PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sevgili Günlük!

Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64

Silahşor
01-11-2010, 03:17
Günlük napıyon ya?
Yattım uyku tutmadı geri kalktım.
Yav günlük, önceki yazımda otobüsteki kız yok artık dediydim ya hani... yav aklımdan çıkmıyo kız :)))
Napsam bi daha mı konuşsam ki... Hiç bilmiyom valla günlük.
Nasıl konuşacam ki? Ne diyecem?
Bi kere konuştum "düşünmüyorum" dedi.
Ama hala bakıyo.
E şimdi gittim ne diyecem ki? Nasıl girecem konuya?
Akıl ver günlük...

Bugün sınav çıkışında babası arabayla gelmiş götürmüş. Arkadaşlar görmüş.
Plakayı da almışlar :D
Artık yolda giderken durmadan arabaların plakasına bakarım :))
Neyse günlük bugünlük benden bu kadar, ya da dünlük :)
Hadi görüşürük.

oksidatif
01-11-2010, 03:32
Sevgili günlük. Adamsın..

Bir süredir etrafımda anlam veremediğim şeyler olsa da, geçici olduğunu düşünerek bünyemi ferahlatma yoluna gidiyorum.. Manyak mıyım, yooo..

Koşturup duruyorum bazen bir şeylere de, o an ihtiyacım olduğunda benim için kim koşturacak merak ediyorum.. Duvarlara bakarak düşünmeye o kadar alıştım ki, içimden bir ses; büyüyünce filozof ol diye dürtüyor beni.

Fark ettiğim bir şey daha var ama şu an dillendirmenin manası yok sanırsam.

Olur, geçer, gider, nasip, kısmet, hayırlısı.

Öyle işte..

flyleaf
02-11-2010, 02:33
Pek muhterem günlük,sana bu satırları yazarken içimde bir öfke bulutu kabarmakta!
Olm msn açılıp bilgisayardan uzaklaşılır mı?Hadi onu yaptın o malak telefonun kendi kendine açılıp kapanırkene ben sana nasıl ulaşıcam hıı?=/
Çok pis sinirlendiriyo bu insan beni,sonu fena olacak.
Dişlerime vampir dişi dediğinde işini bitirmeliydim!Şimdi beni böyle sinirlendiremezdi.
Nasıl da huzur doluydum,kazasız belasız bi vize atlatmıştım,kurulup film keyfi yapmıştım.Sonra da göbek yapmışsın diyolar,yaparım tabi böle sinirlendirirlerse yemek yerim ben de!
O değil de ben bugün bi adamı çok pis rencide ettim sanırım.
Film almaya gittim,başları kalabalık,neysem bana bekle bekle diyolar.Ben montumu falan çıkardım,sıcak bastı.
Neyse adamın aradığı filme baktım adama yardım etcem,bulamadık.Yokmuş film.Neyse başka film alıyım dedi,ben sıraladım önüne filmleri.Memento vardı,izlediniz mi dedim?Nasıl ki dedi.Psikolojik dedim,yok almayım ben dedi."Guguk Kuşu" diyodunuz sanırım siz demin diye sordu.Ben de o size ağır gelir dedim:(
Adam,niye anlamayacak biri gibi mi göözüküyorum dedi.Filmi almadan çıktı gitti ya:/
Arada pisliğim tutuyo benim.
İsteyerek yapmadım valla.
Bi de Metin saçlarını kestirmiş 7 yaş gençleşmiş,bildiğin lise talebesi:P

Oldu o zaman:P

şeymaa
02-11-2010, 20:11
günlük ne çok seven varmış sana yazmayı hayret ettim doğrusu maşşallah :/

morcadı
02-11-2010, 22:40
Bugün kendime biraz daha yaklaştım. Ağır ağır yürüyorum, görüyorum. Olmaması için bi' neden yok, benim dışımda..

_nepZey_
03-11-2010, 19:45
Günlük havalar birden 50 derece falan düştü.
biletimi aldım gidiyorum bu pis şehirden.
pis Ankara,soğuk,gıcııkkk,.. vs.
hava buz gibi günlük ya.
Akdenizde hiç böyle olmazdı.

Kızılaya indim iki saat bilet aradım ya,
başım da ağrıyor şimdi.
Kabyar ve htet evleniyor günlük inanabiliyor musuuun!!
bu pazar. (:
giderseeem,ne giysem ki ya,
o bordo elbiseyi almam lazım !
yarın olmaz,cuma günü mü gitsem ki almaya.
beyaz,mavi ve siyah olmak üzere üç tane elbisem var.
ama bordoyu istiyorum :(
neyse.
daha çok var.

ders çalışmam lazım günlük,deers!
ece'den sınav olabiliriz yarın.
psikoloji uçtu,bari bunları yüksek tutayım. =/

hadi görüşürüz.

flyleaf
03-11-2010, 21:03
Çok sevgili dünlük,
Sabah sabah uyandım ben dün.Sonra da bu saatteki derse gidilir mi,vur kafayı yat dedim,üst üste 7 saatlik 4 farklı dersi kaçırdım.Pişman mıyım asla.
Kaç tane aklı başında insan kendi dersleri dururken başka bi fakültede başka bi derse girer ki=/
"Bizden adam olmaz canım." :P
Gittim DTCF'ye,Felsefecilerle derse giricem.Bahçede bi tartışma,her zamanki gibi.Ben sebebini bilmiyorum tabi,meğersem başka fakülteden öğrenci almıyolarmıymış.
Onun kavgasıymış o.Bana dönüp sen nasıl girdin yeaa dedi sonra herkescikler.Kimliğimi gösterip "merhabaaa" dedim, kimse de bana sorun etmedi.
Relax olmak bi başka canım:P
"Ben sosyal ve düşünebilen bi hayvanım." falan diye ders anlatıyo koskoca bölüm başkanı,yazıklar olsun tüü ona ya. :P
Gerçek olan aşkmış,aşıklar gerçek değilmiş.Abi adam müthiş aşk tanımı yaptı yalnız,hayran kaldım:(

Sonra gittik aç karınlarımızı doyurmaya,adamın birine doğruda açı falan çözdüm.Çok fazla salak demişim heralde,affola:P

Bi de samimiyet başa bela,abi doğum günümde ne alcaklarını bana soruyolar.Çıkar bi on milyon bile dediler.Artık biz ıslah olmayız.:P
Ha bi de şunu ara çağır,bunu ara çağır falan diye bana diyolar.Organizasyonu ben yapıcaksam doğmamın anlamı ne ki!:P

Ve dünün en güzel anına geldi çattı sıra,Öyle Bir Geçer Zaman Ki izledim ben,salya sümük,iki göz iki çeşme.):
Sonra da yattım uyudum,mesaj geldi uyandım.Ve 3 saat döndüm durdum.Nefret ettim her şeyden:(

Çok sinirliyim ya,çok ağlayasım,ağlaya ağlaya sövesim var.
Hayırlara vesile olsun işallah.

tikky_girl
03-11-2010, 21:25
sevgli gunluk
dun ustunde hamster resmi olan gayet cocuksu bir kazak aldim herkes bayildi:)minigimin ansina gycem hep...bide ustunde lm luckiy to live here yaziyor...umarim minigim sen de benimle yasadgn icin sansli hissediyorsundur...seni cok ozluyorum;(

loituma
03-11-2010, 21:25
Sevgili günlük,
Biricik kardeşimin işleriyle uğraşmaktan bütün günüm yollarda geçti. Hayatımda öyle kalabalık otobüslere binmemiştim.
Biri geldi sığamadım, diğeri geldi yine sığamadım ki o kadar büyük bi çaba harcamıştım ben :(
ama 3.süne sığdım.
Bi de biri inerken tüm otobüs hurraa aşağıya, öldüm bittim artık. Kaç saate geldim ben o yolu bilmiyorum. Çok yorgunum. :(
Onun dışında 2 gün içinde 500 soru çözmem lazım ama bu bir mucize olur. Onun için çabalamıycam bile. Zamana bırakmak en iyisi. :)

Son olarak da cuma günü yine o iğrenç otobüsleri çekicem ve umarım şu akrabalık olaylarına girmem.
:(

Guguklu Saat
03-11-2010, 21:57
Sevgili günlük,
Bugün ilk sınavlarımız başladı.Her zaman ki gibi karma olduk tabi sınavda.Müdür gittiği için biyoloji hocası yerleştirmeyi yapmaya başlamış.
Bir numaralı sıralara koyduğu öğrencinin gittiği sınıfta başka arkadaşını koymamış.Bunlardan biride bendim ya şansıma ne diyeyim artık.
Neyse ki proje sınavıydı sorun olmadı zaten.Ama yarın edebiyatta da aynı şeyi yapar mı diye düşünüyorum ki yapmasın sakın.
Zaten eve geldiğimden beri ezber yapıyorum.Hadi ezberi bıraktım ya yabancı ülkelerin eserlerinden banane.O kadar aklımda kalması için uğraştım inşallah çıkarda yapabilirim bende.

Neyse az çene çok çalışmak devam edeyim. :/

DarbeciPasa
03-11-2010, 22:07
Kız Günlük,

Konu açamaz oldum lan.
Hep siliyorlar.

şeymaa
04-11-2010, 01:31
günlükcüm canım niye hep sana kızmışın gibi davranıyolar belkide erkeksindir :/

rapistanlı
04-11-2010, 21:45
Günlük ya.. 11 saattir okuldaydım. Ne kattı bana hiçbir şey. Bildiğim şeylerden sorarak egomu tatmin etmeme yarar sağladılar o kadar. Bu sene egom ile çok savaş vereceğim. Varlığını kabullensem mi sen. Her neyse 13.30'dan 18.40'a kadar bekledim speaking sınavı için. Kurdurdukları taşı sıksa 10 cümle. Dengesizlik böyle bir şey biliyorsun değil mi tatlım. Hiç sevmem. Ben çok dengeli bir insanım. Günlük ya.. Birisi daha yoruldu bugün. Biri için daha raddeler akitive olmuş durumda. Rabbim yardımcımız olsun. Onları seviyorum. Kalbimize İnşirah olsun. Aminler.

tikky_girl
04-11-2010, 21:51
bu gun sana bisey yazasim yok!..bosver be gunluk kalsin icimde...

Silahşor
04-11-2010, 22:22
Napıyon günlük çoktandır yazmıyom sana. Otobüsteki kızı gördüğüm günler yazıyom, onun haricinde kayda ve hatırlamaya değer şeyler yaşamıyorum yazacak =)

Bugün gördüm günlük.
Yok böyle bi güzellik yemin ediyorum =)
Hani bazıları bi süre sonra, sevgi/ilişki her ne haltsa o bittikten sonra göze çirkin görünür ya, düşünüyorum, bu kızda böyle bi durumda bile çirkinlik bulmak imkansız =)

Neyse günlük, ders arasında arkadaşla oturuyoruz koridorda.
Oturduğumuz yer de sınıflarının tam karşısı zaten, ama ben bakmıyorum o tarafa :/ anladın sen onu :/
Neyse... benim yanım dönük sınıfa, arkadaşın yüzü dönük. Yani kız kadraja girince o görüyor ben değil :)
Kadraja girmiş, dönmüş uzun uzun bakmış günlük =)
Keşke bende görseydim baktığını, bende bakardım bu sefer :/

Neyse, cumartesi günü görecem artık, umarım yine bakar, bende bakacağım, bakışırık az :D

Son bi şey diyim günlük; çok güzel kız valla :D

(bu arada okuyanlar ış güzelliğe önem veriyo diyebilirler, daha kızı tanımıyorum ki iç güzelliğine bakayım, şimdilik sadece dış güzelliğini konuşuyorum :) ).

Hadi öptüm günlük, çok yedim karnım ağrıyo az uzanacam, görüşürük sona.

ss_yeşim
05-11-2010, 18:56
Günlük..
Herkes gidiyor hayatımdan yavaş yavaş, kayboluyor hepsi bir bir :/
Bir dostum bilen yok oturup, konuşup, dertleşeceğim :/
Evdekilerle de aramda soğuk rüzgarlar esiyor zaten :/
Yarın tatil mecburen evde olucam.
Pazar günü kurs var ama hiç gitmek istemiyorum, ama evde kalmakta istemiyorum.
Hastayım da boğazlarım acıyor, öksürükte var biraz.
Ders de çalışmam lazım epeydir bakmadım kitapçıklarımın yüzüne :/
Offf off ben gidip atayım kendimi iyisi mi boğaz köprüsünden falan :/
Bayram tatilim iyi geçse bari, belki biraz kafam dağılır.
Canım çok sıkkın şu sıralar, dua et bana.
Şu dersleri bi halledeyim bir de şu gripten kurtulayım olur mu. :/
Yine uğrarım, görüşürüz..

selçuk2006
05-11-2010, 19:10
sevgili günlük

büyüksün valla lan sen hep ben dert dinliyorum sende beni dinliyon ya büyüksün kardeşim ne zamandır yazmıyorum zira bi gelişme yok işte çalışıyoruz eve git film izle internete gir hep aynı lan valla iyiden iyiye monotona sardı hayatım valla neyse lan inşallah bayramda acısını çıkaracam bunun çok pis planlarım var bu arada bu ibo ne adi şerefsiz bi insanmış sınırsız hat aldı sağı solu arıyo bi beni aramıyo pis herif insan bi arar baba naber nasıl gidiyo der işi düşünce hemen badi bana bi yardım edermisin demeyi biliyon bu arada senle ne zaman bi yere gitsek hesabı hep bana yıkıyon bayramda sana kitliyecem hesabı haberin olsun... bu arada sabah yanımdan kim geçti bil... bilemedin demi ben söyleyim o zaman şu memolide oynamıştı ya hani rambo berk polis olmaya çalışırdı memolinin başının belası o geçti lan yanımdan ilk başta tanımadım sonra çıkardım... bende diyom millet nereye bakıyo... lan sırtım gene ağrıyo ya la hep bu sandalyenin yüzünden karnımda aç bilader naptı acaba... akşam gidiyimde bi film yapalım... neyse ben kaçtım... hadi hayra karşı günlük...

rapistanlı
05-11-2010, 23:43
Günlük ya.. Bugün vize sonrası bir tatili yaşattılar bize. Düşünüyorum her kurda bir gün zorunlu tatil yapsak benden iyisi yok. Aslı geldide bugün. Ona yöresel yemekler yapmayı öğrettim. Daha doğrusu hamuru yoğurmayı ben beceremeyince yavrum yoğurmak zorunda kaldı. Ve ortaya şahane bir SARIMSAKLI KÖFTE çıktı. Gerçi yiyemeden, önce bilet almaya, sonra pazara ve sonra tog toplantısına gittik ama olsun. Evde beni beklemesinden bile haz duyuyorum onun:/ Az önce ıslak hamburger yedik, sonra tantuni aldık. Sonra eve gidince bir de sarımsaklı köfte yiyeceğiz. Bir şey diyeyim mi mutlu oldum yahu:D İlk kez bu kadar normal bir gün yaşattım sana Tatlım. Sağlık olsun, günler böyle geçsin bundan gayrı. oK bYe´

tikky_girl
05-11-2010, 23:51
gunluk...hani bu gun islak hamburger cekiyordu ya canim...sparis verdim 2 aded...ama cok kucuk doyurmuyor ki!..paylastim,icndeki eti, kedye. diyerini yiyemeyen arkadasima verdim ben bi tane yedim ama islak islak ekmek=/midemi bulandirdi! ama doydum... Oyle iste...bide minigimi ozledim yahu!

rapistanlı
05-11-2010, 23:56
gunluk...hani bu gun islak hamburger cekiyordu ya canim...sparis verdim 2 aded...ama cok kucuk doyurmuyor ki!..paylastim,icndeki eti, kedye. diyerini yiyemeyen arkadasima verdim ben bi tane yedim ama islak islak ekmek=/midemi bulandirdi! ama doydum... Oyle iste...bide minigimi ozledim yahu!

'' Günlük... Hani bugün ıslak hamburger çekiyordu ya canım... Sipariş verdim 2 adet... Ama çok küçük hiç doyurmuyor ki! Paylaştım, içindeki eti kediye, diğerini yiyemeyen arkadaşıma verdim. Ben bir tane yedim ama ıslak ıslak ekmek=/ Midemi bulandırdı! Ama doydum... Öyle işte... Bir de Minik'imi özledim yahu! ''

Günlük ya.. Öyle işte.

karalama defteri
06-11-2010, 00:44
Bebeğim...
Naber?

Görüşürüz...

oksidatif
06-11-2010, 02:38
Sevgili günlük. Adamsın lan.

Başkasının arabasıyla ilk kazamı da yaptım bugün, çok mutluyum. Ehliyetim yok ama trafik gelse ikna edebilir miyim ki? derken, karşı tarafın enayi olamayacağını düşünerek adamla anlaşma yoluna gitmek zorunda kaldık. O değil de, insanın içine oturuyor yaa, gün boyu yüzüm asıldı öylece..

Babamın, ben ne kazalar yaptım biliyosun demesiyle rahatladım, masrafı çıkaracak başka yolum yoktu çünkü.. :D

Adamımsın baba. :p

baY.

ultrAslan_özlem
06-11-2010, 02:45
sevgili günlük.

...

hadi kal sağlıcakla baş baş aeo iyi geceler öptüm by

rapistanlı
06-11-2010, 17:32
Günlük ya.. Bir de yorgunum ki sorma. Adana'ya kadar rahat yok bana. Ama niye diye bir sor. Her şeyin çok güzel olması için tatlım. İnsanlar bir ölümü iki mutlu olmayı hak ediyorlar.

'Hayatı ve seni iki yönde ele al.
Bir;
Kullunaılmaya ihtiyacı var.
İki;
Huzura varmak için yapılır psikolojik çetin savaşlar, bağrına basılan taşlar.'

oK bYe´

Silahşor
06-11-2010, 21:11
Günlük nasılsın? İyi gibisin.
Bende iyi sayılırım işte, hayat, dersler, sınavlar, netler, puanlar...

Bugün sabah otobüsebindim, baktım o :)
Ama görmemezlikten geldim.
Sıhhıyede indik, yine görmemezlikten geldim.
Sıhhyeden Necatibey'e kadar yürüdük, yine görmemezlikten geldim.
O arkamdaydı biliyordum, öne geçsin diye yavaş yürüdüm ama geçmedi.
Metro çıkışında medivenleri çıkıp sağa döndüm, dönerken de göz ucuyla arkaya baktım nerde diye.
Tam dibimde, aramızda 2 adım var yok.
Sonra yine görmemezlikten geldim.
Dersin balamasına az kalmıştı ama bilerek yavaş yürüyodum.
En sonunda öne geçti yavaş yavaş.
Dershaneye girdik, o önde ben arkada merdivenleri çıkıyoruz, kaldırıp kafamı bakmadım.

Neden? diyeceksin sanki.
Aslına bakaran bende bilmiyorum neden.
Yolda süreli düşündüm dönüp konuşsam diye ama hazır hissedemedim kendimi :)
Ama şu an aynı şey olsa, dönüp konuşurum.
Yarınyine aynı şekilde olursa konuşacağım, kararlıyım.

Hocalar bu senelik sevgiliniz olmasın falan diyip duruyor.
Ama iki tarafın da aklı bşaında olduktan sonra, iki taraf da derslerinin etkilenmesine izin vermez. Her şeyin yeri ve zamanı var.
Şahsen ben aklı başında biri olarak derslerimin etkilenmesine izin vermem.
Ama ya o dersleri etkilenir düşüncesiyle istemiyorsa? Olabilir.

Olsun, yine de konuşacağım.
Bu sefer ister ya da istemez, kendi kararı tabi.
Eğer istemezse yine yapacak bi şey yok :)
Ola ki isterse, yaşadık :))

Neyse günlük bugünlük benden bu kadar.
Hadi öpüldün kocaman.
Yarına yetiştirmem gereken tonla matematik sorusu var.
Gittim.
Muck.

_nepZey_
06-11-2010, 21:34
Seevgili günlük;
neden hala yorum yapabiliyorum bilmiyorum ama neyse.
dişim şişti günlük yaa!
bildiğin şişti ama konuşamıyorum bile..
dişlerimi sıkmaktan hepsi ağrımaya başladı..

dün neler oldu günlük,neler..
gecenin bir yarısı kızılaydaydık..
gece daha güzeldi sanki inanlar olmayınca.
evvveeet,kesinlikle daha güzeldi.
hayat ne garip günlük yaa..
şu 20lik dişimin ağzımdaki diş etini parçaladığı gibi,hayat da insanları parçalıyor..
kaç kere gözlerim doldu ama engel oldum kendime ağlamadım!

'' sooon defaaa görseem seniii,
kaybolsaaam yüzündeee,
sooon defaaaa yenilseem sanaa,
hiç anlamasaaan daaa,
sooon defaaa beniiim olsaaann,
uyansaaam yanındaaa..''

felaket yorgunum..
ama anatomi çalışmam lazım günlükcan.

'' batarken ardından güneş tepeleriin,
geldi veda vakti teletabileriin..''

dowmedes
06-11-2010, 22:50
sevgili gunluk ;

sabah yine her zamanki tarafimdan uyandim azicik kahvalti yaptim sonra sahile gittim.
oturdum oyle bos bos bakindim denize,kuslara yanimdan gelip gecen insanlara.
hayat her zamanki temposuyla akarken yine icim burkuldu...dusundum neden hep imkansizlari cikarir ki Allah benim karsima ? dusundum niye anlasamam ve niye hakkiyla hesaplasamam insanlarla? niye yerini dolduramayacagim insanlar bir bir hayatimdan yokulrken lanet olasi yerleri bos kalmasi gereken butun gereksizler beni bulur ve ben neden boyle bir sinava tabiyim ?
sahi oyle dememeliyim degilmi? Allah carpar dinden cikarim...
peki gunluk buna ne diyeceksin ?

dogru gorunen yanlislarmi keyiflidir yanlis gorunen dogrularmi ?
ben soyliyim sana her ikiside keyifsiz...
dogrusunu yaptinmi yanlisa suruklersin insanlari
yanlisini yaptinmi belki bir yanlis belkide bir dogruya suruklersin

velhasili kelam gunluk ; egreti hayatlarda egreti nefes olmak galiba yasamanin en keyifsiz yonu...

ennisa
07-11-2010, 18:25
Sevgili Günlük;

Kalem eğri dilli, mürekkep siyah yüzlü, kâğıt iki yüzlü! Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

kerriz
07-11-2010, 18:32
Kız günnük... Napıyon fıstık?

