PDA

Tüm Versiyonu Göster : marmara üniversitesi-özel yurtlar????

deniiz
26-08-2007, 20:12
şimdi bu kız da ne çok konuştu ya diceksiniz ama ben bişe daha sormak istiyorum:)ya marmara üniversitesinin(anadolu yakasında) yakınlarında bildiğiniz özel yurtlar varmı bana devlet yurdu çıkması imkansız ötesi biraz...

MiNeRVa_89
26-08-2007, 20:23
ya ablam 3 senedir Göztepe'de Özmen Aktar kız öğrenci yurdunda kalıyo .bunun yanında Caferağa ve Burçak isimli yurtlarda var.!! özel bunlar da ..

deniiz
26-08-2007, 21:23
ya peki o yurtlar tarikat yurdu falan değil dimi annem bu konuda biraz hassasta;)

MiNeRVa_89
26-08-2007, 21:27
ya peki o yurtlar tarikat yurdu falan değil dimi annem bu konuda biraz hassasta;)

Özmen Aktar değil !! öle olsaydı babamda ablamı göndermezdi :PpP diğerlerinin de öyle olduğunu sanmıyorum .. araştırın yinede siz ..

ceofb224
26-08-2007, 21:36
kayıt günü zaten karsına bir sürü yurt cıkacak
ama emin ol coğu ya da hepsi tarikat yurdu!!!
ben de gecen sene bundan çok şikayetçiydim
onun yüzünden 1.dönem esenlerden gitmek zorunda kaldım
ama ev gibisi yok
dedigim gibi kayıt günü bir sürü karsına cıkacak ve iyice araştırman lazım

deniiz
26-08-2007, 21:36
özmen aktarı biliyorumda diğerleri için dedim zaten:)odaları kaç kişilik peki biliyomusun?(ne çok soru sordum dimi:))

deniiz
26-08-2007, 21:38
kayıt günü zaten karsına bir sürü yurt cıkacak
ama emin ol coğu ya da hepsi tarikat yurdu!!!
ben de gecen sene bundan çok şikayetçiydim
onun yüzünden 1.dönem esenlerden gitmek zorunda kaldım
ama ev gibisi yok
dedigim gibi kayıt günü bir sürü karsına cıkacak ve iyice araştırman lazım
aslında bi tane buldum kadıköyde güzel bişe gibiydi:)ama tabi netten bakınca hangi yurdun düzgün olduğunu anlayamıyosun:(

turkupdurun
26-08-2007, 21:39
ya bende 1. sene göztepede okuyacam. nerde var yakınında yurt. hazır yardımcı olmuşken 2. seneden 5e kadar nişantaşında okuyacam oradada yurt varmı acaba okula yakın bana da yardım ediinnnnnnn

ceofb224
26-08-2007, 21:42
keşke devlet yurdu yazsaydın
kampüsün içinde kız yurdu vardı bizim:)

turkupdurun
26-08-2007, 21:46
keşke devlet yurdu yazsaydın
kampüsün içinde kız yurdu vardı bizim:)
göztepe kampüsü içinde erkek yurdu varmı devlet

ceofb224
26-08-2007, 21:46
ya bende 1. sene göztepede okuyacam. nerde var yakınında yurt. hazır yardımcı olmuşken 2. seneden 5e kadar nişantaşında okuyacam oradada yurt varmı acaba okula yakın bana da yardım ediinnnnnnn
mecidiyeköyde bi yurt olması lazım
adı aklıma gelmiyor
ondan eminim herhangi bi tarikata bağlı degildi
ama kız yurduydu!?

