela_16
14-07-2007, 15:37

ya ne kadar gururlu adamsın ya!!!
sen suçlusun ya da o suçlu bunun bi önemi yok bence seviyosan ara
son sözü o söylesin offf!!!
bu gururla zaten iş isten geçicek sonra daha çok ağlıcaksın

şav
14-07-2007, 15:38
olur ama kardes
sen bi adım
at
mesaj falan ok biz yardımcı oluruz
ne yazsam ki mesaja.

şav
14-07-2007, 15:44
arkadaşlar bi fikir verin ne yazsam mesajda...?

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 15:53
herkesten ayrı tut ama beni!!!!

diğer matraxçıları 100 kilo seviyorsan beni 150 kilo seveceksin...

AAAA

arıcam söyle adı neymiş nazlı yarinin....

kızlar dayanamaz hemen döner kendimden biliyorum......
SEN NE ZANNEDİYSUN KIZLARI BÜTÜN KIZLAR AYNI MI SENCE?

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 15:59
ne yazsam ki mesaja.
ŞAV kardeş bence yüzyüze konuşun onu mesajla düşman da değilsiniz heralde sonra da hatanı anladığını bi şans daha vermeniz gerektiğini de konu açılır olay çözülür İNŞAALLAH

şav
14-07-2007, 16:04
ŞAV kardeş bence yüzyüze konuşun onu mesajla düşman da değilsiniz heralde sonra da hatanı anladığını bi şans daha vermeniz gerektiğini de konu açılır olay çözülür İNŞAALLAH
evet denıcem ama yarın ararım suan calışıyor yanıma cagırım iyice bi konuşim. doğrusu bu heralde.

emosshh_gs
14-07-2007, 16:05
hiçbirşey yapmazdım...

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 16:15
hiçbirşey yapmazdım...
SEN HİÇ SEVMEMİŞSİN HERHALDE.........

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 16:19
evet denıcem ama yarın ararım suan calışıyor yanıma cagırım iyice bi konuşim. doğrusu bu heralde.
BENCE EN İYİSİNİ YAPARSIN HAYIRLISI OLSUN SENİN VİCDANIN RAHAT NOLUR HİÇ BİŞEY YAPMADIM DEMEZSİN ENAZINDAN BENCE SEVGİN KARŞILIKSIZ DEĞİL BARIŞACAKSINIZ İNŞAALLAH İÇİME ÖYLE DOĞDU

fatih_gfb
14-07-2007, 16:21
ben çok şey yaptım ama o dönmedi... :(
eğer gerçekten sevseydi şimdi yanımda olurdu

assolist_18
14-07-2007, 16:22
bidaha geri dönmem demişsin yaa dönecen yaa dönecen kız arkadaşın sana geri dönmezz şahsen ben dönmem!!! senin gurur yapmaman lazım anladın?

şav
14-07-2007, 16:28
evet evet herkese teşekkür ediyorum ben yarın onu arıcam ve konuşcam dediğiniz gibi sonra hiç bişey yapmadı demesin..

sifre_dogrula
14-07-2007, 16:30
bende daha 2 gun once dondum eskı erkek arkaadsıma..ben ıstemıstım ayrılmayı bırakıp gıtmıstım onu defalarca benı aradı affet dedı affetmedım cok kızmıstım kırılmıstım bana cok agır sozler soylemıstı aradan bı sene gectı ben unutamadım onu sevmedıgım sanıodum sevıomusm sadece nefretmıs o anakı duygularımın bıraksımısım sebebı bı mail yazdım ona özledıgımı soyledım ama oncesınde benı aramıstı tabı o ceserat vermıstı donsem bıseyler olr dıe dusundrmştu cunku nese yaptım bı delılk dondum ona ama gecmıstekıler pesımızı bırakmıo ikincı gun gecmıs acıldı nolucak bımıorm belkı yurumck eskısı gıbı olmaz dıe cok korkuyorum cunku ayrılıktan sonra tekrar baslandıgınada olmuo bunu daha once yasmaıstım..arkadasa dyecem sey eger senı sevıosa sana gerı gelcektır zaten tıpkı benım yaptıgım gıbı ama sende onu ustedıgını bı sekılde duyur kı gelmek ıstıoasa ceseratı olsun..umarım istegın gıb olur hersey..