Birazdan ziyafet var. Geleneksel yemeklerimizden biri pişiyo.. Yaba daba duuuuuuuuuuuu!!! Ulan iyiki dağlı gelmişim dünyaya...

Silahşor
07-11-2010, 18:40
Günlük, yine konuşmadım.
Ya da konuşamadım.
Ya da konuşmak istemedim.
Ya da hepsi.
Ya da hiç biri.
Ben de bilmiyorum.
Yine aynı otobüste gittik.
Yine o arkada ben öndeydik.
Ama konuşamadım.
Ders bitti, dershane dağıldı.
Yine pişman oldum niye konuşmadım diye.
Hep böyle oluyor günlük.
Ama bu sefer söz veriyorum sana, haftaya konuşacağım.
Çok var daha ama söz konuşacağım.
İçimde kalmasın artık daha fazla.
Hadi gittim.

kerriz
07-11-2010, 18:41
Sana yazmıyom günlük, Silahşor a yazıyom şimdi. :p

Konuşma... Tut kolundan götür bi yere içecek bişeyler ısmarla... :D

Silahşor
07-11-2010, 18:42
Tamam bu sefer öyle yapayım :D
Yine yok derse ağzının ortasına patlatırım bi tane de.
Tam haşin erkek olurum :D

kerriz
07-11-2010, 18:44
Sen dediğimi yap, sonra zaten konuşmaktan bıkacan, illallah bunun çenesinden diyecen... :D :D

Silahşor
07-11-2010, 18:46
Keşkeeee :))
Keşke konuşsak da bıksam öyle desem, ama o bile yok :)))))

gözlüklü tavşan
08-11-2010, 12:09
Ya, öyle işte günlük parçası.
Nerden nereye di mi?
Ben de aynen öyle dedim.

Neyse, geçelim şimdi bunları.

4 saat sonra bitanecik sınav var. Bir de perşembe günü bitanecik sınav var(işte bu 10 sınava bedel =/).
Benim vizelerim bu kadarcık.
Çalışsaydım ne güzel olurdu.
Yaparım ama herhalde, ümitsiz değilim.
Nan kalma lüksüm yok ki benim artık! =/

Dün saçma bi şekilde telefonumu parçaladım.
Şükür, zekam sayesinde birleştirdim tekrar; öyle acayip bi zeka bendeki.
Ama telefonun hali içler acısı =/
Çalışmıyo kafası garibimin.
Olsun, ben onu her haliyle kabul ederim. Olmadı satarım, ne var.

Ama aslında burda konu telefonun parçalanması değil.
Mevzu derin azizim.
Mevzuuu, benim telefona zarar verecek hale gelmemin altında yatan sebeplerin tetikleyicileri!
Anlamazsın işte...

Ders çalışmam lazım.
Oturup psikolojik tahlil mi yapayım.
Hem psikoloji mi okuyorum ben canım!

Cık cık cık...

karalama defteri
08-11-2010, 23:49
Bebeğim...
Herkese yardımcı ol...
Dinlemekten öteye geç...
Bak açılamayan insanlar var
Yol göster,öğrettim sana bunları...
Beni boşver
Sen...
Sen nasıl olursan ol,umrumda değil...
Görüşemeyebiliriz...
Selametle...

loituma
09-11-2010, 00:57
Günlükçüm,
Bugün benim biricik hero'mu arkadaşım kaptı. Halbusi o beni daha çok seviyordu.
Yanımıza geldi, bi tek benimle konuştu gitti. bir sürü de betül betül dedi. Ay ne kadar da güzel diyodu! :(
Sonra o arkadaşım olıcak aybikee sinir krizleri geçirdi ve bim'den aldığı grisinleri cebimde parçaladı!
Pis kıskanç ya, çok içerlendim valla :(

Ay neyse onun dışında şimdi ders çalışsam çok iyi olcaktı da içimden gelmiyo gerçekten.
Gelince gidicem, söz.
Hadi öptüm. Çüz.

yalnız silahşör
09-11-2010, 01:02
ne yapacağımı inan bilmiyorum
uzun zaman sonra sevebilecek birini buluyorum
mesafeler engel zaman engel ben engel sevmek günah...

onun dışında okula gittim ders çalıştım falan filan :)

şeymaa
09-11-2010, 01:10
günlük gitmem gerekiyo görüşürük:/

yalnız silahşör
09-11-2010, 01:17
günlük beni bilerek anlamadığını düşünmeye başladım

hey günlük buralarda biraz daha takılıcam

kendine iyi bak günlük havalar soğumaya başladı hasta olmanı istemem

:)

selçuk2006
09-11-2010, 22:43
sevgili günlük

kanka nasılsın görüşmeyeli iyisindir inşallah günlük bu aralar işler yoğun cumaya gazete teslimmiş gerizekalı ibo daha önce niye söylemedin sanki neyse bi an önce herşeyi öğrenmem lazım bu da bende stres yapıyo tabi... neyse günlük onun dışında bi gelişme yok kısmetse haftaya bol bol gezmeyi planlıyorum hele bide şu ibrahimi kandırabilirsem mini eskişehir turu bile yapabilirim neyse günkük sonra görüşürüz baş baş...

oksidatif
10-11-2010, 03:14
Sevgili günlük. Adamsın lan, biliyosun.

Asker kaçağıyım ben onu da biliyo musun? Hangi askerlik şubesi gelip evden alıp kışlaya göndermek yerine, lütfen şubemize başvurunuz der? Tabii ki benimki..

Yorgunluktan iki kez geberiyorum, hatta üç, hatta iki yüz kırk iki!

Gittim. baY

PüR_NeŞe
10-11-2010, 16:26
günlük niye böylesiniz diyor..bende bilmiyorumki..nedir beni alamayan o güç bilmiyorum...
bunca çaba bunca emek ve bunca dua.....vazgeçmek yok..:(

rapistanlı
10-11-2010, 18:09
Günlük ya..

'' Sen küçük prensim, varlığınla fethettin mi sandın garip dünyamı
Boşa saydın bak, bunca beden zaferde benimle yıllar sonra ''

haha:D:D Öptüm;D

gözlüklü tavşan
10-11-2010, 21:55
Çarşamba günlerini sevmediğimi söylemiş miydim?
Çarşambanın çarşamba olduğunu öğrendiğimden beri, sevmem bu günü.
Çarşamba da bilirmiş gibi, tüm gıcıklıkları barındırır bünyesinde benim için.

Böyle bi' gündü bugün de.

Yarınım güzel olsun diye dualar dualar ediyorum, zira yarın için tırsıyorum.
En son gördüğümde hoca beni dersten bırakmakla da değil, okuldan atmakla tehdit etmişti ((:
Çalışmazsam çok güzel bir not ve okkalı bir azar beklemekteyim.

Yolum iyi mi, kötü mü bilmiyorum.
Bugün en ciddi konuşmaydı belki de.
İnsanın boğazında düğümle konuşması, hıçkırıklarını yutması zor oluyormuş.
Durdum, "Ne konuşuyoruz biz böyle?" dedim, içimden.

"Ne zamandan beri var bu sorunlar?" diye sordum, "Belki hep vardı." dedi...
O an ne düşündüğümü ben bile bilmiyorum. Tarifsiz hüzün. Hâla ne düşündüğümü bilmiyorum.
Yitirmeye başladığımız şeyleri ondan duymak öyle ağırdı ki.
Sorunsuz olduğumuzu düşünüyosun, sorunsuz olmamıza imkan yok derken ben bugüne kadar; tokat gibi geldi cevap bugün.

Üzülürüm, üzerim diye konuşmaktan kaçmamak gerekiyor yine de.
İçi rahatladı hissediyorum.
Hatta söylediklerini saçma bulacak kadar rahatladı (:
Ama çok haklıydı her sözünde.
Bi'şeyler değişmezse...
Öyle işte.

Çalışmalıyım.

şeymaa
10-11-2010, 22:12
Günlük canım naber nasılsın ?
Bugün herzamanki gibi gittim geldim işte sonra uyumuşum akşama kadar değişik bişi yok yine hep aynı hep...

ugurcan90
10-11-2010, 22:23
Selam şeyma, benim de hayatım çok monoton.

şeymaa
10-11-2010, 22:26
Selam şeyma, benim de hayatım çok monoton.

ne güzel :/

_bndrbndrydnzncklrm_
10-11-2010, 23:45
kayseri'ye geldim günlük daha 1 saat otobüs bekliicem sonra10 saat yol :(
Çok güzel sarj bitiyo diğer telefondan devam ederim artık

karalama defteri
11-11-2010, 00:54
Hay...
Kahrolayım
Mahvolayım...
Gebereyim...

Diyeceğimi mi sandım canım...
Ama yine de
Kötü şeyler oluyo...
Parmaklar uzun bi uykunun ardından uyandı...
Canımız yanıcak...
Görüşemeyiz...
Selamtle...

yalnız silahşör
11-11-2010, 00:57
onun hayatı monotn seninkide siz kesin kardeşsiniz be günlük

Silahşor
11-11-2010, 21:46
Günlük nasılsın? Ben idare ederim sağol.

Hani sana önceki yazımda bi söz vermiştim ya.
Döneklik yapabilirim :)
Sözümden dönebilirim.

En son geçen pazar gördüm otobüsteki kızı. Pazar akşamı da söz vermiştim zaten.
Ama o günden bu yana sürekli kendi kendime "vazeçeceğim, boşver" gibisinden telkinlerde bulundum.
İşe de yaradı, 3 gün boynca artık bıraktım, uğraşmayacağım diyordum ta ki bugüne kadar :)

Bugün merdivenlerin başında konuşuyorduk arkadaşla.
Aniden bi çıktı...
İçimde bi şeyler oyuldu sanki günlük :) kalbim ağzımdan fırlayacaktı az kalsın :)

İşte o andan beri yine "acaba konuşsam mı?" diye düşünüyorum.

Çok güzel yav günlük, gördükçe içimde bi şeyler eriyo sanki =)
Konuşmasak bile, aramızda bi şey olmayacak olsa bile, sadece bir kaç saniyeliğine doya doya rahatça gözlerine bakmayı çok isterdim günlük =)

Neyse günlük ben kaçtım, biraz daha düşüneyim ben :))

`Çürük Vişne
11-11-2010, 22:31
Yeni sınıf arkadaşlarım çok iyiler.
Eskilere "bi s...tirin gidin." deyip, yenilerin arasına karışabilirim.
Hepsi l.okum gibi insanlar, bayıldım.
Bi Denizhan var, allaam aynı Dexter.
Accaip benziyo.
Ama kendisi henüz bunun farkında değil.
Bi onunla muhabbetim yok. Çok gizemli.
Selçuk Hoca'yı soracak olursan o hâlâ girmiyor bizim derslere. :p
Üstelik artık pek görmüyorum da onu.
Ama eskisi gibi değilim unuttum sanki biraz.
Ama program değişse, TM'leri ona verseler falan, ne biliyim, güzel olurdu bence sanki.
Bu arada l.o.k.u.m niye sansürleniyor ya?

anti hümanist
12-11-2010, 02:44
güzel gün :)

dersten çıktım hemen metroya doğru yürümeye başladım.
ha tabi bu arada fakültede asansörden indiğimde cananı gördüm, beni almaya gelmiş :)
hemen metroya bindim sağolsun biri de bavulu taşımama yardım etti
dünyada hayır sahapları daha ölmemiş :)
aktarma yapacağım yerde tam indim tren de geldi :)
havaalanına sağsalim ulaştım :)
1 saatlik yolculuğumda asırlarca uyudum
annem sütlaç yapmış :)
ders çalışmam lazım
bi de olur olmaz kişiler aklıma gelmese. olur olmaz dediğime bakma günlük, oluru yok onun, o sadece "olmaz"

Kestane_-_Şekeri
12-11-2010, 15:28
Sevgili Günlük;

Sabah 8:30'da kalktım.Dershane'de LYS deneme sınavım vardı.Çok çalışmam gerektiğini bir kez daha düşündüm. :p Hava bugün çok güzel ama ben hiç havamda değilim uykum var ve çok yorgunum.9 günlük tatil bizi bekliyor.Şimdiden nasıl değerlendirmem gerektiğini düşünüyorum. ;)

rapistanlı
12-11-2010, 18:04
Günlük ya.. Bugün yine üç derse girmedim ve yine içim çok rahattı, huzurdu. Sonra gezdik bir sürü. Bir bordo şal bulana kadar anam ağladı Günlük ya.. Sonra bir de lacivert istiyorum mavi gösteriyorlar. Çok saçma. Ben onlara lacivert diyorum lacivert gece gibi. Üfff işte ya elli defa söylemem gerek ya illa her şeyi. Yarın önce Ankara'm olamayan yere gidiyorum. Sonra Adana'ya. K bulamıyorum bir de. Ne olacak şimdi yolda. Ay çok sinirlendim Ankara'm olamayan yerde bulurum belki. 'Tanrı bizimle de konuşur belki.' Ders kitabımı da götüreceğim sıkılırım ben Adana'da. Neyse pazara gideceğim birazdan. Teyzelernen konuşacağım ve amcalarnan. Onlar içlerinde ki kötülüğü yüzlerine yansıtamayacak kadar yaşlılar ve yorgunlar. Eve baklava götüreyim dedim önce, anam yorulmasın. Yok yahu yok. Yok oradakiler biza farklı gelebilir de şöyle de böylede. Oturdu kendi yaptı baklavayı. Sinirleniyorum. Şimdi pazara gidip elime ne gelirse alacağım. Geleneksel, yöresel, hazmedilebilir şeyler. Neyse.. O kalem bir daha doğrulmaz nasılsa.

''İşte, korkuyorum ablalar, izdihamdan çarpışıp ölmek var.
Hem mavide ölmek, ölümlerden en beğenilmemesi gerekendir.
İşte be abi, o ressam o yüzden gök çizemezdi;

VE ELBETTEKİ KUŞLAR BİLE KADERLE UÇARDI.''

Haydi görüşürüz baş baş.

AvuçİçiKadarMutluluk
12-11-2010, 18:12
Sevgili günlük,
Sevgili dünlük olsan yazacak çok şeyim olurdu,
gülüşürdük.

_bndrbndrydnzncklrm_
12-11-2010, 18:21
günlüüüüük :))
doktoruma gittim bugün :$
çok tatlı yaa hiç değişmemiş (bibuçuk ay oldu :D )

_TüRkIzI_
12-11-2010, 22:11
Hanım kızım günlük... Görüşemedik epeydir biliyorum sen de meraklandın iyice... Nerde bu kız sesi soluğu çıkmıyor diye... Yoğunuz arkadaş anamız babamız burda değil, ev bakıyoruz... Hergün gelip günlük şöyle günlük böyle diye lak lak edemem ki senle... Benim vaktim değerlidir :p

Bugün ağlayarak uyandım be günlük... O nasıl bir rüyaydı ya rüya değil kabus... Zaten ben hiç pembe panjurlu evde yavrucuklarımla ilgilenir, sevdiğimle koklaşırken görmem kendimi.. :p
Her rüyamda dehşet, kan vardır... Bir keresinde caddede bulunan yüzlerce kediyi ezerken go karta binermiş hazzı yaşıyordum direksiyonda... Oysa ki huylanırım yaklaşamam bile kediye köpeğe... Ezecek kadar merhametsiz de değilim :/ Bu nasıl bir rüyaysa...

Bugünde ayrı bir ekşın vardı rüyamda... Benim kırmızı ışığa 20 metre kala aynı reklamdaki gibi "kırmızıııııı" uyarısı yapacak kadar korkan, ürkek ceylanım, anneciğim direksiyon başındaydı rüyamda...
Sanırım bmv sürüyordu (H)
Yakışır anneme bee (H)
Bir gerginlik var arabada, ben telaş yapıyorum, ağlıyorum filan... İki yanımızda da birer kamyon var... Bunlar da bizi takip ediyor...
Annem çok kararlı, kendinden emin sürüyor arabayı... Oraya gideceğiz ve bu işi bitireceğiz der gibi...
Ben de yalvarıyorum ona... Yapma anne, etme anne babacıma acı anne diye...
Babacım o kamyonlardan birinin içinde ve annem onu öldürtücekmiş rüyama göre...
Annem babamın ölmesini istemiyor ama sanırım babam varlığı bir şekilde ablama zarar veriyor olsa gerek ki, evladımdan vazgeçemem duruşuyla kararlı bir şekilde sürüyor...

Ve ben, ben, bir şeyler yapmalı babacımı kurtarmalıyım tabi ki... Direksiyonu kırıyorum o dar yolda kamyonların önünde... Annem de mecburen durduruyor arabayı... Kendimi arabadan attığım gibi kamyonlara koşuyorum...

Babacım orda uzanmış yara bere içinde her tarafı kan... Sonra ağlayarak uyandım :/

Baktım ağlamaya devam ediyorum... Salaklaşma kızım uyanıksın daha niye ağlıyorsun diye silkeledim kendimi...

Neyse günlük genelde rüyalarımda babama bir şey oluyor ya inşAllah uzun ömürlü oluşunun göstergesidir diyip hayra yoruyorum...

Heh sonra da Zehrayla görüştük... Battaniye hakkında fazla fikir sahibi olmamanın yanında beğenmekle beğenmemek arasında bir ruh haline büründüğünü farkettim... Ama bence öyle deli dolu bir kişiliğe, çokta klişe olmayan bir şey hediye edilmeliydi ki hiçbir zaman unutulmasın...

Seneler sonra, yıllar önce Nisa bana kollu battaniye hediye etmişti, ne saçmaydı, evde ne güldüm lan diyecek battaniye eskidiğinden çöpte olsa bile... Ama o bir resim çerçevesi olsaydı bu kadar gündemde kalacak bir hediye olmayacaktı...

Yani beğenip beğenmemesini çok düşünmedim, çünkü ne götürürsem o risk olacaktı hep, alışalagelmişin dışında olsun, işine yarasın dedim...

Kollu battaniye aldım :p Hatta daha önce alanlarla bile konuştum... Neyse hanım kızım günlük...

Bu akşamlıkta bu kadar biraz acıktım da birşeyler atıştırayım... Hadi sen de uslu uslu dinle diğerlerini..

yıldızsız_geceler
12-11-2010, 22:53
ah be günlük :/

bugün yollada gördüğüm çocuğu hatırladım az önce internette dolanırken :/ off ilk görüşte aşk dedikleri bu sanırım :/ ilk defa böyle bişey oldu bana :/ çanta düşüyordu nerdeyse elimden göz göze gelince :) ama tabi ben heer zaman ki gibi gözlerimi başka tarafa çevirdim :/

günlükcan sence bende bir sorun mu var insanlarla göz göze gelemiyorum :/ ne bilim korkuyor muyum ne :/ o kişiyi tanısam bile gözlerim istemsiz bir şekilde başka tarafa çevriyorum gözlerimi :/ hatta yolda yürürken kendime boşluğa bakarken yakalıyorum bazen. yanımdan babam geçse tanımayacak kadar boş bakıyorum ortalığa..

tamam yine sorunluyum sanırım bu dönemlerde ama yaa o nasıl bişeydi öyle :/ çok heyecanlandım onu görünce :/

off be günlük

Silahşor
12-11-2010, 23:02
Nasılsın günlük?
Ben "beyin bedava?" durumundayım.

3 saat sınav.
55 matematik, 55 Türkçe, 20 geometri.
Diğerlerini saymıyorum bile.
Felsefe sorularını tek okumada anlayan ben, sınavın sonuna doğru 4-5 kez okudum o felsefe paragraflarını.
Sınavdan çıkışta "beyin bedava?" diyecek durumda bile değildim artık, beyin yandı gitti çünkü :D
3 saat boyunca oturmaktan popom dümdüz oldu zaten, yazık acıyorum bazen ona :D

Ha bi de çıkışta kimi gördüm bil.
Afferim bildin :D

Hiç göz göze gelme fırsatımız olmadı.
Sadece otobüste yerine otururken gelebilirdik, onda da bakmadı.
Bakmasın zaten, vazgeçtim ben bu sevdadan =)
En iyisi bu sanırım.

Neyse günlük, kafam çok acayip, bir kaç gündür yutmuyordum ilacı.
Bugün 2 tane yuttum, birini evden çıkmadan yuttum.
Sınavdan mı böyleyim, yoksa ilacın etkisi mi bilemedim bende, ama yine hayaller aleminde uçtuğumu söyleyebilirim.
Sınavdan çıkıp eve gelmeme dair hiç bir şey hatırlamıyorum nerdeyse, rüya gibi geliyor şu an, var sen anla.
"Şu an" da biraz sonra rüya gibi gelecek biliyorum :)

Neyse hadi ben kaçtım.
Yarın yine göreceğim otobüsteki kızı, bakalım bakacak mı? :)
(evet vazgeçtim diyorum ama yinede tam anlamıyla vazgeçemiyorum, ama geçtim geçtim :) )
Öpüldün.

Vatan Gözlüm
13-11-2010, 02:09
Anadolu lisesine tayinler gerçekleştiğinden dolayı ingilizce branşından bir öğretmenin tayini çıktı, kadrosu boşaldı bizim okulda.
Yeni atamalar henüz gerçekleşmediği için kendi imkanlarımızla yerini doldurmaya çalışıyoruz bir şekilde...

Geçen hafta bugündü, dün gibi hatırlıyorum.
Okul müdürü gerektiği şekilde görüşmüş, bilgilendirmeyi yapmış ve ders programını vermesi gerektiği halde yanıma göndermiş.
El programı ve faydalanacağı ders kitaplarını verdim, biraz lafladık ama gel bir de bana sor.
900 küsür tıfılın önünde rahatça kendini ifade edebilen, sınıf ortamında ve teneffüslerde varlığının görülmesi yeten ben yüzüne bakamadım cümle kurmakta zorlandım. İşte öyle bir durum...
Dün de yardım istedi, dersine girdiği bir sınıfa uğramam gerekti.
Pek inmem öğretmenler odasına, işim gereği inmem icap etti; gözlerim sanki onu aradı ve...
Ceylan gibi kız, Allah sahibine bağışlasın.

