PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yeni Egeliler :)

Sayfalar : 1 [2]

cihan_89_32
31-08-2007, 02:31
ya yok galiba :( :( :(

neqoift
31-08-2007, 02:33
benden de bi tıp fakültesi gelsin :)
hoş gelsin..tebrikler basarılar..hazırlı atladıgın takdir de beraberiz..

laz_gelini
31-08-2007, 02:40
Bende inşaat ı kazandım arada kampüste toplanalım güzel olur .....
ya inşaat a gelen yok mu yaa:(
bu arada herkese de hayırlı olsun

yaa ben ege'li değilim ama İYTE'liyim.. ve eğer izmirde üniversitede bir buluşma olacaksa bende katılmak isterim:D tabii "illa egeliler gelecek!" diye şart koşmazsanız:P

cihan_89_32
31-08-2007, 05:49
yaa ben ege'li değilim ama İYTE'liyim.. ve eğer izmirde üniversitede bir buluşma olacaksa bende katılmak isterim:D tabii "illa egeliler gelecek!" diye şart koşmazsanız:P
ya o o kadar sorun olmaz sen kafanı yorma :)
ama biraz uzak galiba sizin üni bizimkine
bana neden kimse hoşgeldin hayırlı olsun falan demiyoo :(

SarPeL
31-08-2007, 09:54
hoş gelsin..tebrikler basarılar..hazırlı atladıgın takdir de beraberiz..

teşekkür ettim. atlamaya çalışacagım. :)

Ampulkırıcı
31-08-2007, 16:01
hepinize hayırlı olsun arkadaşlar:))

Ampulkırıcı
31-08-2007, 16:08
kyk sonuçlanmış ghaliba :=

ahmath
31-08-2007, 21:51
herkes için hayırlı olsun kazandığı bölümler egede okumak ayrıcalıktır:D hazırlık ile ilgili soruları olan sorabilir atlayıp matematikte olanlara hocalar hakkında yardımcı olabilirim

cihan_89_32
01-09-2007, 03:41
ewt açıklandı ama bakması baya bi zor oldu ama yurda girmişim çok sewindimmm :D

brq
01-09-2007, 06:12
Bende inşaat ı kazandım arada kampüste toplanalım güzel olur .....
ya inşaat a gelen yok mu yaa:(
bu arada herkese de hayırlı olsun
hayırlı olsun canım sana da.

ya arkadaslar bu arada; bende garip haller başgostermeye başladı...
lise anılarım gozumun onunden gıtmıyor... bir arkadaşımı bıle gorsem sarılasım gelıyor boynuna.. ahh 11fenA ahhhhh!!!...

JasP
01-09-2007, 07:00
hayırlı olsun canım sana da.

ya arkadaslar bu arada; bende garip haller başgostermeye başladı...
lise anılarım gozumun onunden gıtmıyor... bir arkadaşımı bıle gorsem sarılasım gelıyor boynuna.. ahh 11fenA ahhhhh!!!...
Yapma brq beni de ağlatacaksın! :’((

Geçer bunlar üniversite başlayınca geçeeeeeer... Hele bir alış, 11FenA’dakilerin isimlerini bile unutursun bak yazıyorum buraya!! (aha da yazdım hatta:))

brq
01-09-2007, 07:07
Yapma brq beni de ağlatacaksın! :’((

Geçer bunlar üniversite başlayınca geçeeeeeer... Hele bir alış, 11FenA’dakilerin isimlerini bile unutursun bak yazıyorum buraya!! (aha da yazdım hatta:))
abi oyle deme ya..

sozde okul gecen sene bitti ama asıl sancılar universteye giderken baslıyomus...
valla soyle orta okul lıse zamanında sık dinledıgım bı kac parca duyunca hemen ozamanlara gidiyorum. aynı hisler aynı arkadaşlıklar.. neyse o!..
sonra bıraz efkar biraz ozlem. yeni bi hayat oncesı biraz da endişe...
ooooyyy, OY!

jasp ya senın ısım neydi? bana ozelden yazarsan sevinirim.. daha rahat bulusuruz;)

JasP
01-09-2007, 07:42
abi oyle deme ya..

sozde okul gecen sene bitti ama asıl sancılar universteye giderken baslıyomus...
valla soyle orta okul lıse zamanında sık dinledıgım bı kac parca duyunca hemen ozamanlara gidiyorum. aynı hisler aynı arkadaşlıklar.. neyse o!..
sonra bıraz efkar biraz ozlem. yeni bi hayat oncesı biraz da endişe...
ooooyyy, OY!

jasp ya senın ısım neydi? bana ozelden yazarsan sevinirim.. daha rahat bulusuruz;)
Ben liseyi bile bu kadar özlemene şaşırmışken bir de ortaokulu karıştırdın yav:S
Valla benim üniversiteli olmuş arkadaşlarımı gözlemlediğim kadarıyla liseyi takan bile yok! Bir yılda insan bu kadar değişir yani, pes:D Halbuki hiç de kötü bir lise dönemi geçirmemiştik, niye böyle oldular anlamadım:p :p
Neyse, o günler yaşandı bitti, orada kalsın... Sağlam arkadaşlarınla bağın hiç kopmaz zaten dert etme... ;)

Niye ya böyle gizemli daha hoş değil mi?:D Sürpriz olur hem ünv. başlayınca! :p:P Sen fosforlu kalemlerle kartona yazacaksın ya JasP diye, ben seni rahatça bulacağım zaten:D :D

brq
01-09-2007, 07:46
Ben liseyi bile bu kadar özlemene şaşırmışken bir de ortaokulu karıştırdın yav:S
Valla benim üniversiteli olmuş arkadaşlarımı gözlemlediğim kadarıyla liseyi takan bile yok! Bir yılda insan bu kadar değişir yani, pes:D Halbuki hiç de kötü bir lise dönemi geçirmemiştik, niye böyle oldular anlamadım:p :p
Neyse, o günler yaşandı bitti, orada kalsın... Sağlam arkadaşlarınla bağın hiç kopmaz zaten dert etme... ;)

Niye ya böyle gizemli daha hoş değil mi?:D Sürpriz olur hem ünv. başlayınca! :p:P Sen fosforlu kalemlerle kartona yazacaksın ya JasP diye, ben seni rahatça bulacağım zaten:D :D
bizim okul da tek sayısal sınıf biz vardık. ozel anadolu lisesi olunca...oyuzden arkadaslıklar bıraz calkantıdan sonra son 2 sınıfta tam oturdu. bilmiyorum ya farklıydı.. bundan sonrasının da olacagı gıbı..

sen gorun ben jasp masp yazmıcam ısta!!!:))
(bu arada burslu okudum liseyi, olmadıgım bırı sanmayın;))

JasP
01-09-2007, 07:54
bizim okul da tek sayısal sınıf biz vardık. ozel anadolu lisesi olunca...oyuzden arkadaslıklar bıraz calkantıdan sonra son 2 sınıfta tam oturdu. bilmiyorum ya farklıydı.. bundan sonrasının da olacagı gıbı..

sen gorun ben jasp masp yazmıcam ısta!!!:))
(bu arada burslu okudum liseyi, olmadıgım bırı sanmayın;))
oOoOooo, boşver ya tek sınıfken bile anca kaynaşmış onlar!:) Bak şimdi kaç tane insan tanıyacaksın, neler yapacaksın, ne ortamlar kuracaksın... :)
Sabahın köründe pek bi psikolojik danışman kıvamına girdim ben ya:S :D

İyi yazma, bulmam ben de seni! hııh! Zaten bölüm 134 kişi, biri de eksik olsun! :p

Ampulkırıcı
01-09-2007, 12:31
bayanmıydın :)) yok hani erkekler bazen değiştiriyolarda :))

ahmath
01-09-2007, 12:45
arkadaşlar elimde matematik 1. sınıf ve 2. sınıf notları var ...

Ampulkırıcı
01-09-2007, 12:49
bende de var ahmet istiyosan veriyim :))

ahmath
01-09-2007, 15:36
olur adın ne bakim senin 2. öğretim misin:D

Ampulkırıcı
01-09-2007, 15:39
garnett... yok notlar var sadece bende :)

ahmath
01-09-2007, 16:47
tamam:D ................................................

JasP
01-09-2007, 17:10
bayanmıydın :)) yok hani erkekler bazen değiştiriyolarda :))
Hayır, ben senin bildiğin erkeklerden değilim!! :D :D :D

Ampulkırıcı
01-09-2007, 20:55
Hayır, ben senin bildiğin erkeklerden değilim!! :D :D :D

yok yok sen kesin erkeksin :D sen beni yiyosun :)))) hep böyle yapıyolar burda :)))

abdullah_35
01-09-2007, 21:00
yeni egeliler hayırlı olsun hepinize ben dokuz eylül denim okuyorum eskilerden de burdada yardımcı olabilirim diye baktım egeyide bilirim :))

afrodizyakistak
01-09-2007, 21:03
525 Bekle Beni Ben Geliyorum
:)
Kimya Müh.