zembilim88
14-07-2007, 16:43
aynısı benim baaşımada geldi fakat severek ayrıldıkmı bilmiyorum ben onu çok seviyodum da ondan emin değilim. sıkıldığını söyleyip çekip gitti. giderken asla geri dönmicem dedi. ben hala onu seviyorum ama bitirmek isteyen oydu ve geri dönmeme diyen de. onun için kız arkadaşından bekleme suçlu olan o olsa bile geri dönmem diyen sensin. git yürekli ol gururu bi kenara bırak . onu çok özlediğini söyle.

şav
14-07-2007, 16:50
aynısı benim baaşımada geldi fakat severek ayrıldıkmı bilmiyorum ben onu çok seviyodum da ondan emin değilim. sıkıldığını söyleyip çekip gitti. giderken asla geri dönmicem dedi. ben hala onu seviyorum ama bitirmek isteyen oydu ve geri dönmeme diyen de. onun için kız arkadaşından bekleme suçlu olan o olsa bile geri dönmem diyen sensin. git yürekli ol gururu bi kenara bırak . onu çok özlediğini söyle.
evet doğru söylüyosun. yapıcam hatta şimdi çekiyorum mesajı..

gecegüneşi33
14-07-2007, 16:51
hiç gelmesin daha iyi

şav
14-07-2007, 16:55
olmadı yaa elim gitmıyo telefona ama ben bu akşam cesaretimi toplayıp yarın ararım.. bilmiyorum inşallah sonumuz hayırlı olur..

gecegüneşi33
14-07-2007, 16:57
olmadı yaa elim gitmıyo telefona ama ben bu akşam cesaretimi toplayıp yarın ararım.. bilmiyorum inşallah sonumuz hayırlı olur..
herşey sevgili değildir. hayat aşkta bitmiyor. bir gün çok iyi anlarsın ama umarım geç olmaz. bu kadar çok değer verirsen kaybeden sen olursun...

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 16:59
hazır olduğun zaman ara yen şu gururunu sen arayamıyosan bi arkadaşınızı araya sok SİZ bari kavuşun iNŞAALLAH

assolist_18
14-07-2007, 17:01
bak sana söyleyeceklerinin konusunda yardımcı olayım belki biraz daha karşı taraf yumuşar de ki:
ilk önce nasılsın de o ya iyiyim der ya da idare eder der eğer seni seviyorsa şöyle söyler hayırdır ben unutulduk sanıyordum bu ne böylee bi işin mi düştü?? bunu der kesin sitem yaparsa anlaki hala seviyo.... yaa canım de ismnini bilmiorum ismini söylee ben seni hiç unutamadım sen çok farklıydın haa da farklısın ben sana asla dönmicem dedim ama sonra çok pişman oldum ben sensiz yapamıyorum tekrar denemeye ne dersin de ama bu sefer kimse kimseyi üzmesin lütfen ben de seni üzmicem sende beni üzmee de;)

shahikaa
14-07-2007, 17:04
hiç bişi yapma bi kere bittimi bidaha eskisi gibi olmuyo her zamn sorun çıkıyoo istediğin sürece rahatça silebilrsin onu bence