turkupdurun
26-08-2007, 21:48
mecidiyeköyde bi yurt olması lazım
adı aklıma gelmiyor
ondan eminim herhangi bi tarikata bağlı degildi
ama kız yurduydu!?
napayım ben kız yurdunu. o ortam kurduktan sonra lazım. abdi ipekçi yurdu varmış o nişantaşı kampüsüne yakınmı

ceofb224
26-08-2007, 21:49
içinde var mı bilmiyorum
bizim alakamız olmadıgı için göztepeyle:(
ama yakınlarında var
tabi normal yurt var mı bilmiyorum onu da!!!
yani temiz bir yurt

ceofb224
26-08-2007, 21:52
napayım ben kız yurdunu. o ortam kurduktan sonra lazım. abdi ipekçi yurdu varmış o nişantaşı kampüsüne yakınmı
maalesef aga istanbuldaki bütün yurtları bilemeyeceğim:)

turkupdurun
26-08-2007, 21:53
içinde var mı bilmiyorum
bizim alakamız olmadıgı için göztepeyle:(
ama yakınlarında var
tabi normal yurt var mı bilmiyorum onu da!!!
yani temiz bir yurt
senin kampüs hangisi

ceofb224
26-08-2007, 21:58
anadolu hisarı kampüsü
bilmiyorsan normal karşılarım
ben de gidene kadar bilmiyordum:)

turkupdurun
26-08-2007, 22:03
yurtkur nezaman açıklıyor burs kredi katkı payı yurt olaylarını

ceofb224
26-08-2007, 22:06
bilmiyorum
internette falan bulabilirsin herhalde

gsburcu
26-08-2007, 23:24
goztepe kampusunun içindeki yurtlarda kimler oncelikli oluo maddi durum mu yoksa oss deki başarı mı acaba bilen varmı

MaDaGasKaRLı
28-08-2007, 15:01
başarının pek kaaele alınmadığını biliyorum (:

diğer kriterlerden biri; uzak şehirlerden geldiysen öne geçiyosun (:

gsburcu
28-08-2007, 18:11
izmirden gidicem ama torpil filen geçer mı acaba yani nasıl nereden torpil bulunur ki ya şansa heralde

ergenekon1
29-08-2007, 02:04
ya bizim işletmeyi ne diye anadolu hisarına taşıdılar bahçelievler yakın diye yazdım anadolu hisarına taşıdılar bu sene bu nasıl iş ya yurt başvurusuda yapmadım çünkü 3 4 gün önce taşındığını öğrendim ve ben önceden yollamıştım forumu varsa anadolu yakasında arkadaşlar beni yanınıza alın :))

RaP_StAr
29-08-2007, 02:11
ya özel yurtların cogu tarikatçı işte devlet yurdu da per-perişan gitmeyen 1 pişman giden 1000pişman,hergün arıyolar özel yurtlardan hemen hepsi tarikatçıymış, ben de bilmiyorum napcam anadolu hisarındayım bende...

ugrpnk
29-08-2007, 13:26
bizim bi arkadaşı aradı bu tarikatçılar...
arkadaş dedi "benimde şartlarm var. benim kız arkadaşım olabilir. ben gerektiğinde arkadaşıma gidip kalacam. sonra yok sigara içmicen falan bana ters.. ona göre,sonra sorun olmasın"
adam bişi dememiş tamam demiş..

bi de sana bazı şeyleri yap dedikleri zaman yapmazsan pek de üstüne gelmiyolarmış öle duydum..

----------------------------------------------------------

bi de bu tarikat yurdunda kalanlara üniversitede sorun çıkarıyolar mı onu merak ettim ?

deniiz
29-08-2007, 13:33
ya bende o kadar özel yurt telefonu buldum hepsini aradım sordum ya tarikat yurdu ya 6kişilk odası 500 milyon ki odalar da en az 6kişilk!!!ya da giriş saati 7buçuk falan offfff offfffff napcaz yaa anadoluhisarı yakınlarında yok iştee kaldık ayazda:(

ugrpnk
29-08-2007, 13:40
ya bende o kadar özel yurt telefonu buldum hepsini aradım sordum ya tarikat yurdu ya 6kişilk odası 500 milyon ki odalar da en az 6kişilk!!!ya da giriş saati 7buçuk falan offfff offfffff napcaz yaa anadoluhisarı yakınlarında yok iştee kaldık ayazda:(