Ampulkırıcı
01-09-2007, 21:32
525 Bekle Beni Ben Geliyorum
:)
Kimya Müh.
525 kimseyi beklemez :D kaçırdın kaçırdın :)

pretty_seda
06-09-2007, 21:54
heyy egelilerr artık bende sizdenimm:) turist rehberliği kazNdım..çeşmedeyim artık..war mı benim bölümü kazanan_?_?

Ampulkırıcı
06-09-2007, 21:56
hyrlı olsun

hiç sanmıyorum :)

pretty_seda
06-09-2007, 22:17
hyrlı olsun

hiç sanmıyorum :)
neden bööle ddedinkii_?

Ampulkırıcı
06-09-2007, 22:21
şimdiye kadar hiç çeşme kazanan gelmedi senden başka galiba :) ondan yani yoksa bişey demedim :)

suultaanlm
06-09-2007, 22:28
525 kimseyi beklemez :D kaçırdın kaçırdın :) niye öyle diyorsun ya hu..lambalarda yakalanabiliyoorr tabana kuvvet koşarsan..tecrübeyle sabit ;)

Ampulkırıcı
06-09-2007, 22:30
niye öyle diyorsun ya hu..lambalarda yakalanabiliyoorr tabana kuvvet koşarsan..tecrübeyle sabit ;)

yav lambalara bende çok koştum ya :) ben okuldan bahsediyodum :)

suultaanlm
06-09-2007, 22:33
yav lambalara bende çok koştum ya :) ben okuldan bahsediyodum :)
doğru okuldayken beklemiyoorr.. pardon... ;);)

JasP
06-09-2007, 22:36
Yav bir de peşinden mi koşturuyor bu otobüsler :D
En sinir olduğum şey! :D

Ampulkırıcı
06-09-2007, 22:36

binmedim deme sakın :)

suultaanlm
06-09-2007, 22:41
bilerek yaptıkları bir şey değil :P:P
eger dersine geç kaldıysan ya da giden otobüs boşsa ya da diğerini beklemek istemiyorsun koşmak zorunda kalıyorsun..tercih meselesi yani.. ;););)

JasP
06-09-2007, 23:54
binmedim deme sakın :)
Hayır ben hiç otobüse binmedim, özel helikopterimizle gidip geliyordum okula :p :p :p
Yok ya, ben 525lerden bahsettim “bu otobüsler” diye, onları kullanma şerefine erişemedim ya henüz:) :)

bilerek yaptıkları bir şey değil :P:P
eger dersine geç kaldıysan ya da giden otobüs boşsa ya da diğerini beklemek istemiyorsun koşmak zorunda kalıyorsun..tercih meselesi yani.. ;););)
Demek ki ben hep koşmak zorunda kalacağım:) Yazık banaaaaa :D

Ampulkırıcı
07-09-2007, 00:04
hmm hastanenin ordaki helikopter pistini tavsiye ederim ben orayı kullanıyorum sürekli :D

JasP
07-09-2007, 00:23
hmm hastanenin ordaki helikopter pistini tavsiye ederim ben orayı kullanıyorum sürekli :D
Tavsiyeni dikkate alıciiim:D
Bak hastane dedin de aklıma geldi, biz birine ege üniversitesini sorduk, adam bizi hastanesine yolladı. Sonra oraya gidince başka birine daha sorduk o da inatla "burası burası" diyordu:) :)

Ampulkırıcı
07-09-2007, 00:25
Tavsiyeni dikkate alıciiim:D
Bak hastane dedin de aklıma geldi, biz birine ege üniversitesini sorduk, adam bizi hastanesine yolladı. Sonra oraya gidince başka birine daha sorduk o da inatla "burası burası" diyordu:) :)

bende ilk gittiğimde oraya yönlendirdiler :)

selinonku
07-09-2007, 02:27
merhaba arkadaşlar ben de salı günü kaydımı oldum geldim:) artık resmen egeliyim:)

Ampulkırıcı
07-09-2007, 02:30
hayırlı olsun sanada :)

selinonku
07-09-2007, 02:52
teşekkür ederim olabildğimce aktif lmak istiyorum yaşayan kampüse uyum sağlamak için:)

qwe
07-09-2007, 03:52
merhaba arkadaşlar ben de salı günü kaydımı oldum geldim:) artık resmen egeliyim:)

bende sali kaydoldum..bölümün eczacılık olabilir mi ?

cihan_89_32
07-09-2007, 03:59
bende pazartesi oldum geldim ama simdiye kadar daha insaat bölümü olana rastlamadım nese artık...
egeli olduk egeliler yeter :D

sagoist61
07-09-2007, 09:18
bende çarşamba kayıt oldum. o öğrenci kartını elime alınca bi garip hissettim :D

Ampulkırıcı
07-09-2007, 13:46
kartlar bu yıl açık maviymiş :))

JasP
07-09-2007, 14:27
Evet üzerinde de müdür yardımcısının webcam'le çektiği o berbat, ruh gibi olan fotoğraf var:D

Ampulkırıcı
07-09-2007, 14:29
Evet üzerinde de müdür yardımcısının webcam'le çektiği o berbat, ruh gibi olan fotoğraf var:D

hehe ilk yıl katlan ona :) yada 20 ytl verip yeni resmini götür kart çıkart :)

ahmath
07-09-2007, 15:32
teşekkür ederim olabildğimce aktif lmak istiyorum yaşayan kampüse uyum sağlamak için:)
hayırlısı olsun selincim

brq
07-09-2007, 16:06
abi o ne oyle ya!!! valla bidaha o resmi göreceğimi sanmıyordum. kartı elime alınca şok oldum. dışarı çıkıncada abimin gülme krizinin gecmesini bekledim :*\
ustelık ben o resmi universitede kullanmak istemiyorum diye belirtmiştim kayıtta.
bir sorum olacak; bizden kırtasiye parası alınacakmı yoksa o kart parası diye verdiğimiz 20 liraya mı saycaklar?

Ampulkırıcı
07-09-2007, 16:09
o değilde kızsan açıkca söyle :) bazıları profiline gerçekleri yazmıyolarda :))

brq
07-09-2007, 16:16
o değilde kızsan açıkca söyle :) bazıları profiline gerçekleri yazmıyolarda :))
ısım soylemekte yok cınsıyette
tamammı kırık ampul? ;)

Ampulkırıcı
07-09-2007, 16:23
üzerinemi alındın sen bq böcüüü :))

suultaanlm
07-09-2007, 22:44
kartlar bu yıl açık maviymiş :)) ne kadar açık?? :):):)

Ampulkırıcı
07-09-2007, 22:46
ne kadar açık?? :):):)

so open :)))))

selinonku
07-09-2007, 23:54
teşekkür ederim hayırlısı olsun diyenlere bölümüm eczacılık değil biyokimya.ben o kartların öyle olacağını bildiğim için okula giderken süslenip gitmiştim:) resim o kadar kötü değil ama ben o anki halimden 5 kilo zayıfladım gene de o fotoğrafa benzemiyorum şimdi:)

erdeM87
08-09-2007, 02:00
arkadşlar temiz hazrlk kitapları bulunur yeni egelilere duyurulur....

pretty_seda
08-09-2007, 21:28
yaa öff çeşmeden hala kimse yokmuuu_?ohhh sizin muhabbet gırla da ben tek kaldım=(

JasP
08-09-2007, 21:49
yaa öff çeşmeden hala kimse yokmuuu_?ohhh sizin muhabbet gırla da ben tek kaldım=(
aa aaa... İlla Çeşme'den biri mi olması lazım burda canım, gel sen de katıl bizimle muhabbete:)) Sen bir Egeli olarak konuştun da seni dışlayan mı oldu? hı? cıx cıx cıx... :))

Ampulkırıcı
08-09-2007, 22:23
aa aaa... İlla Çeşme'den biri mi olması lazım burda canım, gel sen de katıl bizimle muhabbete:)) Sen bir Egeli olarak konuştun da seni dışlayan mı oldu? hı? cıx cıx cıx... :))

jasp dışlar hep :))

JasP
08-09-2007, 23:01
jasp dışlar hep :))
Üstüme iyilik sağlık! :D
Sen değil miydin maksat muhabbet deyip gelenlere burası egelilere özel, siz egeli misiniz falan deyip dışlayan, hatta bu uğurda başlığı bile değiştirten! :D :D :D

pretty_seda
08-09-2007, 23:22
ya çeşmedan olsa daha ii olurdu bnm için çünkü daha çok yeniyim nassı gidip geleceim bile düşündürüyo beni..ama size bakıyorum da siz otobüs tarifeleri fln ooo ben işte bunun için diorum..=( ama egeliler arasında muhabbete katılmak çok mutlu eder beni=) teşekkür ederim..