şav
14-07-2007, 17:10
bak sana söyleyeceklerinin konusunda yardımcı olayım belki biraz daha karşı taraf yumuşar de ki:
ilk önce nasılsın de o ya iyiyim der ya da idare eder der eğer seni seviyorsa şöyle söyler hayırdır ben unutulduk sanıyordum bu ne böylee bi işin mi düştü?? bunu der kesin sitem yaparsa anlaki hala seviyo.... yaa canım de ismnini bilmiorum ismini söylee ben seni hiç unutamadım sen çok farklıydın haa da farklısın ben sana asla dönmicem dedim ama sonra çok pişman oldum ben sensiz yapamıyorum tekrar denemeye ne dersin de ama bu sefer kimse kimseyi üzmesin lütfen ben de seni üzmicem sende beni üzmee de;)
çok sağol yardımcı olduğun için. dedıklerını yapmaya çalışcam.

shania
14-07-2007, 17:10
konuyla ilgisiz biraz ama bunu paylaşmak istedim..

"Ne hasta beklerdi sabahı
Ve ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan bir günahı
Seni beklediğim kadar!.."
.
.
.
.
.
.
.
.
"Geçti istemem gelmeni
Yokluğunda buldum seni.
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme artık neye yarar!.."

assolist_18
14-07-2007, 17:11
çok sağol yardımcı olduğun için. dedıklerını yapmaya çalışcam.
eyvallah;) yardımcı olabildiysem.... hadi bakalım olumlu haberler bekliyoruzz

şav
14-07-2007, 17:13
hazır olduğun zaman ara yen şu gururunu sen arayamıyosan bi arkadaşınızı araya sok SİZ bari kavuşun iNŞAALLAH
inşallah..

gecegüneşi33
14-07-2007, 17:15
"Geçti istemem gelmeni
Yokluğunda buldum seni.
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme artık neye yarar!.."

işte bu kadar en kötü zamanında yanında olmadıktan sonra gelse bile neye yarar.

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 17:16
inşallah..
BANA DA DUA EDİN OLAR MI.............................

şav
14-07-2007, 17:17
Arkadaşlar Ben Pazartesi Günü Buraya Yazarim Sonucun Ne Olduğunu Inşallah Olumlu Olur. Pazartesi Bekliyorum Sizi Buraya Yarin Aricam Berivani. Unutmayin Pazartesi Burdayim.

şav
14-07-2007, 17:20
BANA DA DUA EDİN OLAR MI.............................
etmezmıyım yaa dualarım senınle..

KATREİ YAĞMUR
14-07-2007, 20:36
[QUOTE=gecegüneşi33]"Geçti istemem gelmeni" diyosunuz ya ben ne yazıkki diyemiyorum çünkü çok seviyorum O'nu

anti hümanist
14-07-2007, 23:15
niye bana dönmesini sağlıyım ki?

aklı yok mu onun isterse geri döner zaten! ne gereği var bir tek kişiye endekslenmenin!

KATREİ YAĞMUR
15-07-2007, 02:40
niye bana dönmesini sağlıyım ki?

aklı yok mu onun isterse geri döner zaten! ne gereği var bir tek kişiye endekslenmenin!
sevginin aşkın ne demek olduğunu anca yaşayanlar bilir siz eğer şirinleri izlediyseniz:"Mutlu olmaktan nefret ediyorum" diyenlerdensiniz. Eyvallah sizin görüşünüz...

ÇORAP
15-07-2007, 04:10
Valla Hiçbirinden Severek Ayrilmadim Ben:)) O Bakimdan Geri Dönmesinide Istemem Ayyyy:((arkadaş Biriylede Iyi şekilde Ayrilayim Ya Bende Mi Bir Gariplik Var Yoksa:@

fawkes
15-07-2007, 04:12
git söyle dönmüyosa sevmiyo demektir :)
dönüyosada aklına şaşarım onun :D niye gittin niye geliyon dimi :D

snowdrop85
15-07-2007, 04:22
bu gurur niye insanın eline her zaman böyle sevgi aşk adı neyse geçmiyor bulmuşkende değerlendir.boşa giden zamana yazık.hatası çok büyükse eğer ayrılmakla iyi yapmışsın ama değilse...

seker_sey
15-07-2007, 04:24
Benim eski sevgılımde çıktığımız zamanlarda gidene dur demem derdi hep ama ayrıldıktan (hemde nedensız yere ayrıldı) 2 gun sonra geri dönmek ıstedı ama ben kabul ettım mı hayır kızın gururunuda düşn bence o şuan gurur yapıyor olabilir.. Ama şansını denemekte fayda var..