6 kişilik özel yurt hemde 500 ytl...
giderim kyk'da kalırım...
ben de netten baktım..
2-3-4 kişilik odalar
300 ytl den başlayan fiyatlarla yazıyodu

baran66
29-08-2007, 13:46
ya özel yurtların cogu tarikatçı işte devlet yurdu da per-perişan gitmeyen 1 pişman giden 1000pişman,hergün arıyolar özel yurtlardan hemen hepsi tarikatçıymış, ben de bilmiyorum napcam anadolu hisarındayım bende...
arkadaşlar özel yurtlar hakkındaki genellemeye nasıl varıyorsunuz elinizi vicdanııza koyun okumaya gidiyoruz alem yapmaya değil ayrıca tarikatçı değil cemaat yurdu onun adı. türkiyede yaşıyoruz ne tarikatı bana sorarsanız evde kalacağım

ferihagün
29-08-2007, 19:44
marmara göztepe kampüsündekileri genellikle hangi devlet yurduna veriyolar bide aranızda devlet yurdunda kalan varmı

deniiz
29-08-2007, 21:19
6 kişilik özel yurt hemde 500 ytl...
giderim kyk'da kalırım...
ben de netten baktım..
2-3-4 kişilik odalar
300 ytl den başlayan fiyatlarla yazıyodu
hangi yurtmuş o ismini hatırlıomusun?

ugrpnk
29-08-2007, 22:21
hangi yurtmuş o ismini hatırlıomusun?

valla hangi siteden baktığımı bile hatırlamıyorum...
ama google'dan yurtlar diye aratmıştım...

gsburcu
29-08-2007, 23:18
kızlar için bildiğim bikaç yurt var ozelden ulaşırlarsa yardım edrim kendime araştırıom da

kardelen1
16-09-2007, 12:19
Anadolu yakasında Göztepe kampüsü için uygun ,Üsküdar'da özel Zeynep Hatun kız öğrenci yurdu var ,biz kayda gittiğimizde baktık, tek kelimeyle süper diyebilirim.Yemek,su hepsi dahil aylık 250 ytl ,sinema salonu,etüt salonları var.Odalar en çok 5 kişilik falan.Sıcak su var,yemekleri güzel.İçinde bi de kış bahçesi diye bir yer var çok hoş ya .Bi görün derim bu yurdu.
Adresi: CUMHURIYET M.DERE SOK.31
Telefon :2165234260

Bir de Burçak yurdu var Anadolu yakasında ,onu görmedim ama o da iyi diye biliyorum.
Kolay gelsin...

hakan5892
23-09-2007, 22:24
bizim bi arkadaşı aradı bu tarikatçılar...
arkadaş dedi "benimde şartlarm var. benim kız arkadaşım olabilir. ben gerektiğinde arkadaşıma gidip kalacam. sonra yok sigara içmicen falan bana ters.. ona göre,sonra sorun olmasın"
adam bişi dememiş tamam demiş..

bi de sana bazı şeyleri yap dedikleri zaman yapmazsan pek de üstüne gelmiyolarmış öle duydum..

----------------------------------------------------------

bi de bu tarikat yurdunda kalanlara üniversitede sorun çıkarıyolar mı onu merak ettim ?

ben ist.gelir gelmez bir cemaatle iletişime geçtim ve yurtlarını gezmeye başladık ve sonra bana bir anket doldurttular ankette sigaralı odada mı kalmak istiyorsunuz diye bir şık vardı bende işaretledim evet diye ama inanmayın öyle bir oda yokkkk birde ankete (imza atma yeri var sakın atmayın) bütün şartlarını kabul etmiş olursunuz.neyse müdürün yanına geçtim benim cemaatten sinir olan bir kişiyim bana zorla ibadet yaptırmaları şaçma geliyor ondan yani (ataist degilim)şartları konuştuk adama bir baglam çekmişim ki bana sigara,içkini serbest oldugu bir yurt ismi söyledi ama göztepe kampüsüne uzak,uzak oldugu kadarda pahalı,pahalı oldugu kadarda biraz bakımsız....istiyenlere yurdun adresini verebilirim..