Ampulkırıcı
08-09-2007, 23:25
Üstüme iyilik sağlık! :D
Sen değil miydin maksat muhabbet deyip gelenlere burası egelilere özel, siz egeli misiniz falan deyip dışlayan, hatta bu uğurda başlığı bile değiştirten! :D :D :D
ya ben dışlıyomda egeden olmayanları dışlıyorum egelilere kucak açmadık mı :))

JasP
08-09-2007, 23:38
ya çeşmedan olsa daha ii olurdu bnm için çünkü daha çok yeniyim nassı gidip geleceim bile düşündürüyo beni..ama size bakıyorum da siz otobüs tarifeleri fln ooo ben işte bunun için diorum..=( ama egeliler arasında muhabbete katılmak çok mutlu eder beni=) teşekkür ederim..
Olsun, belki çeşmeden olmayan ama orayı iyi bilenler vardır da yardımcı olurlar sana:)) Sor sen sorularını falan:)
Boşver hem takma o kadar, gidince alışırsın zaten kısa sürede..

ya ben dışlıyomda egeden olmayanları dışlıyorum egelilere kucak açmadık mı :))
Olsun, o da ayıp bir şey, cıx cıx...
Ben kiiiii yeni olmama rağmen diğer bir yeni arkadaşımıza yardımcı olmaya çalışıyorum:))) Bana iftira atacağına söyle bakalım ampulkırıcı nasıl gidip gelecek bu kız çeşmelere! :))

Ampulkırıcı
09-09-2007, 01:49
Olsun, belki çeşmeden olmayan ama orayı iyi bilenler vardır da yardımcı olurlar sana:)) Sor sen sorularını falan:)
Boşver hem takma o kadar, gidince alışırsın zaten kısa sürede..

Olsun, o da ayıp bir şey, cıx cıx...
Ben kiiiii yeni olmama rağmen diğer bir yeni arkadaşımıza yardımcı olmaya çalışıyorum:))) Bana iftira atacağına söyle bakalım ampulkırıcı nasıl gidip gelecek bu kız çeşmelere! :))

sana bişey diyim mi ne gidip gelmesi :D direk çeşmede kalıcak :D heerrgün kim 2 saat yol gelip gider :))

pretty_seda
09-09-2007, 12:25
sana bişey diyim mi ne gidip gelmesi :D direk çeşmede kalıcak :D heerrgün kim 2 saat yol gelip gider :))
eed ya doğru ben uğraşamam hergün gelip gitmeye..ama şöyyle eğlenceli bişeyler olursa seve seve gelip giderimm..alışana kadar idare ederiz artıkk..

Ampulkırıcı
09-09-2007, 14:55
eed ya doğru ben uğraşamam hergün gelip gitmeye..ama şöyyle eğlenceli bişeyler olursa seve seve gelip giderimm..alışana kadar idare ederiz artıkk..

artık hergün bi karnavala felan denk gelirsen gelip gidersin :))

brq
09-09-2007, 20:40
aha! sen yıne iyisin. çeşmeden gelıp gıdecen.. ben napayım. taaa konyalardan..

pretty_seda
09-09-2007, 21:06
aha! sen yıne iyisin. çeşmeden gelıp gıdecen.. ben napayım. taaa konyalardan..
yok canım yanlış anladın sanırsam..ben antalyalıyım normalde ama çeşmede okiicakmışız..ösym oraya sürgün etti bizi..olay şu..antalyadan izzmir..izmirden çeşme..çeşmeden de dalyan..sen otobüse atladın mı izmirdesinn...yaaa =(

Ampulkırıcı
09-09-2007, 22:29
çoçukca :D ah ah bende artvinden geliyom napcam :D hergün artvinden git gel zor olcak :)

JasP
09-09-2007, 22:39
yok canım yanlış anladın sanırsam..ben antalyalıyım normalde ama çeşmede okiicakmışız..ösym oraya sürgün etti bizi..olay şu..antalyadan izzmir..izmirden çeşme..çeşmeden de dalyan..sen otobüse atladın mı izmirdesinn...yaaa =(
Evet yaa.. Her gün git-gel yapmayacaksın ya, niye bu kadar dert ettin ki??:S
Hem Çeşme’ye sürgün yeri denilir mi yav, Allah seni taş yapar valla:D :D
Gerçi kışları nasıl oluyor bilmem ama olsun, yine de denmez!:)))

JasP
09-09-2007, 22:51
Sen onu bunu bırakta kız mısın oglan mı? Onu soyle. Hayır yanı birileri surekli bikaç mesaja takılıp duruyor da..
Sadece esprisi yapılmıştır...
Üstünde bu kadar durmayalım, ortamı germeyelim, gerilmeyelim... Ya gülüp geçelim ya da hiç aldırmayalım... ;)

suultaanlm
10-09-2007, 00:02
so open :)))))

cart kırmızıdan sonra cart mavi diyorsun yanii... allah kartların sonunu hayır etsiin... :P:P:P:P

Ampulkırıcı
10-09-2007, 02:10
Sadece esprisi yapılmıştır...
Üstünde bu kadar durmayalım, ortamı germeyelim, gerilmeyelim... Ya gülüp geçelim ya da hiç aldırmayalım... ;)
ben sürekli gülüyorumda :D başkaları kalıyomu bi yere bilmem :)) ha kızsa açıkca sölesin ona göre konuşalım :)) kenyaspor :)

Ampulkırıcı
10-09-2007, 02:56
birader şaka maka bir yanada konya-kenya lafının burada nasıl karşılandığından haberin pek yok galiba. bence içine sinmemeli ve değiştirmelisin sona yazdığını

birader derken ?????

konyaya laf söyleyen olmadı şimdi uydurma kafadan :)) iyi oku anlam da çıkartma :)) kenyaspor yazıyo :))

bişey değişmiyicek :) değişen zaman sadece puff :)

Ampulkırıcı
10-09-2007, 03:02
peki kardeş ben nekadar ugraşırsam ugraşayım sen bu lafı doğru anlamıcan deyip.
yazını duzeltsen. birseymı kaybetcen? la rica ediyorum rica...

la derken nota la mı????? 1 düzgün hitap etmeyi ögren

2 senin üzerine alınacagın bişey yok

3 değişmeyecek...kayıp kazanç yok, benim yazılarımın sonuna sporlu şeyler gelir hep :) mahsuru yk

Ampulkırıcı
10-09-2007, 03:12
özel mesaja cevap yok :))))

brq
10-09-2007, 03:13
iyi sonucta okunmuş:)

Ampulkırıcı
10-09-2007, 03:15
yok ben okumadan siliyorum direk :)) sadece cevap yok onu belirttim :) puhaha

brq
10-09-2007, 03:20
iyi aferim sana

Ampulkırıcı
10-09-2007, 03:26
geçtik seni tamam :) sıradaki :)))

o değilde kimle konuştugu belli olmuyoki insanın bu sitede :))) erkekmidir kızmıdır :D töbe allım ya

zwx
10-09-2007, 14:43
tekstil müh kazanan varmı yada orda okuyan bende bu sene kazandımda

chewıng
10-09-2007, 14:49
arkadaslar ben de ayın 25.de ıngılızce sınıf belırleme sınavına gırcem de sonrakı 1 2 gun içinde oralarda ikinci el hazırlık kıtapları felan bulabılırız de mı bı de bu hazırlık kıtaplarının sıfırları kaç paradır onu merak ettim

matrax8256
10-09-2007, 15:29
arkadaslar ben de ayın 25.de ıngılızce sınıf belırleme sınavına gırcem de sonrakı 1 2 gun içinde oralarda ikinci el hazırlık kıtapları felan bulabılırız de mı bı de bu hazırlık kıtaplarının sıfırları kaç paradır onu merak ettim
kitap konusunda acele etme bence okul açılınca tüm sorularına cevap bulursun zaten 2. el kitap satanları yabancı diller bölümünde fazlasıyla göreceksin

Ampulkırıcı
10-09-2007, 18:24

sıfırları 200 milyon civarı olsa gerek....

NAZLI_NC
10-09-2007, 21:13
ben çeşmede okumucam ama çeşmede oturuyorum:)

ozlemkim
11-09-2007, 12:15

ben varım :)

şu yabancı dil sınavına gırsek de artık kurtulsak. Hergun verdikleri o kalın kıtabı coz coz bıtmıyor :s

ozgurtex
11-09-2007, 13:30
tekstil müh kazanan varmı yada orda okuyan bende bu sene kazandımda Merhaba, ben de Tekstil Müh.deyim 3. sınıf (Konfeksyion Opsiyonu)

Hazırlık kitaplarının orjinali oldukça pahalı, ikinci el bulmaya çalışın veya bina önünde fotokopilerini satan öğrenci görünümlü esnaflardan ucuza alabilirsiniz.

chilekeshoz
11-09-2007, 13:50

hoşgeldin diyelim o zaman sana da.ben de tekstil mühendisliğindeyim(2. sınıf).bence sen de özlemkim de çok abartmayın sınavı geçme işini.anadolu lisesi çıkışlıysanız oradaki hazırlık kitapları bile yeterli oluyor.ne gerek var kalın kalın kitapları çözmeye.altyapınız varsa zaten son iki gün çalışmak bile yeter.biz öyle yapmıştık en azından :)

ozlemkim
11-09-2007, 20:34
hoşgeldin diyelim o zaman sana da.ben de tekstil mühendisliğindeyim(2. sınıf).bence sen de özlemkim de çok abartmayın sınavı geçme işini.anadolu lisesi çıkışlıysanız oradaki hazırlık kitapları bile yeterli oluyor.ne gerek var kalın kalın kitapları çözmeye.altyapınız varsa zaten son iki gün çalışmak bile yeter.biz öyle yapmıştık en azından :)

selam :)
dündü sanırım dokuz eylülün sınavı vardı arkadaşlar girdi benim. berbattı diyen de var. writing e kaldım diyen var. oyle olunca tereddüt ettim sonuçta onlar da sınıf arkadaşlarımdı benim lisede.
anadolu lis. çıkışlıyım ama dünden sonra korktum ben :(