T3b3sSüM
15-07-2007, 04:27
Bence Birak Donerse Senindir Donmesse Zaten Hic Senin Olmamistir Dien Felsefecilerden Yanayim..

prettygırl
15-07-2007, 04:28
Valla Birsey Yapmam Ilişkim Surerken Bitmemesi Için Birseyler Yapardim Cabalardim Ama Gittikten Sonra Birsey Yapmam
Giden Gitmistir
Gittigi Gun Bitmistir
Ben Gideni Degil
Giden Beni Kaybetmiştir

minik_91
15-07-2007, 13:17
hiçbişi yapmam.....:))

giseeem
15-07-2007, 15:11
ye ben öle bi saçmalık yaptım :S ayrıldım sebepsiz yere..snra geri dönmek istedim o da kabul etmedi:) haklı aslında.ama o zmnlar çok beddua etmiştim:) ve işin kötüsü hala peşinden koşuorum 7 ay oldu ayrılalı,ama onun umrunda bile diilim :)

my dear
15-07-2007, 15:16
Giden gitmiş ne yapayım o geri dönmeyi düşünmüyorsa ben hiç düşünmem ki;)

.sonsuz.
15-07-2007, 15:20
ya ibo(şav) uzulme ben arar konusurum merak etme sen alla allaa

civvcivv tuuuba
30-08-2007, 20:18
ne olursa olsun sessiz kalırdım. belki halimi hatrımı merak eder diye.. yaşadığımı bilmek isterse arar sorar zaten. bi kere severek ayrıldığım sevgilime bi mektup yazmıştım.ama o gurur yaptı o yüzden sesiz kalmak bu durumda en güzel eylem bence o da aynı şeyi senden baklerse kötü tabii ama kim haksızsa ilk adımı atabilir.

cido
30-08-2007, 20:23
önce üstüne git onun yani seviyorum ayakları falan yap sonra hiçbit şey yapma döner

Kuş_tüğü
30-08-2007, 20:26
o iş bitmiştir.. ne kadar çok sevsem de geri döndüğünde hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır..bilirim.. bişeyler yaptım aslında..yapmaya çalıştım ama olmadı..
öl dese düşünmeyecek kadar çok sevsemde geri dönmesi yaralara ilaç olmayacaktır anladım...

jelibonn__92
30-08-2007, 20:31
bence aşkta gurur olmaz kişilğime karşı çok büyük bi saygısızlık görmediğim sürece eğer seviyosam VE onun da sevgisine inanıyorsam ayrılsamda geri dönerim ama bana geri dönmesi için hiç bişey yPmam sadece beklerim sabrımın bittiği yere kdr baktım ki gelmiyoo dönmek istemiyoo kalbimden de beynimden de çıkartır atarım onu..GELENE GİT GİDENE KAL DEMEMEK GEREKİR Bİ BAKIMA DA ...;)

othello
30-08-2007, 20:32
Gidip kendin söyleyebilrisin mesela.Zaten kendin soyleyemecek durumdaysan onun donmesini de bekleme.Dönmem demişsen demişsindir.Sen belki bir adım atarsan o sana iki adım gelebilir.Hepten kaçabilirde.Ama seviyorsan bence demeye değer.

guduset_zek
30-08-2007, 20:33
tabiki hiç birşey yapmazdım giden sevgili için parmagımı bıle kıpırdatmam hıh:)))))))

flyleaf
30-08-2007, 20:33
Her Allah'ın günü ben bişiler yapıyorum ama...