2.okulum, sınav görevi gereği değişik okullara da gittim, ilçe toplantılarına da. Nicelerini gördüm ama tenezzül etmedim. Bu farklı günlük, neden böyle oldum bilemiyorum.
Kızmıyor da değilim kendime, ben böyle olacak adam değilim.
Henüz birşey belli etmedim, en azından öyle olduğunu düşünüyorum...

Geçmişi unutamam diyordum ama unutturacaksa bu unuttursun, razıyım buna.
Bakalım zaman ne gösterecek...

_serap_
13-11-2010, 16:23
Aylardır beklediğimizz tatil geldi beee günlüüükkkk
Bu tatili çok iyi değerlendirmek gerek çünkü bundan başka uzun tatil yok=(..Yılbaşı haftasonuna geliyor zaten:\
Neyse çok güzel manalı bir hafta bitirdik.
Bu hafta Atatürk haftası olduğu için benim veletlere Atatürk hakkında bir çok şey öğretmeye çabaladım

Bir çok Atatürk resmini sergileyip çocuklara sordum hemen bildiler<3
Neyse sonra detaylara girdim..Atatürkün bizi düşmanlardan kurtardığını onun sayesinde bugünlere gelebildiğimizi anlattım.Sonra nerde doğduğunu nerde yattığını annesinin adını babasının adını bir bir anlattım

Ardından başladım sormayaa

Evet bilene yıldız verecektim onun heyecanına kapıldılar..''Atatürk kimdir çocuklar??''

-Düşmanlarımızı korudu

+Hayır çocuğum düşmanlarımızı yurdumuzdan atttı

Atatürk nerede doğdu peki

-Selanik

+Aferin...Peki şu an nerede yatıyor?

-Selanik.
+Hayır Anıtkabirde
Nerdeymiş?
-Kanıtabirdeee

Dilleri dönmüyor:)
+Atatürkün annesinin adı neydi_
uzun bir sessizlik hadi yıldız vericeğim dedim
Can ordan Ebruu dediiii
Oğlum o senin annenin adıı!!

ee 3 yaşındakilere br şeyler öğretmek baya sabır istesede sonuç şu an tıkır tıkır biliyorlar:)))))

Silahşor
13-11-2010, 18:13
Günlük yerim canını ciğerini :))

Sabah otobüse bi bindim, karşımda o :)
Benden önceki durakta bindiği için (en en son binmiş sanırım) (bende bizim durakta ilk bindim) otobüse bindiğim anda karşımda gördüm Mecburen yanında durdum :)

Ama yanlış mı gözlemledim, yoksa kalabalık olduğu için miydi bilmem, sanki uzaklaşacak delik arıyordu.
Biletçi amca "arka boşlukları dolduralım efenim" diyince millettle birlikte arka tarafa gitti. Ama ben gitmedim, orta kapının orda durdum.
Bu duruma canım sıkıldı tabi, sanki benden kaçıyomuş gibi hissettim.
Otobüsten inince de bastım gittim dershaneye (normalde yavaş giderdim, arkamdaysa önüme geçmesi için, ya da önümdeyse onu geçmemek için) ama bu sefer ben hızlı hızlı gittim.

Neyse... teneffüste arkadaşıyla koridorda dikiliyolardı.
Ben bakmadım ama arkadaşa "çaktırmadan bak bu tarafa bakacak mı" diye tembihledim.
O da kızdı, ne yaptığın belli değil dedi bakmadı :D
Ama ben dayanamadım kendim baktım arada :)
Ve bakıyodu :) bi kaç kere göz göze geldik.
Sonraki teneffüs yine biz bizim arkadaşlarla dikiliyorz koridorda, o da arkadaşıyla.
Ben yine binde bir bakıyorum o tarafa.
Ama yanımdaki arkadaş takip ediyomuş bakıyo mu bakmıyo mu diye.
Bakıyomuş :)
Bi arkadaşıyla konuşuyo, bi dönüp sana bakıyo çaktırmadan dedi :)

Neyse efenim böyle olunca tabi benim keyifler yerine geldi =)

Çıkışta aynı otobüse bindik yine.
Otobüs ağzına kadar dolu. Otobüse önce o bindi, arkasından ben.
Ön kapının alt basamağında ben duruyorum, üst basamağında o =))
1-2 durak sonra otobüs boşaldı, o ön tarafa oturdu ben arka taraflara gittim.
Oturduğu yerden de cam yansıma yapıyo, yüzünü görebiliyorum (tabi o da arkayı).
Ama oturduğum için tam göremiyorum, arada bakıyorum bakıyo mu diye bakıyo gibime geliyo ama gözlerim tam seçemediğinden emin de olamıyorum.

Neyse benim durağa geldik, ben ayağa kalktım kapının önüne.
Bu sefer görüş açısı iyi, burdan görebiliyorum :)
Bakıyorum yine tabi, o da bakıyo =))
Tam bakınca baka tarafa bakıyorum, bi kaç saniye sonra yine ona bakıyorum, o da bakıyo =)
Bildiğin bakıyo :)))))

Ve benim durağa gedik... ben indim.
Bugünkü serüven de burda sona erdi :)

Keyfim yerinde günlük, hala bakıyo işte =))

Ama son kararımı verdim. Bi daha konuşmayacağım.
Bu şekilde daha iyi, bakışırız öyle :)
Sonra ya o ya da ben sıkılırız, bakışmayı da keseriz, sonra da unutup giderim.
Derslerim açısından en iyisi bu, konuşsam belki aramızda bi şeyler olur, sonra al başına belayı. Aslında tatlı bi bela tabi, öyle belaya can kurban :) Ama derslerimin etkilenmesi durumu da olabilir, ya da onun dersleri etkilenir.
Her yönüyle, artısıyla eksisiyle düşünmek lazım.
Düşündüm, böyle bi karar aldım. Ama bakarsın yine kafam eser, sağım solum belli olmaz gider konuşurum, belli olmaz yani :)

Neyse günlük çok uzun yazdım bu sefer, hadi ben kaçtım, öpüldün.

zafer_bjk_1903
13-11-2010, 21:34
Duam kabul olunmuş mudur acaba :(

Silahşor
13-11-2010, 21:35
Duam kabul olunmuş mudur acaba :(

Hala yaşadığına göre olmamış.

Yasemin_92
14-11-2010, 15:42
günlük boluya gitmek istiyorum.
orda bile daha huzurluydum ya.çok bunadım.işe bak ne kadar hevesli gelmiştim oysa ki.herkes beni bekliyomuş meğer dertlenmek için. Hem de HERKES.
Gülcanım da olmasa...
yeter bu kadar günlük.

parafrap
14-11-2010, 18:35
Bugün'de bitti..
Bitti bitmesinede..

Renkli geldi bana yine herşey kısıtlı olması daha güzel bence..

Yine gelirim umuduyla. .tekrar aynısını yaşa hayatın..

flyleaf
15-11-2010, 01:07
Uyanır uyanmaz refleks olmuş bi halde yastığın altındaki telefona uzanıyorum,belki ben uyuduktan sonra mesaj atmıştır,benden önce uyanması mümkün değil ya diyerekten.
Durup durup eski mesajları okuyorum,hiç de duygu yüklü olmamasına rağmen,çok sıradanmış gibi duran ama beni benden alan.
Aptal aşık! modundan çık bi kızım höd diyorum kendime kendim,hoş dinleyen kimse.
(:

Bugün güzel olmak istedim ben,bana baksın istedim,bakarken içi gitsin istedim.
Elini yanağıma koyup gözlerime kilitlensin istedim.
Kıvrıldım koltuğa,
Yanıma gelip kay desin istedim.
Başımı göğsüne yaslayıp koklamak istedim.
Eğilip kulağıma,bişiler anlatsın kıkır kıkır kıkırdatsın beni istedim..
Sonra korktum düşlemekten,düşümde düşmekten korktum,hiç olmamasından korktum,olup da bitmesinden korktum.
Mutluyum dedim,
Varlığı yeter dedim.
Yetmeyeceğini bile bile.
Eğer benim olursa,bi gün kaybolup gider korkusuyla benim olmasın istedim.Hiç benim olmasın,ama benden başkası da olmasın.
Çok mu şey istedim?

"Seni bazen seviyorum." dedi annem.
Bugün bi'şeyler var sende dedi.
Başkasına kızıp hırsını benden alıyosun dedi.
Bi anne kızını nasıl bazen sever?

Hıhım,bi tersleyesim bozasım var bugün evet.Mümkünse uzak dursunlar benden.Kendime bile tahamülüm yok.

Silahşor
15-11-2010, 01:21
Günlük, nasılsın?

Bugün uzun bi gündü günlük.
Sabah kalktım, ilk aklıma gelen otobüsteki kızdı :)
Evden çıktım, otobüse bindim, yine dünkü gibi karşımda o :)
Yan yana geldik (tamamen tesadüf).
Ama biletçi amca "arka boş yerlere birer adım geçelim efenim" diyince bu sefer ben arka tarafa gittim, o orta kapının orda kaldı. (hatırlarsan dün de aynısını o yapmıştı, ama bugün benim bunu yapmamdaki amaç inat değildi, sadece gitmek istedim, yanında durursam belki rahatsız olur diye düşündüm ve gittim).

Neyse dershanede 1-2 kere göz göze geldik gibi olduk.
Birinde benim arkam dönüktü. O sırada arkamdan geçmiş.
Arkadaşım da onlara dönüktü.
İyice bi süzdüğünü söyledi arkadaş =)
"bi kız bana öyle baksa var ya..." gibisinden bi cümle bile kurdu =)
Ama çıkışta birlikte gidemedik çünkü o son derse girmedi, izin alıp gitti.
Arkadaşıyla konuşurken kulak misafiri oldum "2de gideceğim" dedi, sanırım otobüse falan yetişmek için erken çıktı.

Neyse akşam 18.30 otobüsüyle memleketin yolunu tuttuk.
"2 saat nasıl geçer, hemde en arka 4 kişilik koltuklarda, hemde ortada?" diye düşünürken, daha otobüs AŞTİden çıkmadan kafamı koltuğa bi attım, yolun son 15 dakikasında uyandım :D
Onu da öyle atlattık yani.
Şimdi anneannemlerdeyim.
Neyse ki internet var burda da.
Bugünlük bu kadar yeter, görüşürüz.

böngürdek
15-11-2010, 01:23
günlü ne lan baştan sıçtın hamumi yiyim

Kestane_-_Şekeri
15-11-2010, 17:49
Sevgili günlük,

Bugün bayram temizliği telaşıyla kalktık.Amanın elektrikler kesilmiş. :/ Aslında üzülmedim.:P 2 saat sonra elektrikler geldi sabahtan beri temizlik yapıyoruz.Tatlılar felan.Çok yoruldum ve ders çalışmam gerekiyor.Neyse şimdilik bu kadar. =)

Yasemin_92
15-11-2010, 18:24
Günlük Bolu'ya gitme fikrinde oldukça karalıyım. Bayram bitsin bir an önce gitmek istiyorum.
Hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor.
Her şey üstüme geliyo sanki.
Günlerdir bitmek bilmeyen bayram temziliği, annemin hiçbi şeyden memnun olmaması sürekli tartışmamız sinirlediği şeylerin acısını bizden çıkarması, geldiğimden beri neredeyse hep evde olmam, biriken dersler...
Ha bi de o!
Daha da sayayım mı ?
Çok daraldım günlük çok.Dua zamanı...
Yeter bu kadar şimdilik.

ennisa
18-11-2010, 16:21
Sevgili Günlük;

Çok kuuuğulmuşum şu son günlerde...Ben demiyorum onlar öyle söylüyor...

Ben ki kul olma çabasında ilerlemek isterken kime ve neye kuuuğul olabilirimki söyler misin..?

parafrap
18-11-2010, 18:19
Bir sayfanı daha yırtıyorum. Ve ulaşamadıklarıma yaklaşıyorum. Her güne bir gün daha yakınım..
Aşk masalsa gerçek olsun..

Yasemin_92
19-11-2010, 00:43
Sevgili günlük,
Diğerlerine nazaran daha iyi bir gün geçirdim. Lise arkadaşlarımla buluştum bugün :) Güzel bir organizasyon oldu her ne kadar sinir bozucu olaylar işin içine girmiş olsa da...
Hepsini de çok özlemişim. Daha doğum günüme çok vakit olmasına rağmen o zaman burda olmayacağım için bana ufak bi doğum günü bile yaptılar biliyor musun. Canlarım ya:)Kısmet olursa cumartesi günü tekrar buluşacağız. Cumartesi demişken biletimi de aldım pazar sabahı gidiyorum. Sıkıntıdan kurtuluyorum da diyebilirim.
Ha bi de bazı insanlar beni biraz daha şaşırtarak biraz daha hayal kırıklığına uğrattı. Bakalım daha neler göreceğim...
Anlatacak çok şey var ama şimdi bu kadar yazabiliyorum.
Kuzenlere gideceğim uzun zaman sonra hoşçakal günlük...
Sana da baya alıştım bu arada.

colourofthenight
19-11-2010, 22:29
Sevgili Günlük.

Biliyorsun aşık oldum geçen gün.
Alışmaya çalışıyoruz işte nereye giderse.
Bazen umut bazen umutsuzluk yaşıyoruz be.

Üşeniyorum yazmaya.

Başbaş.

zekkul
20-11-2010, 05:39
Dear Günlük...

Bağlamanın sapı attı düşünebiliyor musun yahu nedir benim bu şanssızlığım ulen tam bir bağlamam oldu adam gibi dedim sesi de iyiydi eee bide özellikle gitar burgulu aldım akoru iyi tutsun ayar çekmesi kolay olsun diye ya ben çöle düşmeyegöreyim kutup ayısı beni bulur ya valla bulur yiterrr ya :((

baldan_tatlı
20-11-2010, 05:48
Sevgili günlük !
Lütfen bana SEN de...

anti hümanist
20-11-2010, 05:48
hey günlük :)

ben gene gidiyorum...

önümüzdeki 2 hafta boyunca vizelerim var. sonrası allah kerim.
pazar günü gözdenin doğum günü. waffle'cı akın'da waffle yiyerek kutlamayı planladık. ben hala ona hediyesini almadım
yarın aslında erken uyanmam gerek. merveye falan da uğrıycam.
bugün halamla kuzenim geldi. onlara kahve yaptım. kahretsin çok güzel kahve yapıyorum. kuzenim bir sarma sarmıştır ki of of maşallah
bütün günümü odamda geçirdim. bi ara çamaşır asmak ve katlamakla meşguldüm.
malum bavulumu da topladım. 3 adet valizim var :) inşallah canan gelir havalimanına :)
şimdi uyumalıyım.
şimdi gitmeliyim.
bu 2 ay hiç gelmeyecem değil zek. ama en az 2 hafta uğrayamam sanırım. ya da bilmiyorum uğraya da bilirim :) emin değilim :)
ha bi de günlük :) ınur'la iyi anlaştık yahu :)))) kızdırıyoruz birbirimizi :))
hoşçakal günlük
şimdilik hoşçakal zek

veee gitmeliyim

cuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

oksidatif
20-11-2010, 05:56
Sevgili Günlük. Adamsın lan.

Başım hiç ağrımazdı benim ama nolduysa senede 55 kez ağrımaya başladı.

Hayırlısı olsun mu?

baY

baldan_tatlı
20-11-2010, 07:15
Sevgili Günlük ;
bir deli olarak kuyuya taş atmam lazım, 40 akıllıya iş çıksın maksat..

_SeDa_y_
20-11-2010, 08:20
sevgili günlük.
boş beleş bir günün ardından yazacak bir şey bulamadım.yarın sırf yazmak için dışarı çıkacağım.muck

selçuk2006
20-11-2010, 16:20
nan günlük ne hayırsızsın neyse sonra çekecem sayfalarını uzun bi tatil bu tatile güzel anılar sıkıştırma telaşı kısacası *ok gbi geçti bilmem anlatabildimmi... işi özledim gidelimde çalışalım biraz hayat sıkıcı hayat acımasız bense yalnız bir tek başıma neyse ben kaçıyorum dışarı çıkmam lazım sonra gene yazarım sana cut..

zeena_vera
20-11-2010, 17:05
gerçeektenkendime söz veriyorum ki bir daha asla bu kadar dolu bir valizle eve gidip gelmeyeceğim, kargo kullanacağım. izci sözü.

baldan_tatlı
20-11-2010, 17:37
sevgili günlük lütfen bana SEN de...
-ebeni...
-höytt günlük !

yıldızsız_geceler
20-11-2010, 17:52
sevgili günlük,

tatil bitiyor artık öff biliyorum sıkıcı bi tatildi ama okulu hiç özlemedim :/

bu arada şaçımı kestirmeyi düşünüyorum. çok dökülüyor yav :/ ne yapsam acep :/ nasıl kestisam acaba bazen erkek gibi kestirmek istiyorum ama kıyayıyorum :D

ah arkadaşım aradı şimödi gidiyorum kestirmeye :D şans dile güzel olsun :d

yarın da sinemaya gitmek istiyorum . newyork ta beş minare mi yoksa prensesin uykusu mu karar veremedim :D ama çağan ırmak ın filmeleri güzel olur ona giderim herhalde :dd tamam baş baş ben gidiyorum kıza yarım saate gelirim dedim :DD

beni özle :D

vildan91
20-11-2010, 18:46
Bugün Söğüt ve Fatma ile buluştuk.

Burgerda buluşalım dedi Söğüt.
Daha iyi bir fikrim yoktu, tamam dedim:p

Fatma hacettepe 2. Sınıf.
Onun tecrübesini konuşturduk biraz :D
Off anatomi onu da zorluyormuş.
Ki o 2. Sınıfta gördü.

Benim suçum günahım neydi de ilk sınıftan anatomiyi dayadılar.

Lan söğütte ankara tıp 1. Sınıf.
O anatomiyi bırak, terminoloji bile görmüyor.
Hay yaa Rabb.

En latinceleri bendim ha:p

Üniversite kendini ispatlama derdinde mi neci? :/

Neyse sonra eve yürüyordum.

Dedimki Murat Hocam ne alemlerde, bir yoklamak lazım:)
Yeni villalarını görmemiştim zaten :D
Telefonda ballı ballı anlatıyordu:)

Baktım ofisin önünde arabaları yok.
Alperin aurisi, Muratın pejosu :D
Bıktırdılardı araba muhabbetinden :D

Sonunda gittim kapıya dayandım.
Şansımı deneyeyim dedim.
Içimden bir his ofisteler diyordu:p

Bilmediğim bir hoca açtı kapıyı.
Kendi hocalarımı sordum, yukarıda dedi:)
Çık
tım.

Murat Hocaaaaaaam, direkt koştu yauu:D

Gelmiyorsun dedi, sitem etti.
Biz artık arkadaşız dedi, yirim :D

Koluma vura vura laf anlatıyor :D

Arabaları yeniledik dedi.
Çıktık baktık, alper hoca leon, murat hoca nissan mi ne almış. Jeep :D

Artsın eksilmesin dedim. Ne diyeyim:d

Sen mezun olursan artık, para pul mal mülk dedi. Devamı gelmedi:D
Unutma bizi dedi:D

Lan sanki kendi az kazanıyor. Bende bunları anlamıyorum. Doktor kaç kuruş maaş alıyor sanki:p

27 yaşında bir çok şeye sahipler.
Biz mezun oluyoruz ancak o yaşta :D

Off nihayet eve geldim.
Çok güzel geçti bu gün. Yarında babam götürüyor Maraşa.
Eşya çok olunca:)

ennisa
20-11-2010, 19:48
Sevgili Günlük;

İnsan kendini bildikten sonra,kendini bilmeyenlerin onun hakkında söylediklerinin ne önemi var di mi..?

Memento_Mori_
21-11-2010, 06:09
Günlük aga
Bügün acayip komik bi olay geldi başıma, yapı marketlerden birindeyim reyonlar arasında geziyorum bi kadın eli kolu dolu yolu kapatmış tam geçiceğim boşlukta da görevli durdu. Neyse ben aradan sıyrılmaya çalışırken kadın derdini anlatmaya başladı

-Şey ben geçen sizden nevresim takımı aldım ( gibi bişey dedi orayı duyamadım, nevresim olmayabilir )
-Yalnız bizde ondan yok ama hanımefendi
-Ay şey işte ya ( bu arada bi yastık çeşidini gösteriyo )
Böyle şişme şeylerden ımmmm
-Neydi efendim ay şişme kadın aldım ( yüksek sesle oluyo bunlar )

Hayat bir anda durdu sanki selena ortamı dondurdu bi süre döndüm noluyo diye :)
görevli gülmemeye çalışıyo ama mümkün değil gülüyo kadın toparlamaya çalışıyo ama battın bi kere güzel ablam çırpınınca daha beter olucak sakin ol :)

-Iıı şey efendim
-Aman şişme yastık işte ( ve bunu dedikten sonra hiç bi hata yapmamış gibi devam ediyo ) ben onu şöyle bilmem ne kullandım...

Bozuntuya vermiyo :)

Bende o arada daha fazla orda durup dinlediğim belli olmasın diye utancımdan kaçtım.
Ama baya bi fena durumdu
Ablayı düşünemiyorum

Böyle bi anım vardı paylaşıyım dedim :)
Bak bu cümle de üniversite yıllarından kalma nerden geldi aklıma ya. komik bişey anlatıcam deyip komik olmayan bişey le karşılaşınca ya da bilerek bozmak için anlatan cümlesini bitirdikten sonra biri bunu söyler ve bozardı ama harbi fena bozan bişey di :)

Ya da bazen anlatan hikayenin sonundaki finali yapamayınca kendisiyle dalga geçerek söylerdi

Kendi kendime yaptım yahu :):)

_SeDa_y_
21-11-2010, 06:57
sevgili günlük.
fight club filminden fırlamış gibi yaşıyorum ben.gündüz yüzü görmüyorum lan ben şaka maka.hava aydınlanmadan yattım,hava kararınca uyandım.ne biçim adalet vesselam.her neyse bugün de boş beleşti.yarından itibaren hayata karışıyorum.(kendi kararımmış havası verdim ama sıkıysa..öhöm neyse kapamak lazım parantezi)acıktım yemeğe gidiyorum.muck

colourofthenight
21-11-2010, 15:07
Sevgili günlük.