Ampulkırıcı
11-09-2007, 21:02
dokuz eylülün ingilizcesi bizimkinin bayağı üstünde seviye olarak

qwe
12-09-2007, 02:27
dokuz eylülün ingilizcesi bizimkinin bayağı üstünde seviye olarak

Ama bizim okulun böyle düşündüğünü hiç sanmıyorum.(En azından yabancıdillerin)
Kendileri Hacettepe'nin hazırlığına denklik vermeyip hazırlık sınavına girmem gerektiğini söylediler de... :)))

Meraktan hangi okullara denklik verdiklerini sordum.Boğaziçi ile Odtüymüş..İtüyü bile kabul etmiyolar yani..
Kendi kendime dedim ya harbiden çok iyi hazırlık eğitimi verecekler , ya da bunun arkasından koca bir balon çıkacak..Nitekim sonuç "B şıkkı" oldu.. :D

İşin yoksa çalış muafiyet sınavına... :(

Ampulkırıcı
12-09-2007, 13:59
Ama bizim okulun böyle düşündüğünü hiç sanmıyorum.(En azından yabancıdillerin)
Kendileri Hacettepe'nin hazırlığına denklik vermeyip hazırlık sınavına girmem gerektiğini söylediler de... :)))

Meraktan hangi okullara denklik verdiklerini sordum.Boğaziçi ile Odtüymüş..İtüyü bile kabul etmiyolar yani..
Kendi kendime dedim ya harbiden çok iyi hazırlık eğitimi verecekler , ya da bunun arkasından koca bir balon çıkacak..Nitekim sonuç "B şıkkı" oldu.. :D

İşin yoksa çalış muafiyet sınavına... :(

hadi ya :D boğaziçi ve odtü ha :)) O zaman ben şu anda bi gururlandım :D hazırlığı geçtiğime göree odtü de geçerim :))))

izomert
12-09-2007, 14:13
slm bende tekstil mühendisliğini kazandım.bi sorum olacak muhafiyet sınavında bize verdikleri örnekte klasik ve optik olmak üzere 2 bölüm var biz hangisinden sorumluyuz

chilekeshoz
12-09-2007, 14:51
slm bende tekstil mühendisliğini kazandım.bi sorum olacak muhafiyet sınavında bize verdikleri örnekte klasik ve optik olmak üzere 2 bölüm var biz hangisinden sorumluyuz
sana da hoşgeldin o zaman :) her iksinden de sorumlusun.klasik bölüm 30 puan,test bölümü 70 puandı sanırım...

izomert
12-09-2007, 14:57
yuhhh ben sabaha falan bitiririm artık

chilekeshoz
12-09-2007, 15:03
selam :)
dündü sanırım dokuz eylülün sınavı vardı arkadaşlar girdi benim. berbattı diyen de var. writing e kaldım diyen var. oyle olunca tereddüt ettim sonuçta onlar da sınıf arkadaşlarımdı benim lisede.
anadolu lis. çıkışlıyım ama dünden sonra korktum ben :(

yahu biz de korkuyoduk girmeden önce.ama sınava girince emin ol lisedeki hazırlık sınavların ayarında bir sınav göreceksin.dokuz eylül ün seviyesini bilmiyorum.ama bilen arkadaşlar yardımcı olmuş.aynı kefeye koymayın yine de.bu arada sınav ne zaman?

izomert
12-09-2007, 15:11
bu ayın 18 inde sabah 09,30

chilekeshoz
12-09-2007, 15:15
bu ayın 18 inde sabah 09,30

iyi bakalım kolay gelsin hepinize.iyi olur aslında buluşmayı da sınavınızdan sonra yaparız...hele bir de geçerseniz kutlama gibi birşey olur herhalde :)

JasP
12-09-2007, 17:01
sana da hoşgeldin o zaman :) her iksinden de sorumlusun.klasik bölüm 30 puan,test bölümü 70 puandı sanırım...
Sanırım bir yanlış anlaşılma var:S
Bizim elimizdeki örnekte 2 ayrı sınav var ve ikisi de kendi içinde 4 bölüme ayrılmış (Listening(10), Use of English(55) , Reading(25) , Writing(10)) ve ikisi de ayrı ayrı 100 üzerinden değerlendirilmiş. Yalnızca birinin üzerinde classic birinin üzerinde optic yazıyor ki bunların ne manaya geldiklerini ben de anlamadım:S

Bu arada hala sınav yerine bakmamış olan varsa buradan bakabilir: http://kayit.ege.edu.tr/DesktopDefault.aspx

mois_hilal
12-09-2007, 19:38
bu iki bölümün ne olduğunu ben de anlamadım acaba birisi 18 inde olna sınav ötekisi de 25 inde olna sınav olabilir mi? bilen birisi aydınlatsın lütfen....

Ampulkırıcı
12-09-2007, 21:38
ya sınavda bu kadar karşık bişey yok ya...writing reading gramer listening kasmyın fazla...

ciessmuir
12-09-2007, 21:46
ya ben sınava nerde girceğimi bulamadım:((jasp senin dediğin yerde yok ki.

Ampulkırıcı
12-09-2007, 21:53
sınava hazırlı binalarında yada edebiyat fakültesinde girersiniz en kötü.. ki çok yakın yerler merak etmeyin.

izomert
12-09-2007, 22:32
hayır var ben baktım yabancı diller bölümünde girecekmişim

JasP
13-09-2007, 00:05
Kullanıcı adı ve şifreni girip oturum açmadın sanırım??

hürcannn
13-09-2007, 01:37
ben de baktım edebiyat fakültesinde gircekmişimmm

mike_ben
13-09-2007, 02:05
selam arkadaşlar ben adü ziraat 4. sınıftayım da ege de 1. dönem ders programında tarla zararlıları diye ders var onun yaz okulunda açılıp açılmadığını bilen varsa bana özel yazabilir mi şimdi çıkıyorum ilginize tşk ederim...

mois_hilal
13-09-2007, 12:27
ya sınavda bu kadar karşık bişey yok ya...writing reading gramer listening kasmyın fazla...
arkadaşım bunları biz de biliyoruz en az kırk kez söylendi... bize verilen fotokopilerde_ki sen görmemişsin sanırım_ bu söylediklerinden ikişer tane var.... bilmem bu kez anlatabildim mi?

Ampulkırıcı
13-09-2007, 14:57
arkadaşım bunları biz de biliyoruz en az kırk kez söylendi... bize verilen fotokopilerde_ki sen görmemişsin sanırım_ bu söylediklerinden ikişer tane var.... bilmem bu kez anlatabildim mi?

kusura bakma ama aynı fotokopiden bende aldım :)) bi karışıklık ta yok :))

izomert
13-09-2007, 15:21
kusura bakma ama aynı fotokopiden bende aldım :)) bi karışıklık ta yok :))
ama 2.si daha kolay

Ampulkırıcı
13-09-2007, 15:26
ee ne istiyon kolaysa :D çöz 2sinide gerisini karıştırma :))

kerik32
13-09-2007, 18:57
öğrenci köyünde iki kişilik oda 250 milyonmuş heralde kahvaltıda veriyolarmı bu fiyat dahilinde onu öğrenmek istiyorum??

chilekeshoz
13-09-2007, 19:39
Sanırım bir yanlış anlaşılma var:S
Bizim elimizdeki örnekte 2 ayrı sınav var ve ikisi de kendi içinde 4 bölüme ayrılmış (Listening(10), Use of English(55) , Reading(25) , Writing(10)) ve ikisi de ayrı ayrı 100 üzerinden değerlendirilmiş. Yalnızca birinin üzerinde classic birinin üzerinde optic yazıyor ki bunların ne manaya geldiklerini ben de anlamadım:S

Bu arada hala sınav yerine bakmamış olan varsa buradan bakabilir: http://kayit.ege.edu.tr/DesktopDefault.aspx

o kadarını bilmiyorum.ilk defa duydum,geçen sene biz sadece bir örnek almıştık.bilen birilerine sorsanız daha iyi edersiniz.

chilekeshoz
13-09-2007, 19:44
öğrenci köyünde iki kişilik oda 250 milyonmuş heralde kahvaltıda veriyolarmı bu fiyat dahilinde onu öğrenmek istiyorum??

kahvaltı hariç 250 milyon.dahil olursa 300 milyon...