hakan5892
23-09-2007, 22:28
Anadolu yakasında Göztepe kampüsü için uygun ,Üsküdar'da özel Zeynep Hatun kız öğrenci yurdu var ,biz kayda gittiğimizde baktık, tek kelimeyle süper diyebilirim.Yemek,su hepsi dahil aylık 250 ytl ,sinema salonu,etüt salonları var.Odalar en çok 5 kişilik falan.Sıcak su var,yemekleri güzel.İçinde bi de kış bahçesi diye bir yer var çok hoş ya .Bi görün derim bu yurdu.
Adresi: CUMHURIYET M.DERE SOK.31
Telefon :2165234260

Bir de Burçak yurdu var Anadolu yakasında ,onu görmedim ama o da iyi diye biliyorum.
Kolay gelsin...

kardelencim o yurtlar cemaate baglı.namaz kılma gibi gece 3 gibi felan namaz kılmak gibi bir melin yoksa hiç katılma derim.hakandan kardeş tavsiyesi

gokcem_61
26-07-2009, 00:59

ben nişantaşı kampüsündeyim kızlar için biri mecidiye köyde diğeri beşiktaş çarşısında olmak üzere 2 yurt var bunlar cemaatin... bir tanede yine kızlar için beşiktaşta balık pazarının arkasında ege kız yurdu var bu normal bir yurt ama pahalıymış... ha bide duyduğuma göre yine beşiktaşta kız-erkek karışık bir yurt daha varmış ama o konuda bi fikir sahibi değilim
erkeklere gelince maçkada abdi ipekçi var bu yurt okula 15. dk.,beşiktaşa 10dk. orası devlet yurdu...ok?

yazyazyaz
03-08-2009, 07:43
Göztepe kampüsünün hemen arkasında bi yurt var. Ama burdan bilgi almana gerek yok. Kayıt günü eline yüzbinlerce buroşür tutuşturcaklar :)

gsburcu
05-08-2009, 00:40
okulun arkasındakı yurtla ılgılı her soru cevaplanır itinayla :)
2 yıllık gecmısım vardır :p

papatya su
05-08-2009, 02:34
ilk başta kayıt günü sana verilecek olan broşürlerin çoğu cemaattir sakın büyük bir hata yaparsın burçak da cemaat yurdudur kalan arkadaşlarım vardı ama yapmadıklarını bırakmadılar eve çıkmalarını filan zorladılar ve söyledikleri hiç bir sözü tutmuyolar filan ayrıca diğer özel yurtları da netten tam tanıyamazsın gidip gör hepsini gerçi çoğu güzel görünüyor ama sonradan sitede yazılanlarla alakası olmuyor yurtların:) göztepenin arkasında da ak kadın var ama kyk ya bağlı devlet yurdu yani o da idare eder işte diğer devlet yurtlarına göre daha iyi nispeten ama sonuçta yine devlet yurdu:P göztepe kampüsünün içindeki yurtlar da iyidir gibi ama orda da büyük küçük çatışması var ilk yıl kesin ezilirsin üstler yapmadıklarını bırakmaz :) çok karamsar olma ama göztepe kampüsü marmaranın en iyi kampüsüdür:) ama işte kalacak yer konusunda eğer imkanın varsa evde kal derim o da ilk yıldan da zor olabilir ama işte idare edersin:) kalacak yer sorun yaa allah yardım etsin valla :) yine soruların olursa yardım ederim:)

gsburcu
06-08-2009, 03:21
kampusun ıcındekı ozmen aktar kız yurdu bu sne 6 ay ogrencı almıycak deprem ıcın tadılat varmıs ...bılgınıze :)

witchase
06-08-2009, 03:25
kardelencim o yurtlar cemaate baglı.namaz kılma gibi gece 3 gibi felan namaz kılmak gibi bir melin yoksa hiç katılma derim.hakandan kardeş tavsiyesi

cemaat yurdu olduğu doğru ama namaz zorlaması olayı yanlış insanlara yanlış bilgi vermeyin. Marmara mezunu olarak asılsız bilgiyi gerçekmişcesine paylaşmayı yakıştıramadım

witchase
06-08-2009, 03:29
göztepe kampüsü içinde erkek yurdu varmı devlet

ben göztepe kampüsde okudum bildiğim kadarıyla erkek yurdu yok en yakın yurt Altunizade erkek yurdu.