Çok mutluyum :)

Seviyorum oğlum. Gerisi fasa fiso. İnşallah hayırlısı olur :)

baldan_tatlı
21-11-2010, 15:11
Sevgilim Günlüğüm mola bitti , diziye devam :)

_bndrbndrydnzncklrm_
21-11-2010, 15:11
sevgili günlük !
lan günlük
nasılsın canım
öptüm
byy

:'(

cinskopat
21-11-2010, 15:39
hiç günlük tutmadım birileri okur diye xD

Silahşor
21-11-2010, 21:45
Günlük, nasılsın?
Ben pek iyi değilim ya, canım sıkkın.

Dün derse gelmemişti.
Neyse ki bugün geldi.
Resmen bakışıyoruz günlük :)
Hele bi ara baya uzun baktı, kalbim ağzıma geldi :)
Ben sürekli bi arkadaşla takılıyorum teneffüste falan, koridorda duruyoruz.
Ben bi ara arkadaşın yanından ayrıldım.
O da (otobüsteki kız) arkadaşıyla gelmiş oraya (aynı koridora).
Direk bizim tarafa bakmış. Arkadaş diyor ki "gelince direk buraya baktı etrafa baktı kontrol etti" dedi =)

Millet hep diyor bakıyor diye.
Demelerine de gerek yok zaten, bakıyor biliyorum, ben de bakıyorum artık :)

Gel gelelim 1 hafta göremeyeceğim.
Böyle bakışıp bakışıp, araya 1 hafta girince kötü oluyor be günlük :/

Bayram tatilinde 1 hafta görmemiştim. Yavaş yavaş unutuyordum, boşver diyordum kendi kendime. Ama bugün gördüm yine, yine içimde dinamit patladı sanki :)
Hele bi de baktığını görünce, hele de 1-2 kere bariz şekilde hemde biraz uzun (2 saniye falan :D ) bakışınca insan daha da bi değişik oluyor.

Şeytan git konuş diyor, ama şeytana uymayı da düşünmüyorum :))
Zamana bırakalım zaman ne gösterecek diyorum ama, zamanın da bi şey göstereceği yok gibi. Ben bi şey yapmadıkça zaman ne göstersin gerçi... :)

Şimdiden özledim günlük.
Çok güzel be günlük, güzelini gördük şimdiye kadar ama bu kadar güzeli... yoktur bu kadar güzeli =)
Gözleri bile bitiriyor insanı (beni yani :))) )

Şu 1 haftayı düşündükçe sinirleniyorum günlük.
Nasıl geçecek koca 1 hafta? :/
Hadi bu hafta geçti. E sonra yeniden 1 hafta daha. Sonra yine, yine, yine...
Böyle düşünmemenin tek yolu gidip konuşmak biliyorum ama, bazı sebeplerden dolayı da konuşmak istemiyorum.

Neyse hadi sonra görüşürüz günlük.

selçuk2006
22-11-2010, 15:28
sevgili günlük lan adi hastayım ben burnum akıyo ateşim var halsizim başım ağrıyo ama yinede seni unutmadım napıyon nasılsın günlük aç kaldım lan öğlen bi balık çıktı şişte rezalet iğrenç bi tadı vadı valla ağzımın tadi gitti keşke yemeseydim aç kaldım neyse günlük bne kaçıyom sonra tekrar yazarım by..

bayan_espri
22-11-2010, 16:02
sevgili günlük;

üniversiteli oldum ben bilin mi?
evden, ailemden uzakta gurbetteyim ben bilin mi?
evden yeni geldiğim halde evimi özledim ben bilin mi?
bu küçük odada tek başıma çok sıkılıyorum ben bilin mi?
ders çalışmak ve uyumaktan başka bi fiilim yok bilin mi?
bu üniversite asosyal yaptı beni bilin mi?

bilmiyin, bil artık !!

leon09
22-11-2010, 16:04
sevgili günlük....

Barcelonam'ın antremanına gidiyom,canın cehennmeme

ahanda gittim.

colourofthenight
22-11-2010, 17:05
Aşığım günlük aşık :)

1 hafta oldu ♥

vildan91
22-11-2010, 20:18
Sevgili güünlüük :)
Bu gün pratik dersler vardı.
Hastanedeydik.
Biyokimya lab.larını falan gezdik:)

Kan testi , idrar testi gibi gibi şeyleri gösterdiler.

Milleti kan tutuyor, beni idrar :D
Hööff bi gördüm nevrim döndü ha.

Bi de eger işini iyi yapmak istiyorsan,
onu koklayacakmışsın.
Adam işimi iyi yapacagım diye günboyu kafa bi milyon mu gezecek kardeşim? :p

Koklamak, fiziksel teşhisin kurallarından biriymiş:D
Başlarım fiziksel teşhisine :D

O tüplerde görüntüsü bile beni mahvetti:)

Ben işimi çok çok iyi yapmak istiyorum, tadına da bakayım mı hocam diyesim gelmişti:)
Eskiden tadına da bakarlarmış dedi:D

Kan görmeye bayılıyorum ama:p
Çok koyu kanlar var yahu.
Şaşırdım:p
Siyah lan resmen:|

Günün en bombası kobay odasıydı.
Yaklaşık bin tane kobay fare olan odaya girdik.
O koku tarif edilmez, yaşanır:D

iğrençti ya.
Ve farelerin sesleri var yaa
vıcır vıcır vıcır vıcır
Ayy oraya at birini, 2 saatte kafayı yer.
4 duvar,
Beyaz tüylü kırmızı gözlü farelerle dolu.

Yavrusunu emziren bir fare gördüm:p
Yavru fareyi al, ağzına at:D
1 lokma birşeydi yaa:)

Ve ben görgüsüz bir kaç arkadaşı protesto ettim,
beyaz önlük giymedim bir marifet gibi:D

Kan
idrar
fare

Derken olan bana oldu:D

Geldim direkt banyoya dalış yaptım :D

Ohh be iyi rahatladım:)

Bu günde böyle geçti işte:)

Gün boyu ayakta durmak yorucu,
evlenmek isteyen çiftlerin tahlil sırasındaki muhabbetlerine tanık olmak komik,
idrar-gayta görmek paha biçilemez :p

rapistanlı
22-11-2010, 20:47
Günlük ya.. Şimdi ben taa gidişimden mi başlayacağım. Yoksa ben yokken olanlardan mı? Herneyse.. Öyle bir gittim ki anam ağladı. Baş ağrısından ağlamamak elde değildi. Eğer Migrense bu çok sevineceğim. Eğer değilse neden peyda oldu? Gittim o şehire en sonunda ama ayakta duramıyordum, bir de iç yanması ki. Tüm millet bize toplanmış, yok yok hani. Sevdiğinden en zeka gerisine kadar tüm akrabalar. Annemin zorlamarı yıktı geçirdi. O mimikler de neydi yahu.. Sonra başladı millet aman da sen de çok zayıflamışsın. Ne yaptın ne ettin. Zıkkımın kökü, dibi vs. Gidin ayrılın kocalarınızdan ne diyeyim ben size. Sanki çok hoş bir şey yaşama sevincimi yitirmem. Allah seni inandırsın acile götürüyorlardı bir ara. Yok böyle bir sosyal sorumluluk. Samimiyetinize tüküreyim, aynı o . kurusu gibiydiniz. Benim babam rahat hastaysa da kendi problemi size ne dedi geçti. Kurban olurum. Neyse.. Pazar günü organizasyondan aradılar da kendime geldim biraz olsun. Sonra bayram oldu. Toplanıp gittik fabrikaya 25 kadar kişi. Muazzam bir zeka örneği idi kesilmiş keçi, koyun vs.yi yükseltilmiş forklif ayağına asmak. Her şey çok kolay ve yolunda ve temiz gitti çok şükür. Orada vakit geçirdik öğlene kadar. Bayramlaşıldı, edildi. Sonra eve gelip misafir bekledik. Binlerce şükür Rabbime doldu taştı ev. Benim kuzen falan da bizdeydi ya, çok şenlikliydi. Bayramın ilk üç günü kımıldayamadık evden. İkinci günü Sinemis geldi kuzum. Çok özlemişim ve özlenmişim. Bayramın son gecesi anneannem geldi. Dayım, yengem ve çocuklarıyla beraber. ev malum kapasitesini aştı resmen. Ama Allah bereket versin çok güzeldi haller, tavırlar. İlk günden bu yana bayram mesajı bekledim. Lanet yüzünü görünce kendime lanet ettim yine Günlük. Ha bu arada.. 3 kitabı da buldum biliyor musun.. Benden güzeli yok şu ara. Şu nalet K da çıkaydı artık. Bir de Hüzün Yağmuru'nu okuyacağım tekrardan. O çok güzel ya. Ama sırası var, belki Gizli Ajans'tan önce okurum bakalım. Çok sıcaktı hava orada. Dönüşte yine zeka geriliğine sahip olduğunu düşündüğüm bir çocuk ağladı durdu. Madem zaptedemiyorsunuz siz anası, neden otobüsle uzun yola çıkıyorsunuz. Beynimi becerdi çocuğunuz sabaha kadar. Rabbim bir mucize bahşetti de uyumuşum çok şükür Aksaray'dan sonra. Hadi oK bYe´

leon09
22-11-2010, 21:18
sevgili günlük....

canım sıkıldı bee
Barcelonamın antremanını izlemeye gittim,ne güzel '' futbolcularla foto çekilirim,memlekete dönünce aleme hava atarım '' diyordum.
az kaldı havamı alacaktım.
bırak foto çekilmeyi,neredeyse adamları bile göremeden dönüyorduk.
8-0 lık galibiyetin ardından R.Madrid maçı öncesi rehavete kapılmamaları için antremanı seyirciye ve basına kapalı olarak tamamladılar.
ısınma koşusu yaparken bi 15 dk falan izin verdiler ondan sonra haydi dışarı.

olsun be,pazar günkü maça kadar burdayım nasıl olsa :)
hem maçımı izlerim hemide Real galibiyeti sonrası yanlarına gider kutlarım.

BAR CE LO NA

Oyun Hamuru
22-11-2010, 21:31
Sevgili günlük haddini bil ağzımı bozdurma bana...

rapistanlı
23-11-2010, 16:36
Günlük ya.. !!! Ağzımı burnumu dağıtmak istiyorum. Ne heyecanı ne?! Yine çıktım ses soluk kesildi. Ay gebertesim var kendimi. Bu intihar mı olur cinayet mi?!:@

Kestane_-_Şekeri
23-11-2010, 20:06
Sevgili Günlük;

Bu sabah 7:30 da kalktım.9 gün tatilden sonra dershaneye gitmek çok sıkıcıydı. :/ Bu arada LYS den sınıfta 2.olmuşum.Evet kazanıcam.Kendim de o ışığı görüyorum. =)Neyse ben kaçar günlük yarın görüşürüz.

_BiTTeRCuKuNaTa_
23-11-2010, 20:09
ben ruh hastası değilim,

oksidatif
24-11-2010, 02:33
Sevgili Günlük. Adamsın lan dedikçe şımardığını düşünüyorum ama seni şımartmaktan da vazgeçemiyorum.

Gözümsün.

Günümü seni böylesine anlamdırabilmek için kelime düşünmekle geçirdim. Cidden.

Nee? La bi git mi.

colourofthenight
24-11-2010, 18:44
Sevgili günlük.

2 gündür mesajlaşmıyoruz. Özledim :)

selçuk2006
24-11-2010, 18:47
lan günlük cinlerim tepeme çıktı resmen güne güzel başladık kötü bitiryoz.. Lan ben o kadar emek sarfediyim kendi işimi bırakıyım onunla uğraşıyım bi de o kadar zırt pırt gelip düzelttrime yapsınlar sonra bi bakıyım benim hazırladığım değil başkası asılmış hepsi mal bunların lan madem başkasını ascaktınız beni niye uğraştırdınız gerizeklaılar sizi... neyse cut.

_bndrbndrydnzncklrm_
24-11-2010, 18:57
günlüküm yaa
moral istiyorum
aşırı dozda hem de
yarın iki tane tarih sınavım var
ertesi gün de bi eğitim bi de demokrasi sınavım var
2 güne 4 sınav
nefes almadan çalışmam lazım
gene yetişmez ya
çalışmam lazım yaa
nasıl yapcam
bilmiyorum
sabır günlük
herkes boğuyo beni sanki
herşey batıyo
annem de aramadı daha
aramazsa daha çok üzülürüm
özellikle bugün
ağlayacam yaa günlük öfff
aha da ağlıyorum
gittim hadi
byy

rapistanlı
24-11-2010, 20:25
Günlük ya.. HU!

Günün armağanı bu olsa gerek..

‎"göğe bezgin bakanların bir türlü öğrenemediği
bir oyundur satranç

evet ilk aşk gibi bir şeydir ilk açılış
artık dönüş yoktur
kuşku bağışlanmasa da
tedirginlik doğal sayılabilir
ancak
yürümenin dışında bütün eylemlerin adı
kaçış kaçış kaçıştır"

İlhami ÇİÇEK

bünyesiz fünye
24-11-2010, 21:09
Günlük kızım, (Sevdim bu ifadeyi.)

Artık hiç bi'şey eskisi gibi değil.
Ben değişiyorum,(olmayan) arkadaşlarım,öğrenimim. :/

Dün gördüğüm rüyadan sonra onun dersanesine yazılmaya gittim.
Tamamen tesadüf.
Sanmıyorum ki rüyam gerçekleşsin.
İstemiyorum;imkansız da hem..
Benim hayatımda başka biri varken.O ? Yok olmaz.
Evet bu şeyide burda aklımdan atmışken,gelelim şu kıstıkça küçülüp giden gözlerime :/

Büyük ihtımal gözlük takacğm,köklü bi değişme gibi geliyor bu benim hayatımda.
Sanmıyorum, yapamam.Çok zorlansam da cık olmaz.

Neyse..
Yiğenim gelecek birazdan;mıncırılmayı bekleyen iki yanak bekliyor beni.
Hadi defolup gittim.
Öptüm.
By.

şeymaa
25-11-2010, 00:14
günlük canım naber nasılsın
bende iyim görüşürüz:D

derya_bjk
25-11-2010, 03:56
Sevgili günlükcan;
kolaya yenik düşmeye başladım bu aralar...
fakir fukara günlerimde daha sağlıklıyım galiba ben yahu..
parayı bulunca direk kolaya yatırıyorum =)
şimdi masamda yarısı kalmış kolama baktıkça mutlu oluyorum...
Hele ki dolapta hiç açılmamış bi 2,5 lt daha olduğunu düşünmek ayrı bi mutluluk :D
Vazgeçmeliyim ... =( geçiyorum :( geçtim :'(

karalama defteri
25-11-2010, 06:18
Yavrum...
Bi karalarsam ananı ağlatacam ama
Ağlamasın analar
Ölmesin çocuklar...

Neyse
Gidiyorum yine...
Daha dolmadım
Bi ara gelir boşalırım...

tikky_girl
25-11-2010, 11:41
sevimli gunluk,
Eskiden, nede cok dertlesirdim, kalemimle, defterimle...tukenmez kalemler, tukenmeden koyduk bir kenera...simi ise tik tik sesleri dolduruyor odami yazarken, eskiden, saklardim kose bucak yazilarimi, peki ya simdi? Hic tanimadgim kisilerin okumasi icin yaziyorum sana...

Yine calisiyorum, kucucuk yasimda, bunyeme agir geldgini bile bile hemde!..kocaman KADIN!.. Olmusum ben...neyse gidiyim ben...is beni bekler!..

gözlüklü tavşan
26-11-2010, 10:39
Dersanem var sanılarak annem tarafından kaldırıldım sabahın bir vakti.
Tam tekrar dalıyordum ki tekrar annem tarafından uyandırıldım kuru üzümler, fındıklarla.
Anne uyku arasında yenir mi ama ya, ki normalde bile sevmem kuru üzüm falan! =/
Sonra da "Amaaan ölmem uyumazsam, kalkayım." dedim.

Niyetim ders çalışmaktı.
Ama koca gün canım! Çalışırım elbet! ((:

Hiçbir şeye başlamadım henüz.
Millet, ev işinin yanında bir de çoluğu çocuğu olduğu halde fırsat buluyor çalışmaya, ben fırsatları değerlendirmemek için özel çaba harcıyorum.
Strese soktular ama beni sonunda.
Hele biri var, uzak diyarlardan kopup gelmiş, okulu bu yıl bitiyormuş. Sınavdan sonra gidicem memlekete diyor. Konular yetişmezmiş..

Ya hu o kadar da değil!
Ne bu abartı!

Neyse işte.
Gelirim yine.

Beyaz Gece
26-11-2010, 12:54
Günlük günlerim nerede..

kratertis
27-11-2010, 01:58
Günlük be Antalyada olmak istiyorum...

Bir zamanlar meleğim dediğim kıza yakın olmak... Belli umrunda olmayacağım ama olsun be rüyalarımda gördüğümden yakın olmak güzel bir şey olsa gerek... Belki ras geliriz yolda.. Düşünsene oğlum karşı kaldırımdan o geçiyoor...

Bir zamanlar koşa koşa gelip sarılırdı hatta minik kollarıyla sarmaya çalışırdı beni Hayatımmm diye sımsıkı...Parfümünün kokusu hala üzerimde biliyor musun be oğlum...Onun için yaptığım puzzle hala duvarımda... Birde büyük bir resmimiz var. zaten geriye kalan sadece o, bana ondan emanet...

Canını sıkan bir olay olduğunda yanıma gelip içini boşalmasını bazende omzunda ağlamasını özledim be günlük... Her tarafımda anılar var günlük unutamıyorum, istiyorum ama olmuyor.. Olamazda ztn anıları untsam içimden sökemem ki o masum sevgisini...

Şuanda kim bilir ne yapıyor.. hiç aklına gelir miyim ki be günlük.. Niye geliyim ki aklına üzdüm ben onu çok hemde çok.. Neyse mutlu olsun oda yeter be günlük yeter ki o minik kalbi mutlu olsun...

Dua et olur mu lan belki birgün görürüm onu...

Roxe
27-11-2010, 16:49
Sevgili Günlük?

Bir kere de cevap ver alnına koyim!

Zafer
27-11-2010, 21:53
Günlük 6 sene olacak. İlk defa tanışmak, yazmak istedim.
Neden? bilmiyorum şimdiye kadar paylaşmak istemedim nedense, hep not tuttum bir kenara ama 2. kes üzüntüyü tadınca yanlız kalıyorsun işte.
Bana en yakın şuan sensin, belki de bu sebebtentir.

Gözlerim yine bir çok şey gördü. Dilim ise yine sustu.
Her zaman olduğu gibi Günlük..

Dedem.

Dedem benim artık yok Günlük..

Sen bilirmisin o acıyı, hiç tattınmı günlük.

Ben çok iyi tattım 2. kes yaşıyorum acıyı, hala kulaklarımda çınlıyor..
Bahçe avlusuna girerken çıkan o sesler
Zafer Zafer bak nasıl? getirdi deden buraya seni, diye ağlayan teyzem,yengem
dayım,ananem ve annem çıkan feryatları o kadar çoktu ki şuan bile kulağımda çınlıyor.

Daha bundan bir hafta önce bayramda telefonda görüşüştüğüm dedem yoktu.:(

Günlük kötü oluyorsun, bilmiyorum senin başına geldimi yaşadınmı.
Giderken hazırlıklıydım göreceklerimden daha önce de yaşamıştım gerçek bana çok dokunuyor nedense,o bahçe avlusunda alınan helallik, çıkan feryatlar ise gözümden çıkmıyor.
Gelen insanların baş sağlığı dilemeleri, sonrası ise verdiğiniz cevap?

Dostlar sağolsun:(

OOff ne acı bir şey ki anlatamam sana günlük.

Önünüzde beyaz kefen ile sarılmış musallah taşında, başında duran torunları, bakıp bakıp durdum.
İkindi namazı ile kılınan cenaze namazı ve okunan dualar..

Hayatımda bir süre sonra ağlayacağımı unmuyordum.
En son bir kişi için ağlamıştım yanında.
O kadar çok dolmuş ki gözlerimden akan yaşlar, şuan bile hüngür hüngür ağlayasım var ama olmuyor İŞTE

Günlük sen yaşadınmı, gördümü o gözler

Hadi kapa gözlerini bir düşün, kendini koy o beyaz kefene sonra hayal et herşeyi
bunları düşünürken dünyadaki yerini dünyayı terk ettiğinde oluşacak boşluğu sevdiklerinin ve seni sevenler için önemini anlayacaksın
O an geriye dönme şansın olmadığı,hayat denen bu dünyada sadece bizler birer öğrenci olarak kalacağız..

Günlük orada o musalla taşında düşün kendini...Seyred şu an çevrende olanların yüz ifadelerini...
Bırak canın yansın bırak alevler içinde kavrulsun tüm ruhun...

Kötü oluyor insan değilmi Günlük ..

Hayatımda 2.kes çok bu kadar canım yanmıştı. İnşallah bir daha olmaz. İşte bu yüzden hazır yaşıyorken ve nefes alıyorken yapabileceklerini yap erteleme..
Bilerek - bilmeyerek kırdığın kalpleri tamir et...
Seni sevenlere ve sevdiklerine daha fazla zaman ayır...

Ve en önemlisi;

Verdiği-vermediği aldığı-almadığı herşey için tekrar tekrar şükred YARADAN'A..

Beni dinlediğin için teşekkür ederim..GÜNLÜK belki tekrar gelirim konuşuruz..

İyi akşamlar....

ennisa
28-11-2010, 18:54
Sevgili Günlük;

Hayatım film gibi ama ben iyi bir oyuncu değilim...

rapistanlı
29-11-2010, 19:20
Günlük ya.. Sarılsam okyanus=)))

colourofthenight
29-11-2010, 21:07
Günük ya.
Mesajlaşırken bile titriyorum ürperiyorum.
Görünce napcam ?

Hıı, ne dedin.?

Aşk mı ?