:Pp

KvSr_BuRCu
30-08-2007, 20:37
tabiki hiç birşey yapmazdım giden sevgili için parmagımı bıle kıpırdatmam hıh:)))))))

ya böle söyleme bence çok sewersen öle bi kıpırdatırsınkii....

ozlem246
30-08-2007, 20:40
ya böle söyleme bence çok sewersen öle bi kıpırdatırsınkii....
bencede..........

ASLIHAN_1406
30-08-2007, 20:42
sonuna kadar haklısın walla bu kadar iyi kimse ifade edemezdi

esmerimsi_cadi_17
30-08-2007, 20:46
geri dönmesi için uğraşmam..
herşey ters tepiyor bazen soğukluk giriyor ve eskiden eser kalmıyor

SGSsado
30-08-2007, 20:47
evinin onünde sabahla ben yapacam sahsen denemeye değer

izmitleee
31-08-2007, 13:36
geçmiştekiler için aslaa ama asla uğraşmam...akıllandım çünkü..ama şimdiki sevgilimle ayrılsak(ki böyle birşey oalamaz) uğraşırım geri dönmesi için.ama şuandaki sözlüm için yaparım, başkası içinn asla....

aşk_bi_kere
31-08-2007, 17:28
Arkadaşım aşkta gurur olmaz.Şayet aradan cok zaman geçmemişse elinden geleni yap derim.Ben yapmadım zamana bıraktım hiçbirşey de olmadı kendime isyan ediyorum her gün hemde her gün...her yeni güne keşke ile başlıyorum ve inan bundan daha kötü bir sözcük yok kendime itiraf edebildiğim:(

merffii
31-08-2007, 18:00
aman bırakk beee sonra başın ağrır görürsüünn

paraşütlü.jeton
31-08-2007, 18:00
severek hiçbir insan ayrılmaz...sadece bazı gerçekleri görmek istemediği için bu yalanı uydurur...

gimlifb1907
31-08-2007, 18:03
sonuna kadar mücadele veririm ama onu sıkmadan yaparım bunu

Nefesimsinnn
31-08-2007, 18:54
AŞKTA GURUR OLMAZ:ppppppppPP

meerwee
31-08-2007, 18:59

kaçan balık kovalanır kardeş bundan daha ii taktik tanımam ben:)

kül-tigin
31-08-2007, 19:09
Daha Dün Ayrildik ama O Istedi Bitmesini Işi Olmadiği Ve Engelli Olduğu Için Evlilik Düşümmediğini Söyleyerek ve beni boşuna oyalamak istemediğini söyleyerek Birakti Beni Ama Ben Onu çok Seviyorum Ne Yapacağimi Bilemiyorum neden engellilere bi iş yok bu kocaman ülkemizin metropol şehri İstanbul' daYardim Edin
yeşilcam filmleri gerçek mi oluyo nedir olaya bak ya kardeş seviyosan bırakma o kızı harbi kızmış ne demiş erkin koray ''sevince bırakma koş''

anise
01-09-2007, 17:27
Amuda kalkardım..
Kalkıp kalkmadığını nerden bilecek dersen..

O hisseder.. (H) (:

arife zeynep.
01-09-2007, 17:28
saçma bi konu...=)

asi_rockçı
01-09-2007, 17:43
yaa ben elimden geleni yaptım ama olmuyo biraz beceriksizim galiba daha çok dibe vuruyorum:...:)

hagayretipek
01-09-2007, 18:16
2 yıl hiç bişey yapmadan bekledim sanırım dönüyo umursamamzlığım onu usandırdı kendi dönmeye karar verdi...