kerik32
14-09-2007, 01:16
kahvaltı hariç 250 milyon.dahil olursa 300 milyon...
yok kahvalt dahilmiş öğrendim.. http://www.ogrencikoyu.ege.edu.tr/
sıkça sorulan sorular 2. soru:)

brq
14-09-2007, 02:43
yok kahvalt dahilmiş öğrendim.. http://www.ogrencikoyu.ege.edu.tr/
sıkça sorulan sorular 2. soru:)
bende kahvaltı dahil 300 ytl diye biliyordum. bak iyi oldu yazdığın. okadarda baktım o sayfalara ama gozumden nasıl kaçtıysa artık;)
as listede ismim çıkarsa koyde kalma ihtimalım yukseldi biraz daha. kafam çok karıştı ya! şu bir ayı bı atlatsam iyi olcak...

kerik32
14-09-2007, 02:54
bende kahvaltı dahil 300 ytl diye biliyordum. bak iyi oldu yazdığın. okadarda baktım o sayfalara ama gozumden nasıl kaçtıysa artık;)
as listede ismim çıkarsa koyde kalma ihtimalım yukseldi biraz daha. kafam çok karıştı ya! şu bir ayı bı atlatsam iyi olcak...
walla bnmde kafam çok karışık daha kaçıncı sınıf olduğum belli değil okulum ne zaman açılacak belli değil kalacak yerim belli değil :) her şey muallak:)) ama hepsini çözcez zamanla dayanın yeni egeliler

brq
14-09-2007, 03:27
walla bnmde kafam çok karışık daha kaçıncı sınıf olduğum belli değil okulum ne zaman açılacak belli değil kalacak yerim belli değil :) her şey muallak:)) ama hepsini çözcez zamanla dayanın yeni egeliler
ya o değil, herhangi bir yere başvuru yapacağın vakit, senden envaye çesşit bilgi itiyorlar yok efendim ikmategahın kaldıgın yer yurtmu evmı şumusun bumusun diye. daha belli değil diye bir şıkta yok seçemek için.. Allah Allah!.. valla vakit geçtikçe birşeyler netleşiyor ama çorap sokuğu gibi kahpe ardı arkası da kesilmiyor... :D

ciessmuir
14-09-2007, 03:32
başvurduğum hiçbir yurt çıkmadı.ben kesin sokakta kaldım.arkadaşlar en iyisi zekirdek yurdu kuralım şöyle banklar falan hoş olur yani ben sokakta kaldım bari siz de gelin yanlız bırakmayın beni:((devlet bile istemiyo beni 1200.yedek yapmış.

kerik32
14-09-2007, 03:36
devlet beni 1100. yedekten 1800. yedeğe attı nasıl oldu anlamadım ordadamı torpil geçiyor yaw..? o kadar da değil !!!

JasP
14-09-2007, 03:45
devlet beni 1100. yedekten 1800. yedeğe attı nasıl oldu anlamadım ordadamı torpil geçiyor yaw..? o kadar da değil !!!
Bak bunu bir çok kişiden daha duydum! Gerçekten çok ilginç:S

brq
14-09-2007, 03:48
başvurduğum hiçbir yurt çıkmadı.ben kesin sokakta kaldım.arkadaşlar en iyisi zekirdek yurdu kuralım şöyle banklar falan hoş olur yani ben sokakta kaldım bari siz de gelin yanlız bırakmayın beni:((devlet bile istemiyo beni 1200.yedek yapmış.
evet arkadaşlar oyle bir durum var, benide 802'den 1524'e atmış.
En başta bir yanlış yapılmış sonrada duzeltılmiş olunabilir gibi:S

kerik32
14-09-2007, 03:54
bende şöyle bişey duydum devlet yurdunda 6 kişik odalar varmış heralde bunlar 4 kişiye indirilmiş o yüzden yedek sıraları değişmiş diye duydum ama yanlışta olabilir bu duyum...

izomert
14-09-2007, 12:20
evet arkadaşlar oyle bir durum var, benide 802'den 1524'e atmış.
En başta bir yanlış yapılmış sonrada duzeltılmiş olunabilir gibi:S
benide 705 ten 1427 ye atmış ankarayı kazanan bir arkadaşımda 2500 lerden 500 e düşmüş galiba bi karışıklık var

mois_hilal
14-09-2007, 12:45
ben de 2017 deydim yedek şimdi 214 olmuşum :?

brq
14-09-2007, 21:58
benide 705 ten 1427 ye atmış ankarayı kazanan bir arkadaşımda 2500 lerden 500 e düşmüş galiba bi karışıklık var
Hemde büyük biğr karışıklık var ama hayırlısı valla.

Zaman gectikçe bası leyler daha da net bi hal alıyor. Çıkarsa öğrenc köyünde kalcak gıbıyım ben...

zpir
15-09-2007, 14:07
selam arkadaşlar ben de yeni egelilerdenim(dil edebiyat):)size bir sorum olacak bu bilgisayar muafiyet sınavında neler soruluyor?çok mu zor oluyor yani girmeli mi sizce?

Ampulkırıcı
15-09-2007, 14:09
selam arkadaşlar ben de yeni egelilerdenim(dil edebiyat):)size bir sorum olacak bu bilgisayar muafiyet sınavında neler soruluyor?çok mu zor oluyor yani girmeli mi sizce?

hayır aksine girip geçmelisin... çok basit oluyo..word birazda excel var o kadar... boşu boşuna derse girmessin..derslerde birşey ögretmiyolar pek..

zpir
15-09-2007, 14:20
hımm..ama benim bilgisayarla hiç aram yok işte anca wordde yazı yazarım paintte resim yaparım o kadar yani durumum vahim:)bu bilgilerle de geçilir mi?ne soruyolar mesela?

Ampulkırıcı
15-09-2007, 14:26
hımm..ama benim bilgisayarla hiç aram yok işte anca wordde yazı yazarım paintte resim yaparım o kadar yani durumum vahim:)bu bilgilerle de geçilir mi?ne soruyolar mesela?

ya test olur....

yada eline bi kagıt verirler word de aynısını yaz derler.... paintte şu şekli çiz oraya ekle derler..

excel fazla kasmazlar yani

zpir
15-09-2007, 15:44
gireyim o zaman ben ya olursa olur,olmazsa elimiz mahkum zaten:)teşekkür ederim ilgin için.

Ampulkırıcı
15-09-2007, 16:27
gireyim o zaman ben ya olursa olur,olmazsa elimiz mahkum zaten:)teşekkür ederim ilgin için.

şansını dene...

bişey değil

çerez_89
16-09-2007, 21:20
SLm bn deü tekstil müh i kazandımm,burda ne işim varr?? bina ege kampüsünde: )seneye taşıncakmış bucaya sırf bu yüzden hazırlığıı atlamak istedim ve atLadım: ) Egeliler beni alcak mısınız aranıza:P

milkyyyy
17-09-2007, 14:54
ben de egedeyim ama hiç bir şey bilmiyorum....
yeni hayat bakalım ne getirecek????

ciessmuir
17-09-2007, 16:22
ben de egedeyim ama hiç bir şey bilmiyorum....
yeni hayat bakalım ne getirecek????hangi bölüm??

casicenter
17-09-2007, 18:44
hangi bölüm??

ben yazıyım milky nin bölümünü :P

amerikan kültürü ve edebiyatı...

asmingns
18-09-2007, 14:24
selam, bende egedeyim :)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:30
slm

hayırlı olsun :))

asmingns
18-09-2007, 14:33
slm

hayırlı olsun :))

sağol:D sende egesin ????

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:37
ewt burdaki herkez egeli :))

asmingns
18-09-2007, 14:39
ewt burdaki herkez egeli :))

tamam ya acemi olabilirm:( bölüm ne??

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:40
mühendsilik

senin ne :)

asmingns
18-09-2007, 14:41
mühendsilik

senin ne :)

psikoloji... ne mühendisliği??

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:44
medeniyet müh :)

asmingns
18-09-2007, 14:46
inşaat müh.

güzel.. kaça geçtin:)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:47
sekissss :)))

asmingns
18-09-2007, 14:49
sekissss :)))

üff çok komiksinnn

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:50
üff çok komiksinnn

:)) sende çok meraklı :)))

asmingns
18-09-2007, 14:52
allah allah yaa!! sen bana cevap attın bende muhabbet olsun dye soruyorum.. cevap vermek zorunda değildin..

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:53
allah allah yaa!! sen bana cevap attın bende muhabbet olsun dye soruyorum.. cevap vermek zorunda değildin..

ayrıca çok asabisin :D

ben hayırlı olsun dedim kötü mü ettim :))

asmingns
18-09-2007, 14:54
öleyim..

bende kaça geçtin dedim kötümü ettim

Ampulkırıcı
18-09-2007, 14:56
öleyim..

bende kaça geçtin dedim kötümü ettim

bende sölemek istemedim onu kötümü ettim :) 20 ysem bi sene hazırlık okudysam normal senemde girdiysem hesapla işte :)))

asmingns
18-09-2007, 14:59
ben istesem zaten hesaplarım.. öle konuşma ilerlesin diye sormuştum.. neyse boşver.. artık merak etmiyorum zaten..

saçma sapan tartışmalarımızlada burayı meşgul etmesek iyi olur..