Evet =$ A$k

selçuk2006
30-11-2010, 19:03
nan günlük ben geldim özeldinmi kereta kanka ne anlatıyımki genelde monoton ha bugün herkes yüzügümü sordu ne manaya geliyo niye taktın diye herkese başka bişi söyledim bu arada çok yakışıyo nan neyse gökhan diye bi abi askere gitcekmiş pasta ney aldık ona 3 lira verdim :) kutladık ney onun dışında kırtasiye malzemeleri istedim amma sürdü bu kadar prosedüre aklım almıyo bide ibrahim aradı sınavı kazanamamış hemen başladı sövmeye :)neyse nan bu arada iyice bunadık ben çarşamba sanıyodum meğer salıymış bugün neyse bugünlük bu kadar cut...

şeymaa
30-11-2010, 20:31
günlük bişeyler yap boğazım çok ağrıyo anca bakıyosun öyle:/

Silahşor
02-12-2010, 21:37
Neee zamandır görüşemiyoz günlük, nasılsın? İyisin iyi.
Ben mi? Dinle...
Gerçi bugün kısa yazacağım, ayrıntılarla uğraşmaya gerek yok şimdilik :)

Bugün dershane vardı.
Biz arkadaşla merdivenin orda dikilerken, O kanine geçti yanımızdan.
Kantinden çıktı, sınıfına gitti.
Biz hala merdivenlerin ordayız, ama onların sınıfa benim arkam dönük. Akadaşın yüzü o tarafa dönük,
(ki durduğumuz yerden sınıfları tamamen görünmüyor, sadece kapıları ve kapılarının önündeki çöp kutusu görünüyor. çöp kutusunu napak deme, şimdi onun da rolü olacak :)) ).
Neyse, O kantinden çıkt işte sınıfına gitti. Hemen sonra çöp atmaya gitmiş.
Çöpü atarken yan gözle bizim tarafa bakmış. Hani arkadaşın yüzü o tarafa dönüktü ya, o gördü =)
Baya bildiğin bakmış yani günlük =)

Neyse, yine de çok umutlanmaya gerek yok. Çünkü son zamanlarda işler pek yolunda gitmiyor. "Ehihi baktı!" diye sevinmeye gerek yok birden.

Neyse günlük kısa yazacağım dedim ama yine patlattım kafanı.
Hadi cumartesi görüşmek üzere (o gün dershane var da ondan :D ).
Öpüldün.

leon09
04-12-2010, 00:49
sevgili günlük

bugün ufak bi iş için Adanaya gidip geldim.
giderken sıkıcıydı amma dönüşte oyuncağı buldum,aslında ben değil o beni buldu.
otobana çıkmışım Cruıse Control'ü 160 km/h de sabitleyip,bacak bacak üstüne atmış,bi yandan etrafa bakıyom,bi yandan telefonla laflıyom, tam o sırada arkadan derinlerden bi yerden DÜT DÜT DÜ DÜÜÜTTT diye bi korna sesi.
önce tedbiren sol bacağımın üzerine atmış olduğum sağ bacağımı fren pedalının üzerine yaklaştırıyordum ki,birde ne göreyim 150-200 m geriden kaptırıp gelen beyaz bi mercedes ( tahminen 2009 yada 2010 model ),bi yandan da ha bire sellektöre asılıyo.
'' zaten 4 şeritlinin sağdan 3. şeridindeyim,yanımdan rahatça geçer '' diye düşündüğüm sırada aynı hizada yan yana gidiyorduk.
geriden basıp geldiği için bende hızı sabitlediğimden dolayı yanımdan geçti,o sırada arkasında C 230 K yazdığını farkettim,ben marka ve modelini okumaya dalmışken beni sollayan bu şerefsiz aniden sağa doğru öyle bir kırdı ki , nerdeyse tamponun tozunu aldı.

cinlerim tepeme çıktı tabi,önce '' senin ananı avradını s...yim.'' diye bi güzel kalayladım,ondan sonra '' senin alnına koymazmıyım şimdi '' diyerek,gazı kökledim.
Mercedes bile olsa bu 190 hp lik C 230 u sollar geçerim ,anlayacağın hiç şansı yok.

neyse gaza yüklenmemle beraber sabit olarak 160 km/h de duran ibre yavaş yavaş dibe doğru hareketlenmeye başladı,170-180-190-200-210-220 derken en son 230 a kadar başabaş gittik.
ama 230 dan sonra ki hızlarda Mersoyu görebilmek için başımı sağa çevirmek yetmemeye başladı,git gide daha arkaya,daha daha arkaya çevirmeye başladım,en sonunda baktım olmayacak önce sağ ve sol aynalardan,nihayetinde de içerideki dikiz aynasından görünce derin bi OHHH çektim.
en sonundan da '' Mersona güvenip herkesle dalaşma,her kuşun eti yenmez dostum,bu da sana kapak olsun '' dercesine 5-10 saniyeliğine dörtlüleri açıp kapadım.
zübbenin birine daha dersini verdiğim için pek bi sevindirik oldum.

50 liralık benzin yakacığım yolda 100 lira harcattım,ama ne olursa olsun kilometreler ilerledikçe o Mercedesi dikiz aynasında küçülürken görmek herşeye değer be günlük.

bayan_espri
04-12-2010, 00:58
sımsıcak suyla mest ola ola banyo etmek gibi yok be günlük..

1 saatte bornoz keyfi yaptım çay eşliğinde püfür püfür esen rüzgara karşı :)

nirvanadayım valla!..

morcadı
04-12-2010, 01:25
Evet, artık bi' şeyler değişti. Sanırım artık Tanrı'yla daha iyi anlaşıyorum. Hayatıma kattıkların mı diyeyim bunlara ben.. mm ne kadarında payın var bilemiyorum.. En azından hakettiğimi daha iyi biliyorum şimdi. Ama biliyorsun; bu daha hiç bi' şey değil ki.. Hiç hem de. Bu zamana kadar avunduklarımdan sonra belki bi' şey evet.. Ama avunduklarım dediğim şeyler.. Koca bi' hiçlik.

Silahşor
04-12-2010, 16:18
Nasılsın günlük? İyisin iyi aslanım benim, yeyerim seni.

Karnım aç la günlük. Neyse hazırlanıyo yemek, üstünü giyip gelecek.
İğrenç espriydi taam.
Bugün dershane vardı günlük bildiğin gibi.
O malum iş var ya.
Otobüsteki kız meselesi hani.
O iş yaş günlük.
Boşverdim artık.
Boşvermek istemeyerek boşverdim.
Umarım kafamda da boşverebilirim.
Bu da sana otobüsteki kızla ilgili son yazışım günlük.

Hadi ben gittim.

Son kez
YouTube - Ahmet Kaya-Maviye �alar Gözlerin (http://youtu.be/9TPEdGKl2pg)
diyorum ve susuyorum.

colourofthenight
04-12-2010, 16:44
Merhaba Günlük :)
Akşamki mesajlaşmalarımız çok güzeldi. Beni gülümseten sevgi dolu sözler :)
Mutluluk kaynağım o oldu artık :)
Nazar değmez inşallah :)
Daha da güzel günler bizim olsun lütfen günlük.
Seviyorum vedolayısıyla da sevilmek istiyorum.
Aşk çok güzel şey günlük.
Herkes yaşamalı. Mutlaka .
aşk demişken, sen hiç aşık oldun mu günlük.
Efendim. Tamam sustum =D
Görüşürüz.

5-ESMA-5
04-12-2010, 17:02
selam :/

naber?analiz -3 çalştırırmısın beni günlük, hı? :/

varya şu analizden geçsem şükür namazı kılıcam

bu ne la :/ 71 kişinin sınıf ortalaması 17 olur mu be :(

suç öğrencinin mi şimdi :/ pehhhh :/

bi de komplex analiz görcekmişiz ilerde

biz normalini bilmiyoruz kompleksini nasıl yapıcaz :@

takntılı hocalarımızdan kurtar beni :/ beterin beteri varmış :( füsunu geri istiyorum :(

hadi pai...

great
06-12-2010, 15:48
Günlük...

Bugün durağa giderken iki liseli gördüm.

Birinde okul üniforması gri pantolon, beyaz gömlek, kravat yok. Belli okuldan kaçmış.

Diğeri sivil. Muhtemelen okuldan kaçmışlar.

Konuşmalarından anladım ki "Filan Yerleşim Birimi" ne gidecekler.

Sivil olan üniformalı olana: "Neden gelmek istemiyorsun? Rezil olmamak için mi?"

El cevap: " Senin tipine bak benimkine bak."

Herif saçları kabartmış, favorilerine bile fön çekmiş suratına yapıştırmış, hafif sakal.
Çamasır suyuna sokulup çıkarılmış gibi bir pantolon. Daracık paçaları var.

Bir de benle aynı otobüse bindi. Yan koltuğa geçti.

Muavin para toplamaya başladı.
Bunu görecen Muavinin yüzüne bile bakmıyor.
Camdan dışarı bakarak "Filanca yer"... Deyip parayı uzatıyor.

Senin kılığına da, karakterine de hebele hübele.
Hebelesini hübelediğim.
Hübelene hebeliyim.

İşte böyle günlük.

jahan
06-12-2010, 16:24
Naber la günlük ??

Seni hiç tutmadım. Tutasımda yok zaten.
Şöööyle bi kaç harf yazıp gidiyom..

rapistanlı
06-12-2010, 19:16
Günlük ya..

V'e ben 'Bu ihaneti unutmak için hiç bir neden bulamıyorum.'

;)

baldan_tatlı
06-12-2010, 19:49
sevgili günlük, lütfen bana sen de ...

yuksel061
06-12-2010, 20:10
Ey Sevgili,

Her gece Tanrı'ya unutulmak için yalvaran bir sevgiliyi neden edindin...

Niye edindin....

Nasıl edindin....

Niçin edindin....

Ayrılmak kolay değil.....

Hem bak ne zor şey ikimiz içinde....

Seninle her şey güzel......

Gitme kal bu gece.....

Son gece......

_bndrbndrydnzncklrm_
07-12-2010, 01:04
günlükcan noldu bugün biliyo musun :))
Nerden bilecen ki :p
Hediyem geldi günlük çooook neyse söylemiim şımarır ama güzeldi işte günlük :$
ne mi almış?
Elif Şafak "aşk"
Yanlış anlama demiş bi de zarf vardı günlük yolun orta yerinde kahkahalar attım herkes bana baktı mal gibi :)) hiç tın günlük yaa kitabın zarfın sokundaydim :D
Kargonun kapısından çıkışta o ilk adımda elimdeki dosyayı arkadaşın bağrına yapıştırdım tut deyivermişim hemen açtım paketi lan ne meraklıyım
Günlük yaa
Neyse sustum
Yani demem o ki..
Teşekkürler tosbaa :p

Silahşor
07-12-2010, 03:17
La günlük dershanede yılbaşı çekilişi yaptılar, bana Alper çıktı :D
Bizim Alper la işte. Ne ballı adamım yaa :D
Hatta çekmeden önce de esprisini yaptıydık Alper çıksa bi şey almam, keşke Alper çıksa diye :D
Alırız bi paket yeter ya :D

Ha bu arada, oldum olası bu yılbaşı çekilişlerini hiç sevmem. İnsan bi sorar çekilişe katılıyonuz mu diye.

yuksel061
07-12-2010, 14:37
Ey Sevgili,

Dün akşam hayata isyanı oynayan adamdan eser yok....

Alkolün üzerine öksürüğü kesemediğim için bir daha ballı süt içmeyeceğim....Acayip kötü oldum...

Bugün hem ruhen, hem fiziken daha iyiyim, biraz üşüyorum ama o kadar olabilir, şimdi yazarken bir şeyi daha farkettim, eskiden depreşen yapralarımı çok daha zor sarardım artık bu konuda daha pratiğim...Bu iyi mi, kötü mü bilemiyorum....İyi olduğunu düşündüren şey artık çok daha güçlüyüm eskiye nazaran kolay kolay geçiyor acılar...Kötü olduğunu düşündüren şey ise, acaba aşkımı unutarak ona ihanet mi ediyorum....Tamam hep vaka olarak ortalarda dolaşmam gerekmiyor ama ne bileyim bu kadar da hızlı iyileşmemelyim....

Her neyse kafam karmakarışık, ruhum cadı kazanı şimdi geri dönüşü bekliyorum, umut var içimde, hüsran zaten beni terketmeyen en sadık sevgilim....

Şimdilik böyle, kısa süre içerisinde görüşmek dileğiyle....

Kelebek..
07-12-2010, 22:33
Bugün çok çok garip bir ruh halindeyim.
Bir türlü çözemediğim ve çözmek için de elimden birşey gelmeyen dertlerimin yüküyle ağırlaşmış hissediyorum kendimi.

Tam da anlatamadım aslında ama neyse işte öyle.

leon09
07-12-2010, 22:46
sevgili günlük....
şükürler olsun ki ; günlerdir uğraştığım Jeep ' i en sonunda alabildim.
eve geldiğimden beri iki dakkada bir camadan bakıp duruyorum,
her baktığımda tekrar aşık oluyorum
sonunda aldım be günlük,bi leon'u aldığım 27.10.2007 yi ,birde x5 i mi aldığım 07.12.2010 u hiç unutmayacağım günlük.

dur hele , bi daha bakayım şu alete :)

karalama defteri
08-12-2010, 04:05
Bebeğim...

Bi ittir git ya...

Gülüyorum
Canım yanıyor
Ama gülüyorum...

Günlük...
Dokunma ya...

Günlük...
İstiyorum ama...

Günlük...
Ya cidden
Bi ittir git ya...

rapistanlı
08-12-2010, 18:19
Günlük ya.. Bugün İspanyolca dergi okudum. Evet okudum ne var bunda. İnsan her okuduğunu anlamak zorunda mı? Hadi oK bYe´

dünyammm
09-12-2010, 23:45
ben ne çok şeyler yaptım.
anlatsam gülersin, gerçek diyorum gülersin.
hani desem ki şunu şunu yaptım, şuna şuna inandım,
şundan şundan geçtim, şunlardan vazgeçtim,
yepyeniyim desem gülersin.
gülersin işte başka yolu yok, gülersin benim yüreğime sevgime aşkıma.
başka yolu yok diyorum ya.
ve ben ne çok istesem de yazmam şimdi buraya 'şu'nları.
yazmam işte, dedim ya istesem de yapmam.
kandırmam ne seni, ne kendimi.

Kelebek..
10-12-2010, 01:00
Dün hayal kurarken yollarımızın kesişmeyeceğini anlamıştım, ona da anlattım hatta…

Gördüğüm düşü hayra yorup kimselere anlatmasa mıydım?!

gözlüklü tavşan
10-12-2010, 16:05
Günlük Parçası,
1000. mesajım al senin olsun.
Sen buna layıksın.

Ben kendimi pek bir şeye layık hissedemiyorum bu aralar.
Sen hisset, sevinirim.

ŞiDDeTLi GeÇiMSiZ
10-12-2010, 17:06
Günlük;
Ben başıma geleceklerin önceden biliyorum. Ben erdim mi sence?
Aylar önce yazmıştım buraya. Yanlış yaptım bu şehri ardıma bile bakmadan terk etmem gerek diye!
Bak yine pişmanız.. Yine yine yine..
Umut etmek ve beklemek..
Artık ne farkeder ki?
Ben affetsemde yüreğim nasıl affeder. Onca lafı sözü sindirmek?
Affedilsemde bakabilir miyim yüzüne...

Evet kötüyüm kötüyüm..
Ayrıca yazıklar olsun bana!
Hak etmeseydim söylenmezdi elbet..
Hak etmişim..

Hep derdim ya?
Bu yaşadıklarımdan daha büyük acı var mı diye?
Oluyormuş lan günlük..

Şimdi ya başladığımız noktaya dönmek gerek yada unutmak gerek herşeyi!
Mümkün değildir ikiside..
Ve tek yapmak çekilmek ve susmak.
Son konuştuklarım olsun bunlar..
Ben demiştim demekten nefret ediyorum!
Yine dedim ya..

Biz o kadar kötü olamazdık..
Sevginin nefrete ne kadar kolay dönüşebildiğini görmek acı veren..
Nefretine gömülmek istemezdim..

Keşkeler büyütmek boşa olur!

rapistanlı
10-12-2010, 18:28
Günlük ya.. Gülsüm'ü çok özledim.

Dünyanın Üç Yüzü-I
İçimizde bitimsiz bir hüzün. Bizi sevip kabullenmiş, gitmek bilmeyen misafir olmuş keder. Kasvetli bir boşluk. Sağımız solumuz karanlık.Göğsümüzün üstünde bir yumru.

Dünya tatsız tuzsuz.

Hayat cazibesini yitirmiş. Buruş buruş olmuş yüzü. Kalbin içindeki duygular nemli bir zindanın duvarlarında mahpus.

Varsın, olsun. Bize sadece umutsuzluk yakışmaz.

Dünyanın sadece üçüncü yüzündeyiz. Biz fânilere bakan yüzünde.

Yolumuz kapalı bir kutu. Her şey sadece bir engel. Her varlık sonsuz kere atılmış düğüm. Her varlık karanlığın kendisi. Bir kara delikten daha korkunç. Her varlık bir diken. Kıymık kıymık batıyor. Kalbin alakasına, fikrin merakına değmiyor.

Dünyanın üçüncü yüzündeyiz. Heves ve arzularımızın âşık olduğu dünyanın yüzünde. Bize aldırmadan giden dünyanın yüzünde. Can çekiştiren oklar fırlıyor üçüncü yüzden. "Aşkın, umudun, dingin şöhretin/ Aldatısı uzun sürmedi/ Dağıldı şölenleri gençliğin/ Uyku gibi, sabah dumanı gibi" diyen şair (Aleksandr Sergeyeviç Puşkin) bizim yerimize konuşuyor baksana. O da umutsuz değil ama: "Arkadaş inan er geç doğacak/ Büyüleyen mutluluğun yıldızı."

Her varlık soğuk. Kendisi ısınmaya muhtaç. Her varlık suskun. Her varlık teselliye muhtaç. Her şey ölü. Her şey yabancı. En başta kendine. Her varlık takatsiz, yorgun. Her varlık zevalin içinde eriyor. Yitiyoruz. Hep birlikte. Gidiyoruz.

Her şey anlamsız. Her şey fazla. Her şey ağır. Kâinatın kendisinden bile daha ağır. Her varlık gece. Her varlık çaresiz. Her şey donuk.

Her varlık yalnız. Tek başına. Her şey teselliye muhtaç. Her varlık bir hiç. Kendi adına. Her varlık dilsiz. Kör ve sağır.

Her varlıktan yükselen yalnızca bir inilti. Yardım çığlıkları.

Elimden tut diyor. Her şey. Bir yığıntı. Kopuk kopuk. Çevremizi saran karmaşa.

Dünyanın üçüncü yüzündeyiz daha. "Ehl-i şuurun ticaretgâhı" olan yüzünde.

Ölmek desen, kendisi dipsiz bir kuyu. Sonrası dert, sonsuz keder.

Gök üstümüze düşecek. İçimizde huzursuzluk. Ne olacak? Ötesi, berisi yok. Şu an var. An var, şimdi var. Havayı tutamamak gibi o da tutulmuyor. Gidiyor.

Kalpler kırık. Kavuşuyorum dediğimizde ayrılıklar. Hazlar acı veriyor. Dünya gaddar. Dünya mekkâr. Bir lezzet veriyor.

Bin elem arkasından geliyor.

Varsın, olsun. Bize umutsuzluk yakışmaz.

"Dünyanın üçüncü yüzündeyiz ya. Zamanın Bedii'nin "Vazifedarların meydan-ı imtihanlarıdır" dediği yüzde.

Elimizde avucumuzda ne var?

Dünyanın ikinci ve birinci yüzü var. Bu dünyada yaşamaya değer!

Mustafa Ulusoy

Dedi:

'Ve ne diyordum;

Bir şarkı yalınayak ve

Kentten içeriyse bıkmaya

Bir haftalık süre yeter..'

dünyammm
11-12-2010, 00:26
hey, dedim.
bu sefer kendime seslendim.
hey, dedim.
kendin kendini sevmezse, kim sever lan seni, dedim.
sonra dedim ki, hangi halinde hangi durumunda sevmemezlik etti seni.
bi baktım gülümsüyorum unutmuşum yine hergünü bi şuan var.
iyi ki var. iyi ki hayat onda var.

Lanetli.Bebek
11-12-2010, 00:29
Sevgili günlük. Bugün çok güzeldi. Görüşürüz.

ultrAslan_özlem
11-12-2010, 01:17
Sevgili günlük

bugün yine sabah sinirlerimi zıplatan olaylar gelişti...o karla karışık yağmurda 15 dk otobüs bekledim Bakırköye gitmek için(güneşliden direkt araç yok Yeşilköye gitmek için)..gelmedi Yenibosnaya gittim mecburen trafik trafik Allahım bu nasıl bir trafiktir böyle :@ baktım otobüsün ilerleyeceği yok yine o yağmurda yürüdüm Şirinevlere kadar..ordan Bakırköy otobüsüne bindim yeşilköye gitmek için trene mi binsem yoksa otobüsle mi gitsem karar veremedim..neyse otobüse bineyim dedim.

hay demez olaydım tam yarım saat 72 T yi bekledim gelmedi en sonunda tekrardan otobüse bindim mesafe uzun olduğundan yürümeyeyim dedim.tam otobüse binerken telefonun şarjı bitmez mi?bitti !! aksilik olacak ya :@ gittim tren bekliyorum 5 dk sonra geldi şükür...saat 09:20 de başlayan Yeşilköy maceram 11:00 sularında Yeşilyurtta bitti..

Yeşilköye gitmedim tabi ki kankamla kahvaltı yaptık muhabbet ettik ordan tekrar bakırköye gitmek için yola çıktık trenle gidelim dedik.Treni de kaçırdık mı kaçırdık valla.Allahım o nasıl bir soğuktur öyleeee :( kat kat giyinmeme rağmen soğuktan donuyordum Hasta olmazsam iyidir.:(

hade şimdilik bu kadar bakalım yarın nolacak :/

rapistanlı
11-12-2010, 19:33
Günlük ya..