şebek
01-09-2007, 18:18
ne gerek var eskisini döndürmeye ya?!git yenisini bul bence...
eğer bi ilişki bi kez bitmişse bitmiştir.tekrarı olmaz!!!

bahar38
01-09-2007, 18:22
bence kimse severek ayrılmaz severken diğer taraf seviyormuş gibi yapıyordur kesin ama eğer ortada gerçek bir sevgi varsa ayrılık olsa da birleşme mutlaka olacaktır güzin abla gibi konuştum bea

chatlak_selen
02-09-2007, 00:50
yha bn dun sewglimden ayrildm daha drusu o ayrildi fakt bn onu hala cok sewiorum we bi seklde geri barsmk istiorum fakat o sewsede geri donmuo napcm bn yha:(:(

die_paradise
02-09-2007, 00:53
terketmişsem her şey; edilmişsem pek birşey yapmam

zekirdek_kabuu
02-09-2007, 00:55
S E V I Y O S A N N E D E N A Y R I L D I N ?

ş I M D I N E D E N G E R I D ö N S ü N I S T I Y O S U N :d ???

parazzit
02-09-2007, 01:00
seviyorsam ayrılığa izin evrecek bir harekette bulunmam.ve ilk adımı karşıdan bekleyerek ne büyük aptallık yaptığımı bilirim..

chatlak_selen
02-09-2007, 01:04
yha terkedliosn fakat hala ck sewiosn we hala karsndakinnde azda olsa seni sewdini biliosn ama o seni kafasnda bitirdi:S sense onu geri istiosn napcksn yha??iste bn bole bi drmdaym smdi:(:(

AKBAL_33
07-08-2008, 17:24
Giden gitmiştir...

Hiçbirsey yapmam

zühdiye
07-08-2008, 17:26
Giden gitmiştir...

Hiçbirsey yapmam

aynen katılıyorum
giden gitmiştir

sevseydi zaten gitmezdi
kendi kaybeder

SEYMASİNANSEYMA
07-08-2008, 17:32
"Sevseydi zaten gitmezdi..." cümlesini kuran insan aşkı tam anlamıyla yaşamamış, bilememiştir...
Bazen insan çok sevdiği için de gider...
Gitmek zorundadır, O'nun iyiliği için, her iki tarafın iyiliği için bu acıya katlanmak zorundadır...
Arkana dönüp bakabilirsen giderken, sevdiğinin çok ağladığını görürsün...
Ama gitmek zorundasındır...
Adımlarını daha hızlı atarsın, bir an önce O'ndan, kokusundan uzaklaşmak adına...

Bedenler ayrı kalır ama yürekler ASLA!..

Ve gün gelir "iyiki yapmışım" dersin...
...

jingjing
07-08-2008, 17:35
aha . benle aynı durumda olan ne çok insan varmış ya. xD erkekler gurur yapmasınla bence. aşkta gurur olmaz :P

mutsuz palyaco
07-08-2008, 18:34
Hiçbir şey..
İnadım tuttuysa kimseyi tanımam hıh =Pp

belalıbaldız
07-08-2008, 18:36
kendi kaybeder (:

bişey yapmam..

ben bişey yapmayınca o dönmek ister zaten..

nanik :P
çok bulur..

ben gururlu bi genç kızım :))

deli merve
05-11-2008, 14:14

ya sen çatlak mısn ndn bıraktınki madem seviyodun onu anlamadm :) bu konu hakknda yaz ltfen eğer geri dönmesini istiyosan ona bakışlarınla onu sevdiğini bi şeklde anltrsan kızlar çok sverler bakışlarla anlaşmayı eğer seviyosa senn bakışlarndan bi umut arıyodur zaten:) yalandan karşılaşmış gbi yap ahhh ahhh eski gnler falan de :) o zaman tamamdr

_BiTTeRCuKuNaTa_
05-11-2008, 14:21
seviyosak niye ayrılıyoz,ayrılıyosak niye barışmaya çalışıyoz:/

zelcuk
05-11-2008, 14:28
giden gitmiştir
gittiği an bitmiştir
ben gideni değil
giden beni kaybetmiştir :D:D

aygülzek
05-11-2008, 14:29
"Sevseydi zaten gitmezdi..." cümlesini kuran insan aşkı tam anlamıyla yaşamamış, bilememiştir...
Gitmek zorundadır, O'nun iyiliği için, her iki tarafın iyiliği için bu acıya katlanmak zorundadır...
Adımlarını daha hızlı atarsın, bir an önce O'ndan, kokusundan uzaklaşmak adına...