Ampulkırıcı
18-09-2007, 15:00
tamam :) önemli olan merakının geçmesiydi :) hangi şekilde olursa olsun :)))

burası meşgul olmaz böle sakindir hep :))

asmingns
18-09-2007, 15:03
ya taktın sende meraka..

asmingns
18-09-2007, 15:04
ha bu arada verdiğin o bilgilerle yine kesin bu sonuca varamam.. okula kaç yaşında başladığını bilmiyorum, sınıfta kaldınmı bilmiyorum::):)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 15:06
ya taktın sende meraka..

tamam merakı geçtik :))

17 de bitiyo lise genelde ama zor hesaplamak yani sende haklısın :)) ben denedim de yanlış çıkıyo :) 20 ye göre

ne kalcam ya :))

asmingns
18-09-2007, 15:08
ben zekiyim kalmam diyosun yani::)

neyse nihayet anlaşabildik.. kaça geçtiğini söylersin artık uğraştırma beni tahminlerle;)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 15:11
ben zekiyim kalmam diyosun yani::)

neyse nihayet anlaşabildik.. kaça geçtiğini söylersin artık uğraştırma beni tahminlerle;)

allah zeki olmaktan korusun diyim :)))

3 ten aşağı 1den yukarı bunu tahmin edersin artık :))

asmingns
18-09-2007, 15:13
tamam tamam:)

ama çok garip birisin söylemeden geçemeyeceğim..

t.j.ford
18-09-2007, 18:21
bende besyo yu kazandım arkadaslar varmı baska besyocu

Ampulkırıcı
18-09-2007, 19:19
tamam tamam:)

ama çok garip birisin söylemeden geçemeyeceğim..

sende burdan bi insanın garip olduğunu anlayacak kadar garipsin :)) bende sölemeden edemem ::)

asmingns
18-09-2007, 19:31
sen o kadar garipsinki burdan bile anlayabiliyorum..

Ampulkırıcı
18-09-2007, 19:32
o kadar anlayışlısın ki bende burdan anladım :))

asmingns
18-09-2007, 19:35
o kadar anlayışlısın ki bende burdan anladım :))

bu konuyu kapatmamızın bi sakıncası var mı??

Ampulkırıcı
18-09-2007, 19:36
bu konuyu kapatmamızın bi sakıncası var mı??

tabiki yok :) sen uzatmassan ben hiç uzatmam :)))

asmingns
18-09-2007, 19:38
tabiki yok :) sen uzatmassan ben hiç uzatmam :)))

tamam, sorun yok o zaman..

Ampulkırıcı
18-09-2007, 19:41
:)) yok tabi

asmingns
18-09-2007, 19:49
:)) yok tabi

bunada bi kulp bulup uzatmazsan bişey sorabilir miyim?

isminde geçen ampulün akpnin ampulüyle bi alakası var mı??

Ampulkırıcı
18-09-2007, 19:54
bunada bi kulp bulup uzatmazsan bişey sorabilir miyim?

isminde geçen ampulün akpnin ampulüyle bi alakası var mı??

kulp takmıyorum bişeye :))

alakası olmaz mı :D ampül sevmiyorum işte daha ne olsun :))

asmingns
18-09-2007, 19:56
kulp takmıyorum bişeye :))

alakası olmaz mı :D ampül sevmiyorum işte daha ne olsun :))

tamam neyse ortak nokta bulduk sonunda..
yeni egeliler forumundayken onla ilgilide bişeyler sorayım. nasıl olur ortamı hakkaten dedikleri gibi yaşayan kampüs mü?

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:00
tamam neyse ortak nokta bulduk sonunda..
yeni egeliler forumundayken onla ilgilide bişeyler sorayım. nasıl olur ortamı hakkaten dedikleri gibi yaşayan kampüs mü?

:)) ortak nokta olmasına sevindim :D:D

yaşayan kampüs tabi :) canlı hareketli,sürekli aktivite olur, canı sıkılmaz insanın :)

asmingns
18-09-2007, 20:01
:)) ortak nokta olmasına sevindim :D:D

yaşayan kampüs tabi :) canlı hareketli,sürekli aktivite olur, canı sıkılmaz insanın :)

tamam süpermiş..öss yüzünden asosyal bi insan olmuştum şimdi sosyallikte çığır açıcam:)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:03
tamam süpermiş..öss yüzünden asosyal bi insan olmuştum şimdi sosyallikte çığır açıcam:)
bak orası belli olmaz :D üniye gdiince değişicem diyipte hala ineklemeye devam eden 1 ton iinsan da var :) kötü örnek :))

asmingns
18-09-2007, 20:08
bak orası belli olmaz :D üniye gdiince değişicem diyipte hala ineklemeye devam eden 1 ton iinsan da var :) kötü örnek :))

ilk sene sosyal olcam hazırlık ya..

ama asıl dersler başlayınca o dediğin olacak:)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:10
ilk sene sosyal olcam hazırlık ya..

ama asıl dersler başlayınca o dediğin olacak:)

sende o potansiyeli sezdim zaten :):)

mazallah sen hazırlıktada çalışırsın :)))

asmingns
18-09-2007, 20:13
sende o potansiyeli sezdim zaten :):)

mazallah sen hazırlıktada çalışırsın :)))

ya olabilir çünkü hiç ingilizcem yokkk:(

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:14
ya olabilir çünkü hiç ingilizcem yokkk:(

merak etme sen :) bende 0 ingilizceyle hiç çalışmadan geçtim hazırlığı :))))

asmingns
18-09-2007, 20:16
merak etme sen :) bende 0 ingilizceyle hiç çalışmadan geçtim hazırlığı :))))

iyide sen ya anadolu ya da süpersindir.. ben düzdüm 3-4 yıldır ingilizcenin i sini görmedim ve o 3-4 yıl önce gördüğümede ingilizce denmezdi..

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:18
iyide sen ya anadolu ya da süpersindir.. ben düzdüm 3-4 yıldır ingilizcenin i sini görmedim ve o 3-4 yıl önce gördüğümede ingilizce denmezdi..

kusura bakma ama ben de en düzünden bi lisedendim :))) :)bende ing görmedim :)

asmingns
18-09-2007, 20:21
kusura bakma ama ben de en düzünden bi lisedendim :))) :)bende ing görmedim :)

sen yabancı uyruklumusun?? ismine baktımda..

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:25
sen yabancı uyruklumusun?? ismine baktımda..

sen diyince bende baktım da :)) orda kewin garnett yazıyo :D

1 basketbolcu :)))

benim adım değil yani :)

asmingns
18-09-2007, 20:30
hadi yaa:) ayy çok utanç duydum:) basketbolla ne kadar ilgiliyim ortada.. bide kardeşim basketbolcu olacak.. ayy rezillik:)

Ampulkırıcı
18-09-2007, 20:32
hadi yaa:) ayy çok utanç duydum:) basketbolla ne kadar ilgiliyim ortada.. bide kardeşim basketbolcu olacak.. ayy rezillik:)

olsun bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :))

asmingns
19-09-2007, 01:19
[QUOTE=Ampulkırıcı]olsun bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :))[/QUOTE

hangi kulüplere üyesin?? daha doğrusu herhangi bi kulübe üyemisin??

Ampulkırıcı
19-09-2007, 01:36
[QUOTE=Ampulkırıcı]olsun bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :))[/QUOTE

hangi kulüplere üyesin?? daha doğrusu herhangi bi kulübe üyemisin??

:P

efot,mat topluluğu :) 2 side bişeye yaramaz:)

asmingns
19-09-2007, 01:39
yapma yaaa:( efota üye olmayı ben çok istiyorum..

Ampulkırıcı
19-09-2007, 01:53
yapma yaaa:( efota üye olmayı ben çok istiyorum..

ol :D 100 150 kişi olur :D su ürünlerinden bi eleman 4 . sınıf ders anlatmaya çalışır bi 6 7 hafta :D gürültü içinde :) sonra geziler başlar hafta sonu bergama,şirince :) 6 kişi ye bi foto makinssı :D imkanlar sınırlı ya

asmingns
19-09-2007, 01:57
ya böle çok profesyonel olmak istiyorum aslında.. sanırım daha ciddi bi eğitim almalıyım.. ama eğer gerçekten çok seversem bu işi alıcam bi fotoğraf makinası

Ampulkırıcı
19-09-2007, 02:00
ya böle çok profesyonel olmak istiyorum aslında.. sanırım daha ciddi bi eğitim almalıyım.. ama eğer gerçekten çok seversem bu işi alıcam bi fotoğraf makinası

bende varda neye yaradı :D hiç bişeye :)) gidip te o makinaları görünce benim makinaım bişeye yaramadığını anladım :)) harkia prof.. makinalar var. alırsan onlardan al :)

asmingns
19-09-2007, 02:02
evet onlardan istiyorum.. ama gerçekten çok istediğimden emin olmalıyım:)

Ampulkırıcı
19-09-2007, 02:03
heves olabilir :)))

asmingns
19-09-2007, 02:06
heves olabilir :)))

evet olabilir:)

NAZLI_NC
19-09-2007, 16:28
Arkadaşlar Muafiyet Sinavinin Açiklanacaği Adresi Bilen Var Mi

qwe
19-09-2007, 17:47
Arkadaşlar Muafiyet Sinavinin Açiklanacaği Adresi Bilen Var Mi

http://eyteknik.ege.edu.tr/

burası.. :)

asmingns
19-09-2007, 20:28
peki ayın 25indeki yerleştirme sınavının yerini bilen varmı? açıklanacak dediler ayın 11inde ayın kaçı oldu ben hala bulamadım

JasP
19-09-2007, 20:51
peki ayın 25indeki yerleştirme sınavının yerini bilen varmı? açıklanacak dediler ayın 11inde ayın kaçı oldu ben hala bulamadım
Bunun için önce kimlerin yerleştirme sınavına gireceğini öğrenmek lazım.. Yani yeterlik sınavının sonuçları açıklandıktan sonra, yerleştirme sınavı yerleri de açıklanır sanırım;)
11 eylülde açıklanacak dedikleri yeterlik sınavlarının yerleriydi:/

Ampulkırıcı
19-09-2007, 21:34
ya hazırlık binası işte :)

asmingns
19-09-2007, 21:52
ben muafiyet sınavına girmedim direk hazırlık okuyacağım dedim o yüzden bilmiyorum. neyse sağolun..

Ampulkırıcı
19-09-2007, 21:53
tamam sorun değil hep aynı yerde oluyo.. hazırlık binası :)

bişey değil

NAZLI_NC
20-09-2007, 03:19
http://eyteknik.ege.edu.tr/

burası.. :)
çok teşekkür ederim:)

JasP
20-09-2007, 11:44
ben muafiyet sınavına girmedim direk hazırlık okuyacağım dedim o yüzden bilmiyorum. neyse sağolun..
Sen muafiyet sınavına girmemiş olabilirsin ama sınava girip de geçemeyenlerle birlikte gireceksin 25’indeki sınava, ondan beklemek gerek dedim.
Neyse bak zaten hep hazırlık binasında oluyormuş. :))

sagoist61
20-09-2007, 12:05
egenin sitesinde kullanıcı adının bulunduğu yere kimlik nomuzu yazıyoruz değilmi? yazmama rağmen şifremide doğru giriyorum anca hata diyor. acaba herkeste aynımı yoksa sadece bendemi bu sorun çıkıyor?? yardımcı olursanız sevinirim

JasP
20-09-2007, 12:14
egenin sitesinde kullanıcı adının bulunduğu yere kimlik nomuzu yazıyoruz değilmi? yazmama rağmen şifremide doğru giriyorum anca hata diyor. acaba herkeste aynımı yoksa sadece bendemi bu sorun çıkıyor?? yardımcı olursanız sevinirim
Hangi kısma girmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama öğrenci no olması lazım büyük ihtimal, eğer 10 haneliyse başına 0 eklemen gerekebilir.

NAZLI_NC
20-09-2007, 12:42
muafiyet sonuçları ne zaman belli oluyor bilen varmı

selinonku
20-09-2007, 17:02
muafiyet sonuçları yarın açıklanıyormuş.

vaejoviade
20-09-2007, 17:26
bn hazırlık okudum bu sene 1deyim sınıfları hazırlık okuyan ve okumuyan die ayırıyolar(istisnalar var 1-2 ogrenci) ve su tek mi cifmiyi burakın aaa

qwe
20-09-2007, 20:30

Site derken kastettiğin yer www.std.ege.edu.tr ise 2007 girişliler daha giremiyor oraya.. :S
Bende çok denedim ama olmuyor...

bu arada kullanıcı adın tc kimlik nosu değil okul nosu bildiğim kadarıyla...

not: başındaki sıfırda yazılmıyormuş..

örneğin: 01 07 000 .... şeklindeyse 107000.... şeklinde yazacaksın

orlandobloom
20-09-2007, 20:32
ege psikolojiiii

suultaanlm
20-09-2007, 23:11
bn hazırlık okudum bu sene 1deyim sınıfları hazırlık okuyan ve okumuyan die ayırıyolar(istisnalar var 1-2 ogrenci) ve su tek mi cifmiyi burakın aaa
hayır ayırmıyorlar hazırlık okuyup okumadıklarına göre..öğrenci numarana göre tek mi çift mi diye ayırıyorlar

qwe
21-09-2007, 15:03
hayır ayırmıyorlar hazırlık okuyup okumadıklarına göre..öğrenci numarana göre tek mi çift mi diye ayırıyorlar

sınıflar bölünüyo muymus..? o ne sacma iş yaw :)

NAZLI_NC
21-09-2007, 15:44
muafiyet sonucunu öğrenen varmı

ceereen88
21-09-2007, 15:58
yookk ya bızımkıler yuklanmems daha

NAZLI_NC
21-09-2007, 16:01
yookk ya bızımkıler yuklanmems daha
ne zaman yüklemeyi düşünüyolar acaba merak ediyorum valla

ceereen88
21-09-2007, 16:10
ne zaman yüklemeyi düşünüyolar acaba merak ediyorum valla
bugun acklanr herhalde artk ya gectysek cnku pazrtesı okulbaslıck

NAZLI_NC
21-09-2007, 19:50
yaa arkadaşlar muafiyet sonucunu öğrenebilen var mı

ceereen88
21-09-2007, 20:12
yaa arkadaşlar muafiyet sonucunu öğrenebilen var mı
eed ogrendm ben

vaejoviade
21-09-2007, 21:01

ben arkadasımdan biliyorum 3.sınıf gıdada bnde 1 ee gidicem hazırlık okuyan ve okumuyan diye ayırıyorlar. en azından gıda da öyle biliyorumm.. neyse pazartesi gorücez anyayı konyayı :S....

harun89
21-09-2007, 21:56
ege üniversitesi matematik bölümü :)) başka matematik bölümü var mı?

asmingns
22-09-2007, 00:46
Sen muafiyet sınavına girmemiş olabilirsin ama sınava girip de geçemeyenlerle birlikte gireceksin 25’indeki sınava, ondan beklemek gerek dedim.
Neyse bak zaten hep hazırlık binasında oluyormuş. :))

tamam teşekkürler:)

Ampulkırıcı
24-09-2007, 00:35
kim geçti şimdi

AsporçA
24-09-2007, 00:41
Arkadaşlar ben ege üniversitesi biyomühendislik bölümünü kazandım. Hazırlığı da atladım. Yarın dersler başlıyor ama ben derse giriceğim yeri bilmiyorum. Mkba1 yazıyor neresi olabilir acaba?

Ampulkırıcı
24-09-2007, 00:44
Arkadaşlar ben ege üniversitesi biyomühendislik bölümünü kazandım. Hazırlığı da atladım. Yarın dersler başlıyor ama ben derse giriceğim yeri bilmiyorum. Mkba1 yazıyor neresi olabilir acaba?

bak metroda in bornovada 525 e bin... şöfere deki kipaya gelmeden önceki durakta indirin beni

mehm@
26-09-2007, 15:51
bende yeni egeliyim, inşaat mühendisliği bölümü:)

bNg
27-09-2007, 19:05
bende yeni egeliyimm :) arkeoloji bölümü. İzmire yabancı kesinlikle değilim ama egeye evet...

Tactically-Burned-tB
12-06-2008, 08:59
Lan bi dakka ben de yeniyim... dim... Yani geçen sene başladım hazırlık falan derken bir sene bitmiş. Siteyi yeni gördüm ,girdim ,üye oldum (dt eksik burada söyliyim) , bu konuyu açtım.... 30 sayfayı okuduktan sonra kimsenin 2008de başlığa mesaj atmadığını gördüm ve dedim "Lan ne kadar hızlıyım. Nalet olsun beybi , rüzgar gibiyim!" ama sonra farkettim ki ben 1 sezon kaçırmışım , yeni sezonun mahsulleri de henüz yolda. Neyse , kısmet , o bi an sevindim ya o bana yeter...

(B'arada "Lan" dediğim şu yani La'n ,do'm , si'n , fa'larınız gibi ;aitlik içeriyor.)

_ThE NiGhTmArE_
19-07-2008, 19:56
arkadaslar okul öncesi öğretmenliği yazmayı düşünüyorum egenin acaba yardımcı olabilecek biri var mı?? sormak istediğim şeyler var da...

_ThE NiGhTmArE_
19-07-2008, 19:59
kusura bakmayın direk ege üniv gbi bi baslık bulamadım 30 sf aradım ama...)):

JasP
20-07-2008, 15:07
arkadaslar okul öncesi öğretmenliği yazmayı düşünüyorum egenin acaba yardımcı olabilecek biri var mı?? sormak istediğim şeyler var da...
Ege okul öncesi öğretmenliği okuyan yoktu forumda hatırladığım kadarıyla ama sorduğun takdirde ünv.le ilgili sorularına yardımcı olunur sanırım... :)

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 16:56
Ege okul öncesi öğretmenliği okuyan yoktu forumda hatırladığım kadarıyla ama sorduğun takdirde ünv.le ilgili sorularına yardımcı olunur sanırım... :)

Tşk ederim... ((:

Acıkcası ünivden çok izmirle ilgili tereddütlerim var ama... :S

fortison
20-07-2008, 16:56
Tşk ederim... ((:

Acıkcası ünivden çok izmirle ilgili tereddütlerim var ama... :S

izmirle ilgili ne tereddütün var?

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 17:03
Msjı düzenlym derken sildim ya pff..

Tkrr yazıyorum...

Kısaca tereddütüm şu... Bnm gelecegim sehir kayseri yani malum izmire göre biraz daha muhafazakar bi kent... Bende öyleyim... Dısardan bakınca izmir basörtü vs konularda çok sert gbi duruyor hç gtmedm blmyorum ama acaba oraya orann insanlarına adaptasyon sorunu yasar mıyım bnu mrk edyorum...

stajyer
20-07-2008, 17:07
ben de bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği ..
lisede hazırlık okudum ama bu sene bayaa boşladım ingilizceyi.çalışmaya başlasam mı ki ??hem ne zaman olucak bu sınavla r hiç bir bilgim yok. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 18:30
Kısaca tereddütüm şu... Bnm gelecegim sehir kayseri yani malum izmire göre biraz daha muhafazakar bi kent... Bende öyleyim... Dısardan bakınca izmir basörtü vs konularda çok sert gbi duruyor hç gtmedm blmyoruma ama acaba oraya orann insanlarına adaptasyon sorunu yasar mıyım bnu mrk edyorum...

İçimi rahatlatanlar var yok öyle dgl seklnde fln ama korkuyorum haliyle...
Aslnda bnde bu gne kadar hep izmir isteyerek calıstm ama smdi...

Ee tereddütlerimi sormus ama cevaplamamıs arkadas.. :S

-edda-
20-07-2008, 18:35
iibf de okuyanlar bilgi verebilir mi acaba??

fortison
20-07-2008, 22:57
İçimi rahatlatanlar var yok öyle dgl seklnde fln ama korkuyorum haliyle...
Aslnda bnde bu gne kadar hep izmir isteyerek calıstm ama smdi...

Ee tereddütlerimi sormus ama cevaplamamıs arkadas.. :S

cevaplıyayım izmire bu kadar yüklendiğin için cevapladım ne söylesem aynı şeyi düşünceksin gibi geldi ondan
çok set falan durduğu yko benim okuduğum ünide ben görmedim sen başörtülümüsün ?

adaptasyon sorunu yaşamazsın neden dersen okuduğun ünide sunufda çoğu kişi zaten senin geldiğin yerden kayseriden gelmiş gibi olucak o yüzden sorun olmaz sonuçta isteyen istediğini yaaşyabiliyor izmirde kimse sana birşey demez ta ki sen kimseye birşy demezsen ben demedim yani kimse bana demediği sürece

_ThE NiGhTmArE_
20-07-2008, 23:06
cevaplıyayım izmire bu kadar yüklendiğin için cevapladım ne söylesem aynı şeyi düşünceksin gibi geldi ondan
çok set falan durduğu yko benim okuduğum ünide ben görmedim sen başörtülümüsün ?

adaptasyon sorunu yaşamazsın neden dersen okuduğun ünide sunufda çoğu kişi zaten senin geldiğin yerden kayseriden gelmiş gibi olucak o yüzden sorun olmaz sonuçta isteyen istediğini yaaşyabiliyor izmirde kimse sana birşey demez ta ki sen kimseye birşy demezsen ben demedim yani kimse bana demediği sürece

Tşk ederm...

Tactically-Burned-tB
20-07-2008, 23:11
Ya ,ne zorluk çekeceksin şehir işte kimse kimseye dalaşmaz herkes kendi işindedir. Zaten okul da bir şehir sayılır ,50 bin kişi, orada da kimseyle uğraşamazsın. Tabi okula türbanla falan girilmez ama şahsi özgürlükler konusu hiç problem değil. Sen eğlencene bakar, derslerle uğraşırsın.

HeyGARY
21-07-2008, 05:38
Msjı düzenlym derken sildim ya pff..

Tkrr yazıyorum...

Kısaca tereddütüm şu... Bnm gelecegim sehir kayseri yani malum izmire göre biraz daha muhafazakar bi kent... Bende öyleyim... Dısardan bakınca izmir basörtü vs konularda çok sert gbi duruyor hç gtmedm blmyorum ama acaba oraya orann insanlarına adaptasyon sorunu yasar mıyım bnu mrk edyorum...

adaptasyon nedirki?

ne yani şu anda aslında kapalıyken adaptasyon sürecinden sonra başınımı açıcaksın? neye adapte olmaya çalışıyorsun onu anlamadım ben... izmirde kimse kimseye başın kapalı diye birşey demez merak etme sen, öğrenciliğini yap gerisini boşver. ha tabi kayseriye nazaran izmirde başı kapalı bayanlar baya bir azınlık olduğu için garipsersin, buda sende bir sorun yaratırmı orasını bilemiycem.

_ThE NiGhTmArE_
21-07-2008, 05:46
adaptasyon nedirki?

ne yani şu anda aslında kapalıyken adaptasyon sürecinden sonra başınımı açıcaksın? neye adapte olmaya çalışıyorsun onu anlamadım ben... izmirde kimse kimseye başın kapalı diye birşey demez merak etme sen, öğrenciliğini yap gerisini boşver. ha tabi kayseriye nazaran izmirde başı kapalı bayanlar baya bir azınlık olduğu için garipsersin, buda sende bir sorun yaratırmı orasını bilemiycem.

Adaptasyon dediğim şu insan bi ortamdan cıkıp baska bi ortama grdiinde zorluk ceker alısma süreci farklı insanlar vs.. bu farklı insanlar dediimiz insanlar senn çıktıın ortamdaknden daha farklıysa alsman daha zor olur budur yani.. adapte olmaktır.. bunlarıda sadece gidecegm ortamn geldim ortamdan farkını anlamaya calsyorum bu yönde o yzden soryorm o kadar...

herneyse tşk edrm herkse...

_ThE NiGhTmArE_
21-07-2008, 06:38
Ya ,ne zorluk çekeceksin şehir işte kimse kimseye dalaşmaz herkes kendi işindedir. Zaten okul da bir şehir sayılır ,50 bin kişi, orada da kimseyle uğraşamazsın. Tabi okula türbanla falan girilmez ama şahsi özgürlükler konusu hiç problem değil. Sen eğlencene bakar, derslerle uğraşırsın.

sadece bi tereddüt işte...

snada tşk ederm...

wogel
22-07-2008, 02:03
İzmir insanı ile ilgili edindiğim en önemli izlenim rahat insanlar olmaları.Gerçekten Kayseri kadar rahatca basörtünü takabilirsin.Kampüse girme konusunda bir sıkıntı yok,hatta bizim fakültede sınıfa kadar girip sadece derste çıkartıyor arkadaslar başörtüsünü..Sınıftan şöyle örnek vereyim metalci arkadaslarla beraber gördüğüm çok başörtülü arkadaşım var:)Metalci arkadaslar yanlış anlamasın genel bakıs acısıyla birbirine uç kesimler olarak düşünüldüğü için dedim..

_ThE NiGhTmArE_
22-07-2008, 02:15
İzmir insanı ile ilgili edindiğim en önemli izlenim rahat insanlar olmaları.Gerçekten Kayseri kadar rahatca basörtünü takabilirsin.Kampüse girme konusunda bir sıkıntı yok,hatta bizim fakültede sınıfa kadar girip sadece derste çıkartıyor arkadaslar başörtüsünü..Sınıftan şöyle örnek vereyim metalci arkadaslarla beraber gördüğüm çok başörtülü arkadaşım var:)Metalci arkadaslar yanlış anlamasın genel bakıs acısıyla birbirine uç kesimler olarak düşünüldüğü için dedim..

Sorduğum soruyu yargılamak yadırgamak yerine beni bu sekilde rahatlattığın içn sna ayrıca tşk ederim ya.. ((:

Ege dedim zaten son karar.. Pişman olmayacagımı düşünüyorum...

Tekrar cok sagol.. (:

wogel
22-07-2008, 02:26
Sorduğum soruyu yargılamak yadırgamak yerine beni bu sekilde rahatlattığın içn sna ayrıca tşk ederim ya.. ((:

Ege dedim zaten son karar.. Pişman olmayacagımı düşünüyorum...

Tekrar cok sagol.. (:

Yargılamaya göre birşey yok kişisel tercihin senin,kampuste basörtüsü konusunda da yasalar cercevesinde hareket ettiğin sürece sorun olmaz..Bölümün hakkında çok şey bilmiyorum ama baska bir konuda da yardıma ihtiyacın olursa yardımcı olmaya calısırım..

_ThE NiGhTmArE_
22-07-2008, 04:00
Yargılamaya göre birşey yok kişisel tercihin senin,kampuste basörtüsü konusunda da yasalar cercevesinde hareket ettiğin sürece sorun olmaz..Bölümün hakkında çok şey bilmiyorum ama baska bir konuda da yardıma ihtiyacın olursa yardımcı olmaya calısırım..

Rahatsız ederim br sorum olursa sagol..(:

35salo
24-01-2009, 22:44
hooop geçnler var mı bi sorun? konu hakkında