Şu üniversitenin bana kazandırmadığı tek şey okey oynamayı öğrenmek oldu. Ama hep Zekirdek yüzünden. Zamanında fikribey, frkn, tava vs üyeleri bilmediğim için benimle dalga geçmeselerdi, ben hiç de meyilli değildim böyle kazançsız işlere. Oynadıkça acıyorum zamanıma. Lakin aksi takdirde bugün ki kişilerin bazılarına katlanabileceğimi düşünemiyordum. Evet oynadım! Her neyse.. 2 sayfa okuyup çıktım, maksat beynimin içi toparlansın. 16'sında vize var. Bu gece ders çalışmam gerek. Amaç ne mi? Pazartesi eksiklerimi sormak hocaya. Sonra kur atlamak.. Sonra bir daha kur atlamak.. Sonra bir daha.. Sonra bölüme geçmek.. Sonra ikinci sınıfta İspanya'ya taşınmak.. Sonra uzun bir süre dönmemek.. Sonra zengin olmak.. Sonra yaşlanıp Ankara'ya yerleşmek. Çok güzel bir hayatım olacak inşallah. Bayıldım. Tamam yeter! Sürekli aynı şey. Öldüremedim, öldüremedim, öldüremedik gitti. oK bYe´.

Afedersin unuttum..

'VEELBETTEKİKUŞLARBİLEKADERLEUÇARDI'

Gereksinim
11-12-2010, 19:41
Ben hiç günlük yazamadım.
Bunun içiin günlük diyerek kandırmayacağım seni.
Şimdi bu konuya yazıyorsam bil ki sevgili olduğunu düşündüğümden.
İnsanlar geliyor sana içlerini döküyor,günlerini anlatıyor.
Seni her gün kullanıp atıyorlar sesin çıkmıyor lan.
Neyse yaa:P

Kalbimden kopup gelen cümleleri paylaşıp,gidiciiim bende.

Beni merak et,mesaj at.
Saatlerdir sesin çıkmıyor,sinirleniyorum.
Seni seviyorum.

noS.

rapistanlı
12-12-2010, 15:21
Günlük ya.. Biliyorum her şey için çok erken lakin zorunluluk işte. Bugün hayatımın en güzel on şarkısından birini dinledim. Ama onu bana yâr etmediler. Çok sevdiğim için bir kez daha dinleme fırsatı tanıdılar o kadar. Biliyor musun.. Yalnızca bir sözü aklımda; arkadaşım. Of ya..

dünyammm
13-12-2010, 02:51
nasılda affediyorum, nasılda kıyamıyorum.
o sinirim nasılda bi anda yok oluverdi.
çok seviyorum ben bee, çok. (:

ultrAslan_özlem
13-12-2010, 04:46
Başım ağrıyor be yavrum bu seferlik boş geçelim..

;(

cinskopat
13-12-2010, 05:15
erkek adam günlük tutar mı be.. xD sevgili günlük 'cut' xD

derya_bjk
14-12-2010, 03:35
sevgili günlükcan;
bayram bitince özlem duyduğumu bildiğim için , bayram da,bayram sonrası tüketmek için aldığım fındık draje,badem şekeri,bonibon vs. hergün canım çektiğinde bi iki tane atıştırırken babama da veriyordum ki.. babam ilk zamanlar niye şunlara para veriyorsun çocuk gibi derken,güzelmiş bunlar demeye başladı =) sonra bi de gülücük atıyo :D
bilirim o bademi sever,badem drajeyi hep babama verdim.. sonra fındıklara geçtik derken azaldı..
sonra adı ne bilmiyorum ama kızılayda çağdaş markette satılıyo işte :D fıstıklı bi çikolata çeşidi.tipinden anladım güzel :D pahalı biraz ama az bişey aldım.. mini halleyler favorimiz bu aralar .. derken bi baktım ki hergün elimde çikolata türü şekerlemelerle gidiyorum ama ben bir yiyorsam babama üç veriyorum.
canım babam benim ya.. hergün onun için alıyorum artık.. o yedikçe mutlu oluyorum ama sonra diyorum yaşlandı mı nedir bu yemediği şeyleri semeye başladı.. kıyamam ki ben babama yaa.. canımın içi yesin hepsini yesin,hep yesin..
hani hep sorarlardı ya küçükken anneni mi? babanı mı daha çok seviyorsun?..
vallahi babamı...

leon09
14-12-2010, 18:23
sevgili günlük...

kazasız belasız Ankaraya vardım,yatış işlemlerini halledip odama yerleştim.
anestezi için bazı testler lazımmış onlarıda yaptırdım.bi aksilişk olmazsa Perşembe günü bıçağın altındayım.
Doktorun da dediği gibi '' son olacak inşallah '' iyi geçsede son,kötü geçsede son.
bıktım artık ulan,1 yılda 3. kez içim açılacak ,ama bu sefer ki başka,bu defa iptal etme diye bişey olmayacakmış...
ne olursa olsun ameliyat tamamlanacak,ya içimdeki o şerefsiz şey çıkacak,yada can.

aman be ne korkacam ,ölürsem anamın babamın yanına varırım.nasıl olsa geberip gitmeycemm mi,ha şimdi ha daha sonra,ne fark eder.

haddin eyvallah.

Kestane_-_Şekeri
14-12-2010, 23:00
Sevgili günlük,

Bu sabah soğuk algınlığına yakalanmış bir şekilde kalktım. :/
Dershane'ye gitmemeyi düşündüm ama ek dersim vardı mecbur gittim.
Boşuna gitmişim ek ders alınca kafam daha çok karıştı.
Çözmem gereken bir sürü soru var ve ben hastayım. :/
Umarım çabuk iyileşirim.

Hadi görüşürüz...

Kelebek..
16-12-2010, 01:32
Benden beş yaş küçük olmasına rağmen boyu benden daha uzun olduğu için bu kardeşimin suçu değil.
Zaten ben ilkokul ve ortaokuldayken de sınıfta da en önlerde oturtulurdum.

Neyse ya kısa insanlar dünyayı yönetirlermiş.

Dünyaya gelme sebebim belli.

zafer_bjk_1903
16-12-2010, 19:40
Çıktım dışarı deli gibi koştum günlük :(
bu soğukta koşardım daha da şuan o kadar doluyum ki:(
Perpaya da koşardım istesem,elimden bişey gelmiyor olması beni o kadar mahvediyor ki

Tükeniyorum Günlük

Bişey kalmadı artık

Eriyorum günden güne

Belki ben tutunacak bi dal oldum zamanında ama benim tutunacağım hiçbi dalım yok be günlük yok :(

Oysa yaşamak değildi benim gayem, Yaşatmaktı

Gücüm kalmadı artık :(

Benim için dua et günlük :(

rapistanlı
16-12-2010, 19:44
Günlük ya..

Üzülüyorum yine de. Aslına tek cümle değil ya. Her neyse işte..

Hatırlat olur mu?

belalıbaldız
17-12-2010, 00:23
Günlük;
sabahın nurunda okula ders notu almaya gittim düşünebiliyor musun :$
15 dk içinde eve geldim,tam apartman kapınısa doğru yürüyorum üst komşumuz zekai teyze şaka yaptım adını bile bilmiyorum.
Dedi bakar mısıııııınnn!!!
Dedim yok bana demiyordur.Ne kadar tatlıyım bana böyle seslenilir mi :P.
Sana diyoruuuum!! demez mi ?
Dedim o ha.
Kafamı kaldırdım.
Dedi bu ne canım gece sesinizden uyuyamadık,ayıp denen birşey var , o kadar ses yapılır mı yaa diye nasıl bağırdı anlatamam :'(
Zaten keyfim yoktu be kadın!
Dedim bağırmayın isterseniz , şuan sizin sesinizede uyanıp rahatsız olanlar olabilir dedim.
Dedi ne bağırmıycam canım nasıl oluyomuş görün dedi /:
Dedim madem çok rahatsız oldunuz keşke kapımızı çalıp dile getirseydiniz, o kadar anlayışsız insanlar değiliz susardık herhalde dedim.
Dedi anlayışsızsınız efendim!!!
Balkona birsürü mandal attım susun diye anlamadınız dedi.
Güldüm ve delirmiş gibi baktı bana :'(
Dedim biz anlaşmak için o iletişim yolunu tercih etmiyoruz .
/:
Ukala deyip pencereyi pattadan kapatıp girdi içeri .
Bakkal hüseyin amcanın gülüşünden kadını sevmediğini şaaptım :P
Halbuki gece gıgımı çıkarmadıydım günlük :( .
Hatta ilk defa bu kadar erken uyumuştum.
İlla azar yiceksemde ,yemek yemez annemden azar yerdim yahu ,
Yabancıya gitmezdi :(
Ama güne uğursuz başladım çünkü gece yatağımda uykuya daldıydım,5 te uyandığımda kendimi Merve'nin yanında buldum,hemde kenarda yatmışım ve düşmemişim.
Yada düştüm,onu da unuttum.
Herneyse işte.
Sıkıldım.

Silahşor
17-12-2010, 01:42
Günlük, nasılsın? Çoktandır görüşemiyoruz.
Sırf bazı şeyleri hatırlamamak için uğramıyorum sana aslında günlük biliyor musun?
Nereden bileceksin...

Neyse çok bile durdum, daha fazla hatırlamaya gerek yok.
Yoksa durup biraz daha durup o mavilikleri düşünmenin tadını mı çıkarmalıyım?
Bilmiyorum. Sanırım buna hiç gerek yok.
Evet gerek yok günlük, hadi ben gittim, uğrarım belki yine bi ara.

parafrap
18-12-2010, 14:54
Sevgili günlük 2 haftada bir yazıyorum..

Çarşılar öyle gerektiriyor..

Sana her yazdığımda bir 14 günüm daha gittiğini hatırlıyorum (:

Haftaları eksilten o beyaz sayfalar..

Burası sorun değil de hayat.. (: küçük kalpli bir kız var..

zemheri
20-12-2010, 21:54
cancağzım
sabahın köründe uyandım daha doğrusu uyandırıldım .
gecenin darında uyumuştum halbüse.

öğlen bir ara boşluğum oldu burdan bi kaptırsam gülşahın yanına geçerim diye düşündüm.
gülşahı çok özledim eşşeklik edip yanına gidemiyorum.

sonra erkek kardeşim kız kardeşim için hedaye göndertmiş onu aldım.

dikişlerini aldırdım dişimin :sing:

evet korkudan o dikişler bende epeydir duruyordu
gittim nasıl aldığını bile anlamadan dikişlerimi aldırdım.
bi ara etliğe yürümeye karar verdim msj attım gitmemiş msnden yazdım cvp gelmedi
bende ufak keçiören turu yaptım.

sabahtan beri dinle dinle bıkmadım yaa

"I gotta feeling that tonight's gonna be a good night"

günlük, zamanın neresindeyim olum ben.
hangi sıkıntının gölgesinden bu sesleniş.
neden rahat vermiyor bu ferahlık bu serinlik bana :|

rapistanlı
20-12-2010, 22:04
Günlük ya.. Bolis'te keşfettiğim hayatımın en güzel şarkısını elde ettim az önce. Günlük.. Bülent Amca nasıl melek bir insan anlatamam sana. İyi ki Bolu'da onun gibi biri var.

rapistanlı
22-12-2010, 19:27
Günlük ya.. Sonunda adam akıllı ders işlenmeye başladı inanır mısın. Çok şükür diyorum bir yandan. Diğer yandan bir gerçekle yüzleşiyorum; artık ders çalışmak zorundayım, yine yeni yeniden. Farkettim çok alışmışım rahatlığa misler gibi. Yine olsa yine çatır çatır çıkarırım keyfini, canıma değsin. Dikkat dağınıklığı baş göstermiş ama bunu da farkettim, anam ağlıyor hocayı dinleyeceğim diye. 5 yıldır ilk kez böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Aman her neyse ya.. Gereksiz. Pazar günü özlem bitiyor bu arada. Güzel olacak Güzell. Kitabıma da kavuşuyorum hem inaşallah. Portfolyoyu falan Cumartesiden yapmalıyım. ' Ve hatta hatta hatta... Her neyse. ' oK bYe´

bünyesiz fünye
22-12-2010, 19:52
Sevgili Günlük,

Bugün yaptıklarım için pişman mıyım,iyi mi yaptım,kötü mü bilmiyorum.
Dersi ekip arkadaşlarımla gezmem ne kadar kafamı dağıtsada birazcık pişmanlık var yine de..
Yenileceğimizi bildiğim bi maça neden gittim ki !
Söz verdiğim için sadece =/

Bi dee..Ne yapsam, nerdeysem aklıma gelmese olmaz sanki.
Bi' şey söylüyorum ; "Hayııııııırrr ! Nereye gidiyorsuunnn...Ihımm..." deyişi geliyor aklıma =/
Ve bi el atıp silemedim kayıtları :O
Demek ki yeterince nefret etmemişim ondan.

Ama yaptığı akıl kârı değil.Bu yaptığını da unutacak değilim.
Gelir,görür yazdıklarımı belki..Nickinde bile olmaz yazdıklarım ama yine de anlatıyım dedim =/

Gidiyim ben artık.Gidiyim dimi ?
Görüşürüz sonra.Başbaş. ,)

_bndrbndrydnzncklrm_
22-12-2010, 20:17
günlük :'(
ööööğğğğğğğ
üüüüüüüüüüüüüüüüü
ffffffffffffffffffffffffffffffffff
şlsjşd<lsajfeoıaruopıuaeösçghdmcs
sıkılmaktan sıkıldım lan
kendimi dövecem pis mikrop ben
derslere gitmiyorum yaa
sınıftakiler hep beni sormuşlar
selamlar göndermişler gene
hoca da sormuş
dersin ortasında bndrbndrydnzncklrm nerde demiş :D
devamsızlık mı demişler,yok demiş beni bulsun demiş
ne diicek ki acaba yaa
hem o hoca benim adımı nerden biliyo ki
çok dedikodusunu yaptımdı orda burda
kulağına mı gitmiş dersin
ben bu gece uyuyamam kiiii
önceki geceler uyuyodum da sanki
günlük yaa
hoca beni niye sordu niye niye niye !
aha buldum !
benim yerime imza atıyolar hep
farketmiş olabilir mi :S
ama devamsızlıkla ilgili değilmiş ya :/
offf ne acaba ne ne ne
tosbaam da yok
çok büyük konuştum
birini seviyosan o da seni seviyosa değer veriyosanız madem
niye konuşmuyonuz ki ne kadar saçma dedimdi :/
halbüse oluyomuş
evet hala saçma
ama konuşmuyoz işte :'(

yoshiro
23-12-2010, 00:05
tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yerdeyim.. Hepinize merhaba.

belalıbaldız
23-12-2010, 00:42
Şekerimiz de bitmiş.
Bugün çayı şekersiz içmeyi öğrendim.

istanblues
23-12-2010, 00:54
Günlüğük :'(
Bööööğğğğğğğ :'(
Büüüüüüüüüüüüüüüüüğğğğ :'(

derya_bjk
23-12-2010, 01:01
sevgili günlükcan;
iş yerinde ne çkarsa evde de o yemek oluyor çıldırıciiiiiiim...
daha önce ıspanak yemeği ıkmıştı şirkette ve aç kalmıştım eve geldim baktım ki evde de ıspanak var :S:S
bugünde şerbetli bi tatlı yapmışlar.. üstüne kremşanti koymuşlar evet onu afiyetle tükettim anca tatlı kısmına dokumadım..
eve geldim ki evde de şerbetli tatlı üstelk bi krem şantisi bile yok :S
ben ıspanak sevmem ve sütlü tatlı severim ne bu ya..
azını burnunu daıtcam bu hayatın yine yaa.. :@
haa bu arada kedi aldım sonunda.. :D
normalde kızılayda turlamadan gelmezdim eve..
bugün iş çıkışı kızılaya kadar bile gitmedim servisle,bahçelide indim ve doğruuu eve.. :D
kedim var artık ya.. babam surat asıyor olsa da bizimle yaşıcak artık o :D

leon09
23-12-2010, 14:51
günler geçmek bilimiyo lan

EfrEbil
23-12-2010, 17:42
Çok gülerdim eskiden...
Sana gelip "İlk defa yazıyorum sana. Ayhh garip hissediyorum." diyenleri görünce.
İlk defa geliyorum sana :(
Evet. Bende garip hissediyorum.

Hep susacaksın.
Sadece dinleyeceksin.
Hiç karşılık vermeyecek, mimik göstermeyeceksin.
Dur yalan olmasın.
Mimiksizlik adlı mimik'i sergileyeceksin ya bana.
Belki ondandır sana gelişim.
Bu mudur beni rahatlatan bilemedim.
Konuşmam lazım.
Anlatmam lazım bazı şeyleri.
Birilerinin içimdekilere vakıf olması lazım.
Seni hiç ilgilendirmeyecek yazdıklarım.
Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla durumu bu.
Alınmazsın değil mi Günlük ?

Sertab Erener'in dediği gibi aslında.

Öyle çok şey var ki içimde.
Hep sustuk konuşmak yerine.

Konuşmadık neyse.
Üzmedi beni.
Cidden.
Öyle olması gerekiyormuş ki öyle oldu.

Beni üzen başka birşey.
Söz vermişti bana.
Sadece bana da değil.
Kendine de söz vermişti.
Değişecekti.
Başlayacaktı değişmeye.
Değiştirecekti kendini.
Tamam beni umursamıyorsun ki bana verdiğin sözün hükmü düşer.
Peki ya sen ?
Sen artık sana da mı değer vermiyorsun ?
Sen artık kendine de mi saygı duymuyorsun ?
Benden bu kadar mı nefret ettin ?
Yoksa nefret etmeyeceğin kadar da değer vermedin mi ?
Yapma bunu kendine.
Konuşturma kimseyi arkandan.
Yaptırma dedikodunu.
Sen umursamıyorsundur belki ama üzme beni.
Bari bu kadarcıKını yap benim için.

Öyle işte günlük.
Umursar mısın beni ? :(

belalıbaldız
23-12-2010, 18:46
Üzülmesin günlük.

tuuba
24-12-2010, 00:45
Efenim sevgili günlük kardeş...
Sada geldim çünkü arkadaşlıkmış, dostlukmuş hepsi yalan olmuş..

Bi dert yanayım diye OSsMaN adında arkadaşa mesaj attım ama uzattım hıyarı geldi yoğurtla.. Oldu mu ortaya cacık?

Ben derdimi anlatmak isterken kendisi bir dert daha verdi:/

Meğer bunlar buluşmuşlar da, konuşmuşlar da, gülüşmüşler de, nan hem de benim bulunduğum yerin yakınlarına gelmişler de, susun susun tuuba duymasın geldiğimizi demişler..

Aramasam hiç haberim olmayacaktı :(

Ama Allah'ın sopası yok, suç üstü yakalatır adamı...

Aradığımda, Mustafa mı dersin, Gökhan mı dersin, Ali mi dersin bir de Coşkun varmış..

Hadi Coşkun'u tanımıyorum (eyvah tanıyorum galiba, bu tavla turnuvasında birinci çıkan değil mi?)

Neyse telefonu kapayana kadar tanımıyordum.. O yırttı arkasından konuşmayacam..

Ama o Ali yok mu Alii...

Ne saman altından su yürüten biridir o..

Sessiz gibi görünür ama her şey onun başının altından çıkar!!!

Bir de Gökhan.. Dünkü bebekliğini bilirdim nan onun..

Habersiz türlü türlü oyunlar oynamak tüü yakışıyo mu?

He bir de Mustafa..

Gören, ailemizin uslu terbiyeli, çalışkan çocuğu sanar..

Ahh ahh bunların alın birini vurun ötekine...

Zehra.. Küstüm kızım artık senle...

Daha da konuşmam..

Senin kedi canını...

Ala geyik..

Ne mutlu bize..

Amin inşallah...

Sinirlendim :@

Hepinizle küstüm..

Hakkınızı helal edin!

great
24-12-2010, 01:05
Sevgili Günlük,

Şeyyy,

Anlarsın ya,

Nasıl desem ki...?!?!?

Offff!

Bak Günlük,

Sevgili,

Günlük....

Günlük benimle çıkar mısın?

Oh bee!

dünyammm
24-12-2010, 03:12
benim en uzakta kalan yanımı özlemişim deli gibi,
bugün anlatınca farkettim.
neden anlattım bilmiyorum anlatırken hiç zorlanmadım,
böyle böyle yaptım, şöyle şöyle yaptı oda dedim.
dedim daha şunları duymadın,
mesela içip içip çağırdım geldi sarıldı sıkı sıkı,
sonra tesadüfen karşılaştım daha doğrusu tesadüfü ben yarattım geldi yine sarıldı sıkı sıkı,
sonra bigün çağırdım hiç tepki vermedi bekledim günlerce,
sonrasında aradı gittim yine sarıldık sıkı sıkı,
sonrasında bigün aramama izin vermediler sapıtınca iyice ağladım bende,
sonra bigün gerçekten bana tesadüf olmuş gülümsedim gidince,
sonra,
sonra,
..
sonra sonraların ertesi günleri hep boşluk olmuş hep beklemişim hiç konuşulmadan sessizlikte çıldırmışım..
sonrasında bigün gözlerini kaçırmaya başladı yüzüme hiç bakmaz oldu,
gidip bişeyler söyledim önce gözleri gözlerime değdi sonra korkarcasına kaçırdı gözlerini gözlerimden boğazım düğümlendi söyleyeceğim herşey silinince saçmalayıp uzaklaştım yanından..
gözleriyle birlikte herşey kaçtı içimdeki, anlatamadım kendime bile.
sonrasında öyle sevimliydi ki gel deyişi kendine güvenişi gidişim hiç silinmez o an gözlerimden herkes durup bize baktı gördüm bakışları hepsi şaşırdı ya ben ben biliyordum gel diyeceğini gülümseyip öpeceğini sonranın ertesinde canımı öyle çok yakacağını biliyordum ki.
ah nasıl acıydı, nasıl yakıştı o da sönmedi.
o gün öyle çoktu ki acı gülümseyişlerim yaktı, biliyorum oda yandı.
o gün sondu hep biliyordum, son zorladığım dans, son sözler, son bakışlar, son bile bile acıtışlar..
sondu sonun ertesi de oldu, bizim son konuşmamız hiç yapılmayacak kadar berbattı.
öylece bişeyler söylemek zorunda kalmadan da biter giderdi.
gitmezdi yalan sonun sonraki ertesi sessizlik olamazdı, tüm bi yıldakinden farklı olmalıydı ki bitti demeliydim dimi..

colourofthenight
24-12-2010, 15:50
Sevgili günlük
İyi haberlerim var.
Kıyamadı bana :)
Barışmak üzereyiiizzz ,: : : :)

leon09
24-12-2010, 17:46
sevgili günlük....

sabahtan beri göZümden başlayarak her tarafımı yırttım ( zaten göZ) yırtıldıktan sonra diğerleri sağlam olsa ne yazar ).
doktoru ikna edip heyete çıktım,ama kurul başkanı olacak herif Nuh dedi Peygamber demedi.
bu hafta sonuda burdayız.

olsun bee,nasıl olsa hafta sonu bunların mesaileri olmuyor,hemşirelerin göğnünü ettikmiydi bu iş tamamdır.Ankara'nın altını üstüne getiririz artık.

güzel bi hatun düşürsem de , makinayı bi denesem pek güzel olacak :Pp

tuuba
25-12-2010, 02:20
Beklenen bir mail neden hep geç gelir?

anise
25-12-2010, 03:13
Sana bir sürü bi'şeyler anlatmak istemiyorum günlük.

Özetle canım sıkılıyor. Ve bugün bu can sıkıntısıyla biticek.

Kübü nerede ayrıca?

Çok konuşacağımdan değil ama şimdi yok ya, göremedim ya. Eksik kalmışım gibi oldu ):

Konuşmasam da dursana olm bir yerde. :/

Neyse salebim de bitti zaten.

Gidiyorum ben.

Yokluğumda bunu dinle.

fizy / videomusic. (http://fizy.com/#s/1mjg55)

Dinleyip dinleyip kahrol bana yaptıkların için tamam mı?

Allah belanı versin günlük :/

zemheri
25-12-2010, 04:54
otur cancağzım,
iki lafın belinden içelim şarabı.

garip birgündü biliyorsun,
figen geldi. güne gelmiş gibi yemek yedik oturdu akşamın darında kalktı gitti.
neden geldi neden gitti anlamadım.

babamla yarışa girdik.
kim önce bitirirse o kazanacak ama kazananı ne paklar anlaşamadık daha.

yarıştan başka birşey daha var;
babam bana interneti öğreteceksin diye tutturdu.
korkuyorum cancağzım
birisini buldu da netten mi görüşecekler :|
bugün mail atmayı öğrettim.
rıdvana para göndercekmiş,
paraların resmini maille yolladı,
"bunlarla idare ediver
hiç nakitim kalmamış" diye yazıp yolladı.
her akşam gelip "kalk ders" yapacaz diyor.

hatta bana yapacağı yüklü bir ödemeyi de bu akşam itibariyle şarta bağladı :/
(şimdi efkar demleri kaldır kadehi günlük.)
neymiş 15 ocağa kadar öğretemezsem paramı vermeyecekmiş.
soyarım valla seni dedim.
.........
sevgi aradı bugün;
"ne hayırsızsın insan bi kere aramaz mı?
aynı evde kaldık hiç mi hatrımız yok?
numaramı bile silmiş olacağından şüpheyle çalkalandım" .
dedi.
çok hayırsızım nan ben :/

günlük ;
herşey yolunda gitse,
kaygılarımız yatağını bulsa,
aksa gitse...

e ben bi kaç saat erken yatıp gece uyanayım demiştim
böylece sabah da erken kalkarım umudunu sırtlanıp uyumuştum bi güzel.
gözlerim mahmur da günlük
naz işve cilve yapacağım anis'im nerde ? :/

sabah erken kalkıcam da gelicem inşallah.
gelerken mongolululu ıcetea alarım.

günlükceğzim.
hayat ne tuhaf vapurlar filan ...

_bndrbndrydnzncklrm_
25-12-2010, 15:14
günlük yaa onu seviyorum :(
niye yaa öf sıkıldım valla
istemeyerek seviyorum :/
neyse Allah belasını kağretsin :/
sabah kalktım odamı temizledim
belim çok ağrıyo yaa odayı değişmedim
sonra hamur ney yoğurdum
ekmek yaptım
kızarttım felan
ayağıma yağ sıçradı kabardı :(
parmağıma da öyle :(
neyse geçer kanımca
geçen gün okula gittik veletler çok tatlıydılar yaa
örtmenler odasında oturduk
ay benden örtmen olur mu la günlük :$
zil çaldı allam sınıfların kapısı hep aynı anda açıldı ve ben okul kapısındayım düşünebiliyo musun ezilme tehlikesi geçirebilirdim :D :D
sabah ev tlfnu çaldı songül dediler ev arkisiyim dedim orası neresi dediler öğrenci evi dedim
yok biz başka songülü arıyoz kusura bakmayın felan neysem önemli değil de bu 3 kez tekrarlandı yeminlen ::/ dördüncüde açmadım teli :@
aklıma geldikçe yazarım günlükcan kaçtım ben
öptm
byy

ennisa
25-12-2010, 17:47
Sevgili Günlük ;

Sevgilinin yerini tutsaydın zaten günlük değil ömürlük olurdun!...

Kestane_-_Şekeri
29-12-2010, 00:35
Sevgili günlük,

Sabah kalktım dershane'ye gittim.Ek ders vardı.4 saat Tarih dinledik.Sözel öğrencisiyiz dedik de o kadar da değil yani. :/ 7 saat dersten sonra eve yorgun gelince az test çözdüm.Zaman daralıyor.Tamam ezberim kuvvetli ama tekrar yapmayınca unutuluyor kuzum ya. :/

Ne yapacağımı bilmiyorum.Sonumuz hayır olsun valla.

rapistanlı
30-12-2010, 18:23
Günlük ya.. Son bir hafta kaldı gibi. Sonra direkt Adana'ya gitmek istiyorum. Yine bir İstanbul işi açıldı başıma. Yahu gez gez hâl olduk orada daha yeter da:/ Birazcık evimde yaşamak istiyorum. Özledim yahu cidden çok özledim. Ay ilk kez boğazım düğümlendi. Her neyse ya böyle olmaz. oK bYe´

istanblues
31-12-2010, 00:28
Vapur geçiyor.

Gel pisipisipisipisi
31-12-2010, 02:16
Anlamsızım..
İçimde ne varsa yazmak istiyorum ama tıkanıyorum olmuyor işte yapamıyorum..
İçime atmaya o kadar çok alışmışım ki hayatımda olan bitenlerin hiç birini dışıma yansıtamıyorum...
Çok kızıyorum aslında kendime böyle olmamalıyım dimi ..
ama yapamıyorum işte degiştirmeye çalışıyorum kendimi ama sanki derdimi anlatınca kendimi acındırmaya çalışıyormuşum gibi hissediyorum.. işte o an vazgeçiyorum anlatmaktan işte o an boşver kalsın içinde diyorum kendime nasıl olsa alışkınsın sen buna diyorum ...
susuyorum ...
Kimsenin anlayamadıgı hala çözemediği bi tarafım var... bazen keşke biri çıkıp gelse aslında sen busun böyle olmamalısın dese diyorum belkide başkasının söylemesi ile üstesinden gele bilirim bu huyumun ama olmaz işte bilirsin kolay kolay çıkmaz karşına öyle biri yada tam çıktı derken bianda kayıp gider ellerinden dur diyemezsin sadece bakarsın arkasından ...
konuşmak istersin ama engel olur sana göz yaşların o an sanki seni bogarcasına aglıyormuş gibi hissedersin ama aslında bir iki damladır göz yaşın ...
hayat dersin hayat işte hep alır bizden bişeyleri alır götürür bize sormadan ..

aman neyse hayat işte.....

yalnız silahşör
31-12-2010, 02:33
günlük 2008deki gibi günlük tutmak istiyorum ama bi türlü başına oturmıyorum
bide ingilizce tutmak istiyorum seni
I'll do that you can be sure...

oksidatif
31-12-2010, 03:02
Ulan günlük, adamsın lan..

Çok güzel bir şey oldu bugün ama anlatır mıyım lem? Manyak mıyım.

Öptüm.

derya_bjk
31-12-2010, 03:44
sevgili günlükcan;
netten sigortamı takip edicem devlet şifresi istiyor, sınav sonucuma bakıcam aday şifresi istiyor.. valla a ve q harflerini birleştiricem şimdi olmıcak :@

BenZekininBebişiyim
31-12-2010, 15:12
Otobüse bindim, montumu çıkartmakla uğraşırken camdan aşağıya bi' baktım biri bana el sallıyor günlük.
Oysa yalnızdım. Ailesinden ilk ayrılışının nedeni olan yatılı okuldaki odasına bırakılmış bir ergen gibi :|
Bi' baktım günlük, bi' daha baktım. Gözlerimi büyütüp bi' daha baktım. Bi' daha bi' daha..
(Tamam çok abarttım :P)
Halil Hoca aşağıdaydı Günlük :P
Eşi ve oğlu Ankara'da yaşadığı için her haftasonu Ankara'ya gidiyordu. Dün akşam trenle gideceğini söylemişti ama. Hatta "senin Gezgirdek(Çoğu gezimin nedeni olan Zekirdek'e verdiği ad bu (: ) bu hafta da gidiyorsa birlikte gidelim" falan demişti. Trenden vazgeçmiş, otobüste karar kılmış.
Bu adamı nerede görsem bir mutlu ediyor beni günlük.

Kocaeli'ne bi' gel de tanıştırayım sizi de.
(Şu günlüğe insan muamelesi yapılasını da anlayamıyorum ama engel de olamıyorum :/ neyse)

Böyle işte.
Fethiye'deyim (:

Vildan haklı, evden ayrılalı bir ay bile olmadı neredeyse nereden çıktı bu dönüş?
Yeni eve geçişin stresi diye açıkladım..
Hufff o kadar eşya çıktı ki günlük, yeni evin salonunu doldurduk resmen :/
Öğrenciyim ben ya, öğrenci. O kadar eşya ne ara getirildi, ne ara alındı bilmem ki :/
İsraf, bide aklımdan ilk geçen "bu kadar eşyanın hesabını ahirette nasıl ödicez?" oldu.
Elden çıkartmam lazım çoğunu..
Rabia desen benden farksız.

Nefsimin kölesi olmuşum, farkına vardım bide günlük.
Azıcık terbiye etmeliyim.
Neyi ne zaman istesem o o anda olacak.
Canım ne isterse o anda yenilecek.
Ne yapmak istersem o anda yapılacak.
Farklısı düşünülemez duruma gelmişim.
Nefis emri altında ne güzel(!) de yaşar olmuşum.
Gidip Elif Abla'ya başvurmalıyım.

Neyse neyse, annem kahvaltıya çağırıyor. Yapmadıysan sen de gel günlük.
Öperim.

loituma
31-12-2010, 20:25
"Elizabeth Gilbert’in anılarından oluşan kitabın,filme uyarlanmasıdır.Elizabeth boşandıktan sonra iyice depresyona girmiştir ve mutsuzdur.Çareyi gezmekte bulmak ister ve dünya turuna çıkar.İyi seyirler…"

Bu filmi izlersem anılarım depreşir, dünya turu hayallerim gelir sonra aklıma.
Psikolojim en olmadık akşam bozulabilir.
Şimdi sen yeni yıla girerken film mi seyredilir diye de sorarsın tabii, söyliyim hemen.
Çok güzel de izlerim ben.

Kardeşim bile arkadaşlarıyla eğleniyor şu an.
Neyse ben kendi kendime eğleniciim.
İlk önce film sonra geometri ve ben, ay bi de sen sevgili günlüğüm.

_serap_
31-12-2010, 23:27
Biten 1 yıl..Ömrümüzden geçen koca 1 sene

Herkes neler sığdırmıştır bu kocaman 365 güne..

Şöyle bir düşündüm de biten seneyi;

Koca bir boşluk hissettim anında.Ne bir kazancım ne de bir kaybım olmuş

İsyancımıyım?Hayır.
Arkama dönüp baktığımda ne hüznüm var ne sevincim..Sade bitirdiğim 1 seneydi işte
Bu da yeter.
Ailem yanımda,huzurum var,sağlığım yerimde.Daha ne isteyebilirim ki

Ben öyle bayılmam kutlamaya falan.Saçma geliyor arkadaş bana biten bir seneyi kutlamak..
Kutluyorsunda ne oluyor?Ertesi gün bambaşka biri olarak mı kalkıyorsun hayatından,ne kazanıyorsun.Bu benim görüşüm herkesin yaşantısı kendine tabiiki

Ama duamı ettim tabii ki;Güzel,kazasız belasız,hayırlı bir sene geçirmemiz dileğiyle..

yalnız silahşör
01-01-2011, 02:29
Do you came from different

_bndrbndrydnzncklrm_
01-01-2011, 02:36
günlük naber nan
biz de durulduk yorulduk :/
herkes bi köşeye çekildi :/
biri faceden bişii okuyo: "noel baba bana sevdiğimi getir :/ ...tir lan :/ "
biri film açmaya çalışyo: "gitti gidiyor gitti gidiyor lan defolsun gitsin Allah belasını versin bi açamadım filmi :/ "
biri msjlaşıyo yüzünde mal bi tebessüm: " ahaha :D "
biri sıkıntıdan kpss matematik çözüyo: " 9 kere 6 kaçtı lan :S "
ben de her zamanki gibi zek face msn :/
öfff gidip uyuyasım var günlükcan :/
hadin babayyy :/

zemheri
01-01-2011, 03:40
günlükceğizim,
bademciklerim yımırta yımırta olmuş.
şişmişler olum işte.
dün gece 4 saat kadar hastane bahçesinde termostan çay götürdüm.
Allahtan çay sevmediğim halde o çayları içtim yoksa bademciklerim ağır hava şartlarından miğdeye inen tüneli baya kapatacakdı.

sabah haliyle biraz ateşli ve boğazımda bir ağrıyla uyandım.
annemler sabah yine gittiler hastaneye.
ben azıcık daha dinlendim.
nette anisciğimlen karşılaştık.

A.eğlenceye geler misin dedi.
önce hastayım olum nasıl geleyim dedim.
sonra kartta biriken puanların kullanımının son gün olduğunu hatırladım.
dedim sanki daha iyiceyim hemen geliyorum.
gelirken yeni aldığım makinayıda getireyim de, az yeni bir eşya alındığında

< nasıl hava atılırmış öğren,
sen bu makinadan aldığında bana hiç böyle havalar atmamıştın
çok ayıp az gör de öğren >
dedim.
çok kızdım.

koca yunus emre caddesini 3 kere tavaf ettikten sonra taşınan kargo yüzünden amacımıza ulaşamadık.
velevki bi üst sokağa taşınmışlar :/
paketimizi aldık.

ordan antarese gidip puanları harcadım bitti.
karnım acıkmıştı sırf bu anis yemedi diye bende yemedim.
gitti güzelim lahmacun günlük
bi ara kaşarlı bazlama tostu önerdim onuda yemedi
gittik yağlı hamurlu donuta kaldık.
.....
hastaneden eve geliyoruz diye telefon geldi
bi saat durakta bekledim dondum.
eve gittim
yemekleri hazırladım...
geldiler.
yemek... sohbet... muhabbet...
kalktı gittiler.

işte günlükceğzim,
yine mal gibi soğukta kaldım. . .
bu sabah da bademciklerim, küçük dilimle dans etme, onu taciz etme çabasında olacak.
ve ben yine üstümü giyinip, evden çıkıp
bir başka durakta donacam.

"ulan kübü zatürre olacan olum" dediğini duyar gibi değilim.

neden uyarmıyosun olum.
evdeki günlük hiç senin gibi değil,
bir laflar sokuyor,
bir küfürler ediyor,
inan olsun, hayret eder, özenir, kendini döversin
ben de günlükmüyüm lan dersin. (lan da demezsin)
bence de günlük değilsin.
herşey yassahk olum.
iç sesim sana yazınca intihar ediyor.
sessiz yazıyorum bunları.
yazıhk çok yazıhk.
ölmüşün gömenin yok. . .

günlükceğzim.
hayat ne tuhaf vapurlar filan ...

Ercan
01-01-2011, 16:23
Günlük sana çok aradabir yazarım bilirsin. niye yazarım onu ne sen ne ben bilirsin. Adsız özlem sıratından geçerken kırıntıdanda olsa mutluluk yakaladım dün. Herşey benim mutluluğum için çalışıyordu dün sanki.. Hastaneye giderken kesin hemşireler bi uyuzluk yapar bende onlara patlarım derken doktorundan sekreterine hepsinde bi güleryüzlülük bi iyihallilik.. O yağmur.. o fırtına.. Zora sürükleyerek keyif verdi bana.. Babamın lassa hatası.. Rize esnafını ilk kez bu kadar kibar gördüm mesela.. şıpsevdi resimleri.. ımmm.. Dağmaranda yeni bir yer keşfettik.. İkinci bahar. İşletmecisiyle, yoran merdivenleriyle orasıda benim mutluluğuma çalıştı dün. Yağmurlu rize manzarasında çatırdayarak ıslak ayaklarımı ısıtan sobada.. Babam bile şaşırttı beni dün yani o derece günlük.. siyahlar içindeki beyaz.. beyazım.. yapma. yapmadım tamam. bitti.

s_zen
01-01-2011, 17:02
sevgili günlük şu anda sadece çok fena hastayım gripten ölebilirim hatta :/ allahtan yeni yıla nasıl girersen öyle geçer saçmalığına inananlardan değilim.

BenZekininBebişiyim
01-01-2011, 17:52
Günlük evet yeni evim soğuktu. Oldukça soğuktu.
Üzerine bide stres vardı.
Bide Rabia onca eşyayla beni yalnız başıma bırakınca bağışıklık sistemim çöktü!
Oysa az mı içmiştim petrol tadına aldırmadan Echinacea purpurea'dan.. :|
Hofff..

Evet yine Fethiye'deyim ve yine eve kapattım kendimi.
Babam "hani Ömer Amcana gitmeyecek misin?" diyene kadar gıkımı çıkartasım yok.
Ömer Amca gramafon almış bana.. Çantamı görünce bayılacak (:
Yeni aldım günlük. Böyle plaklı çanta. Çok çiziliyor ama engel olamıyorum :/ Plakların üstüne bir şeyler yaptırıcam Ömer Amca'ya.
Her iş geliyor ya onun elinden.
Gel de sevip, özlediğin eyleme (:

Hufff, çok sıkıldım.
Cips yemeyi sevmiyorum. Gidip sütlaç yiyim bi' tane.
Öptüm.

leon09
01-01-2011, 17:52
sevgili günlük....

çok şükür kazasız belasız evime geldim :)
Perşembe diye beklerken Cuma günü taburcu olabildim.
Cuma günü de '' ulan yılbaşı gecesini yolda geçirmeyelim '' diyerek salıverdim kendimi Ankaranın gece hayatına.
gezdik,tozduk,yedik,içtik,siiitik vs vs vs.
sabah hava aydınlanırken de 3-5 tas paça içip '' haydi bismillah '' deyim kontak çevirdik.
herşey iyiydi güzeldi,ama 1 saat rötar yapmamıza sebebiyet veren ULUKIŞLA İLÇE EMNİYET Amirliğindeki akşamdan kalma polis arkadaşlar hariç.
ne oldu ?
ne halt yiyebiliniz ?
elinize ne geçti ?
boşu boşuna tutanaklar tutup ortalığı ayağa kaldırmaktan başka bi *ok bildiğiniz yok.
olsun bu da iyiydi be
bacak bacağa atıp çayınızı kahvenizi içtim
sorularınıza **şşak geçer gibi cevap verirken üniformalı polis aplaları kestim :Pp
en sonunda da ÖZÜR DİLETİP elimi kolumu sallaya sallaya çıktım gittim.

neyse şerefsizleri bırakıp asıl mevzuya gelelim;
bu tatsız olaydan sonra ARÇELİK deki gızı görünce keyfim yerine gelir ümidiyle biran önce Mersin'e vaeabilmek için bastıkça bastım.
bi adamda şans olacak kardeşim.sanki gavur memleketindeyiz de yılbaşı tatili yapmışlar.
ARÇELİK kapalıyıdı :S :@ :/
Allah belanızı versin gavur herifler.

bugün C.tesi yılbaşı nediyle kapalı.
yarın da Pazar,hristiyanların ayin günü oldu için kapalı.

eee biz ne yapcaz lan şerefsizler ?

bekle ki Pazartesi gelsin.

gözlüklü tavşan
02-01-2011, 18:22
3 sayısına bin bir çeşit anlam yükleyebilirim bugün.

3 üzerine hikayeler yazabilir, masallar uydurabilirim.

3 ile ağlar, 3 ile gülerim bugün.

3 der susarım ya da, 3...

Bir sayı, bir ömür olur bugün; ömrümden ömür götürür, canıma can katar.

Büyük sevincim bugün 3, gözlerimin dolmasına sebep.

Kalbimin sıkışmasına, dudağımdaki tebessüme...

Buruk bir tebessüm 3.

Çok buruk.

Çok tebessüm.

derya_bjk
03-01-2011, 02:03
sevgili günlükcan;
özlüyorum,çok özlüyorum.. eskiyi ... çok eskiyi :(
hani şöyle 13-15 sene öncesini...
hepimizin beraber olduğu o günlerii...
özlüyorum çok özlüyorum hepimizi..
bizbizeliği.. =((

kurt0
03-01-2011, 02:53
Lan günlük.
Kaç kere söyledim şu teyzemlere beni haftasonu erken uyandırın diye.
Lan 2 gün haftasonumuz var onda da saat 13.30da kalkılır mı.
Zaten yemekti,carttı,curttu derken de 2-3 saat boşa geçiyo.
EE napcaz.
Al bak haftasonu bitti işte.
Bi 5 gün daha bekle şimdi yeni umutlarla haftasonunu.
Gelmez artık o haftasonu gelmez.
Lan sabah olmasın diye yatmıyorum be.
Yapılır mı bu bana vicdansızlar.

zeena_vera
03-01-2011, 15:35
ßen anormal miyim günlük?
ßir kalem almak nasıl bu kadar sorun olur?

Kalem almak için kırtasiyede bakınırken, telefonda arkadasıma sordum, yesil dedi, tamam dedim aldım sahiden de güzeldi o modelin yesili ama adamın biri kullanıyordu, onu hatırlattı. sonraki bir saati kütüphanede ikilemde geçirdim.

Sonra gittim değiştirmeye, adam yerinde yok. 10 dk kapısında bekledim içeri girdim. değiştirebilri miyiz bu kalemi dedim, aldı kontrol etti niye dedi.
Bana kötü şeyler hatırlatıyo dedim.
Adam hiçbişey demeden başka rengini verdi elime.

Ama şimdi mutluyum. Siyahı o kadar beğenmesem de.
(:

_bndrbndrydnzncklrm_
03-01-2011, 15:41
günlük gitcem biraz
insanlardan felan uzaklaşasım var
sıkıldım çok
mesela zeke girmeyecem
faceye bakmayacam
msn de olmiicak
hat değişikliği de iyi gelir
ciddi düşünüyorum
tam da sınav haftası yaklaşıyo bak
en deli günlerimi yaşıyorum şu sıralar
neyse günlükcan
şeyma gelsin az konuşayım da çıkcam zaten :/

selçuk2006
03-01-2011, 19:03
Günlük naber lan napıyon göreşemiyoruz lan gözlerim ağrıdı cama yapışmış sinek gibi ekran başındayım Allahtan bitti ne kol kaldı ne de göz akşama da daha partiye gitcem :) filmim yarım kaldı onu izlicem yeşime süprizim var onu tamamlıcam çok işim var anlıcam lan iki güzel söz söyle be mal gibi duruyon ancak bak sayfalarına pis şeyler yazarım şaka şaka hadi ben kaçtım görüşürüz...

DarbeciPasa
03-01-2011, 19:29
Günlüüüüüüüüüük,

Bugün dayım bize geldi.

"Hoş geldin dayı, nasılsın?" Buyur filan dedim.

Karşılık verdi, buyurdu, oturdu veee...

Hemen Zaman Gazetesi'ni aldı eline.

Bir yandan karıştırıp duruyor bir yandan da "Gözlüklerim yanımda değil, göremem ki..." diyor.

"Hayırdır dayı ne iş?" dedim.

"Şey sonuçları çıkmadı mı daha?" diye soruyla karşılık verdi. =))

"Ney sonucu? Dayı? Milli Piyango mu?"

"Evett o evet."

Puhahahaha ya dayı Allah aşkına. Zaman Gaztesi ya bu =)

"Dayı bu gazete koymuyor öyle şeyler, bakma boşuna, yok bunda." dedim.

"İyi" dedi. =)

Bak dedim Said Nursi'nin meclisteki namaz hakkında konuşmasını koymuşlar kısaca dedim.

Umursamadı. =) Umursasa okurdum ona.

İşte öyle. Dayım bize geldi Zaman Gazetesi'nden milli piyango sonucunu öğrenmek için.
=P

Yine gel dayı. Yine gel, kestane yiyelim.

Altına da Zaman Gazetesi sereriz, yere saçılmasın filan. =)

Günlük kaybooooll...

tikky_girl
03-01-2011, 19:37
bir yerde yanlis yapiyorum...belkide yanlisin ta kendisiyim! Zaman yanlis! Peh!..

Gunluk, sence ne zaman, bukadar duygusal olmaktan vazgecer, ya da bikarim?..

Ya, ne biliyim boyle corba gbi aptal beynim...

Eve gdcem, bikac saat sonra, alisveris yaparim gtmeden once...yeni bi kisilik bulabilirmiyim!..

derya_bjk
04-01-2011, 03:18
sevgili günlükcan;
bayatlamış ekmekleri çöpe atmaya kıyamıyorum..
yazık,günah vs. kelimeler geçiyor aklımda..
amaaaa...
yemiyorum da .. koyuyorum geri aldığım yere..
küflenmesini bekliyorum.. sonra aaa bunlar küflenmiş artık yenmez diyerek atıyorum...
ben kimi kandırıyorum Allah aşkına ya..
sahtekarlık boyutum inşallah büyümez :S

oksidatif
04-01-2011, 04:49
Sevgili Günlük. Naber? Adamsın lan..

Bir gün de sen desene adamsın diye.. Rezil.

Baş ağrısı psikolojikmiş. Vermidonu içmeyi bırak, kutusunu görünce geçiyor meret.

+

Korktuğum bir şey var benim biliyo musun?

Öpmedim ki.

gözlüklü tavşan
04-01-2011, 10:25
Günlük parçası hastayım nan.
Halbuse bugün deneme vardı, bugünü bekliyordum ne vakittir.
Aptal ben, yerimde sayışımı görmek bana haz veriyor sanırım.
Aslında gidebilirim belki, ama 2 oturum sağlam bünyeyi bile mahvediyor sonlara doğru.

Ben de oturup ders çalışmam ki bugün.
Neme gerek.

Dün babama da kızdım.
Şöyle yap, böyle yap, uyuma çalış biraz daha, niye vaktinde geçirmiyosun notlarını, kitap takip etmiyo musun...
Bi' dakka yaa, n'ooluyo! dedim. İçimden.
İlgilenesi tuttu aniden.
Aman istemiyorum öyle ilgi.
Bu yaştan sonra çalışmasam da kendi sorunum, lütfen.
Hem, atanamama gibi bir sorunum da yok. Sayılır. Benim.

Ay nasıl korka korka yazdım son satırı (:
Büyük konuşup tepetaklak olma konusunda üstüme yok :p

Ateşim de çıktı yine nan.
Gideyim ben.

yuksel061
04-01-2011, 14:49
Sevgili Günlük....

Yardıma ihtiyacım var.....

_nepZey_
04-01-2011, 14:57
Günlüük naber olum gel buraya!
baban gibi yazdım.

sana yazmayalı neleeer oldu neleeer..
1.sınıfım artık,derslerim ortalamanın üstünde,
psikoloji ve anatomiden curve'ün altındayım ama :'/
aslında dersler kolay ama ingilizce olması kasıyor biraz.
seneye Anadolu üniversitesinin de bir öğrencisi olacağım.huh.
ikinci dönem de keman ve ispanyolca kursuna gideceğim,
olur mu dersin?
olur,olur.
ben bu yaz suriyeye gidelim diyorum ama ne işimiz varmış orda.
Bosna da olur.

trilyonları sadece 2 rakamla kaçırdım günlük bliliyo musun?
nerden bileceksin ki.
excel ödevini yapamadım.
bir hafta sonraa finaller başlıyor oturup çalışsam artık hiç fena olmayacak.

htet'le buluşmam lazıııım..
Tunalıda harika bir gün geçirmek için sözü var!
seviyorum htet'i.

kredi kartımı kaybettim bi' de..
bir buçuk hafta önce,muhtemelen Yörem'in oralarda düşürdüm.
Belki Yöremdedir.
Kızılaya inmiyorum artık günlük,hiiç işim olmaz.
aarada sıradaa yöreme gidiyoruz işte o kadar.

hııı..bi ara da kar yağdı günlük..
buraları görmen lazımdı,harika oldu heryer.
bak işte böyle.

11122010254 Resmi Resimleri - Upload.gen.tr (http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/a2rajnld/11122010254.jpg.html)

kalkıp gitsem iyi olacak,
telafuzu iğrenç bilgisayar hocam beni bekler.
neyse ki son haftaa.
kredisi olmayan bir dersi neden almak zorundayız ki??

neyse.

DarbeciPasa
04-01-2011, 17:31
Günlük,

Sinirliyim. Aslında sinirli değilim. Sinirli taklidi yapıyorum.

Konu Nedim Hazar. Ya ben ne desem, ne yazsam ertesi gün bu adam onu yazıyor, diyor.

Beni mi takip ediyor anlamadım.

Bak günlük ne demiş:

"Ayrıca; üniversitelerinde bitirme tezi olarak 'porno' filmlerin çekildiği bir ülkede, bundan rahatsızlık duymayıp, tek parti rejiminin kan kusturduğu bir inanç insanı hakkında ipe sapa gelmez iddialarla suç duyurusunda bulunan sevgili hukukçular! Öpüyorum gözlerinizden!"

Bu da tamamı: Yazarlar - M. Nedim Hazar - Va esefa! - ZAMAN GAZETESİ [İnternetin İlk Türk Gazetesi] (http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=1073828&title=va-esefa)

Bu adam beni takip ediyor. Bu duruma bir son vermezse yapacağımı bilirim ben ona.

Hadi Selamun Aleyküm günlük.

rapistanlı
04-01-2011, 19:22
Günlük ya.. Geciktim biraz. Yanımda ki Hatun kişi az konuşsa belki daha mutlu olabilirdim. Günlük ya.. Son üç gün kaldı ya şimdi. Geçmek bilmiyor. Ben bir kaç gün daha kalacağım galiba burada. Sonra İstanbul'a gidiyorum. Evimi çok özledim ama biraz akraba ziyareti de yapmak istiyorum. Kötü fikirlerimi bir kenara bırakmaya başlasam iyi olur tekrar. Günlük ya.. Bugün relative clauselara geçtik. Ay bir bilsen nasıl iğrenç konu. Geçen sene de hiç sevmezdim. Ama az kaldı az. İçimde feci bölüme geçme isteği var. Zamanın geçmesini bekliyorum yalnızca(bu cümle bana çok garip geldi.). İstanbul bir mesele biliyorsun. Orası çok büyük bir mesele. Ya Günlük.. Şu kadını al başımdan. Öf be! Öf!!

Kestane_-_Şekeri
04-01-2011, 21:28
Günlük ;

Kaç gündür öksürükten boğuluyorum.Bu halimle ders çalışıyorum.Bugün dershaneye de gitmedim.Biraz dinlenmek istedim ama test çözmeye devam...Hedefim için koşturuyorum.Okul hayatım boyunca inan bu kadar çok ders çalıştığımı hatırlamıyorum. :/Çok az bir zaman kaldı haydi bakalım DOĞRU DERSE !

gözlüklü tavşan
05-01-2011, 18:34
Uyu sen burda günlük parçası.
Millet gelinini alıp hamama gidiyor.
Büyük konuşmamak kaydıyla, gitme ihtimalimin bulunmadığı bir yere gittiler diye niye böyle kıskanıyorum, onu bilmiyorum :p

Kıskanırım tabi len.
Aman..

Bugün de evde ve boş geçti.
Ders çalışabilecek kadar iyiyim artık aslında.

Bunu düşünmeliyim.

LuCas.Lee
05-01-2011, 19:35
yarın erkenden kalkıp bütün gün yatıcam.. :/

loituma
08-01-2011, 22:09
sevgili günlük ölmeden önce yapmak istediğim çok şey var ama ben önce istemediklerimden başlamışım herkes gibi.

leon09
09-01-2011, 01:11
sevgili günlük.....

çok fena hastayım,boğazlarım yanıyor,ateşim var,burnum tıkalı,öksürüp,aksırıp,tıksırıyorum !!!

SARIŞIN bi hatun kapıyı çalsa sevişecek halim yok lan,anla işte şerefsiz.

Gizlenmiş Aydınlık
09-01-2011, 02:42
Ulan günlük.
Seni haftalığımla aldatıyorum.
Daha önce de aylığımla aldatmıştım.

_BiTTeRCuKuNaTa_
09-01-2011, 03:03
birazdan annem uyanmadan yatmam lazım günlük,iygünler.

H3P4T1T
09-01-2011, 03:05
sevgili günlük;

bu günlükte bu kadar

DOLENDO
09-01-2011, 03:06
Sevgili günlük... sevgili sözcüğünü ağzıma almayalı bayalı olmuş...

nbr...

şeymaa
09-01-2011, 03:10
Sevgili günlük herkes sana yazıyo :P farkındamısın hı :/ bi ben yazmıyorum

oksidatif
09-01-2011, 04:16
Ulan günlük. Hep söylediğim gibi, adamsın.

Baş ağrım geçtiği gün, etrafımda gördüğüm herkese çifte kavrulmuş dağıtacam. Pakettekiler bitene kadar tabii, herkese değil, abartma manyak herif.

Öpeyrum.

berceste20
09-01-2011, 05:16
Sevgili günlük epey oldu sana yazmayalı ama geri döndüm mümkünse her gece yazacağım artık ;)

baldan_tatlı
09-01-2011, 05:25
Hiç olurken duyduğum yüksek acı beni iyileştiriyor !

leon09
09-01-2011, 11:47
sevgili günlük...

kızı görebilmek için sabahın köründe hortlayıp apartman girişinde dikilmeye başladım.
sonradan birde fark ettim ki ; bugün Pazar :((

hay kafamı siiiyim emi.

derya_bjk
11-01-2011, 03:03
sevgili günlükcan;
çok dağıttım bu aralar..
12den önce girmez oldum eve..
bir özgürlüktür,bir başına buyrukluktur aldı gitti başını bende..
bizim kapının tam önünden geçen son otobüs kızılaydan 11:15'te..
hep son otobüsle döner oldum..
iyiki saat 1'de, 2'de değilmiş son otobüs :S
tamam çiğ köfte partilerimiz meşhurdu bizim 1 saatliğine ama ordan çıkıpta...
masha güzeldi oraya gidelim,bugün maydonoza gidelim.. telwe iyidir ya,boşverin orayı şurda kim çıkıyormuş vs.ler derken.. yoo içmiyorum günlükcan kolayı asla aldatmıyorum gittiğim yerlerde ama ne işim var demi yaa..
bi de hergün bugün 12de yatıcam en geç diyorum.. 12de eve gelemiyorumki yatıp uyuyayım..
babam var ,sabah iş var,üstelik kedim var benim,sorumluluklarım var.. =)
eve gelmemi,mamasını tazelememi,onunla saklambaç oynamamı bekler..
yok yok yarın binicem otobüsüme iş çıkışı dooooğru eve...

_nepZey_
12-01-2011, 17:49
hi my little,
I'm so tired but I'll writing something to you.
I saw beautiful notebooks which are designed as they're from middle ages.
I love them.
ECE was very easy but I do not like it.
teacher help us(!) since the curve was 44.
so lovely!
all things are in English in my world,so I write all thing in English.
I think it does not pose a problem.
moreover,I've 5 more exams which are more difficult.
I dont understand that why people behave like my roommate?
it is rubbish.
on the other hand, how we know what we know???
whatever.

see you.

feykßuDünya
13-01-2011, 01:32
İlk yorumum senin olsun!
(:
to be continue..

derya_bjk
14-01-2011, 02:52
sevgili günlükcan;
herşey yavaş yavaş düzene mi giriyor he ne dersin ;)
beni mutsuz edenleri şöyle elimin tersiyle ittim ya onunda etkisi var mıdır ki?
mutlu edenleri aldım yanı başıma..
kedim de var artık ve aşıları da :D
çim adam da aldım... =)
evet aldım kimene.. :D
uzun aradan sonra iznimi de kullandım çok şükür :)
sağolsun babamda gün boyu şoförüm gibiydi,nereye dersem oraya gittik :D
bütün işlerimi hallettim sayılır,kızılay tarafındakileri de hafta içi artık...
bi de abimi özlüyorum :( hani olsaydı şimdi..
yapsaydık beraber kumpirler,pizza partileri..
gecenin bi yarısı sigarası bitti diye bi km yol yürüyüp benzinlik marketine gitseydik..
fena mı olurdu... :(
olmazdı elbet ama napalım :D
hadi gittim.. kib by.. =)

_nepZey_
14-01-2011, 03:51
Günlük..
moralim o kadar bozuk ki..
sabah 9.30da sınavım var yine,üç gündür olduğu ve sonraki üç gün olacağı gibi..
çalışamıyorum..
oturup ağlayasım var.
ayrıca uyusam mı sabahlasam mı karar veremiyorum..

niye güzel değilim ben günlük,niye??
birazcık daha güzel olamaz mıydım?..
geçsin artık şu finaller..
evime gitmek istiyorum..

rapistanlı
14-01-2011, 04:04
Günlük ya.. Bilirsin acı yoksa hiç yazılmıyor. Yazılsa da çekilmiyor. Tenezzül bile etmiyorum. Dün fuar vardı, oraya gittim. 3 senedir çözemediğim krokiyi bu sen çözdüm sonun. Gittim aldım geldim gibi bir şey oldu. E planlı yaşamak harika bir şeydir bunu da bilirsin. Çok iyi tavsiyeler de aldım hem. Ama aklım başka yerde. Başka dediysem.. Çok başka yerlerde... Gideceğim Günlük. Gideceğimi göreceğim. Kimlere ne Günlük. Gidersem giderim kimlere ne? Erken konuşmsak ya. Hatta hiç konuşmasak? Her neyse.. Harika kitaplar aldım. Almaya devam edeceğim. Birine daha aşık oldum bir kaç gün önce. Ne kadar hümanist olduğumu söylemiş miydim?
oK bYe´

FlusH RoyaL
15-01-2011, 00:51
lan diary

I arrived my home
I'm so happy

love

loituma
15-01-2011, 00:55
sevgili günlük,
ciddi bi şekilde söylüyorum, türkçe konuşmuyor olabilirim, anlamıyor kimse beni, depresyondayım.

delqado19
15-01-2011, 01:02
Sevgili günlük

bugünkü içimdeki mutluluğu nasıl atacağımı bilemiyorum...
Ne yapmam gerekiyo
?

Silahşor
16-01-2011, 01:28
(...)
Boşverdim artık.
Bu da sana otobüsteki kızla ilgili son yazışım günlük.
(...)

Demiştim bir ara günlük.
Yine lafta kaldı o.
Boşveremedim günlük, hiç aklımdan çıkmadı, çıkmıyor da.

Bunu dediğimden beri uzun yol kat ettim diyemem, ama yine de ettim.
Ve karar verdim, yarın konuşacağım günlük. Kararlıyım bu sefer, mutlaka konuşacağım.
6-7 aydır sadece "düşündüm". Ama artık sadece düşünmekle kalmayacağım.
Yarın olumlu ya da olumsuz bu iş bi sonuca ulaşacak.
Umarım yarın güzel haberle gelirim, güzel şeyler yazarım sana günlük.
Gittim şimdik.

feykßuDünya
16-01-2011, 01:35
agacan naber,

ya ben bu armutla dişi kurt u çok merak ediyorum ya:(
şimdi armut şaponun kankası, böyle her akşam beraberler falan orta okuldan arkadaşlar..
hatta şapon buraya geldiğinde bin on kere arıyo armut gerisi, sanki bişey yapcaz adama..
dişi kurt da armut un manitası, 8 yıldır falan beraberlermiş. dişi kurt öğretmen oldu bu yıl, armut da lisede bırakmış okumamış. işte kız okulu bitirince bu bi tribe girdi vay sen cahilsin benim çevrem de herkes okumuş ben senden utanıyorum ıdı bıdı.. armut bunalımda, şapon ondan bunalımda bizim tek konumuz var armutla dişi kurt..
yok dişi kurt karaktersiz de bilmem ne de, armut onu çook seviyo da.. aman yatıyoz armutla kalkıyoz dişi kurtla..
sonra bunlar bi ayrldı ben rahatladım, oh dedim hatta armuta kimi yapsam falan diyorum..
neyse dişi kurt dayanamamış özür dilemiş, ist yazcam atamalarda demiş. şapon da burda o gün, hastalanmış deli gibi yolladım ben bunu..gitti ist a, ertesi gün çıkıyorum ben dedi yatsana nan dedim nereye gidiyosun ya yok armutla gidip okullara bakıcaz dişi kurt tercih yapcakmış dedi.. sonra yaptı tercihlerini nası bi şans varsa kız da geldi ilk tercihi, o akşam atlamış gitmiş bu ist.a, armutlara yerleşti bi güzel.. tabi bunlar artık 3 lü takılıyo ama benim sinir everest te.. geldiği akşam bu armutlara gdiyo, dişi kurt hoş geldi.. ertesi gün alıyo kız kulesine götürüyo, dişi kurt kız kulesinde.. sonra da armut un kardeşi askere gitcekmiş bu onlarda kaldı gece bindirdiler çocuğu falan.. bende yattım uyudum bunu mu beklicem..
ertesi gün uyandım bizimki tribal..
gel şapon dedim.. bi daha bana armut dan ya da dişi kurt dan bahsetmicen olm dedim..
yeter be dedim ne maydonoz bişeysin sen..adamlar evlense gerdeğe gircen du ben şunları bi halvet edip gelim diye..

işte o gün bugündür görüşmüyo onlarla.

ama ben çok merak ediyorum naptıklarını:(

sorsam kızcak dalga mı geçiyon lan benle diye..

ama merak ediyorum napim yaaa:(

oof agacan yaa şaponun mu var derdin hea..

sıla_se
16-01-2011, 05:37
Ygs için başvuruda bulundum ama içimde vicdan azabı var. Öylesine girmenin verdiği malca bi ruh hali olsa gerek. Hiç gerek yoktu ama bulaştı niyeyse. Her neyse keşke bi mucize olsa da bişeyleri değiştirebilsem hazirandan sonra.
İyi geceler olsun.
:/

tuuba
16-01-2011, 23:36
Delilik biliyorum, senle olmak delilik...

Ve ben bir deliyim biliyorsun, bunu bana sen diyorsun: "deli" "deli kız"

İnsan hayal ettiği bir şeye kavuşunca nasıl sevinirse, bir çocuk gibi bayram kıyafetleriyle veya oyuncaklarla donatılmışçasına, ya da bir sınavı kazanmışçasına şu anki halim...

Hayır aslında bunlar da yetersiz, paylaşılabilesi, anlatılabilesi bir özelliği yok...

Sen işte...

Ne elle tutulursun, ne gözle görülürsün...

Elmanın diğer yarısındır, yani ben elmayı sevdim diye elmanın da beni sevmesinin şart olmadığı kısmı...

Ama bekleneni, umut edilen - hayır denmeyen bir yanı...

Zaten Türkiye'de aşk hayır diyememekmiş... Bu hayır dememe sebebimmiş...

Sen geldin, tekrar dedin, baştan dedin, kuvvetli dedin, sağlam dedin...

Ve ben yine hayır diyemedim...

Hoş geldin yazarım...
Yazanım...
Hoş geldin...

Takılı kaldım, karşı koymak imkansız...