...

evet katılıyorum...Benim iyiliğim için ayrıldık ama dayanamadık barıştık:)

snytrk08
05-11-2008, 14:32

...

kesinlikle katılıyorum...

lumina
15-02-2009, 23:45

...

bn de gitmek zorunda kaldım ve gittim. sevdiğimi ve sevdildiğimi bile bile.. özleyeceğimi ve özleneceğimi bile bile.. hem bnm hem onun iyiliği içindi ama öyle zor ki ortak arkadaşlardan aldığım haberlerle hala üzüldüğünü bilmek. öyle acı ki dünyanın bütün güzelliklerini hakettiğini düşündüğün insanın üzüntüsüne sebep olmak..

HAŞHAŞ
16-02-2009, 00:02
O zaten benim tatlım..

(H)

Sempatik59
16-02-2009, 00:06
Öyle Bişey Yapmam,

Ha Farz-ı Misal Yaptım Mı;

Tükürdüğümü Yalamam...

gizem94
21-06-2009, 14:37
HİÇ UMURSAMA ONU çünkü kızlar umursanmayınca deliye dönerler...sonra döner sana bence x)

tetbaba
21-06-2009, 15:31
severek ayrılmak çok düşük bi ihtimal seviyosan niye ayrılıyorsun ayrılıyorsan niye seviyosun bu bi çelişki değilmidir her neyse gidenin arkasından su dökmedim dökmemde

devrimcirockerbasak
21-06-2009, 15:35
hiiç bişey giden gitsin bağlasan durmaz :) ben ayrıldıysamda bişey biliyorum ki ayrılmışım niye tekrar geri dönmesini sağlıyım ki

STReSeLLa
21-06-2009, 15:37
Konu açılalı 2 yıl olmuş, arkadaş n'aptı barıştı mı? Ayrıldı mı?
Hayatında yeni birisi var mı? Evlendi mi? Hatta eşi hamile mi? Ya da çocuk var mı?:p
Çok merak ettim:/

kozalaktakikelebek
21-06-2009, 15:38
giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir :D çok sevsemde o olmadan yaşayamasamda asla geri dönmesini istemem çünkü geride dönse o ilişki tekrar bitmeye mahkumdur bitmeyecek olsaydı geri dönmeden önce zaten bitmezdi ;)

-_-shopistikperi-_-
02-07-2013, 11:25
neden geri döncek yahu giden gitmiştir, gittiği gün benim için bitmiştir..
Siz siz olun affetmeyin ne demişler aptalı sık sık affetmek onu ahlaksız yapar misali..
Affedildiği an bir oluyo iki oluyo sonra olmuyoki..

cascade
02-07-2013, 12:08
ona kucuk suprizler yapardim.

Şeytanın Pabucu
02-07-2013, 13:56
6 yıl geçmiş lan. kim hortlattı konuyu :D kesin kız evlenmiştir. Eleman hala sap sap takılıyorudur amk. :)

HasanN19.05
02-07-2013, 14:54
sevişecek ortam ayarla.

EmiN`
02-07-2013, 15:46
Konu eski ama ben yine de söyliyeyim.

Boşa uğraşmayın abiniz zamanında az şiir yazmadı (:

Taraf kız tarafıysa ayvayı yedin birader. En insaflısı bile böyle...

cascade
02-07-2013, 15:49
emin hic bana siir yazmadin ask olsun.

EmiN`
02-07-2013, 19:02
emin hic bana siir yazmadin ask olsun.

iste sorun orda panpa. Ask olsaydi, sana da yazardik :D

Senin de dedigin gibi ask olsun, o zaman yazariz (: